Gegužės 21d. Šeštadienis

Senėjimą stabdančios technologijos. Aparatai, kurie pasižymi senėjimą stabdančiu poveikiu

2014 Liepos 18d.
Peržiūrų skaičius: 23784
Senėjimą stabdančios technologijos. Aparatai, kurie pasižymi senėjimą stabdančiu poveikiu

Šiame straipsnyje  aptarsime dalį iš neitikėtino populiarumo sulaukusių grožio terapijos technologijų – tai impulsinės mikrosrovės, deimantinė mikrodermabrazija ir krioterapija.

Impulsinės mikrosrovės: kaip gražinti jaunystę ?

Mikrosrovių terapija – tai gydymas elektra. Mikrosrovių dažnis sutampa su mūsų organizmo elektriniais impulsais, kurie vyksta ląstelių lygiu. Kadangi jie biologiškai suderinami, mikrosrovės prasiskverbia į ląstelės centrą ir dėl mikrostimuliacijos ją suaktyvina. Ši technologija padeda pasiekti nuostabių rezultatų gydant sportininkų uždegiminius procesus, tačiau ji puikiai tinka visiems, kurie siekia sumažinti odos raukšles, sustabdyti jų atsiradimą ir neprarasti odos elastingumo. Šį gydymą galima skirti ir jaunoms moterims, nes žinoma, kad ląstelių aktyvumas mažėja nuo 30 metų. Po nėštumo, dietų, gyvenimo sunkumų...Bet kokiu atveju, kai jaunystė gali būti prarasta dėl išorinių veiksnių poveikio, dėl kurio moteris gali atrodyti vyresnė nei yra iš tikrųjų.

Vienas iš efektyviausių šia technologija dirbančių aparatų yra Ispanijos kompanijos „Mesoestetic“ įrenginys „Mesodrainer“.  Tai elektrinis limfos drenažo įrenginys, kuris ypač efektyviai drenuoja veidą bei kūną, optimalūs rezultatai gaunami  bioelektrinių impulsų pagalba, kurie stipriai aktyvina paviršinį ir gilųjį cirkuliavimą mūsų kūne. Drenavimo funkcijos aktyvinimas išstumia iš kūno užsistovėjusius skysčius ir toksinus,  normalizuoja  limfos tekėjimą, išnyksta edemos bei gerėja ląstelių aprūpinimas deguonimi ir maisto medžiagomis. Šis aparatas įspūdingai gražina tiek veidą, tiek kūną: lygina raukšles, atstato veido ovalą, naikina pabrinkimus bei juodus ratilus  po akimis, dailina kūno linijas išstumdamas užsistovėjusius skysčius bei riebalų sankaupas.

„Mesoestetic“ kompanijos aparatas „Mesodrainer“

Deimantinė mikrodermabrazija: ištrinti odos trūkumus

Visų odos priežiūros metodų viena iš dalių yra odos šveitimas, kurio metu nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės. Tai puikus būdas suteikti odai spindesio ir palengvinti kosmetinių priemonių aktyviųjų elementų prasiskverbimą.

Deimantinė mikrodermabrazija pagrįsta tuo pačiu principu: jos metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, kurios nuo odos paviršiaus išnyksta per kelias dienas. Šios technologijos poveikis daug labiau pastebimas nei šveitiklio mikrodalelių poveikis. Jos efektyvumą galima sulyginti su senų pastatų sienų šlifavimu. Lazeriu smulkintais deimantais antgalis švelniai šlifuoja odą, pašalindamas negyvas odos ląsteles, o dėl intensyvumo reguliavimo, atsižvelgiant į odos jautrumą, sistemos ši procedūra nedirgina odos.

Kokio efekto galima tikėtis ?

Odos šveitimo nuo negyvų odos ląstelių pagreitinimas turi daug privalumų. Pirmas, ir labiausiai akivaizdus yra tas, kad epidermis suplonėja, todėl oda tampa lygi ( raukšlės ir randai nuo aknės tampa mažiau pastebimi) ir spindinti. Reaguodamos į tokią „agresiją“, kurią, laimė, galima reguliuoti, veido odos ląstelės pradeda gaminti naujas ląsteles senosioms pakeisti. Toks ląstelių aktyvumas jaunina odą. Procedūra efektyvi norint pašalinti smulkias raukšles ir suteikti odai elastingumo. Galiausiai, ši procedūra yra idealus paruošiamasis etapas prieš kitas kosmetines procedūras – juk ji atidengia giluminius epidermio sluoksnius ir aktyvina ląstelių veikimą.

Ši technologija tinka visiems, kas turi blausią odą, pigmentinių dėmių, raukšlių, kurių oda laikui bėgant tapo tokia plona, kad ant jos atsirado raukšlių. Arba tiems, kurie praeitą vasarą deginosi, o kai įdegis dingo, suprato, kad piktnaudžiavo saulės spinduliais ir kartu su įdegiu gavo nedidelių raukšlių. Deimantinė mikrodermabrazija-tai puiki procedūra, kuri tinka ir jauniems, kurie nori sulėtinti senėjimo procesus.

