Balandžio 17d. Šeštadienis

SAB SIMPLEX (dimethicone 350-silocon dioxide), oral susp. 30ml, Parke-Davis/Godecke ()

Veiklioji medžiaga dimethicone 350-silocon dioxide
Dozuotė oral susp. 30ml
Gamintojas Parke-Davis/Godecke ()

SAB Simplex

Veikliųjų medžiagų sąrašas ir kiekiai

Veiklioji medžiaga: simetikonas. 1 ml suspensijos (maždaug 25 lašuose) yra: 69,19 mg dimetikono 350 – silicio dioksido 92,5:7,5. Pagalbinių medžiagų sąrašas. Konservantų: 1,0 mg natrio benzoato, 0,35 mg sorbo rūgšties. Pagalbinių medžiagų: bevandenio natrio citrato, karbomero 934 P, citrinų rūgšties monohidrato, metilhidroksipropilceliuliozės, a-oktadecil-w-hidroksipoli(oksietileno)5, išgrynintojo vandens, aviečių skonį suteikiančios medžiagos, sacharino natrio, natrio citrato, natrio ciklamato, vanilės skonį suteikiančios medžiagos.

Vaisto forma ir vaisto kiekis

Suspensija. Buteliukas su lašintuvu, kuriame yra 30 ml suspensijos.

Vaisto farmakoterapinė grupė

Vidurių pūtimą mažinantis

Gamintojo pavadinimas ir adresas

Parke-Davis GmbH - Berlynas Adresas: 79090 Freiburgas, Vokietija

Vaisto vartojimo indikacijos

Padidėjęs dujų susidarymas ir susikaupimas virškinimo trakte (meteorizmas) su virškinimo trakto sutrikimais, pvz.: viduriu pūtimu, pilnumo ir tempimo jausmu viršutinėje pilvo dalyje. Dujų šešėliams pašalinti prieš diagnostines pilvo procedūras, pvz.: rentgeninį tyrimą, sonografiją ir gastroduodenoskopiją. Padidėjęs dujų susidarymas po chirurginių operacijų. Apsinuodijimas detergentais.

Informacija, kurią būtina žinoti prieš vartojimą

Suaugusiųjų vidurių pūtimas ir pilnumo jausmas Vidurių pūtimą ir pilnumo jausmą gali sukelti organinis funkcijos nepakankamumas ir liga ar metabolinis sutrikimas. Tačiau dažniausiai gydytojui nepavyksta nustatyti priežastį. Įvairiose virškinimo trakto dalyse yra skirtingas oro ar dujų kiekis. Oro nuryjama valgant. Dujų susidaro žarnyno bakterijoms skaidant maisto medžiagas. Dalis nuryto oro pasišalina raugėjant. Dalis žarnyno dujų absorbuojama ar pasišalina dujų pavidalu. Kai sutrinka pusiausvyra tarp patekusio ir išsiskyrusio dujų kiekio, susidaro mažų putų burbuliukų. Tuomet oras negali išeiti ir pradeda pūsti vidurius. Žarnyno dujų kiekis ir sudėtis labai priklauso nuo valgymo įpročių ir maisto sudėties. Didelis riebalų, ypač gyvulinių, bei baltymų kiekis maiste gali sukelti vidurių pūtimą. Kai kurios daržovės, pvz., kopūstai, svogūnai ir pupos taip pat skatina kauptis dujas. Vidurių pūtimas ir 3 mėnesių diegliai mažiems vaikams Pažindytų kūdikių ir pamaitintų mažų vaikų pilvo skausmas yra vienas dažniausių skundų, dėl kurio motinos kreipiasi į pediatrą. Nuolatinis verksmo priepuolis maždaug pusę valandos po maitinimo, jei nėra organinės priežasties, gali rodyti sutrikusį virškinimą. Dažniausiai tai pasireiškia per pirmuosius tris gyvenimo mėnesius, todėl ir vadinama 3 mėnesių diegliais. Šie reiškiniai sukelia stresą ir vaikui, ir tėvams. Tačiau tai yra ne liga ir vaiko raidos neveikia. Šių reiškinių gali būti ir iš buteliuko maitinamiems, ir žindomiems kūdikiams. Tokių dieglių priežastis yra maitinimas pienu, nes pienas, slinkdamas virškinimo traktu, linkęs putoti kelias valandas. Susikaupęs oras negali išeiti, todėl sukelia skausmingą vidurių pūtimą. SAB Simplex® - veiklioji medžiaga ir veikimo mechanizmas Vidurių pūtimas ir diegliai pasireiškia tuomet, kai skrandyje ir žarnyne per daug oro ir dujų susilaiko mažuose gleivingų putų burbuliukuose ir negali išsilaisvinti. Šias susikaupusias putas dažnai gali pašalinti SAB Simplex®. Veiklioji SAB Simplex suspensijos medžiaga - dimetikonas - suskaldo putas, todėl žarnyne esančios dujos gali natūraliai pasišalinti ar absorbuotis žarnų sienelėje. SAB Simplex neveikia cheminės skrandžio ir žarnyno funkcijos, jis nesirezorbuoja organizme, išsiskiria nepakitęs su žarnyno turiniu. Nežinoma SAB Simplex sukeliamų grėsmingų nepageidaujamų reakcijų. Todėl jo saugiai galima duoti kūdikiams. Be to, SAB Simplex suspensiją gali vartoti diabetikai, nes vaiste nėra angliavandenių.

