Gruodžio 1d. Trečiadienis

Senėjimą stabdančios technologijos. Aparatai, kurie pasižymi senėjimą stabdančiu poveikiu

2014 Liepos 18d.
Peržiūrų skaičius: 23784
Senėjimą stabdančios technologijos. Aparatai, kurie pasižymi senėjimą stabdančiu poveikiu

Šiame straipsnyje  aptarsime dalį iš neitikėtino populiarumo sulaukusių grožio terapijos technologijų – tai impulsinės mikrosrovės, deimantinė mikrodermabrazija ir krioterapija.

Impulsinės mikrosrovės: kaip gražinti jaunystę ?

Mikrosrovių terapija – tai gydymas elektra. Mikrosrovių dažnis sutampa su mūsų organizmo elektriniais impulsais, kurie vyksta ląstelių lygiu. Kadangi jie biologiškai suderinami, mikrosrovės prasiskverbia į ląstelės centrą ir dėl mikrostimuliacijos ją suaktyvina. Ši technologija padeda pasiekti nuostabių rezultatų gydant sportininkų uždegiminius procesus, tačiau ji puikiai tinka visiems, kurie siekia sumažinti odos raukšles, sustabdyti jų atsiradimą ir neprarasti odos elastingumo. Šį gydymą galima skirti ir jaunoms moterims, nes žinoma, kad ląstelių aktyvumas mažėja nuo 30 metų. Po nėštumo, dietų, gyvenimo sunkumų...Bet kokiu atveju, kai jaunystė gali būti prarasta dėl išorinių veiksnių poveikio, dėl kurio moteris gali atrodyti vyresnė nei yra iš tikrųjų.

Vienas iš efektyviausių šia technologija dirbančių aparatų yra Ispanijos kompanijos „Mesoestetic“ įrenginys „Mesodrainer“.  Tai elektrinis limfos drenažo įrenginys, kuris ypač efektyviai drenuoja veidą bei kūną, optimalūs rezultatai gaunami  bioelektrinių impulsų pagalba, kurie stipriai aktyvina paviršinį ir gilųjį cirkuliavimą mūsų kūne. Drenavimo funkcijos aktyvinimas išstumia iš kūno užsistovėjusius skysčius ir toksinus,  normalizuoja  limfos tekėjimą, išnyksta edemos bei gerėja ląstelių aprūpinimas deguonimi ir maisto medžiagomis. Šis aparatas įspūdingai gražina tiek veidą, tiek kūną: lygina raukšles, atstato veido ovalą, naikina pabrinkimus bei juodus ratilus  po akimis, dailina kūno linijas išstumdamas užsistovėjusius skysčius bei riebalų sankaupas.

„Mesoestetic“ kompanijos aparatas „Mesodrainer“

Deimantinė mikrodermabrazija: ištrinti odos trūkumus

Visų odos priežiūros metodų viena iš dalių yra odos šveitimas, kurio metu nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės. Tai puikus būdas suteikti odai spindesio ir palengvinti kosmetinių priemonių aktyviųjų elementų prasiskverbimą.

Deimantinė mikrodermabrazija pagrįsta tuo pačiu principu: jos metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, kurios nuo odos paviršiaus išnyksta per kelias dienas. Šios technologijos poveikis daug labiau pastebimas nei šveitiklio mikrodalelių poveikis. Jos efektyvumą galima sulyginti su senų pastatų sienų šlifavimu. Lazeriu smulkintais deimantais antgalis švelniai šlifuoja odą, pašalindamas negyvas odos ląsteles, o dėl intensyvumo reguliavimo, atsižvelgiant į odos jautrumą, sistemos ši procedūra nedirgina odos.

Kokio efekto galima tikėtis ?

