Sausio 22d. Trečiadienis

Senėjimą stabdančios technologijos. Aparatai, kurie pasižymi senėjimą stabdančiu poveikiu

2014 Liepos 18d.
Peržiūrų skaičius: 23784
Senėjimą stabdančios technologijos. Aparatai, kurie pasižymi senėjimą stabdančiu poveikiu

Šiame straipsnyje  aptarsime dalį iš neitikėtino populiarumo sulaukusių grožio terapijos technologijų – tai impulsinės mikrosrovės, deimantinė mikrodermabrazija ir krioterapija.

Impulsinės mikrosrovės: kaip gražinti jaunystę ?

Mikrosrovių terapija – tai gydymas elektra. Mikrosrovių dažnis sutampa su mūsų organizmo elektriniais impulsais, kurie vyksta ląstelių lygiu. Kadangi jie biologiškai suderinami, mikrosrovės prasiskverbia į ląstelės centrą ir dėl mikrostimuliacijos ją suaktyvina. Ši technologija padeda pasiekti nuostabių rezultatų gydant sportininkų uždegiminius procesus, tačiau ji puikiai tinka visiems, kurie siekia sumažinti odos raukšles, sustabdyti jų atsiradimą ir neprarasti odos elastingumo. Šį gydymą galima skirti ir jaunoms moterims, nes žinoma, kad ląstelių aktyvumas mažėja nuo 30 metų. Po nėštumo, dietų, gyvenimo sunkumų...Bet kokiu atveju, kai jaunystė gali būti prarasta dėl išorinių veiksnių poveikio, dėl kurio moteris gali atrodyti vyresnė nei yra iš tikrųjų.

Vienas iš efektyviausių šia technologija dirbančių aparatų yra Ispanijos kompanijos „Mesoestetic“ įrenginys „Mesodrainer“.  Tai elektrinis limfos drenažo įrenginys, kuris ypač efektyviai drenuoja veidą bei kūną, optimalūs rezultatai gaunami  bioelektrinių impulsų pagalba, kurie stipriai aktyvina paviršinį ir gilųjį cirkuliavimą mūsų kūne. Drenavimo funkcijos aktyvinimas išstumia iš kūno užsistovėjusius skysčius ir toksinus,  normalizuoja  limfos tekėjimą, išnyksta edemos bei gerėja ląstelių aprūpinimas deguonimi ir maisto medžiagomis. Šis aparatas įspūdingai gražina tiek veidą, tiek kūną: lygina raukšles, atstato veido ovalą, naikina pabrinkimus bei juodus ratilus  po akimis, dailina kūno linijas išstumdamas užsistovėjusius skysčius bei riebalų sankaupas.

„Mesoestetic“ kompanijos aparatas „Mesodrainer“

Deimantinė mikrodermabrazija: ištrinti odos trūkumus

Visų odos priežiūros metodų viena iš dalių yra odos šveitimas, kurio metu nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės. Tai puikus būdas suteikti odai spindesio ir palengvinti kosmetinių priemonių aktyviųjų elementų prasiskverbimą.

Deimantinė mikrodermabrazija pagrįsta tuo pačiu principu: jos metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, kurios nuo odos paviršiaus išnyksta per kelias dienas. Šios technologijos poveikis daug labiau pastebimas nei šveitiklio mikrodalelių poveikis. Jos efektyvumą galima sulyginti su senų pastatų sienų šlifavimu. Lazeriu smulkintais deimantais antgalis švelniai šlifuoja odą, pašalindamas negyvas odos ląsteles, o dėl intensyvumo reguliavimo, atsižvelgiant į odos jautrumą, sistemos ši procedūra nedirgina odos.

Kokio efekto galima tikėtis ?

