Liepos 9d. Ketvirtadienis

HUMER., vaik.) aer. 150ml (steril.jūros vanduo, URGO

Veiklioji medžiaga
Dozuotė vaik.) aer. 150ml (steril.jūros vanduo
Gamintojas URGO

HuMer 150 kūdikiams/vaikams

Humer 150 - natūralus jūros vandens tirpalas. Jūros vanduo tiekiamas iš parinktos vietos Bretanės provincijoje. Iš jo pašalintos druskos, kad jisai išsaugotų gausius jūros oligoelemetus ir būtų puikus fiziologinis skystis.

VEIKIMAS

* Humer 150 difuzijos sistema leidžia purkšti skystį mikrolašeliais, todėl jis tolygiai pasiskirsto po visą nosies gleivinės paviršių. * Jis suskystina nosies sekretą ir padeda kūdikiui, vaikui ir suaugusiajam pašalinti jo perteklių.

HUMER 150 paskirtis

* Higieniniam nosies valymui, * Papildomam gydymui, sergant LOR ligomis, * Sausame ore - nosies gleivinei sudrėkinti, * Kol vaikas išmoks pats išsivalyti nosį, galima naudoti kasdien, geriau prieš valgį. HUMER 150 kūdikiams/vaikams skirtas vien tik kūdikiams ir vaikams iki 15 metų amžiaus.

Laikymas

Nenaudoti po galiojimo datos, nurodytos ant flakono. Nepalikti vaikams prieinamoje vietoje.

Kodėl reikia valyti nosį?

Nosis yra artimoje sąveikoje su kitais gretimais organais: ausimis, burna. Dažnai net ir nedidelė sloga sukelia infekcijas, kurios skatina otitus ir rinofaringitus. Todė, norint bti sveikam ir kasdien gerai jaustis, reikia nuolat higieniškai valyti nosį.

Naudojimo būdas

* Uždėti antgalį. 1. Kūdikį paguldyti ant šono. Atsargiai įkišti HUMER 150 kūdikiams/vaikams flakono antgalį į nosies landą iki apsauginio žiedo. Purkšti skystį 2-3 sekundes. 2. Procedūrą pakartoti kitoje nosies landoje, kūdikį paguldžius ant kito šono. 3. Pakelti vaiko galvą, kad sekretas laisvai ištekėtų. Nosį nušluostyti nosinaite. Kai vaikas gali sėdėti, o po to stovėti, reikia parinkti tokią padėtį, kuri atrodo patogiausia.

Perspėjimas

Niekada neplaukite nosies tuomet, kai vaiko galva atlošta atgal, kad skystis nepatektų į gerklę. Nepalikite vaikams prieinamoje vietoje! * Tėvų dėmesiui! Nepalikite antgalio su apsauginiu žiedu vaikams prieinamoje vietoje. Nenuimkite apsauginio žiedo nuo antgalio.

Pagaminta firmoje URGO (Prancūzija). Atstovas Lietuvoje: UAB "Miečys", Šiauliai, tel.: 422 635.


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9