Sausio 17d. Sekmadienis

TVARSTIS GRANUFLEX, 15x15cm n10 (h7632gb, ConvaTec Limited

Veiklioji medžiaga
Dozuotė 15x15cm n10 (h7632gb
Gamintojas ConvaTec Limited
Tvarstis Granuflex

(ConvaTec) Hidrokoloidinis tvarstis

15 cm x 15 cm

10 vnt. 

Tik vienkartiniam naudojimui

Sterilizuota irradiacijos būdu

Dėmesio! Atidžiai perskaitykite naudojimo instrukciją!

Laikyti kambario temperatūroje. Laikyti sausoje vietoje, vengti šalčio ir drėgmės.

Aprašymas

GRANUFLEX yra hidrokoloidinis tvarstis, kurį sudaro vidinis (su žaizda susiliečiantis) hidrokoloidų (želatina, pektinas, natrio karboksimetilceliuliozė) sluoksnis, kuris yra lipnioje polimerinėje matricoje, ir išorinis sluoksnis iš poliuretano putų. Granuflex tvarstis sukuria žaizdoje drėgną aplinką, kuri greitina gijimą, skatindama autolitinį žaizdos valymąsi ir sudarydama sąlygas epitelio ląstelių migracijai; tvarstis neprilimpa prie žaizdos dugno, todėl perrišimo metu nepažeidžiami nauji susidarę audiniai.Granuflex tvarsčiai gali būti naudojami betarpiškai ant žaizdos arba kombinuojami su kitais tvarsčiais. Vidiniame tvarsčio sluoksnyje esantys elastomeriniai polimerai gerai sugeria žaizdos sekretą ir virsta klampiu geliu.

INDIKACIJOS

Lėtinės žaizdos - kojų opos, pragulos (I-IV stadijos). Ūmios žaizdos - trauminės žaizdos (nubrozdinimai, plėštinės žaizdos), nudegimai (I ir II laipsnio), dermatologinės ekscizijos, chirurginės žaizdos (pooperacinės žaizdos, donorinės vietos).

KONTRAINDIKACIJOS

Žinomas jautrumas "Granuflex" ar jo komponentams. Pastabos ir įspėjimai 1) Kartu su Granuflex tvarsčiais turėtų būti naudojamos papildomos priemonės, pvz., laipsniškas spaudžiantis kojų tvarstymas gydant venines kojų opas, arba kūno svorio spaudimą mažinančios priemonės ir reguliarus ligonio vartymas gydant pragulas. 2) Po kelių pirmųjų perrišimų žaizda gali atrodyti padidėjusi, nes tvarstis skatina negyvų audinių atsidalijimą - autolitinį žaizdos valymąsį. 3) Lėtinių žaizdų infekcija yra įprastas reiškinys ir tai nėra kontraindikacija naudoti Granuflex. Gydytojo priežiūroje tvarsčius galima naudoti ant infekuotų žaizdų, kartu taikant atitinkamą antibiotiko terapiją ir dažniau įvertinant žaizdos būklę. 4) Retai pasitaiko aplinkinės odos sudirginimas ir/ar maceracija, alerginė reakcija ir žaizdos hipergranuliacija. 5) Dažni perrišimai nerekomenduojami žaizdoms su problematiška aplinkine oda. 6) Klinikinės anaerobinės žaizdos infekcijos atveju okliuziniai tvarsčiai nerekomenduojami.

Granuflex tvarsčio naudojimas

PARINKITE TOKIO DYDŽIO GRANUFLEX TVARSTĮ, KAD JIS UŽDENGTŲ VISĄ ŽAIZDĄ IR DAR BENT 2CM SVEIKOS ODOS APLINK ŽAIZDĄ. Atsargiai nuplaukite žaizdą švariu vandeniu ar fiziologiniu tirpalu, nusausinkite aplinkinę oda; įsitikinkite, kad ant odos neliko jokių tepalų, kremų ar kitu riebių medžiagų likučių. Dėmesio: sugerdamas žaizdos sekretą, tvarstis iš vidinės pusės paburksta ir virsta gelsvos spalvos geliu; paburkimas matomas iš išorės, tvarsčio nenuėmus. 1) Nuimkite apsauginį popierių; stenkitės lipnaus sluoksnio neliesti pirštais. 2) Švelniai prispauskite tvarstį prie žaizdos; nuimkite likusią silikoninę plėvelę. 3) Kad tvarstis gerai priliptų, išlyginkite jį glostomaisiais judesiais nuo centro kraštų link. 4) Jei reikia, Granuflex tvarsčio kraštus galima papildomai pritvirtinti hipoalerginiu pleistru.

TVARSČIO NUĖMIMAS

5) Paspaudę odą, pirmiausia pakelkite visus tvarsčio kraštus aplink žaizdą, o paskui atsargiai nuimkite visą tvarstį nuo žaizdos. Gelio likučius galima pašalinti apiplovus žaizdą steriliu vandeniu ar fiziologiniu tirpalu. Tvarstis turi būti keičiamas, jei pro jo kraštą pradeda sunktis sekretas, bet ne rečiau, kaip kas 7dienas. Šis produktas yra sterilus. Jei tvarsčio pakuotė pažeista, naudoti negalima.

Gamintojas

ConvaTec Limited, Deeside, UK Atstovas Lietuvoje: Bristol-Myers Squibb atstovybė, ConvaTec padalinys Šeimyniškių 21b, 2051 Vilnius


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9