Kovo 3d. Trečiadienis

NEUROMAX (neoromax), n100, Vitabalans OY

Veiklioji medžiaga neoromax
Dozuotė n100
Gamintojas Vitabalans OY
NEUROMAX FORTE
B1,B6, B12 vitaminų kompleksas

Sudėtis
Vienoje tabletėje yra:
100 mg tiamino hidrochlorido
200 mg piridoksino hidrochlorido
0.2 mg cianokobalamino
NEUROMAKS FORTE sudėtyje nėra laktozės

Savybės

Tiaminas B1 yra vandenyje tirpus B grupės vitaminas. Jis reikalingas angliavandenių metabolizmui. Fiziologiškai aktyvi tiamino forma, tiamino pirofosfatas, veikia kaip koenzimas, pav.,piruvato ir alfa-ketoglutarato dekarboksilinimo reakcijoje. Anliavandenių vartojimas dideliais kiekiais padidina tiamino poreikį. Tiaminas absorbuojamas žarnyne aktyviuoju transportu, kuris kaip įrodyta yra nepakankamas alkoholikams. Tiamino poreikis padidėja mėštumo ir maitinimo laikotarpiais. Paros norma- 0.5 mg/1000kcal, suaug.- ne mažiau 1 mg/per dieną.
Paprastai reikiamas tiamino kiekis gaunamas su maistu. Tiamino stygius gali atsirasti žmonėms vartojantiems alkoholinius gėrimus dideliais kiekiais. Tiamino stygius taip pat gali atsirasti ilgą laiką taikant intraveninį maitinimą ar dializę.
Pirmieji tiamino stygiaus simptomai yra: apetito netekimas, pykinimas, padažnėjęs širdies plakimas, raumenų skausmas judant. Klasikinis tiamino stygius pasireiškia širdies nepakankamumu arba neuromuskuliniais sutrikimais. Alkoholikams paprastai atsiranda CNS pažeidimo simptomų, taip vadinamoji Vernikės encefalopatija kuri pasireiškia dorsalinių raumenų paralyžiumi, ataksija ir samonės sutrikimais. Taip pat gali atsirasti kita terapiškai svarbi tiamino stygiaus forma - tai širdies pažeidimo simptomai, taip vadinamoji alkoholinė Beri-Beri forma.
Atsiradus minėtiems reiškiniams, geriausiai tiktų tiaminą vartoti parenteraliai. Tiamino stygius gali atsirasti per kelias savaites jeigu su maistu negaunama pakankamai tiamino ir ypač, jeigu maiste yra daug angliavandenių.
Piridoksinas B6 yra tirpus B grupės vitaminas. Jis veikia kaip koenzimas keliose cheminėse amino rūgščių metabolizmo reakcijose. Vitamino B6 poreikis yra 2mg per dieną. Poreikis padidėja nėštumo ir maitinimo laikotarpiais, taip pat vartojant tam tikrus vaistus (izoniazidas, penicilaminas).
Cianokobalaminas (B12) - tai junginys kurio sudėtyje yra kobalto. Jis reikalingas nukleininių rūgščių sintezei. Vitamino B12 metabolizmas yra susiję su folinės rūgšties metabolizmu. Vitamino B12 paros poreikis suaug. - 3mg, kūdikiams - 0.5 mg , vaikams iki 15 metų - 1,5 mg. Nėštumo ir maitinimo metu papildomas vitamino B12 poreikis yra ne didesnis kaip 0.5mg per dieną.
Indikacijos

Vitamino B stygius ir profilaktika.

Dozavimas

Suaugusiems ir vaikams per 15 metų - 1 tabletė per dieną. Paaugliams jaunesniems kaip 15 metų ir vaikams tik gydytojo nurodymu.
Šalutinis poveikis

Nėra žinomas.
Perdozavimas

Vitamino B6 perdozavimas ( daugiau kaip 500mg per dieną) gali sukelti neurologinius simptomus.
Laikymas. Kambario temperatūroje.
Gamintojas

Vitabalans Oy, Suomija


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9