Balandžio 23d. Penktadienis

RADIREX (radix rhei), n10, Herbapol Wroclaw

Veiklioji medžiaga radix rhei
Dozuotė n10
Gamintojas Herbapol Wroclaw
Rabarbaro šaknies tabletės

SUDĖTIS

Vienoje tabletėje yra 05135 g rabarbaro šaknies miltelių (Pulv. rad. Rhei)

Poveikis

Rabarbaro šaknyje yra dvi priešingą poveikį sukeliančios junginių grupės: antraceno junginiai vidurius laisvina, o sutraukiamosios medžiagos kietina. Maža vaisto dozė viduriavimą slopina, didelė sukelia vidurių laisvinamąjį poveikį. Antraceno junginiai greitina storųjų žarnų peristaltiką.

Vartojimas

Maža preparato dozė vartojama kaip pagalbinė priemonė nedideliam viduriavimui, kurį sukelia sumažėjęs skrandžio rūgštingumas ar ilgai trunkantis skrandžio gleivinės uždegimas, dėl kurio būna mažiau skrandžio sulčių, slopinti. Didesnė vaisto dozė vartojama sumažėjusio žarnų tonuso sukeltam vidurių užkietėjimui šalinti, storosios žarnos peristaltikai skatinti ir kaip pagalbinė priemonė nutukimui gydyti.

KONTRAINDIKACIJOS

Aklosios žarnos kirmėlinės ataugos uždegimas, minis arba pomis storosios žarnos uždegimas, kurio metu opų bna arba ne, inkstų glomerulų, varikozinių išangės venų uždegimas, ką tik atlikta virškinamojo trakto operacija. Kadangi preparato sudėtyje yra daug oksalatų, jo negalima vartoti pacientams, kurių šlapimo takuose yra oksalatinių akmenų. Nėštumo ir žindymo laikotarpiu vaisto vartoti draudžiama.

DOZAVIMAS

Suaugusiam žmogui nedideliam viduriavimui ir skrandžio sutrikimui šalinti reikia išgerti iš karto 0,25 - 0,5 tabletės, viduriams laisvinti - 1 - 4 tabletes. 3 - 6 metų vaikui nedideliam viduriavimui šalinti reikia išgerti iš karto 0,25 tabletės, viduriams laisvinti - 1 - 1,5 tabletės. Vyresniam negu 6 metų vaikui nedideliam viduriavimui šalinti reikia išgerti iš karto 0,25 tabletės, viduriams laisvinti - 2 - 3 tabletes.

PAKUOTĖ

10 tablečių

Gamintojas

A.B. "Herbapol", Vroclavas


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9