Odos šveitimo nuo negyvų odos ląstelių pagreitinimas turi daug privalumų. Pirmas, ir labiausiai akivaizdus yra tas, kad epidermis suplonėja, todėl oda tampa lygi ( raukšlės ir randai nuo aknės tampa mažiau pastebimi) ir spindinti. Reaguodamos į tokią „agresiją“, kurią, laimė, galima reguliuoti, veido odos ląstelės pradeda gaminti naujas ląsteles senosioms pakeisti. Toks ląstelių aktyvumas jaunina odą. Procedūra efektyvi norint pašalinti smulkias raukšles ir suteikti odai elastingumo. Galiausiai, ši procedūra yra idealus paruošiamasis etapas prieš kitas kosmetines procedūras – juk ji atidengia giluminius epidermio sluoksnius ir aktyvina ląstelių veikimą.

Ši technologija tinka visiems, kas turi blausią odą, pigmentinių dėmių, raukšlių, kurių oda laikui bėgant tapo tokia plona, kad ant jos atsirado raukšlių. Arba tiems, kurie praeitą vasarą deginosi, o kai įdegis dingo, suprato, kad piktnaudžiavo saulės spinduliais ir kartu su įdegiu gavo nedidelių raukšlių. Deimantinė mikrodermabrazija-tai puiki procedūra, kuri tinka ir jauniems, kurie nori sulėtinti senėjimo procesus.

Deimantinės mikrodermabrazijos procedūros su  JAV- Izraelio kompanijos „Viora“ aparatu „Pristine“ yra ypač saugios ir efektyvios. Viršutinis epidermio sluoksnis pašalinamas švelniai šlifuojant odą unikaliais lazeriu apdirbtais deimantais, o kontroliuojamas vakuuminis siurblys stimuliuoja kolageno bei elastino gamybą. Reguliuojamas vakuumo stiprumas garantuoja procedūros saugumą, o odos šveitimas pritaikomas visiems odos tipams. Procedūra visiškai beskausmė, neagresyvi ir neužimanti daug laiko. Jūs būsite sužavėti komfortiškos ir efektyvios procedūros su „Pristine“.


„Viora“ kompanijos aparatas „Pristine“

Elektroporacija: padidinti komponentų aktyvumą

Elektroporacijos seansų metu oda gauna didelę aktyviųjų medžiagų, kurios skatina jos atsinaujinimą, dozę. Ši technologija yra geriausia šiuolaikinės kosmetologijos sąjungininkė, kadangi kai kurios molekulės, kurių dydis neleidžia joms prasiskverbti į giluminius odos sluoksnius įprastomis sąlygomis, dėl elektroporacijos gali patekti į pačius giliausius odos sluoksnius ir ten veikti ląsteles, kurioms labiausiai reikia gydymo.

Ši technologija labai tinka visiems, kurių oda dehidratuota, jai nuolatos trūksta drėkinimo, taip pat tiems, kurie net būdami jauni pastebi pirmus odos senėjimo požymius ir raukšles. Ši technologija ypač efektyvi veikiant odą tų žmonių, kurie piktnaudžiauja saulės spinduliais ar rūkymu, kurių blausiai odai trūksta deguonies arba, kurių oda linkusi į priešlaikinį senėjimą.

Saulės ir rūkymo mėgėjų oda atsinaujins daug greičiau jei  elektroporacijos seansai derinami su veido masažų kursu.  Po tokios dvigubos procedūros audiniai tampa minkštesni, prisisotina deguonies ir kaip kempinė išlaiko visas aktyviąsias medžiagas, kurios patenka į odą atliekant elektroporaciją. Jau po pirmojo seanso pasiekiami matomi rezultatai: spindinti veido spalva, graži oda.

Vienas geriausių šiuo metu esančių rinkoje elektroporacijos aparatų yra JAV-Izraelio kompanijos „Viora „ įrenginys „Infusion“.