Deimantinės mikrodermabrazijos procedūros su  JAV- Izraelio kompanijos „Viora“ aparatu „Pristine“ yra ypač saugios ir efektyvios. Viršutinis epidermio sluoksnis pašalinamas švelniai šlifuojant odą unikaliais lazeriu apdirbtais deimantais, o kontroliuojamas vakuuminis siurblys stimuliuoja kolageno bei elastino gamybą. Reguliuojamas vakuumo stiprumas garantuoja procedūros saugumą, o odos šveitimas pritaikomas visiems odos tipams. Procedūra visiškai beskausmė, neagresyvi ir neužimanti daug laiko. Jūs būsite sužavėti komfortiškos ir efektyvios procedūros su „Pristine“.


„Viora“ kompanijos aparatas „Pristine“

Elektroporacija: padidinti komponentų aktyvumą

Elektroporacijos seansų metu oda gauna didelę aktyviųjų medžiagų, kurios skatina jos atsinaujinimą, dozę. Ši technologija yra geriausia šiuolaikinės kosmetologijos sąjungininkė, kadangi kai kurios molekulės, kurių dydis neleidžia joms prasiskverbti į giluminius odos sluoksnius įprastomis sąlygomis, dėl elektroporacijos gali patekti į pačius giliausius odos sluoksnius ir ten veikti ląsteles, kurioms labiausiai reikia gydymo.

Ši technologija labai tinka visiems, kurių oda dehidratuota, jai nuolatos trūksta drėkinimo, taip pat tiems, kurie net būdami jauni pastebi pirmus odos senėjimo požymius ir raukšles. Ši technologija ypač efektyvi veikiant odą tų žmonių, kurie piktnaudžiauja saulės spinduliais ar rūkymu, kurių blausiai odai trūksta deguonies arba, kurių oda linkusi į priešlaikinį senėjimą.

Saulės ir rūkymo mėgėjų oda atsinaujins daug greičiau jei  elektroporacijos seansai derinami su veido masažų kursu.  Po tokios dvigubos procedūros audiniai tampa minkštesni, prisisotina deguonies ir kaip kempinė išlaiko visas aktyviąsias medžiagas, kurios patenka į odą atliekant elektroporaciją. Jau po pirmojo seanso pasiekiami matomi rezultatai: spindinti veido spalva, graži oda.

Vienas geriausių šiuo metu esančių rinkoje elektroporacijos aparatų yra JAV-Izraelio kompanijos „Viora „ įrenginys „Infusion“.

„Infusion“ yra visiškai saugi, neinvazinė, neinjekcinė veido ir kūno terapija. Procedūros metu galite justi švelnų pulsavimą panašų į silpną dilgčiojimą. „Infusion“ saugiai ir efektyviai  įšvirkščia specialios sudėties joninius preparatus į odos epidermio sluoksnį nepažeisdamas odos. Preparatų infuzija atliekama specialios renkinės galvutės, kuria masažuojamas odos paviršius, pagalba. Rankinė galvutė skleidžia galingus yonwawe elektrinius impulsus, kurie padeda specialios sudėties mišiniams pro odos raginį sluoksnį patekti  tiesiai į odos vidinius sluoksnius.

„Viora“ kompanijos aparatas „Infusion“

Krioterapija: stimuliuojamasis terminis šokas

Kaip tai veikia ?

Krioterapijai nereikia kokių nors technologijų ar ypatingų srovės rūšių. Krioterapijos veikimo principą labai paprasta paaiškinti. Krioterapijoje naudojamas organizmo natūralus gebėjimas saugotis agresyvių išorės veiksnių: šis gebėjimas vadinamas „Luiso reakcija“. Šiuo atveju kalbama apie šalčio šaltinį, kuris sukuriamas „Peltier poveikį“ naudojančiu prietaisu: šaltas oras yra nuo  0 iki -5 C. Šios temperatūros užtenka žinomai „Luiso reakcijai“ gauti ir nėra rizikos, kad žus odos audiniai, kaip atsitinka kai oras būna per šaltas ( pavyzdžiui, nušalus). Kas atsitinka paskui? Odą veikiantis šaltis skatina susiaurėti periferines kraujagysles, o tai organizmui yra blogas signalas. Kraujas, reaguodamas į tokį stresą, plūsta prie atšaldytos vietos, siekdamas kaip įmanoma greičiau ją sušildyti. Tada kraujagyslės vėl išsiplečia.

Šalčio ir šilumos kaita priverčia greitai išsiplėsti kraujagysles, o tai puikus būdas aktyvinti „tingios „ odos ląstelių veikimą. Reaguodamos į tai, dėl deguonies ir maitinamųjų medžiagų, kurios pernešamos kartu su krauju, epidermio ląstelės pradeda dirbti taip pat intensyviai kaip ir tada, kai dar buvo jaunos.

