Balandžio 19d. Pirmadienis

CARSIL (silymarinum), plėvele dengtos tabletės 35 mg n80, Sopharma LTD

Veiklioji medžiaga silymarinum
Dozuotė plėvele dengtos tabletės 35 mg n80
Gamintojas Sopharma LTD
CARSIL 35 mg

80 plėvele dengtų tablečių

SUDĖTIS 

- Veiklioji medžiaga yra augalinės kilmės silimarinas. Vienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 35,00 mg silimarino (100 proc.). - Pagalbinės medžiagos yra laktozės monohidratas, kviečių krakmolas, povidonas, mikrokristalinė celiuliozė, talkas, magnio stearatas, kristalinė gliukozė, sorbitolis, soda.

KAS YRA CARSIL IR NUO KO JIS VARTOJAMAS?

Carsil 35 mg plėvele dengtos tabletės yra augalinės kilmės preparatas. Veiklioji medžiaga silimarinas stabilizuoja kepenų ląstelės membraną apsaugodamas kepenis nuo kenksmingų poveikių ir padėdamas atsistatyti pažeistoms kepenų ląstelėms. Vaistas vartojamas esant toksiniam kepenų pakenkimui ir kaip papildoma priemonė sergant lėtiniu kepenų uždegimu arba ciroze.

 KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT CARSIL?

Carsil 35 mg plėvele dengtas tabletes vartoti draudžiama:

- jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei preparato medžiagai.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis Nėštumo ir maitinimo iš krūties metu preparatą gali skirti tik gydytojas, įvertinęs pacientės būklę ir kai preparato vartojimas yra svarbesnis už galimą nepageidaujamą jo poveikį.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Duomenų apie tai, kad Carsil 35 mg plėvele dengtos tabletės nepalankiai veikia automobilių vairuotojų ar mašinų operatorių darbą, nėra.

Kitų vaistų vartojimas Duomenų apie Carsil 35 mg plėvele dengtų tablečių sąveiką su kitais preparatais nėra. Preparatą galima vartoti kartu su vitaminais, kortikosteroidais ir imunosupresantais.

KAIP VARTOTI CARSIL?

Suaugusiems žmonėms Lengva arba vidutinio sunkumo kepenų liga: 1-2 plėvele dengtos tabletės geriamos 3 kartus per dieną. Sunkiais ligos atvejais dozę galima padvigubinti. Gydymo kurso trukmė ne trumpesnė kaip 3 mėnesiai. Vaikams Rekomenduojama paros dozė vaikams - 5 mg/kg kūno svorio. Paros dozė geriama per 2-3 kartus. Šis vaistas skiriamas tik vyresniems kaip 5 metų vaikams.

Pavartojus per didelę Carsil 35 mg plėvele dengtų tablečių dozę Duomenų apie perdozavimą preparatu nėra. Išgėrus labai didelę Carsil 35 mg plėvele dengtų tablečių dozę, paskatinamas vėmimas, plaunamas skrandis, skiriama aktyvuotosios anglies bei simptomatinių preparatų.

GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Carsil 35 mg plėvele dengtos tabletės, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį. Labai retai pasitaiko jau esamų vestibuliarinio aparato sutrikimų paūmėjimas (pykinimas, galvos svaigimas), plaukų (dažniausiai galvos) iškritimas ir dispepsija. Nutraukus gydymą preparatu, visi šie simptomai išnyksta. Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

CARSIL LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 laipsnių C temperatūroje. Laikyti originalioje pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės ir šviesos.

KITA INFORMACIJA

Daugiau informacijos apie šį vaistinį preparatą gali suteikti vietinis registravimo liudijimo turėtojas.

Sopharma SC atstovybė Energetikų g. 15 LT-52005 Kaunas, Lietuva


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9