Gegužės 25d. Pirmadienis

Senėjimą stabdančios technologijos. Aparatai, kurie pasižymi senėjimą stabdančiu poveikiu

2014 Liepos 18d.
Peržiūrų skaičius: 23784
Senėjimą stabdančios technologijos. Aparatai, kurie pasižymi senėjimą stabdančiu poveikiu

Šiame straipsnyje  aptarsime dalį iš neitikėtino populiarumo sulaukusių grožio terapijos technologijų – tai impulsinės mikrosrovės, deimantinė mikrodermabrazija ir krioterapija.

Impulsinės mikrosrovės: kaip gražinti jaunystę ?

Mikrosrovių terapija – tai gydymas elektra. Mikrosrovių dažnis sutampa su mūsų organizmo elektriniais impulsais, kurie vyksta ląstelių lygiu. Kadangi jie biologiškai suderinami, mikrosrovės prasiskverbia į ląstelės centrą ir dėl mikrostimuliacijos ją suaktyvina. Ši technologija padeda pasiekti nuostabių rezultatų gydant sportininkų uždegiminius procesus, tačiau ji puikiai tinka visiems, kurie siekia sumažinti odos raukšles, sustabdyti jų atsiradimą ir neprarasti odos elastingumo. Šį gydymą galima skirti ir jaunoms moterims, nes žinoma, kad ląstelių aktyvumas mažėja nuo 30 metų. Po nėštumo, dietų, gyvenimo sunkumų...Bet kokiu atveju, kai jaunystė gali būti prarasta dėl išorinių veiksnių poveikio, dėl kurio moteris gali atrodyti vyresnė nei yra iš tikrųjų.

Vienas iš efektyviausių šia technologija dirbančių aparatų yra Ispanijos kompanijos „Mesoestetic“ įrenginys „Mesodrainer“.  Tai elektrinis limfos drenažo įrenginys, kuris ypač efektyviai drenuoja veidą bei kūną, optimalūs rezultatai gaunami  bioelektrinių impulsų pagalba, kurie stipriai aktyvina paviršinį ir gilųjį cirkuliavimą mūsų kūne. Drenavimo funkcijos aktyvinimas išstumia iš kūno užsistovėjusius skysčius ir toksinus,  normalizuoja  limfos tekėjimą, išnyksta edemos bei gerėja ląstelių aprūpinimas deguonimi ir maisto medžiagomis. Šis aparatas įspūdingai gražina tiek veidą, tiek kūną: lygina raukšles, atstato veido ovalą, naikina pabrinkimus bei juodus ratilus  po akimis, dailina kūno linijas išstumdamas užsistovėjusius skysčius bei riebalų sankaupas.

„Mesoestetic“ kompanijos aparatas „Mesodrainer“

Deimantinė mikrodermabrazija: ištrinti odos trūkumus

Visų odos priežiūros metodų viena iš dalių yra odos šveitimas, kurio metu nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės. Tai puikus būdas suteikti odai spindesio ir palengvinti kosmetinių priemonių aktyviųjų elementų prasiskverbimą.

Deimantinė mikrodermabrazija pagrįsta tuo pačiu principu: jos metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, kurios nuo odos paviršiaus išnyksta per kelias dienas. Šios technologijos poveikis daug labiau pastebimas nei šveitiklio mikrodalelių poveikis. Jos efektyvumą galima sulyginti su senų pastatų sienų šlifavimu. Lazeriu smulkintais deimantais antgalis švelniai šlifuoja odą, pašalindamas negyvas odos ląsteles, o dėl intensyvumo reguliavimo, atsižvelgiant į odos jautrumą, sistemos ši procedūra nedirgina odos.

Kokio efekto galima tikėtis ?

