Kovo 6d. Šeštadienis

NARINE (lactobacilus acidophilus), n30, Vitamax-E LLC

Veiklioji medžiaga lactobacilus acidophilus
Dozuotė n30
Gamintojas Vitamax-E LLC
Produkto sudėtis
Kapsulėje yra 150 mg Lactobacillus acidophilus “Narine” kultūros padermės Er317/402 sausos biomasės.
Pagalbinės medžiagos: želatina.

“Narine” kultūros sausa biomasė - tai gyvų bakterijų Lactobacillus acidophilus padermės Er317/402, kurią išskyre ir aprašė habil. biol. dr.L.A.Jerzinkian, liofilizuota biomasė. Padermė užregistruota 1964 m. (SSSR autoriaus teisių liudijimas Nr. 163473, datuotas 1964 m. balandžio 07 d.).
“Narine” kultūros sausa biomasė (kapsulėse po 150 mg miltelių) yra nuo smelio iki sviesiai rusvos spalvos, malonaus skonio ir kvapo, panašaus į rūgštaus pieno, milteliai. Ištirpinus juos vandenyje, susidaro homogenine neskaidri masė. Dėl ypatingos savo biologinės formulės “Narine” kaip daugelio probiotikų pagrindas kapsulių, tablecių, tepalų ir kitomis vaistų formomis dažnai vartojama medicinoje įvairioms vaikų ir suaugusiųjų ligoms gydyti.
Ypač dažnai vartojamas fermentinis rūgštaus pieno “Narine” preparatas, kuris kaip gydomoji ir profilaktinė priemonė, tinka sutrikus žarnyno veiklai.
Dėl ypatingo biologinio aktyvumo, šį fermentinį preparatą “Narine” leidžia ir pataria vartoti Rusijos Federacijos Medicinos mokslų akademijos Mitybos institutas (Nutarimas Nr. 72/E-740-98), jo tinkamuma taip pat patvirtino Pasaulio Sveikatos organizacija.

Forma ir pakuotė
Kapsulės
Vienoje kapsulėje yra 150 mg Lactobacillus acidophilus “Narine” kultūros padermės Er317/402, sausos biomasės.

Fiziologinės ir biologinės produkto savybės
Pieno rūgšties bakterijos kaip natūralūs žmogaus žarnyno gyventojai lydi jį visą gyvenimą ir užtikrina svarbiausių jo gyvybės funkcijų pastovumą. “Narine” padermės bakterijos labai atsparios, gerai prisitaiko žarnyne, jos pasižymi atsparumu daugelio antibiotikų bei kitų chemoterapinių preparatų poveikiui. Šių pieno rūgšties bakterijų gyvybinė veikla užtikrina kalcio, fosforo, baltymų, angliavandenių ir kitų medžiagų įsisavinimą žarnyne. Jos itin aktyviai dalyvauja vitaminų sintezėje – sintezuoja organizme iki 70% visų vitaminų. Pieno rūgšties bakterijos ir jų gyvybinės veiklos produktai neutralizuoja nuodingas medžiagų apykaitos medžiagas (indola, skatola, ir kt.), greitai šalina jas iš organizmo, skatina žarnyne kitų rūšių mikrofloros (žarnyno lazdelės, enterokokų, bifidofloros ir kt.) veiklumą, tuo pačiu gerina organizmo imunitetą, spartina jo atsaką į įvairius infekcinių ligų sukėlėjus.
Dėl ryškių antibiotinių savybių “Narine” padermės slopina ligas sukeliančių (patogeninių) ir santykinai patogeninių bakterijų (dizenterijos, šiltinės ir paratifo A bei B sukėlėjų, E.coli, protėjaus, auksinio stafilokoko, jersinijų, klebsielių ir kt.) augimą, skatina greitesnį sveikimą, gerina kepenų, kasos, žarnyno veiklą.

Produkto paskirtis
Palaikyti normalią žarnyno mikroflorą.

Vartojimo būdas

Gerti po 1-3 kapsules per parą 15-20 min. prieš valgį.
Kai preparato duodama gerti vaikams, kapsules reikia atidaryti, jų turinį ištirpinti nedideliame kambario temperatūros vandens ar kito skysčio (sulčių, sriubos) kiekyje. Kai preparatu gydomos moters lyties organų ligos, vartojamas ištirpintu preparatu suvilgytas tamponas; taip pat galima naudotis įvirkstu - plaunama skysčiu, kuris ruošiamas 1-2 kapsulių turinį ištirpinus 10-15 ml vandens arba fiziologinio tirpalo. Preparatą pagal pageidavimą galima maiįyti su sultimis, sirupu, ryžių ar kviečių nuoviromis, daržovių, vaisių tyre.

