Sausio 21d. Ketvirtadienis

SOLPADEINE (paracetamolum+coffein+codein), n12, SmithKline Beecham

Veiklioji medžiaga paracetamolum+coffein+codein
Dozuotė n12
Gamintojas SmithKline Beecham
Sudėtis

Kiekvienoje tabletėje yra 500 mg paracetamolio, 8 mg kodeino fosfato hemihidrato ir 30 mg kofeino. Tabletėje taip pat yra tirpiojo krakmolo, kukurūzų krakmolo, kalio sorbato, povidono, mikrokristalinės celiuliozės, išgryninto talko, stearino rūgšties ir magnio stearato.

Pakuotėje yra 12 tablečių.

Indikacijos

Solpadeine tabletės rekomenduojamos skausmui malšinti, kai gydomas reumatinis ir nugaros skausmas. Jas taip pat patartina vartoti, kai skauda galvą, esti migrena, skausmingos mėnesinės, patempiamos sausgyslės, kamuoja danties, nervų skausmas, sinusitas, skaudama gerklė ir karščiavimas; be to, jis tinka peršalimo ir gripo simptomams lengvinti.

Savybės

Solpadeine tabletėse yra trijų veikliųjų medžiagų: paracetamolio – malšinančio skausmą ir mažinančio karščiavimą, kodeino fosfato – malšinančio skausmą ir kofeino, kuris padeda stipriai,greitai palengvinti skausmą.

Kontraindikacijos

Nevartokite kartu su kitais preparatais, kuriuose yra paracetamolio. Nevartokite vaisto, jei esate alergiški paracetamoliui, kofeinui, kodeinui ar bet kuriai minėtai sudedamajai vaisto medžiagai. Nevartokite jo, jei Jums yra bronchų astmos priepuolis.

Perspėjimai /atsargumo priemonės vartojant vaistą: prieš pradėdami gerti Solpadeine tabletes, pasitarkite su savo gydytoju, jei: · sergate sunkia inkstų ar kepenų liga, · esate nėščia, · vartojate gydytojo paskirtus vaistus depresijai gydyti ar esate gydomas dėl kvėpavimo sutrikimų, · vartojate savo gydytojo paskirtus vaistus pykinimui ir vėmimui gydyti, taip pat vaistus dėl didelio cholesterolio kiekio kraujyje.

Dozė

Suaugusiesiems ir vyresniems nei 12 metų vaikams Gerkite po dvi tabletes, jei reikia, iki keturių kartų per dieną. Nevartokite jų dažniau nei kas keturias valandas ir ne daugiau kaip 4 dozes (8 tabletes) per bet kurias 24 valandas. Neduokite vaisto jaunesniems nei 12 metų vaikams. Jei ligos požymiai atkakliai laikosi, kreipkitės į savo gydytoją. Negerkite didesnės negu nustatyta dozės. Kai paracetamolio perdozuojama, jis gali sukelti kepenų veiklos nepakankamumą. Jei Jūs išgėrėte didesnę nei rekomenduojamą vaisto dozę, nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją, net jei blogai nesijaučiate.

Nepageidaujamas poveikis

Nepageidaujamas paracetamolio poveikis pasitaiko retai. Galimos alerginės reakcijos, pvz., odos bėrimas. Nuo kodeino gali užkietėti viduriai, pykinti, atsirasti svaigulys ar mieguistumas. Bet toks nepageidaujamas poveikis, kai preparatas vartojamas įprastai, pasitaiko labai retai. Kai vartojant Solpadeine tabletes daug geriama arbatos ar kavos, gali padidėti dirglumas ir atsirasti nerimas. Jei Jūs patyrėte bet kokį neįprastą vaisto poveikį, pasitarkite su savo gydytoju.

Tinkamumo laikas

Nevartokite vaisto, jei baigėsi ant pakuotės nurodytas jo tinkamumo laikas.

Laikymo sąlygos

Laikykite vaistą žemesnėje nei 25°C temperatūroje. Laikykite vaistą saugiai – vaikams neprieinamoje vietoje.

Prekybos leidimo savininkas

GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Brentford TW8 9GS. D. Britanija


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9