Odos šveitimo nuo negyvų odos ląstelių pagreitinimas turi daug privalumų. Pirmas, ir labiausiai akivaizdus yra tas, kad epidermis suplonėja, todėl oda tampa lygi ( raukšlės ir randai nuo aknės tampa mažiau pastebimi) ir spindinti. Reaguodamos į tokią „agresiją“, kurią, laimė, galima reguliuoti, veido odos ląstelės pradeda gaminti naujas ląsteles senosioms pakeisti. Toks ląstelių aktyvumas jaunina odą. Procedūra efektyvi norint pašalinti smulkias raukšles ir suteikti odai elastingumo. Galiausiai, ši procedūra yra idealus paruošiamasis etapas prieš kitas kosmetines procedūras – juk ji atidengia giluminius epidermio sluoksnius ir aktyvina ląstelių veikimą.

Ši technologija tinka visiems, kas turi blausią odą, pigmentinių dėmių, raukšlių, kurių oda laikui bėgant tapo tokia plona, kad ant jos atsirado raukšlių. Arba tiems, kurie praeitą vasarą deginosi, o kai įdegis dingo, suprato, kad piktnaudžiavo saulės spinduliais ir kartu su įdegiu gavo nedidelių raukšlių. Deimantinė mikrodermabrazija-tai puiki procedūra, kuri tinka ir jauniems, kurie nori sulėtinti senėjimo procesus.

Deimantinės mikrodermabrazijos procedūros su  JAV- Izraelio kompanijos „Viora“ aparatu „Pristine“ yra ypač saugios ir efektyvios. Viršutinis epidermio sluoksnis pašalinamas švelniai šlifuojant odą unikaliais lazeriu apdirbtais deimantais, o kontroliuojamas vakuuminis siurblys stimuliuoja kolageno bei elastino gamybą. Reguliuojamas vakuumo stiprumas garantuoja procedūros saugumą, o odos šveitimas pritaikomas visiems odos tipams. Procedūra visiškai beskausmė, neagresyvi ir neužimanti daug laiko. Jūs būsite sužavėti komfortiškos ir efektyvios procedūros su „Pristine“.


„Viora“ kompanijos aparatas „Pristine“

Elektroporacija: padidinti komponentų aktyvumą

Elektroporacijos seansų metu oda gauna didelę aktyviųjų medžiagų, kurios skatina jos atsinaujinimą, dozę. Ši technologija yra geriausia šiuolaikinės kosmetologijos sąjungininkė, kadangi kai kurios molekulės, kurių dydis neleidžia joms prasiskverbti į giluminius odos sluoksnius įprastomis sąlygomis, dėl elektroporacijos gali patekti į pačius giliausius odos sluoksnius ir ten veikti ląsteles, kurioms labiausiai reikia gydymo.

Ši technologija labai tinka visiems, kurių oda dehidratuota, jai nuolatos trūksta drėkinimo, taip pat tiems, kurie net būdami jauni pastebi pirmus odos senėjimo požymius ir raukšles. Ši technologija ypač efektyvi veikiant odą tų žmonių, kurie piktnaudžiauja saulės spinduliais ar rūkymu, kurių blausiai odai trūksta deguonies arba, kurių oda linkusi į priešlaikinį senėjimą.

Saulės ir rūkymo mėgėjų oda atsinaujins daug greičiau jei  elektroporacijos seansai derinami su veido masažų kursu.  Po tokios dvigubos procedūros audiniai tampa minkštesni, prisisotina deguonies ir kaip kempinė išlaiko visas aktyviąsias medžiagas, kurios patenka į odą atliekant elektroporaciją. Jau po pirmojo seanso pasiekiami matomi rezultatai: spindinti veido spalva, graži oda.

Vienas geriausių šiuo metu esančių rinkoje elektroporacijos aparatų yra JAV-Izraelio kompanijos „Viora „ įrenginys „Infusion“.