Preparato kiekis ir maitinimų skaičius įvairaus amžiaus vaikams toks pat kaip ir tuomet, kai dėl motinos pieno stokos vaikas maitinamas dirbtinu būdu.
Vartojant kaip gydomają priemonę, preparato geriama po pusę stiklinės arba po visą stiklinę 2-3 kartus per dieną 15-20 min. prieš valgį 15-20 dienų. Pastebėjus gydomajį poveikį, preparato galima vartoti mažiau: gerti iki 1-2 kartų per parą kas 10-12 val. Pageidautina preparatą vartoti vakare, prieš miegą.
Persirgtų ligų pasikartojimo profilaktikai šį produktą galima vartoti ilgai kaip fermentinį rūgštaus pieno preparatą arba maišyti jį su kitais pieno produktais, papildomai pridedant sirupo, sulčių, vaisių, daržovių ir kt.
“Narine” kultūros sausa biomasė - papildomas gydomasis maitinimas naujagimiams. “Narine” kultūros sausą biomasę kapsulėse ir iš jos paruoštą fermentinį preparatą “Narine” patartina vartoti:


kūdikiams, vyresniems nei 6 mėnesių, kaip papildomą maistą,
esant infekcinės kilmės žarnyno sutrikimams,
esant įvairioms disbakteriozės formoms,
gydantis antibiotikais ir ypač po jų vartojimo,
šalinant iš organizmo šlakus ir nuodingas medžiagas,
ankstyvo senėjimo metu ir esant itin prastai būsenai po ilgalaikio streso,
siekiant sunorminti virškinamojo trako veiklą (užkietėjimus viduriams, viduriuojant),
imuninei sistemai skatinti virusinių infekcijų metu, sutrikus organų veiklai,
po apšvitinimo jonizuojančiais spinduliais, apsinuodijimo sunkiaisiais metalais, pramoniniais nuodais,
kaip papildomą priemonę esant moterų lyties organų sutrikimams, - norint apsaugoti nuo žindyvių krūtų spenelių įtrūkų.

“Narine” kultūros sausa biomasė kapsulėse, atidarius kapsules ir ištirpinus preparatą steriliame vandenyje arba fiziologiniame tirpale, vietiškai vartojama esant odos ir gleivinių pažeidimams (nudegimams, pūliuojančioms žaizdoms, nosiarykles ir burnos gleivines ligoms, makšties uždegimui, mastitui). Kai “Narine” kultūros sausa biomasė vartojama išoriškai, ji veikia kaip natūralus antibiotikas.
“Narine” padermės atsparios antibiotikams, jas galima vartoti derinant kartu su antibiotikais ir kitais chemoterapiniais preparatais.

Atsargumo priemonės, įspėjimai vartojantiems produktą
Vartojant “Narine” kultūros sausą biomasę kapsulėse, jokių šalutinių reakcijų nepasitaikė.
Jokių nuorodų apie tai, kuomet negalima vartoti “Narine” kultūros sausą biomasę kapsulėse nėra.

“Narine” fermentinio rūgštaus pieno preparato paruošimas

vartojant “Narine” kultūros sausą biomasę kapsulėse

2-4 “Narine” kultūros sausos biomasės kapsulių turinį ištirpinti 50 ml šilto (40-42°C temperatūros) virinto pieno. Paskui sumaišyti su 0,5 l pieno, iš anksto užvirinto ir atvėsinto iki 40-42°C. Gerai išmaišyti, šiltai apkloti ir laikyti 16-18 val. (kol pienas surugs). Produkto paruošimas labai priklauso nuo reikiamos temperatūros palaikymo rūgimo metu, taip pat nuo pieno kokybės.
Geriausiai produktą ruošti atlikti vandens vonelėje, visą laiką išlaikant nurodytą temperaturą.
Kai pienas surūgsta, gaunama vienodo tirštumo tąsi masė. Kad produktas būtų skanus, jį privalu palaikyti šaldytuve.
Paruoštas produktas šaldytuve laikomas ne trumpiau kaip 2 dienas. Iš šio paruošto produkto galima vėl gaminti naują “Narine” porciją: vienas valgomasis šaukštas produkto maišomas su 0,5 l pieno, ir vėl kartojama aukščiau aprašyta produkto ruošimo seka.

Tinkamumo laikas
Tinkamumo laikas nurodytas ant pakuotės.
Nevartokite, jei baigėsi produkto tinkamumo laikas!
Laikyti ne aukstesnėje kaip 10 ° C temperatūroje.

Daugiau informacijos: www.probiotikai.lt

Registravimo liudijimo turėtojas
LLC “Vitamaks-E”,
Leninakan pl. 9/1, 375031 Jerevanas
Armėnijos Respublika


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9

Rezus Rezus Rezus