Gegužės 29d. Penktadienis

KORALŲ KALCIS COMPLEX (maisto papildai), su vitaminu d3 caps. n60, Aptiekas Produkcija

Veiklioji medžiaga maisto papildai
Dozuotė su vitaminu d3 caps. n60
Gamintojas Aptiekas Produkcija
Koralų kompleksas

Kalcis su vitaminu D3, 60 kapsulių

Sudėtis

Koralų kompleksas, cholekalciferolis, želatinas, dažiklis-titano dioksidas.

Vienoje kapsulėje yra veikliosios medžiagos: Koralų kompleksas,...................................................500 mg kuriame yra: -kalcio.......................................................................185 mg -geležies.....................................................................11 mg -cinko..........................................................................10 mg Vitaminas D3..........................................................................3,75 mkg (ekvivalentiškas 150 tarptautinių vienetų)

Koralų kompleksas - unikalus junginys, kurio 86 proc. sudaro įvairių aktyviųjų kalcio junginių ir 72 proc. kitų mikroelementų (magnio, cinko, jodo, sidabro, seleno, geležies ir kt), būtinų organizmo gyvybinei veiklai idealiomis proporcijomis ir aprūpinančių normalią širdies veiklą, raumenų formą, nervinių impulsų perdavimą, kraujo krešumą, cholesterino kiekį ir t.t. Be to, kiekviename iš jų yra reikalinga organizmui paros norma. Bendras visų komplekso elementų bruožas yra tai, kad jie visi yra biologiškai apdoroti, jonizuoti ir patekę į organizmą 90-95 proc. būna įsisavinami jau per 2-3 valandas. Kitos kalcio formos įsisavinamos 20-25 proc. per 8 val. ir dažnai pašalinamos iš organizmo nespėjus įsisavinti. Labai svarbi koralų komplekso savybė - audinių rūgščių-šarmų pusiausvyros palaikymas. Sveikas žmogus savo gyvenimą pradeda su silpna audinių šarmine reakcija (pH - 7,4-7,45). Gyvybinės veiklos procese dėl susikaupusių organizme toksinų ir šlakų ši reakcija tampa rūščia. Tai sumažina organizmo audinių deguonies įsisavinimą, gali padidėti nuovargis, apatiškumas, sumažėti organizmo atsparumas ir kitokie sveikatos sutrikimai. Žinoma iki 179 sunkiausių susirgimų sutrikus pH (tame tarpe ir auglių). Mokslo - medicinos specialistų nuomone, jeigu pavyktų išsaugoti jauno organizmo audinių pH lygį, tai padėtų išvengti daugumos sunkių susirgimų, užkirstų kelią patologiniams procesams ir galbūt, svarbiausia - sustabdytų organizmo audinių nykimą ir priešlaikinį senėjimo procesą.

Koralų kompleksas - ideali sveiko organizmo rūgščių-šarmų pusiausvyros atsatymo ir išsaugojimo, osteoporozės profilaktikos ir kt. priemonė.

Vartojimas

Po 1-2 kapsules per dieną arba kaip rekomenduoja gydytojas.

Gamintojas

SIA "Aptiekas produkcija", Lomonosovo g. 1, Ryga, Latvija Platintojas Lietuvoje: UAB "Apotheca Naturale" Beržų g. 52, Panevėžys, tel./faksas: +370 45 587520, el. paštas: apotheca.naturale@takas.lt


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9