„Infusion“ yra visiškai saugi, neinvazinė, neinjekcinė veido ir kūno terapija. Procedūros metu galite justi švelnų pulsavimą panašų į silpną dilgčiojimą. „Infusion“ saugiai ir efektyviai  įšvirkščia specialios sudėties joninius preparatus į odos epidermio sluoksnį nepažeisdamas odos. Preparatų infuzija atliekama specialios renkinės galvutės, kuria masažuojamas odos paviršius, pagalba. Rankinė galvutė skleidžia galingus yonwawe elektrinius impulsus, kurie padeda specialios sudėties mišiniams pro odos raginį sluoksnį patekti  tiesiai į odos vidinius sluoksnius.

„Viora“ kompanijos aparatas „Infusion“

Krioterapija: stimuliuojamasis terminis šokas

Kaip tai veikia ?

Krioterapijai nereikia kokių nors technologijų ar ypatingų srovės rūšių. Krioterapijos veikimo principą labai paprasta paaiškinti. Krioterapijoje naudojamas organizmo natūralus gebėjimas saugotis agresyvių išorės veiksnių: šis gebėjimas vadinamas „Luiso reakcija“. Šiuo atveju kalbama apie šalčio šaltinį, kuris sukuriamas „Peltier poveikį“ naudojančiu prietaisu: šaltas oras yra nuo  0 iki -5 C. Šios temperatūros užtenka žinomai „Luiso reakcijai“ gauti ir nėra rizikos, kad žus odos audiniai, kaip atsitinka kai oras būna per šaltas ( pavyzdžiui, nušalus). Kas atsitinka paskui? Odą veikiantis šaltis skatina susiaurėti periferines kraujagysles, o tai organizmui yra blogas signalas. Kraujas, reaguodamas į tokį stresą, plūsta prie atšaldytos vietos, siekdamas kaip įmanoma greičiau ją sušildyti. Tada kraujagyslės vėl išsiplečia.

Šalčio ir šilumos kaita priverčia greitai išsiplėsti kraujagysles, o tai puikus būdas aktyvinti „tingios „ odos ląstelių veikimą. Reaguodamos į tai, dėl deguonies ir maitinamųjų medžiagų, kurios pernešamos kartu su krauju, epidermio ląstelės pradeda dirbti taip pat intensyviai kaip ir tada, kai dar buvo jaunos.

Dauguma mūsų supranta kaip šaltis veikia odą nes jo sukeliamus pojūčius lengva atpažinti: šalčio jausmas, kurį keičia šilumos jausmas, pagerina odos tonusą. Ši technologija tinka gydyti net pačią ploniausią ir jautriausią odą. Momentas, kai oda sušildyta, yra idealus, kad medžiagų nuo senėjimo aktyviosios molekulės galėtų prasiskverbti į giluminius odos sluoksnius.

Pasaulyje ypač vertinamas krioterapijos aparatas veidui ir kūnui „Cryolift“ sukurtas garsios Prancūzijos estetinės medicinos kompanijos „Filorga“. Šio aparato poveikiui nusakyti taikomas specialus terminas krioplastika. Krioplastika – tai fizioterapinis odos senėjimo požymių korekcijos metodas, gerinantis odos pralaidumą ir užtikrinantis veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius panaudojant šaltį. Krioplastika taikoma sprendžiant labai įvairius estetinius trūkumus, tokius kaip stresiniai odos pažeidimai, odos senėjimas, riebi ir porėta oda, mezoterapijos rezultatų pagerinimas, odos paruošimas invazinėms procedūroms.

„Filorga“ kompanijos aparatas „Cryolift“

Visas šias procedūras su minėta aparatūra galite atlikti „Rasitos Rauckienės grožio ir terapijos studijoje“

Daugiau informacijos:

Rasitos Rauckienės grožio ir terapijos studija

Nuo E.coli infekcijų jau mirė mažiausiai 29 žmonės

Hemoraginį enteritą sukeliančių bakterijų Escherichia coli (EHEC) infekcijų protrūkis šiaurės Vokietijoje nusinešė dar dviejų žmonių gyvybes, o šios epidemijos aukų bendras skaičius padidėjo iki 29, ketvirtadienį paskelbė Vokietijos nacionalinis...


