Gruodžio 15d. Sekmadienis

MOLLER'S COD LIVER OIL (žuvų taukai), natural 250 ml, Peter Moller

Veiklioji medžiaga žuvų taukai
Dozuotė natural 250 ml
Gamintojas Peter Moller
MOLLER'S COD LIVER OIL NATURAL

250ml

SUDĖTIS

Mollerio žuvų taukai yra 100 % gryni, aukštos kokybės menkės kepenų aliejus, kuriuose yra: Vitamino A : 200 mg/ml Vitamino D : 2 mg/ml Vitamino E : 1 mg/ml Skaidrus, gelsvas, tąsus skystas aliejus.

VARTOJIMAS

Riebaluose tirpstančių vitaminų A ir D trūkumo profilaktika: * Vitamino A trūkumas sumažina vaikų augimą ir ląstelių diferenciaciją, sutrikdo regėjimą, hemopoezę ir reprodukciją. * Vitamino D trūkumas sukelia vaikų rachitą, ir suaugusiųjų osteomaliaciją ir (arba) osteoporozę. Omega-3 riebalų rūgščių trūkumo profilaktika bei aterosklerozės bei trombinių ligų profilaktinis gydymas.

Dozavimas ir vartojimo būdas

Rekomenduojamos dozės - 5 ml per parą suaugusiesiems ir vaikams nuo 4 savaičių. Dozė kūdikiams gali būti sumažinta iki 2,5 ml per parą, jei kūdikis gauna kito maisto, turinčio vitamino A ir vitamino D.

Kontraindikacijos

Nežinomos.

Atsargumo priemonės ir įspėjimai

Dėl omega-3 riebalų rūgščių poveikio trombų formavimuisi, žuvų taukai paprastai neskiriami pacientams, linkusiems į kraujavimą dėl jų galimo poveikio koaguliacijai, nebent gydytojas mano kitaip.

Sąveika su kitais vaistais

Nežinoma.

Vartojimas nėštumo ir žindymo metu

Yra saugu vartoti žuvų taukus rekomenduojamomis dozėmis nėštumo ir žindymo krūtimi metu. Omega -3 riebalų rūgštys palankiai veikia vaisiaus vystymąsi ir augimą. Vitaminas A būtinas, kad normaliai vystytųsi placenta ir embrionas. Vitaminas D būtinas kalcio pasisavinimui bei vaisiaus ir kūdikio augimui. Tačiau reikia atsargumo vartojant žuvų taukus kartu su kitais preparatais, turinčiais vitamino A ir D. Yra pranešimų, kad didelės vitamino A ar sintetinių retinoidų dozių vartojimas nėštumo metu gali veikti teratogeniškai.

Poveikis sugebėjimui vairuoti arba dirbti su sudėtingomis mašinomis

Žuvų taukai neveikia sugebėjimo vairuoti ar dirbti su sudėtingomis mašinomis.

Šalutinis poveikis nežinomas.

Perdozavimo požymiai ir gydymas

Pranešimų apie toksinius reiškinius vartojant žuvų taukus nėra.Ilgalaikis, gausus (labai skirtingos individualios variacijos) vitamino D vartojimas gali sukelti hiperkalcemiją, kuri gali sukelti inkstų akmenų susiformavimą, nefrokalcinozę bei inkstų nepakankamumą.

Preparatas pakuotėje tinka vartoti 2 metus. Atidarius pakuotę ir vartojant po 5 ml per dieną, žuvų taukai bus tinkami vartojimui mažiausiai du mėnesius (tai yra tiek, per kiek bus suvartotas butelio turinys, vartojant po 5 ml per dieną).

Žuvų taukus reikia laikyti kambario temperatūroje. Atidarytą butelį reikia laikyti 4 laipsnių C temperatūroje (šaldytuve).

PREKYBOS LICENCIJOS SAVININKAS

Orkla ASA, department Peter Moller P.O.Box 364 ųkern N-0513 Oslas Norvegija


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9