Lapkričio 17d. Sekmadienis

KOMPLEKSAS (maisto papildas), širdžiai su gudobele kapsulės n30, UAB "Biosola"

Veiklioji medžiaga maisto papildas
Dozuotė širdžiai su gudobele kapsulės n30
Gamintojas UAB "Biosola"
Kompleksas širdžiai su gudobele

Maisto papildas

Žmogaus organizmas sudarytas iš daugybės įvairių organų, kurie jungiasi į organų sistemas. Viena iš svarbiausių – širdies ir kraujagyslių sistema. Ją sudaro širdis ir įvairaus skersmens kraujagyslės. Susitraukiant širdies raumeniui, kraujas teka kraujagyslėmis ir pasiekia viso organizmo organus, audinius bei ląsteles. Kraujotaka labai svarbi medžiagų apykaitai, kraujyje ištirpusios medžiagos ir dujos pasiekia audinius, kur yra sunaudojamos, o medžiagų apykaitos produktai pašalinami. Kiekvieną dieną mūsų širdis vidutiniškai susitraukia apie šimtą tūkstančių kartų perpumpuodama tūkstančius litrų kraujo. Tai vyksta nenutrūkstamai metai iš metų – visą gyvenimą. Kol esame jauni ir sveiki, net nesusimąstome ir neįvertiname, koks sudėtingas ir sunkus yra širdies darbas. Kiekvieną dieną visų mūsų organizmą veikia daugybė negatyvių veiksnių: aplinkos užterštumas, greitas gyvenimo tempas, dideli protiniai krūviai, sumažėjęs fizinis aktyvumas. Kaip padėti savo širdžiai, kad ji kuo ilgiau išliktų sveika? Jeigu paveldėtų organizmo fiziologinių ypatumų pakeisti negalime, tai atsisakyti žalingų įpročių, palaikyti normalų kūno svorį, kontroliuoti blogojo cholesterolio kiekį kraujyje tikrai galime. Be to, gamtoje yra veikliųjų medžiagų, kurios padeda išsaugoti sveiką širdį.

Gudobelė (lot. Crataegus) – daugiametis 2-5 m aukščio dygliuotas medelis arba krūmas. Žaliava – gudobelės lapai ir žiedai. Iš jų gaminami užpilai ir nuovirai, tinktūros, ekstraktai, tabletės ir k.t. Gudobelė – tai “maistas širdžiai”, arba dar kitaip vadinama – “širdies toniku”. Gudobelės lapų ir žiedų sudėtyje esančios medžiagos – flavonoidai (hiperozidas, kvercetinas, vitebsinas), fenolkarboninės rūgštys, rauginės medžiagos, saponinai, turi teigiamą poveikį širdies ir kraujaygyslių sistemai. Tyrimais nustatyta, kad gudobelių preparatai palaiko širdies ir kraujagyslių sistemos funkciją, padeda, kai padidėja kraujospūdis. Gudobelė gali padėti, kai vargina nuovargis, dirglumas [1-7].

Europinis alyvmedis (lot. Olea europaea) – Viduržemio jūros šalių augalas. Tai nedidelis visžalis medis arba krūmas, lauke užaugantis iki 5–10 m aukščio. XX-ojo amžiaus pabaigoje atlikti tyrimai rodo, kad Viduržemio jūros regiono gyventojai rečiau serga širdies ir kraujagyslių ligomis. Buvo nustatyta, kad taip yra todėl, jog šio regiono gyventojai vartoja daug alyvuogių aliejaus. Taip pat svarbūs sveikatai yra alyvmedžio žiedai ir lapai. Jų sudėtyje esantys antioksidantas vitaminas E bei mononesočiosios riebalų rūgštys padeda palaikyti optimalų cholesterolio kiekį ir turi teigiamą įtaką širdies bei kraujagyslių sistemai. Alyvmedžių žiedų ir lapų ekstraktas gali padėti, kai padidėja kraujospūdis, palaiko kraujagyslių sienelių funkciją. Jame gausu flavonoidų, kurie dalyvauja baltymų apykaitoje, turi antioksidacinį poveikį [8,9].

Valgomasis česnakas (lot. Allium sativum) - daugiametis žolinis augalas, užaugantis iki 60 cm aukščio. Augalinė žaliava – valgomojo česnako svogūnai. Daugybė tyrimų įrodo česnako reikšmingą poveikį žmogaus organizmo apsauginėms savybėms. Šis augalas buvo minimas jau Biblijoje. Jo veiksmingumą aprašė Galenas, Plinijus, Hipokratas, Dioskoridas. Luisas Pasteras 1858 metais įrodė česnako antibakterinį veikimą. Senovės Romos ir egiptiečių kariai valgydavo česnaką, nes tikėdavo, kad jis suteikia daug jėgų ir drąsos. Česnako sudėtyje esantys fitoncidai pasižymi priešmikrobinėmis, priešgrybelinėmis, priešparazitinėms savybėms. Tyrimai rodo, kad česnakas padeda palaikyti normalų cholesterolio kiekį kraujyje. Taip pat gali padėti, kai kalkėja kraujagyslės, palaiko kraujagyslių sienelių funkciją [11-13].

“Kompleksas širdžiai su gudobele” skirtas papildyti organizmą augalinėmis medžiagomis širdžiai. Gudobelės, alyvmedžio lapų bei česnako sudėtyje esančios medžiagos palaiko širdies ir kraujagyslių sistemos funkciją, gali turėti įtakos normalaus kraujospūdžio palaikymui.

Vartojimas: po 1 kapsulę vieną kartą per dieną. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas: UAB „Biosola“, Molėtų g. 16A, Didžioji Riešė, 14260 Vilniaus r.,

tel.(8 5) 246 9651.

www.gamtosnamai.lt

www.vitaminai.lt


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9