Robotas-vikšras gydis gyvą širdį

Robotas-vikšras gydis gyvą širdį

Amerikiečiai mokslininkai sukūrė miniatiūrinį (sąlyginai) robotą HeartLander, kuris galės šliaužioti virš plakančios širdies ir pristatyti jai reikiamus vaistus. Iš pirmo žvilgsnio labai nesudėtingas prototipas jau praėjo sėkmingus laboratorinius...


Kovo mėnesio išradimas: galvos smegenų kokybiško ultragarsinio vaizdo gavimo būdas

Lietuvos technikos bibliotekos patentinės informacijos centras pradėjo rinkti geriausią mėnesio išradimą. Kovo mėnesį geriausiu patentuotu išradimu pripažintas išradėjų Sergej Červiakov, Igor Movšovič ir Lev Osipov sukurtas dar vienas smegenų...


Ar verta bijoti kiaulių gripo?

Mirštamumas nėra grėsmingas Kiaulių gripo virusas yra naujas, juo žmonija dar nesirgo, todėl niekas nėra jam atsparus. Paprastu gripu dažniausiai serga vaikai ir pensininkai, o nauju virusu dažnai užsikrečia 20-30 metų sveiki ir darbingi žmonės....


Bulimiją sukelia hormonų disbalansas?

Bulimiją sukelia hormonų disbalansas?

Bulimija yra liga, priskiriama psichiniams sutrikimams. Ji turėtų būti gydoma kognityvine elgesio terapija. Tačiau neseniai Karolinskos universitete (Švedija) parašytoje disertacijoje teigiama, kad tam tikrais atvejais šia liga susergama dėl...


Brangius vaistus nuo gripo dalija už dyką

Gripo epidemija ir dvi žinios. Geroji: kai kurios poliklinikos nemokamai dalija brangius antivirusinius vaistus. Blogoji žinia: vaistų gavo ne visos gydymo įstaigos, o gavusiosios paslaptingai tyli. Tai jau kvepia sensacija: Kauno rajono pirminės...


Save žalojančio elgesio priežastys – neviltis ir susvetimėjimas

Save žalojantį elgesį skatina gyventojų visuomeninių ryšių suirimas ir beviltiškumo jausmas. Lietuviai įsitikinę, kad valdžiai nerūpi eilinio žmogaus problemos ir kad jie patys negali turėti jokios įtakos visuomenės gyvenimui. Taip, pasiremdama...


Gripo pandemija negresia

Gripo pandemija negresia

Nors Kaune jau paskelbta gripo epidemija, medikai ramina įbaugintus gyventojus. Šį sezoną plintantis gripo virusas gripo pandemijos nesukels. Vilniuje sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis dar nepasiekė epidemijos...


Į Lietuvą atvežta dar 20 tūkst. dozių skiepų nuo sezoninio gripo

Valstybinė ligonių kasa (VLK) papildomai įsigijo 20 tūkst. dozių vakcinos nuo sezoninio gripo. Ketvirtadienį gauti skiepai jau pristatomi į poliklinikas, ligonines, globos ir slaugos namus. Rugsėjį VLK centralizuotai nupirko 120 tūkst. gripo...


Žmogaus charakterį galima nustatyti iš jo rašysenos

Turbūt daugelis žino, kad iš rašysenos nesunku nustatyti žmogaus charakterį. Be to, tokiu pat būdu galima sužinoti, ar jis – seksualus. Kai raidės pasvirusios į kairę pusę – jausmai pavaldūs protui. Įsižiūrėkite, į kokią pusę labiau...


Į sceną grįžtanti Gintarė Karaliūnaitė – Canuel: per dvi savaites minus 4 kilogramai ir jokių dietų! Kaip jai tai pavyko?

Į sceną grįžtanti Gintarė Karaliūnaitė – Canuel: per dvi savaites minus 4 kilogramai ir jokių dietų! Kaip jai tai pavyko?

