Liepos 9d. Ketvirtadienis

ILON N ABSZESS-SALBE (larchenterpentin+gereinigtes terpentinol), 25 g, Cesra

Veiklioji medžiaga larchenterpentin+gereinigtes terpentinol
Dozuotė 25 g
Gamintojas Cesra
Ilon-Abszess ung.25g 
Ilon Abszess - Salbe 54 mg/72 mg tepalas
Maumedžio terpentinas (Laricina terebinthinae)/Išgrynintas terpentino eterinis aliejus (Terebinthinae rectificatum oleum)
 
Atidžiai perskaitykite visą informacinį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Šio vaisto galima įsigyti be recepto, tačiau Ilon Abszess-Salbe reikėtų vartoti tiksliai taip, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.
-  Neišmeskite lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
 -  Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
-  Jeigu simptomai pasunkėja arba nepalengvėjo, būtina kreiptis į gydytoją.
 -  Jeigu pasireiškia stiprus šalutinis poveikis arba jeigu atsiranda šiame lapelyje nepaminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.
 
Lapelio turinys
1. Kas yra Ilon Abszess-Salbe ir nuo ko jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Ilon Abszess-Salbe
3. Kaip vartoti Ilon Abszess-Salbe
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Ilon Abszess-Salbe
6. Kita informacija
 
1. KAS YRA ILON ABSZESS-SALBE IR NUO KO JIS VARTOJAMAS
 
Ilon Abszess-Salbe yra tepalas, vartojamas taikant vietinį gydymą nuo šių odos ligų: abscesų, furunkulų, karbunkulų, landuonies, prakaito liaukų uždegimo.
 
2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT ILON ABSZESS-SALBE
 
Ilon Abszess-Salbe vartoti draudžiama:
-  jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) maumedžio terpentinui, išgrynintam terpentino eteriniam aliejui arba bet kuriai pagalbinei Ilon Abszess-Salbe medžiagai.
 
Specialių atsargumo priemonių reikia:
-  jeigu pasunkėja odos (padidėja odos paraudimas, patinimas, skausmas) ar bendra būklė (karščiavimas), reikėtų kreiptis į gydytoją;
-  vartojant Ilon Abszess-Salbe reikia saugotis, kad tepalo nepatektų į akis;
-  prieš vartodami Ilon Abszess-Salbe turite žinoti, kad tepalu negalima gydyti ką tik atsiradusių žaizdų ir ekzantemų (odos išbėrimų).
 
Kitų vaistų vartojimas
Apie sąveiką su kitais vaistais nežinoma. Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.
 
Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Nepastebėta jokio nepageidaujamo poveikio. Tačiau prieš vartojant bet kokį vaistą būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.
 
Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Specialių atsargumo priemonių nereikia.
 
3. KAIP VARTOTI ILON ABSZESS-SALBE
 
Ilon Abszess-Salbe visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Įprastinė rekomenduojama dozė: priklausomai nuo uždegimo išplitimo, išspauskite 2–3 cm tepalo, užtepkite jį ant pažeisto paviršiaus ir uždėkite tvarstį.
 
Pavartojus per didelę Ilon Abszess-Salbe dozę
Nepastebėta jokių perdozavimo atvejų.
 
4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS
 
Ilon Abszess-Salbe, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems.
 
Nepageidaujamas poveikis taikant vietinį gydymą Ilon Abszess-Salbe buvo nestiprus ir trumpas. Dažniausiai pasitaikęs nepageidaujamas poveikis buvo retos alerginės reakcijos, kurios, nutraukus gydymą, pranykdavo savaime. 
 
Nepageidaujamo poveikio dažnumo apibūdinimas Labai dažnas Pasireiškia dažniau nei 1 iš 10 gydomų pacientų.  Nedažnas Pasireiškia rečiau nei 1 iš 100, bet dažniau nei 1 iš 1000 gydomų pacientų.
Dažnas Pasireiškia rečiau nei 1 iš 10, bet dažniau nei 1 iš 100 gydomų pacientų.  Retas Pasireiškia rečiau nei 1 iš 1000, bet dažniau nei 1 iš 10 000 gydomų pacientų.
Labai retas Pasireiškia rečiau nei 1 iš 10 000 gydomų pacientų, įskaitant pavienius atvejus.
Jeigu pasireiškia stiprus šalutinis poveikis arba jeigu atsiranda šiame lapelyje nepaminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.
 
5. KAIP LAIKYTI ILON ABSZESS-SALBE
 
Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Ilon Abszess-Salbe vartoti negalima.  Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.
 
6. KITA INFORMACIJA
 
Ilon Abszess-Salbe sudėtis
 
-  Veikliosios medžiagos: 1 g tepalo yra 54 mg maumedžio terpentino (Laricina terebinthinae) ir 72 mg išryninto terpentino eterinio aliejaus (Terebinthinae rectificatum oleum).
-  Pagalbinės medžiagos yra baltasis vazelinas, kanifolija, geltonasis vaškas, stearinpalmitino rūgštis, oleino rūgštis, polisorbatas 20, rozmarinų eterinis aliejus, eukaliptų eterinis aliejus, čiobrelių eterinis aliejus, timolis, chlorofilo pasta (E141). 
 
Ilon Abszess-Salbe išvaizda ir kiekis pakuotėje
Ilon Abszess-Salbe yra šviesiai žalios spalvos tepalas. Vaistinis preparatas tiekiamas tūbelėmis po 25 g.
Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas Cesra Arzneimittel GmbH & Co.KG Braunmattstrasse 20 76532 Baden-Baden, Vokietija Tel.:  0049-7221-95400 Faks.:  0049-7221-54026 El-paštas: cesra@cesra.de
Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.
Lietuvos ir Vokietijos UAB Kauno medicinos centras Šiaurės pr. 8A, 49155 Kaunas Lietuva Tel.:  8-37-386830 Faks.: 8-37-386833 El-paštas: kmc@kaunas.omnitel.net
Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2006-11-22  


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9