Odos šveitimo nuo negyvų odos ląstelių pagreitinimas turi daug privalumų. Pirmas, ir labiausiai akivaizdus yra tas, kad epidermis suplonėja, todėl oda tampa lygi ( raukšlės ir randai nuo aknės tampa mažiau pastebimi) ir spindinti. Reaguodamos į tokią „agresiją“, kurią, laimė, galima reguliuoti, veido odos ląstelės pradeda gaminti naujas ląsteles senosioms pakeisti. Toks ląstelių aktyvumas jaunina odą. Procedūra efektyvi norint pašalinti smulkias raukšles ir suteikti odai elastingumo. Galiausiai, ši procedūra yra idealus paruošiamasis etapas prieš kitas kosmetines procedūras – juk ji atidengia giluminius epidermio sluoksnius ir aktyvina ląstelių veikimą.

Ši technologija tinka visiems, kas turi blausią odą, pigmentinių dėmių, raukšlių, kurių oda laikui bėgant tapo tokia plona, kad ant jos atsirado raukšlių. Arba tiems, kurie praeitą vasarą deginosi, o kai įdegis dingo, suprato, kad piktnaudžiavo saulės spinduliais ir kartu su įdegiu gavo nedidelių raukšlių. Deimantinė mikrodermabrazija-tai puiki procedūra, kuri tinka ir jauniems, kurie nori sulėtinti senėjimo procesus.

Deimantinės mikrodermabrazijos procedūros su  JAV- Izraelio kompanijos „Viora“ aparatu „Pristine“ yra ypač saugios ir efektyvios. Viršutinis epidermio sluoksnis pašalinamas švelniai šlifuojant odą unikaliais lazeriu apdirbtais deimantais, o kontroliuojamas vakuuminis siurblys stimuliuoja kolageno bei elastino gamybą. Reguliuojamas vakuumo stiprumas garantuoja procedūros saugumą, o odos šveitimas pritaikomas visiems odos tipams. Procedūra visiškai beskausmė, neagresyvi ir neužimanti daug laiko. Jūs būsite sužavėti komfortiškos ir efektyvios procedūros su „Pristine“.


„Viora“ kompanijos aparatas „Pristine“

Elektroporacija: padidinti komponentų aktyvumą

Elektroporacijos seansų metu oda gauna didelę aktyviųjų medžiagų, kurios skatina jos atsinaujinimą, dozę. Ši technologija yra geriausia šiuolaikinės kosmetologijos sąjungininkė, kadangi kai kurios molekulės, kurių dydis neleidžia joms prasiskverbti į giluminius odos sluoksnius įprastomis sąlygomis, dėl elektroporacijos gali patekti į pačius giliausius odos sluoksnius ir ten veikti ląsteles, kurioms labiausiai reikia gydymo.

Ši technologija labai tinka visiems, kurių oda dehidratuota, jai nuolatos trūksta drėkinimo, taip pat tiems, kurie net būdami jauni pastebi pirmus odos senėjimo požymius ir raukšles. Ši technologija ypač efektyvi veikiant odą tų žmonių, kurie piktnaudžiauja saulės spinduliais ar rūkymu, kurių blausiai odai trūksta deguonies arba, kurių oda linkusi į priešlaikinį senėjimą.

Saulės ir rūkymo mėgėjų oda atsinaujins daug greičiau jei  elektroporacijos seansai derinami su veido masažų kursu.  Po tokios dvigubos procedūros audiniai tampa minkštesni, prisisotina deguonies ir kaip kempinė išlaiko visas aktyviąsias medžiagas, kurios patenka į odą atliekant elektroporaciją. Jau po pirmojo seanso pasiekiami matomi rezultatai: spindinti veido spalva, graži oda.

Vienas geriausių šiuo metu esančių rinkoje elektroporacijos aparatų yra JAV-Izraelio kompanijos „Viora „ įrenginys „Infusion“.

„Infusion“ yra visiškai saugi, neinvazinė, neinjekcinė veido ir kūno terapija. Procedūros metu galite justi švelnų pulsavimą panašų į silpną dilgčiojimą. „Infusion“ saugiai ir efektyviai  įšvirkščia specialios sudėties joninius preparatus į odos epidermio sluoksnį nepažeisdamas odos. Preparatų infuzija atliekama specialios renkinės galvutės, kuria masažuojamas odos paviršius, pagalba. Rankinė galvutė skleidžia galingus yonwawe elektrinius impulsus, kurie padeda specialios sudėties mišiniams pro odos raginį sluoksnį patekti  tiesiai į odos vidinius sluoksnius.