„Infusion“ yra visiškai saugi, neinvazinė, neinjekcinė veido ir kūno terapija. Procedūros metu galite justi švelnų pulsavimą panašų į silpną dilgčiojimą. „Infusion“ saugiai ir efektyviai  įšvirkščia specialios sudėties joninius preparatus į odos epidermio sluoksnį nepažeisdamas odos. Preparatų infuzija atliekama specialios renkinės galvutės, kuria masažuojamas odos paviršius, pagalba. Rankinė galvutė skleidžia galingus yonwawe elektrinius impulsus, kurie padeda specialios sudėties mišiniams pro odos raginį sluoksnį patekti  tiesiai į odos vidinius sluoksnius.

„Viora“ kompanijos aparatas „Infusion“

Krioterapija: stimuliuojamasis terminis šokas

Kaip tai veikia ?

Krioterapijai nereikia kokių nors technologijų ar ypatingų srovės rūšių. Krioterapijos veikimo principą labai paprasta paaiškinti. Krioterapijoje naudojamas organizmo natūralus gebėjimas saugotis agresyvių išorės veiksnių: šis gebėjimas vadinamas „Luiso reakcija“. Šiuo atveju kalbama apie šalčio šaltinį, kuris sukuriamas „Peltier poveikį“ naudojančiu prietaisu: šaltas oras yra nuo  0 iki -5 C. Šios temperatūros užtenka žinomai „Luiso reakcijai“ gauti ir nėra rizikos, kad žus odos audiniai, kaip atsitinka kai oras būna per šaltas ( pavyzdžiui, nušalus). Kas atsitinka paskui? Odą veikiantis šaltis skatina susiaurėti periferines kraujagysles, o tai organizmui yra blogas signalas. Kraujas, reaguodamas į tokį stresą, plūsta prie atšaldytos vietos, siekdamas kaip įmanoma greičiau ją sušildyti. Tada kraujagyslės vėl išsiplečia.

Šalčio ir šilumos kaita priverčia greitai išsiplėsti kraujagysles, o tai puikus būdas aktyvinti „tingios „ odos ląstelių veikimą. Reaguodamos į tai, dėl deguonies ir maitinamųjų medžiagų, kurios pernešamos kartu su krauju, epidermio ląstelės pradeda dirbti taip pat intensyviai kaip ir tada, kai dar buvo jaunos.

Dauguma mūsų supranta kaip šaltis veikia odą nes jo sukeliamus pojūčius lengva atpažinti: šalčio jausmas, kurį keičia šilumos jausmas, pagerina odos tonusą. Ši technologija tinka gydyti net pačią ploniausią ir jautriausią odą. Momentas, kai oda sušildyta, yra idealus, kad medžiagų nuo senėjimo aktyviosios molekulės galėtų prasiskverbti į giluminius odos sluoksnius.

Pasaulyje ypač vertinamas krioterapijos aparatas veidui ir kūnui „Cryolift“ sukurtas garsios Prancūzijos estetinės medicinos kompanijos „Filorga“. Šio aparato poveikiui nusakyti taikomas specialus terminas krioplastika. Krioplastika – tai fizioterapinis odos senėjimo požymių korekcijos metodas, gerinantis odos pralaidumą ir užtikrinantis veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius panaudojant šaltį. Krioplastika taikoma sprendžiant labai įvairius estetinius trūkumus, tokius kaip stresiniai odos pažeidimai, odos senėjimas, riebi ir porėta oda, mezoterapijos rezultatų pagerinimas, odos paruošimas invazinėms procedūroms.

„Filorga“ kompanijos aparatas „Cryolift“

Visas šias procedūras su minėta aparatūra galite atlikti „Rasitos Rauckienės grožio ir terapijos studijoje“

Daugiau informacijos:

Rasitos Rauckienės grožio ir terapijos studija


Virtualus sniego pasaulis nugali skausmą

Virtualus sniego pasaulis nugali skausmą

Vašingtono universiteto mokslininkai dirba su "SnowWorld" projektu - tai yra virtualios realybės sniego pasaulio imitacija, kurioje nudegimus patyrę pacientai gali žaisti žaidimus su sniegu. Tai jiems padeda pamiršti skausmą....