Kontraindikacijos

SAB Simplex suspensijos nevartoti, jei yra padidėjęs jautrumas veikliajai vaisto medžiagai dimetikonui ar bet kuriam kitam ingredientui. Perspėjimai. Sąveika su kitais vaistais. Ypatingi perspėjimai.

Vartojimo instrukcija

Dozavimas. SAB Simplex suspensija ypač tinka žindomiems ir iš buteliuko maitinamiems kūdikiams bei senyviems žmonėms. Jei nenurodyta kitaip, rekomenduojama laikytis šių dozavimo taisyklių: Kūdikiams ir iš buteliuko maitinamiems vaikams: po 15 lašų (0,6 ml) SAB Simplex suspensijos įlašinti į kiekvieną buteliuką. SAB Simplex suspensiją galima sumaišyti su kitais skysčiais, pvz., pienu. SAB Simplex suspensiją žindomiems kūdikiams galima duoti iš mažo šaukštelio prieš pat žindymą. Mažiems vaikams: Mažiems vaikams duodama 15 lašų (0,6 ml) valgant ar po valgio. Jei reikia, dar 15 lašų galima išgerti prieš miegą. Mokyklinio amžiaus vaikų ir suaugusiųjų vidurių pūtimui gydyti bei pilnumo jausmui šalinti rekomenduojamos tokios dozės: mokyklinio amžiaus vaikams: po 20-30 lašų (0,8-1,2 ml), suaugusiesiems: po 30-45 lašus (1,2-1,8 ml). Šias dozes vartoti kas 4-6 val. Prireikus dozę galima didinti. Toliau nurodytoms indikacijoms vaistą paprasčiau vartoti nuėmus lašintuvą nuo 30 ml buteliuko. Rentgeninis ištyrimas Rengiantis rentgeniniam tyrimui, 3-6 arbatinius šaukštelius (15-30 ml) SAB Simplex® suspensijos išgerti tyrimo išvakarėse. Sonografija Rengiantis sonografiniam tyrimui, 3 arbatinius šaukšteklius (15 ml) SAB Simplex suspensijos išgerti tyrimo išvakarėse ir 3 arbatinius šaukštelius (15 ml) maždaug 3 val. prieš tyrimą. Endoskopija 1/2-1 arbatinį šaukštelį (2,5-5 ml) SAB Simplex® suspensijos išgerti prieš pat endoskopiją. Norint pašalinti tyrimui trukdančius putų burbulus, papildomai per endoskopą galima supilti kelis mililitrus SAB Simplex suspensijos. Apsinuodijus detergentu, dozė priklauso nuo apsinuodijimo sunkumo. Rekomenduojama mažiausia SAB Simplex suspensijos dozė yra 1 arbatinis šaukštelis (5 ml). Vartojimo būdas. SAB Simplex® suspensiją geriausiai vartoti po valgio ir prieš miegą. Prieš vartojimą buteliuką gerai suplakti! Buteliuką laikyti dugnu aukštyn ir švelniai patapšnoti buteliuko dugną, kad prisipildytų lašintuvas. Buteliuką laikant šiek tiek įstrižai, lašinimą galima sulėtinti. Gydymo trukmė. Gydymo trukmė priklauso nuo požymių eigos. Prireikus SAB Simplex suspensiją galima vartoti ilgai.

Šalutinis poveikis

Iki šiol nestebėta.

Informacija apie vaisto laikymą Vaistą laikyti vaikams neprieinamoje vietoje! Tinkamumo laikas. SAB Simplex, kurio pasibaigęs ant pakuotės nurodytas tinkamumo laikas, nevartoti.


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9