„Viora“ kompanijos aparatas „Infusion“

Krioterapija: stimuliuojamasis terminis šokas

Kaip tai veikia ?

Krioterapijai nereikia kokių nors technologijų ar ypatingų srovės rūšių. Krioterapijos veikimo principą labai paprasta paaiškinti. Krioterapijoje naudojamas organizmo natūralus gebėjimas saugotis agresyvių išorės veiksnių: šis gebėjimas vadinamas „Luiso reakcija“. Šiuo atveju kalbama apie šalčio šaltinį, kuris sukuriamas „Peltier poveikį“ naudojančiu prietaisu: šaltas oras yra nuo  0 iki -5 C. Šios temperatūros užtenka žinomai „Luiso reakcijai“ gauti ir nėra rizikos, kad žus odos audiniai, kaip atsitinka kai oras būna per šaltas ( pavyzdžiui, nušalus). Kas atsitinka paskui? Odą veikiantis šaltis skatina susiaurėti periferines kraujagysles, o tai organizmui yra blogas signalas. Kraujas, reaguodamas į tokį stresą, plūsta prie atšaldytos vietos, siekdamas kaip įmanoma greičiau ją sušildyti. Tada kraujagyslės vėl išsiplečia.

Šalčio ir šilumos kaita priverčia greitai išsiplėsti kraujagysles, o tai puikus būdas aktyvinti „tingios „ odos ląstelių veikimą. Reaguodamos į tai, dėl deguonies ir maitinamųjų medžiagų, kurios pernešamos kartu su krauju, epidermio ląstelės pradeda dirbti taip pat intensyviai kaip ir tada, kai dar buvo jaunos.

Dauguma mūsų supranta kaip šaltis veikia odą nes jo sukeliamus pojūčius lengva atpažinti: šalčio jausmas, kurį keičia šilumos jausmas, pagerina odos tonusą. Ši technologija tinka gydyti net pačią ploniausią ir jautriausią odą. Momentas, kai oda sušildyta, yra idealus, kad medžiagų nuo senėjimo aktyviosios molekulės galėtų prasiskverbti į giluminius odos sluoksnius.

Pasaulyje ypač vertinamas krioterapijos aparatas veidui ir kūnui „Cryolift“ sukurtas garsios Prancūzijos estetinės medicinos kompanijos „Filorga“. Šio aparato poveikiui nusakyti taikomas specialus terminas krioplastika. Krioplastika – tai fizioterapinis odos senėjimo požymių korekcijos metodas, gerinantis odos pralaidumą ir užtikrinantis veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius panaudojant šaltį. Krioplastika taikoma sprendžiant labai įvairius estetinius trūkumus, tokius kaip stresiniai odos pažeidimai, odos senėjimas, riebi ir porėta oda, mezoterapijos rezultatų pagerinimas, odos paruošimas invazinėms procedūroms.

„Filorga“ kompanijos aparatas „Cryolift“

Visas šias procedūras su minėta aparatūra galite atlikti „Rasitos Rauckienės grožio ir terapijos studijoje“

Daugiau informacijos:

Rasitos Rauckienės grožio ir terapijos studija

Ateities antibiotikai – iš tarakonų

Britų mokslininkai atrado, kad tarakonų smegenyse yra medžiagų, galinčių tapti naujos kartos antibiotikais. Tarakonai ir į juos panašūs vabzdžiai turi gynybos mechanizmą nuo bakterijų, kuris išsivystė gyvenant antisanitarinėmis sąlygomis. Per...