Keturi baimės veidai

Kartą dukrytė man pasakė, kad bijo tamsos. Įjungiau šviesą ir drauge su pradėjome ieškoti tos baimės. Deja, taip ir neradome. Dabar, būdama paauglė, ji žino, kad ten, kur tamsu ir baugu, tereikia įjungti šviesą – pasikalbėti – ir...


Kas sieja migreną ir galvos smegenų insultą?

Kas sieja migreną ir galvos smegenų insultą?

Migrena yra dažna jauno ir vidutinio amžiaus žmonių liga, kuriai būdingas priepuolinio pobūdžio pasikartojantis, įvairaus intensyvumo pulsuojantis, dažnai vienpusis galvos skausmas, neretai lydimas pykinimo ir vėmimo. Migrenos skausmo priepuolis...


5 priežastys, kodėl merginos nežiūri pornografinių filmų

Šlykštu, gėdinga, vulgaru. Pornografinių filmų žiūrėjimas – tik laiko gaišatis, juk tokie filmai menki tiek menine, tiek estetine prasme. Portalas askmen.com nurodė 5 priežastis, kodėl merginos nemėgsta žiūrėti pornografinių filmų....


Kęstutis Vitkus: "Chirurgija yra tarsi gyvenimo būdas"

Su mikrochirurgu profesoriumi Kęstučiu Vitkumi susitikome grožio klinikoje Valakampių pušyne. Aptarę Vilniaus apylinkių estetiką (ponas Kęstutis daug žino apie ikikarinę ir pokarinę sostinę ), pradedame klausinėti apie gyvenimišką aplinką,...


TOP 5: klaidos vedančios link skyrybų

TOP 5: klaidos vedančios link skyrybų

Labai svarbus gyvenimo momentas - šeimos sukūrimas, dar svarbesnis - jos išsaugojimas. Tačiau susituokę žmonės kartais net nesusimąsto, kad penkios svarbiausios klaidos gali privesti iki skyrybų. Į šią sąvoką įeina apibūdinimai: kvailys, debilas,...


Anesteziologijos naujienos: pradėtas naudoti naujas medikamentas

Kauno medicinos universiteto klinikų Anesteziologijos klinikos gydytojai pirmieji Baltijos šalyse pradėjo naudoti naują anesteziologijos preparatą, išbandė jo veikimą ir įsitikino puikiu jo veiksmingumu. Anesteziologija ir intensyvioji terapija...


Valstybės kontrolė: sveikatos informacinė sistema vis dar neįgali

Valstybiniai auditoriai nustatė, kad nuo 2006 m. Sveikatos apsaugos ministerijos užsakymu kuriama elektroninė sveikatos informacinė sistema iki šiol neveikia planuota apimtimi, o iš jos kūrimui skirtų 34 mln. Lt daugiau kaip 15 mln. Lt panaudota...


Mokslininkai atgaivino širdį praėjus 24 val. po mirties

Harvardo universiteto Medicinos mokyklos mokslininkų pasiekimas gali sukelti perversmą transplantologijoje. Jie rado būdą, kaip širdį, inkstus ir kitus organus išsaugoti nepažeistus iki 10 dienų. Dabar transplantologijoje naudojamos technologijos...


Kiaulių gripas Kaune puola vaikus, paauglius ir nėščias moteris

Kauno medicinos universiteto klinikų (KMUK) reanimacijoje trečiadienį dėl gripo sukeltų komplikacijų buvo gydomi trys suaugę kauniečiai ir 4,5 metukų berniukas. Dėl gripo viruso sukelto plaučių uždegimo Kauno klinikose taip pat gydomos dvi nėščios...


Gydytojai reikalaus Vyriausybės įsipareigoti kelti atlyginimus

Kitą savaitę sveikatos sistemos pertvarka nepatenkinta Lietuvos gydytojų sąjunga (LGS) žada Vyriausybės reikalauti įsipareigoti, jog pagerėjus ekonominei situacijai, medikų atlyginimai būtų keliami. Vyriausybei neįvykdžius medikų profesinės...