Atėjus pavasariui ir nusimetus šiltus drabužius ne viena iš mūsų graužiamės dėl žiemos padarinių - juk reikia numesti tai, ką žiemą „užsiauginome“ nevengdamos įvairių užkandžiavimų ar saldumynų nuotaikai pataisyti. Su nepageidaujamais...


Psichologo patarimai: pavyduliauju jo kompiuteriui

Psichologo patarimai: pavyduliauju jo kompiuteriui

Technika turi hipnozinį poveikį mums. Kuo sudėtingesnis gyvenimas, tuo sunkiau būti laimingam. Technika mūsų gyvenimą padarė patogesnį, bet taip pat atnešė ir daugelį psichologinių problemų, kurių nežinojo mūsų protėviai.Daugelis psichologinių...


Sulankstomieji akių lęšiukai jau kompensuojami ir suaugusiesiems

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos pirmą kartą centralizuotai perka dirbtinius sulankstomuosius akių lęšiukus suaugusiesiems. Šiuo metu viešojo pirkimo konkursas jau pasibaigęs, pasirašyta sutartis su firma,...


Lapkričio 19-oji – Tarptautinė nerūkymo diena

Tarptautinės kovos su vėžio liga draugijos ir įvairių pasaulio šalių gydytojų onkologų iniciatyva kiekvienais metais trečiasis lapkričio ketvirtadienis minimas kaip Tarptautinė nerūkymo diena. Šiemet tai lapkričio 19-oji diena. Minėjimo tikslas...


Obstrukcinės miego apnėjos chirurginis gydymas

Obstrukcinės miego apnėjos chirurginis gydymas

Apnėja - graikų kalbos žodis, reiškiantis „nekvėpuojantis". Obstrukcinė miego apnėja (OMA) – tai liga, kai miegodamas žmogus trumpam (nuo 10 sekundžių ir daugiau) nustoja kvėpuoti. Miegant atsipalaiduoja gerklės raumenys, ir jie...


150–200 tūkst. asmenų neįtraukti į PSD sistemą

Lietuvoje yra apie 150-200 tūkst. gyventojų, kurie liko skolingi už privalomąjį sveikatos draudimą (PSD). Tokius skaičius žurnalistams pateikė premjeras Andrius Kubilius. Jo teigimu, per savaitę speciali darbo grupė turi parengti pasiūlymus, kaip...


Krizė verčia parduoti kraują

Krizė verčia parduoti kraują

Šalies kraujo centruose padaugėjo žmonių, pageidaujančių tapti donorais už pinigus. Nors 40 litų vadinamoji kompensacija už sugaištą laiką - menka paspirtis, netekusieji darbo ir nuolatinių pajamų griebiasi jos tarsi skęstantis šiaudo. Pasak...


Kontraceptinei piliulei – 50 metų

Poros per šimtus metų išbandė pačias įvairiausias priemones, turėjusias padėti išvengti nepageidaujamo nėštumo, tokias kaip acte išmirkytos kempinės iš jūros pinčių, granatų vaisių tyrė ir alyvuogių aliejus, nors tokie metodai ne visada būdavo...


Nusikaltėlius nustatyti padės rankų bakterijos

Ant rankų esančios bakterijos gali būti lygiai tokios pat naudingos nustatant nusikaltėlio tapatybę kaip ir jo DNR, teigia mokslininkai. JAV tyrėjai nustatė, kad ant kiekvieno žmogaus odos gyvena skirtingos bakterijų "bendruomenės"....


Moderniausi gydymo metodai prieinami ir Lietuvos pacientams

Moderniausi gydymo metodai prieinami ir Lietuvos pacientams

Paradoksas: nors esame neturtinga šalis, o jauni medikai masiškai palieka šalį, tačiau medicinos srityje šiuo metu Lietuva praktiškai neatsilieka nuo kitų ES šalių. Medicinos srityje šiandien visame pasaulyje vyksta tikros naujų diagnostikos ir...