Norą išsiskirti iš minios smegenys supranta kaip klaidą

Norą išsiskirti iš minios smegenys supranta kaip klaidą

Naudodami magnetinio rezonanso tomografiją mokslininkai aptiko žmogaus smegenų mechanizmus, atsakingus už socialinį konformizmą ir verčiančius "sekti paskui daugumą". Manoma, kad tai galėtų paaiškinti iš pažiūros gana iracionalius žmonių...


Vilniuje - pasaulio psichologų konferencija

Vilniuje vyks 14-oji Europos raidos psichologijos konferencija, kurią organizuoja Mykolo Romerio universitetas ir Europos raidos psichologijos draugija (ESDP). Konferencija prasidės antradienį ir truks iki šeštadienio. Joje dalyvaus apie 700...


UNICEF tyrimas: lietuviai savo vaikams skiria 7 minutes per parą

UNICEF tyrimas: lietuviai savo vaikams skiria 7 minutes per parą

Lietuvoje tėvai savo vaikams per parą skiria tik maždaug 7 minutes dėmesio, o mažieji mūsų šalies gyventojai jaučiasi nelaimingiausi Europoje. Tokius šokiruojančius tyrimų rezultatus Florencijoje (Italija) vykusioje konferencijoje "Vaiko...


Panevėžyje atšaukiama gripo epidemija

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Visvaldas Matkevičius išleido įsakymą, kuriuo mieste atšaukiama gripo epidemija ir kompleksinių profilaktinių priemonių plano vykdymas. Panevėžio visuomenės sveikatos centro duomenimis,...


Vyriškieji genai - prie išnykimo ribos

Vyriškoji Y chromosoma, o sykiu su ja ir visa vyrų giminė pamažu nyksta, perspėja leidinys "The Daily Mail", apeliuodamas į profesorės Dženifer Greivs iš Nacionalinio Australijos universiteto pranešimą. Remdamasi faktu, kad prieš 300...


Nepatogią ligą įveikti įmanoma

Nepatogią ligą įveikti įmanoma

Kalbėti apie savo ligą jie vengia. Ir tik gydytojo kabinete nedrąsiai prisipažįsta, kad negali sulaikyti šlapimo. "Šia liga moterys serga du kartus dažniau nei vyrai. Ši bėda kamuoja ne tik vyresnes, bet neretai ir visai jaunas moteris",...


Nuo prostatos vėžio Robertą De Niro išgelbėjo ankstyva diagnozė

Nuo prostatos vėžio Robertą De Niro išgelbėjo ankstyva diagnozė

Ne tik eiliniams mirtingiesiems tenka susidurti su sunkumais. Nemažai kino žvaigždžių, politikų ir kitose srityse garsių vyrų patyrė, kas yra prostatos vėžys. Žymus beisbolo žaidėjas Joe Torre, politikas Rudy Giuliani, vienas žymiausių Amerikos...


Mokslininkams pavyko tiesiogiai transformuoti odos ląsteles į kraujo ląsteles

Kanados mokslininkai eksperimentiškai sugebėjo paversti pacientų odos ląsteles į kraujo kūnelius. Tikimasi, jog išradimas padės kurti naujas vėžinių susirgimų terapijas, tuo pat metu išvengiant prieštaringai vertinamo kamieninių ląstelių...


Homeopatija kaunietę išgelbėjo nuo mirties

Homeopatija kaunietę išgelbėjo nuo mirties

Neteisingai nustatyta diagnozė ir ne tos ligos gydymas privedė iki mirties, iš kurios nagų ligonė pati save plėšte išplėšė. "Pravirkdėte mane", – sako Daiva Aušra Earle ir šluostosi ašaras. Jas išprovokavo beveik dvidešimties metų...


Ligos Lietuvoje diagnozuojamos nuotoliniu būdu

Ligos Lietuvoje diagnozuojamos nuotoliniu būdu

Lietuvos gydytojai ir patologijos specialistai žmogaus audinių, ląstelių ir organų tyrimus gali analizuoti per atstumą. Šią galimybę padeda įgyvendinti Valstybiniame patologijos centre (VPC) įdiegtas inovatyvus interneto konferencijų sprendimas....