A.Čaplikas: žengiame pirmąjį realų žingsnį, įgyvendinant sveikatos sistemos pertvarką

Šiandien LR Vyriausybė iš esmės pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) didžiųjų šalies ligoninių tinklo vizijai, padiktuotai apskričių naikinimo bei ekonominės situacijos. Vyriausybės pasitarimo metu SAM gavo pavedimą rengti atitinkamus...


Kviečia į kraujo donorystės akciją

Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija "Apskritasis stalas" kviečia nebūti abejingus ir tapti neatlygintinais kraujo donorais. Siekdami populiarinti neatlygintiną kraujo donorystę, birželio 22-ąją "Apskritojo stalo" tarybos...


Sarkoma – klastinga daugiaveidė liga

18-a, 23-eji, 24-eri, 25-eri metai - tai amžius žmonių, kuriuos staiga, netikėtai užklumpa sunki onkologinė liga - sarkoma. Kodėl ji tarsi klastingas priešas puola jaunus žmones? Tą dieną, kai dainininkas Sasha Son lankėsi Vilniaus Santariškių...


Reabilitacijos klinikos tradicijas papildo naujovės

Kauno medicinos universiteto (KMU) Psichologijos ir reabilitacijos instituto klinika Palangoje savo 40-metį pasitinka praplėtusi materialinę bazę, padidinusi teikiamų paslaugų spektrą. Tačiau medikai apgailestauja, jog pacientams visa informacija...


Radaro įrenginys galvos traumą diagnozuoja skenuodamas žmogaus eiseną

Džordžijos technologijų instituto mokslininkai sukonstravo radaro įrenginį, kuriuo skenuojant asmens eiseną galima tiksliai ir greitai įvertinti, ar žmogus patyrė galvos traumą. Akivaizdu, jog toks daikčiukas praverstų tiek sporto aikštelėse, tiek...


Sveikatos ministerija ima taupyti nuo tyrimų

Sveikatos ministerija ima taupyti nuo tyrimų

Išgyvenant sunkmetį gydymo įstaigoms už tikslius, bet brangius tyrimus gali būti apmokama ne pagal pacientų poreikį, o biudžeto išgales. Iki šiol gydymo įstaigos brangius tyrimus - genetinį, kraujo krešėjimo, magnetinį rezonansą, kompiuterinę...


Ar SAM projekto žlugdytojai pasisavins milijonus?

LTV laida "Žurnalisto tyrimas" suabejojo, ar Ūkio ministerija į bendrą projektą įtraukusi vos prieš daugiau nei metus "E-sveikatos" projektą sužlugdžiusius buvusius Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) darbuotojus, nepraras...


Sukurtas pirmas implantuojamas dirbtinio inksto prototipas

Kraujo apytakos sistema varomas dirbtinis inkstas gali tapti pirmuoju implantuojamu įtaisu, pakeisiančiu donorinius inkstus ir dializės aparatus, teigia mokslininkai. Kalifornijos San Fransisko universiteto (UCSF) mokslininko Šuvo Rojaus (Shuvo...


Nori įsiminti veidą – žiūrėk tiesiai į akis

Nori įsiminti veidą – žiūrėk tiesiai į akis

Ispanijos mokslininkai nustatė, kad žiūrėjimas nepažįstamam žmogui į akis yra svarbiausias veiksnys, padedantis įsiminti jo veidą. Mokslininkų manymu, būtent iš kito žmogaus akių smegenys gauna svarbiausią jo atpažinimui būtiną informaciją, rašo...


Startuoja nauja priešvėžinė programa

Nuo liepos mėnesio startuoja dar viena prevencinė - storosios žarnos vėžio ankstyvosios diagnostikos - programa. Storosios žarnos vėžys išsivysčiusiose šalyse yra viena iš dažniausiai pasitaikančių onkologinių ligų ir antroji pagal dažnumą...


