Kovo 5d. Penktadienis

REGULAX (folia sennae), 0,71/0,30 n6, Krewel Meuselbach

Veiklioji medžiaga folia sennae
Dozuotė 0,71/0,30 n6
Gamintojas Krewel Meuselbach
Regulax 8,4 g
Vidurius laisvinantys kubeliai
6 kubeliai pakuotėje
SUDĖTIS
Regulax kubelyje yra: 0,71 g kasijos lapų ir 0,30 g kasijos vaisių.
Pagalbinės medžiagos
Savybės
Žarnyno atonija ir vidurių užkietėjimas yra dažni sutrikimai, tačiau tik retai jie yra dėl rimtos ligos. Daug dažniau jų priežastis yra tam tikros gyvenimo sąlygos, pvz., stresas, nepakankamas judrumas, svetimi tualetai ir netinkama mityba. Todėl geras vidurius laisvinantis vaistas turėtų padėti, jūsų neapsunkindamas.
Pasirinkę Regulax, jūs gaunate vaistą, kuris šalina žarnų atoniją, nes didina išmatų kiekį ir stimuliuoja žarnų peristaltiką (natūralų ritmišką susitraukimą). Todėl tuštinamasi reguliariai ir lengvai.
Regulax buvo pagamintas prieš tris dešimtmečius Meuselbach/Thuringen iš kasijos lapų ir vaisių vaistingųjų medžiagų. Jis pelnė daugkartinį pasitikėjimą.
Vidurius laisvinančius kubelius lengva dalyti, todėl vaistą galima labai individualiai pagal poreikį dozuoti . Vartoti malonu ir dėl gero jų skonio.
Pamėginkite iš esmės pakeisti dabartinį savo gyvenimo būdą ir kartu mažinkite Regulax dozę. Tuomet vėl prasidės normali žarnyno veikla.
Šie nurodymai padės jums sugrąžinti normalią žarnyno funkciją.
* Pamėginkite mažiau skubėti ir karščiuotis. Eikite į tualetą ramiai nusiteikę kasdien tuo pačiu metu, geriau namie, įprastinėje aplinkoje.
* Raskite laiko reguliariai maitintis, valgykite turintį daug balastinių medžiagų, mažai kaloringą mišrų maistą. Valgyklų maistą pakeiskite vaisiais, salotomis ir javainiais.
* Atsisakykite kaloringo maisto tarp įprastų valgių. Geriau gerkite mineralinį vandenį.
* Daugelis specialybių riboja mūsų judrumą. Taigi organizmas negali suvartoti visos energijos, gaunamos iš maisto. Sumažėjęs judrumas yra viena pagrindinių vidurių užkietėjimo priežasčių. Pamėginkite kuo daugiau bėgioti ar daryti gimnastikos pratimus.
* Atminkite, kad suvartotas vaistas pradės veikti maždaug po 8 valandų, taip pat kad kai kurie žmonės tušinasi tik 2-3 kartus per savaitę ir tai jiems yra normalu.
DOZAVIMAS
Jeigu nenurodyta kitaip, suaugusiesiems rekomenduojama po 1 kubelį, vyresniems kaip 12 metų vaikams - 1/4-1/2 kubelio gerai sukramčius vakare.
Individuali tinkama dozė -mažiausia dozė, suminkštinanti išmatas.
Poveikis pasireiškia po 8 valandų.

Vartojimo būdas ir trukmė
Regulax vidurius laisvinantį kubelį reikia gerai sukramtyti, geriausiai vakare prieš miegą. Antranoidų turinčių vidurius laisvinančių vaistų be gydytojo nurodymo negalima vartoti ilgai (ilgiau kaip 1-2 savaites).
Nurodymas diabetikams
Vieno kubelio fiziologinė energetinė vertė yra apie 63 kJ = 15,4 kcal ir atitinka 0,31 DV.

Vaisto, kurio galiojimo laikas pasibaigęs, nevartoti.
Vaistą laikyti vaikams neprieinamoje vietoje!
Krewel Meuselbach GmbH - D-53783 Eitorf


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9

Rezus Rezus Rezus