Tyrimas: pėdos turi savo kalbą

Britų psichologas sako atradęs naują kūno kalbą, kuria žmonės naudojasi perduodami tam tikrus signalus savo kojomis. Akių kontaktas ir kūno kalba jau ilgą laiką pripažįstami galinčiais išduoti sukčiavimą, nervingumą ar potraukį pašnekovui, rašoma...


Mokslininkai E.coli infekcijų protrūkio šaltinio ieško viename Liubeko restorane

Vokietijos mokslininkai įtaria, kad beveik dvi dešimtis nusinešusio bakterinių žarnyno infekcijų žindinys gali būti vienas restoranas šiauriniame Liubeko mieste, nes susirgo 17 jame valgiusių žmonių, šeštadienį paskelbė vietos dienraštis. Kaip...


Dėl lytinių ląstelių donorystės gali apsispręsti netrukus

Dėl lytinių ląstelių donorystės gali apsispręsti netrukus

Negali būti jokių diskusijų, ar Lietuvai reikalingas spermos bankas, - jis būtinas, teigia medikai. "Kaip jūs manote, ar geriau savo išnešiotą vaiką auginti, ar svetimą? Dauguma moterų mieliau augintų savo išnešiotą", - teigia...


Kariai transportavo donoro širdį

Kariai transportavo donoro širdį

Antradienį Lietuvos kariuomenės karinių oro pajėgų (KOP) sraigtasparnio Mi-8 įgula transportavo donoro širdį iš Panevėžio į V ilnių, pranešė Krašto apsaugos ministerija. Kaip teigiama išplatintame pranešime spaudai, antrajame paieškos ir gelbėjimo...


Pristatytas metinis pranešimas apie Lietuvos gyventojų sveikatingumą ir sveikatos politiką

Spalio pradžioje LR Seime Nacionalinės sveikatos tarybos pirmininkas Juozas Pundzius pristatė Nacionalinės sveikatos tarybos metinį pranešimą apie Lietuvos žmonių sveikatą ir lėtinių neinfekcinių ligų kontrolės klausimus. Ši LR Seimo įsteigta ir...


JAV chirurgai kasmet pamiršta medicininius instrumentus 1,5 tūkstančio ligonių

JAV chirurgai kasmet pamiršta medicininius instrumentus 1,5 tūkstančio ligonių

Kiekvienais metais JAV chirurgai "pamiršta" medicininius spaustuvus, tamponus ir kitus daiktus 1,5 tūkstančio ligonių viduje. Šie skaičiai paaiškėjo per Masačūsetso valstijos gydytojų atliktą tyrimą. Mokslininkai išnagrinėjo užrašus...


Sveikatos ministerija ima taupyti nuo tyrimų

Sveikatos ministerija ima taupyti nuo tyrimų

Išgyvenant sunkmetį gydymo įstaigoms už tikslius, bet brangius tyrimus gali būti apmokama ne pagal pacientų poreikį, o biudžeto išgales. Iki šiol gydymo įstaigos brangius tyrimus - genetinį, kraujo krešėjimo, magnetinį rezonansą, kompiuterinę...


10 daiktų, kuriuos moterys dievina

Iš pirmo žvilgsnio atrodantys kaip mažmožiai ir nereikšmingi namų interjero daiktai gali paruošti dirvą ne tik atviram vyro ir moters pašnekesiui, bet ir sužadinti moters aistrą vyrui. Portalas askmen.com, nurodo 10 daiktų sąrašą, kurie patrauks...


Kurtiesiems mokyklos dar teks palaukti

Kurtiesiems mokyklos dar teks palaukti

Ar statyti žadėtą atskirą mokyklą kurtiesiems ir neprigirdintiesiems, penktadienį tarėsi Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas, jo pavaduotojas Artūras Šulcas bei miesto meras Rimantas Taraškevičius. Iškeldinus Kurčiųjų ir...