Silikoniniai vidpadžiai dovanoja komfortą ir sveikatą Jūsų pėdoms

Silikoniniai vidpadžiai dovanoja komfortą ir sveikatą Jūsų pėdoms

Ieškantys vidpadžių į batus turėtų pasižvalgyti po silikoninių įdėklų asortimentą. Šie vidpadžiai sparčiai pelno simpatijas dėl nešiotojui suteikiamo komforto ir pavydėtino funkcionalumo. Gelinių padukų nešiotojai džiaugiasi tolygiai...


Atvertas kelias atsarginėms kūno dalims kurti

Atvertas kelias atsarginėms kūno dalims kurti

D. Britanijos ir Kanados mokslininkai rado būdą, kaip saugiai pasigaminti kamieninių ląstelių nenaudojant žmogaus embrionų. Ekspertų teigimu šis pasiekimas atveria kelią "atsarginėms kūno dalims" kurti. Britų ir kanadiečių mokslininkų...


Gripas atsitraukė, bet viršutinių kvėpavimo takų infekcijų sumažėjo nesmarkiai

Praėjusią savaitę Lietuvoje registruotas tik vienas gripo atvejis, tačiau susirgimų ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) sumažėjo nedaug, teigia Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC). Jo duomenimis, praėjusią savaitę susirgo...


Voroneže gydytojai pašalino moteriai 57 kg sveriantį pilvą

Voroneže gydytojai pašalino moteriai 57 kg sveriantį pilvą

Voroneže gydytojai pašalino 32-ejų metų moteriai nutįsusį iki grindų pilvą, sveriantį 57 kilogramus, praneša naujienų svetainė "life.ru". Antsvorio Natalija turi nuo 13 metų, kai jai sutriko hormonų veikla. Išmėginusi beveik visas...


Krioterapija arba gydymas šalčiu

"Esu girdėjus apie naują procedūrą - krioterapiją. Gal galite plačiau apie ją parašyti, kada ji tinkama?" Krioterapijos esmė ta, kad organizme, reaguojančiame į labai žemą - maždaug minus 130-160 laipsnių Celsijaus - temperatūrą,...


Tobulėjantys budrumo preparatai: intensyvus, bet trumpas gyvenimas

Tobulėjantys budrumo preparatai: intensyvus, bet trumpas gyvenimas

Nenorite atsilikti nuo vis greitėjančio gyvenimo tempo? Pamirškite kavą - naujos klasės Amerikos Maisto ir vaistų administracijos patvirtinti stimuliatoriai "Eugeroics" padės jums dirbti daugiau ir geriau. Štai tokiais šūkiais po...


Dovanota ragena sugrąžino šviesą ir laisvę

J. Kasparas, būdamas trejų metukų susižalojo akį ir apako, o 1986-aisiais jam buvo atlikta pirmoji akių ragenos persodinimo operacija šalyje. Pernai Justinui akių ragena persodinta dar kartą. Rageną paaukojo žuvusios dviratininkės artimieji. Su...


Medikai pirmą kartą vienu metu atliko paciento veido ir rankų transplantaciją

Prancūzijoje medikai pirmą kartą vienu metu pacientui transplantavo veidą ir rankas. 30-mečiam vyrui atlikta operacija buvo sėkminga, pranešė Paryžiaus "Henri-Mondor" klinikos administracija, informuoja agentūra AFP. Operacijoje, kuri...


Klaipėdos medikams - aktualios amerikiečių pamokos

Klaipėdos universitetinėje ligoninėje (KUL) savo patirtimi dalijasi aukščiausius reitingus Jungtinėse Amerikos Valstijose turinčių Mayo klinikų gydytojai. Šis dviejų gydytojų vizitas - 14 metų trunkančios KUL ir Klyvlendo klinikų gydytojų...


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9