Kovo 29d. Sekmadienis

VIBROCIL (dimetindeni maleas+phenylephrinum), purškalas 10 ml, Novartis

Veiklioji medžiaga dimetindeni maleas+phenylephrinum
Dozuotė purškalas 10 ml
Gamintojas Novartis
Vibrocil nasal spray 10ml

Veiklioji medžiaga

0,25 mg dimetindeno maleato, 2,5 mg fenilefrino. Pagalbinių medžiagų sąrašas. Aromatizuojančios medžiagos, benzalkonijaus chloridas, formuojančios medžiagos iki 1 ml tirpalo.

Vaisto vartojimo indikacijos

Peršalimas, ūmus ir lėtinis rinitas, sezoninis alerginis rinitas (šienligė), nesezoninis alerginis rinitas, priešoperacinė ir pooperacinė priežiūra, pagalbinis vaistas gydant ūmų vidurinės ausies uždegimą. Vibrocilo gelis ypač tinkamas vartoti esant sausai nosies gleivinei, šašams gleivinėje po nosies traumos, norint palengvinti kvėpavimą per nosį nakties metu.

Kontraindikacijos

Padidėjęs jautrumas bet kuriai iš preparato sudėtinių dalių.

Perspėjimai

Ligoniams, vartojantiems antidepresantus arba antihipertenzinius vaistus (beta blokerius) vaistą reikia skirti ypač atsargiai.

Ypatingi perspėjimai

Nerekomenduojama be pertraukos naudoti vibrocilą ilgiau kaip dvi savaites. Jei ligos simptomai neišnyksta, reikia pasitarti su gydytoju. Vartojant per dideles preparato dozes arba per ilgai, gali pasireikšti tachikardija, rikošetinis nosies gleivinės paburkimas arba vaisto sukeltas rinitas. Kaip ir vartojant kitus vietinius vazokonstriktorius, neviršykite paskirtosios dozės; tai ypač svarbu, skiriant vaistą kūdikiams, mažamečiams vaikams ir vyresnio amžiaus žmonėms. Dėl per didelio preparato kiekio gali pasireikšti sisteminis vaisto poveikis, ypač mažamečiams vaikams ir vyresnio amžiaus žmonėms. Per didelių vaisto dozių reikia vengti ligoniams, sergantiems hipertenzija arba kitomis kardiovaskulinės sistemos ligomis, hipertiroidizmu arba uždarojo kampo glaukoma. Kaip ir kitų vietinio poveikio vazokonstriktorius, vibrocilą reikia atsargiai vartoti, jei pasireiškia nepageidaujamos simpatomimetikų sukeltos reakcijos nemiga arba galvos svaigimas. Kūdikiams ir jaunesniems nei 6 metų vaikams reikia vartoti vibrocilo lašus į nosį.

NĖŠTUMAS IR LAKTACIJA

Tyrimų duomenų apie vaisto skyrimą nėščioms moterims, maitinančioms motinoms bei eksperimentiniams gyvūnams nėra. Todėl vibrocilą nėščioms moterims galima vartoti tik tuo atveju, jei vaisto galima nauda motinai yra didesnė nei rizika vaisiui.

Vartojimo instrukcija

Vyresniems nei 6 metų vaikams ir suaugusiems: gerai išpūtę nosį, įpurkškite 1-2 vaisto dozes į kiekvieną šnervę 3-4 kartus per dieną. Laikydami pulverizatorių vertikaliai, į vieną šnervę įdėkite jo antgalį, o kitą šnervę laikykite užspaustą; staigiai spustelkite flakoną, prieš atleisdami ištraukite jį iš šnervės. Sulašinus vaistą prieš miegą, neapsunkintas kvėpavimas per nosį išlieka visą naktį. Vartojimo būdas. Mikrodozatoriaus vartojimas: 1. Gerai išpūskite nosį. 2. Nuimkite apsauginį antgalį. Prieš naudodami mikrodozatorių pirmą kartą, kelis kartus spustelkite jį, kad prisipildytų. Tuomet jau galite mikrodozatorių vartoti. 3. Įdėkite mikrodozatorių į vieną šnervę, spustelkite jį ir tuo pačiu metu įkvėpkite per nosį. Pakartokite šiuos veiksmus kitoje šnervėje. 4. Uždėkite apsauginį antgalį.

Perdozavimas. Atsitiktinai perdozavus vibrocilą mažiems vaikams, pavojingų

šalutinių reiškinių nebūna.

Šalutinis poveikis

Retais atvejais vartojant vaistą gali pasireikšti deginimas arba sausumo pojūtis nosyje.

Tinkamumo laikas

Vaistą galima vartoti tik tuomet, jei jo galiojimo laikas, nurodytas ant pakuotės, yra nepasibaigęs. Saugoti nuo šviesos ir karščio (laikyti žemesnėje nei 30 laipsnių C temperatūroje).

Gamintojas

Novartis Consumer Health SA Nyon Switzerland


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9