Gimdymui namuose – gydytojų veto

Gimdyti namuose ar ligoninėje? Kol ši dilema neduoda ramybės būsimoms mamytėms, gydytojai neslepia kategoriško požiūrio. Pastarosiomis savaitėmis Lietuvoje nuskambėjo keletas atvejų, kai gimdymai namuose dėl įvairių aplinkybių baigėsi tragiškai....


Šeimos gydytojai galės atlikti daugiau tyrimų

Sveikatos apsaugos ministro įsakymu neseniai buvo papildyta šeimos gydytojo medicinos norma - jo kompetencijai priskirti papildomi laboratoriniai tyrimai. Tokiu būdu siekiama, kad pacientams nereikėtų dėl palyginti nesudėtingų įprastų tyrimų...


Gimdos kaklelio vėžys – konservatyvaus požiūrio epidemija

Gimdos kaklelio vėžys – konservatyvaus požiūrio epidemija

"Ar verta mirti dėl drovumo?" - šį klausimą ketvirtadienį vykusioje spaudos konferencijoje, kurios metu buvo pristatyta visuomenės švietimo programa dėl gimtos kaklelio vėžio "Vika", iškėlė Sveikatos biuro atstovas Paulius...


Milijonai – vėjais. Bet kaltų nėra

Milijonai – vėjais. Bet kaltų nėra

Valstybės kontrolė nustatė, kad Sveikatos apsaugos ministerijos užsakymu kuriama elektroninė sveikatos informacinė sistema iki šiol neveikia planuota apimtimi, o iš jos kūrimui skirtų 34 mln. Lt per 15 mln. Lt panaudota nerezultatyviai....


Šimpanzės sužalota moteris pademonstravo atkurtą veidą

Šimpanzės sužalota moteris pademonstravo atkurtą veidą

Moteris, kuri prieš dvejus metus buvo sunkiai sužalota šimpanzės, ketvirtadienį pirmąkart pademonstravo plastinės chirurgijos operacijomis atkurtą veidą, kurio nuotraukos atskleidė stulbinamus pokyčius. Nukentėjusiosios Charlos Nash (Čarlos Neš)...


Vitamino D nepakankamumas siejamas su sveikų moterų uždegimais

Misūrio universiteto mokslininkai nustatė, kad vitamino D nepakankamumas susijęs su sveikų moterų uždegimais, kurie laikomi imuninės sistemos reakcija. Nepakankamai vitamino D vartojusioms moterims nustatyti padidėję alfa faktoriaus (TNF-alfa)...


E. coli protrūkio paslaptis gilėja

Pražūtingos, 12 šalių paplitusios ir 19 žmonių pražudžiusios E. coli bakterijos protrūkis gali būti susijęs su geguže Hamburge vykusiu festivaliu. Pareigūnams toliau ieškant pavojingos žarnyno infekcijos šaltinio, Vokietijos nacionalinio ligų...


Atrasti veiksmingi ŽIV antikūniai

Tyrėjai atrado antikūnius, kurie gali padėti kovoti su nepagydomu ir lemtingu AIDS virusu. Šie antikūniai gali neutralizuoti 90 procentų žmogaus imunodeficito viruso (ŽIV) atmainų. Kai kurių žmonių organizmas, užsikrėtus AIDS virusu, gamina šiuos...


Ar atostogos suteikia laimės?

Ar atostogos suteikia laimės?

Žmonėms daugiausiai laimės suteikia atostogų laukimas, tuo metu joms pasibaigus ir grįžus prie darbų, linksmumo lygis prilygsta neatostogavusiųjų. Tyrimą atlikę mokslininkai apklausė daugiau kaip 1,5 tūkst. Olandijos gyventojų, 974 iš jų per...


Spalio 4 d. Kaune konferencija apie širdies ekumenizmą

Spalio 4 d. Konferencija apie širdies ekumenizmą "Tegu visi bus viena" Kaune. Konferencija apie širdies ekumenizmą. Kviečiame dalyvauti kunigus, seminaristus, vienuolius, katalikų organizacijų, maldos grupių, bendruomenių ir parapijų...


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9