Mokslininkai pabrėžia veikliųjų maisto medžiagų sąveiką

Harvardo medicinos mokyklos Bostone mokslininkai pabrėžia, kad tam tikras veikliąsias maisto medžiagas reikia vartoti kartu, kad jų poveikis būtų didesnis. "Harvard Health Letter" biuletenyje jie pateikė geriausiai kartu veikiančių...


Spalio 4 d. Kaune konferencija apie širdies ekumenizmą

Spalio 4 d. Konferencija apie širdies ekumenizmą "Tegu visi bus viena" Kaune. Konferencija apie širdies ekumenizmą. Kviečiame dalyvauti kunigus, seminaristus, vienuolius, katalikų organizacijų, maldos grupių, bendruomenių ir parapijų...


Smegenims – augalinės kilmės riebalų rūgštys Omega

Ne vienas atliktas medicininis tyrimas konstatuoja, jog riebalų rūgštys Omega turi didelę įtaką žmogaus smegenų veiklai. Nepakeičiamosios riebalų rūgštys būtinos visais amžiaus laikotarpiais. Šios medžiagos itin svarbios dar net negimusiam...


Silikoninė krūtinė jau nebemadinga

Plastinės chirurgijos mada praeina. Vis daugiau merginų ir moterų linkusios atsisakyti chirurgo peilio ir renkasi mažiau pavojingas kosmetines procedūras. Apie tai kalba ir plastikos chirurgai. Anot jų, pastaruoju metu klientų skaičius, kurie...


Iš kamieninių ląstelių pavyko išauginti dantį

Mokslininkams pirmą kartą istorijoje pavyko iš kamieninių ląstelių išauginti tikrą dantį. Jis atrodė visiškai taip pat kaip ir įprastinis, buvo jautrus skausmui ir lengvai kramtė maistą. Nors eksperimentas atliktas su pelėmis, jis nutiesė kelią ir...


Miegojimas skirtingose lovoje – griūvančių santykių ženklas?

Miegojimas skirtingose lovoje – griūvančių santykių ženklas?

Žmonės – įpročių vergai, todėl miegamasis yra būtent tokia vieta, kur pertvarkos nelaukiamos. Net jei jos padeda tarpusavio santykiams. Kaip rašoma portale askmen.com, nemaža dalis žmonių galvoja, kad jeigu du susituokę žmonės nutaria...


Po 17 metų komos būsenos italei leista numirti

Po 17 metų komos būsenos italei leista numirti

Nei gyva, nei mirusi. Taip net 17 metų buvo galima apibūdinti italę Eluaną Englaro, kuri po avarijoje patirtų sužalojimų taip ir nepabudo iš vegetacinės būsenos. Jai po ilgų visuomenės debatų Italijos aukščiausiasis teismas leido numirti....


5 klaidos gydytojo priimamajame

5 klaidos gydytojo priimamajame

Gydytojai išskyrė penkias klaidas, kurias paprastai daro pasikonsultuoti atėję pacientai. 1. Neklausinėja. Vienintelis blogas klausimas yra tas, kuris taip ir lieka neužduotas. Nereikia gėdytis, jog neišmanote medicinos ir klausinėkite tol, kol...


Sergantieji nuogastauja, kad turės daugiau primokėti už modernius Parkinsono ligos vaistus

Parkinsono liga sergantiems ligoniams atstovaujantis susivienijimas prašo Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) atsisakyti planų sugrupuoti ilgo ir trumpo veikimo šiai ligai gydyti skirtus vaistus. Teigiama, jog tai padarius, 30-40 proc. pacientų...


Pavyduliauja, vadinasi, myli?

Pavyduliauja, vadinasi, myli?

Pavydas… Gerai pažįstamas jausmas, kuriam visada atsiranda peno.. Pavydime kitiems, ko geidžiame - pinigų, laimės, meilės... Sakoma, kad kerštingas nešiojasi gyvatę užantyje, o pavydus turi smauglį ant kaklo, kuris tik pamatęs kažką vertą...


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9