Dauguma mūsų supranta kaip šaltis veikia odą nes jo sukeliamus pojūčius lengva atpažinti: šalčio jausmas, kurį keičia šilumos jausmas, pagerina odos tonusą. Ši technologija tinka gydyti net pačią ploniausią ir jautriausią odą. Momentas, kai oda sušildyta, yra idealus, kad medžiagų nuo senėjimo aktyviosios molekulės galėtų prasiskverbti į giluminius odos sluoksnius.

Pasaulyje ypač vertinamas krioterapijos aparatas veidui ir kūnui „Cryolift“ sukurtas garsios Prancūzijos estetinės medicinos kompanijos „Filorga“. Šio aparato poveikiui nusakyti taikomas specialus terminas krioplastika. Krioplastika – tai fizioterapinis odos senėjimo požymių korekcijos metodas, gerinantis odos pralaidumą ir užtikrinantis veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius panaudojant šaltį. Krioplastika taikoma sprendžiant labai įvairius estetinius trūkumus, tokius kaip stresiniai odos pažeidimai, odos senėjimas, riebi ir porėta oda, mezoterapijos rezultatų pagerinimas, odos paruošimas invazinėms procedūroms.

„Filorga“ kompanijos aparatas „Cryolift“

Visas šias procedūras su minėta aparatūra galite atlikti „Rasitos Rauckienės grožio ir terapijos studijoje“

Daugiau informacijos:

Rasitos Rauckienės grožio ir terapijos studija

Apgamai gali slėpti atsakymus, kaip gydyti vėžį

Apgamai gali slėpti atsakymus, kaip gydyti vėžį

Tie, kurie turi daugybe apgamų, juodi taškiukai ant odos tokie pat natūralūs, kaip ir strazdanotiems strazdanos. Tačiau pasirodo, kad kiekvienas apgamas yra pigmentinių ląstelių auglys, kuris pradėjo vystytis link vėžio, tačiau sustojo. Šios...


Kaip atskiriame raides?

Kaip atskiriame raides?

Skaitydami šį tekstą, atidžiai įsižiūrėkite į žodžius. Kaip juos atpažįstate? Tyrimai parodė, kad skaitydami žmonės atpažįsta žodžius iš juos sudarančių raidžių, o ne iš žodžio ilgio ar formos. Tačiau kaip mes atsikiriame vieną raidę nuo kitos iki...


Įstatymu siekiama užtikrinti psichologinių paslaugų kokybę

Užtikrinti psichologinių paslaugų kokybę siekiama Psichologų praktinės veiklos įstatymo projektu. Šį dokumentą Seimo posėdžių sekretoraite įregistravo Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Gediminas Navaitis, atsižvelgdamas į Seimo kanceliarijos...


Nudegintų kūdikių istorija: dar vienai medikei skirta nuobauda

Šiaulių ligoninės administracija už kūdikių nudeginimą atsakingai ir po ligos į darbą grįžusiai medikei skyrė pastabą. "Daktarė L.Kupčinskienė dirba - jai irgi pareikšta pastaba", - BNS antradienį sakė Šiaulių apskrities ligoninės...


Egipto faraonas Tutanchamonas mirė nuo maliarijos

Egipto faraonas Tutanchamonas galėjo mirti nuo maliarijos, mano mokslininkai. Prieš tai valdovas sirgo kaulų liga, dėl kurios susilpnėjo jo imunitetas ir todėl maliarija esą galėjo baigtis mirtimi, praneša agentūra AFP. Egipto mokslininkams pavyko...


Šlapimo nelaikymas – bėda, kurią reikia greitai spręsti

Vyrų šlapimo nelaikymas – bėda, kurios sprendimo atidėlioti nereikia. Vengti apie tai kalbėtis su specialistais – taip pat, nes jie kasdien susiduria su tokiais pacientais ir juos stebina nebent gydytis vengiančių vyrų drovumas....


Garso terapija gali pagerinti sveikatą

Garso terapija gali pagerinti sveikatą

"Balsas neperteikia to, ką išgirsta ausis, tačiau ausis neišgirsta tik to, ko nesuvokia protas." /dr. A. Tomatis/ Jau nuo urvinio žmogaus laikų garsas turėjo itin didelę reikšmę jo išlikimui bei gyvavimui. Žmogaus gebėjimas pajusti ir...


Sieks įteisinti lytinį potraukį mažinančias priemones

Kilus pedofilijos skandalui politikai teikia pataisas, siūlančias sugriežtinti bausmes už nusikaltimus prieš nepilnamečius vaikus. Seimo narys Petras Gražulis parlamentarų grupės vardu įregistravo Baudžiamojo kodekso pataisas, siūlančias įteisinti...


Šiuolaikinės technologijos leidžia jaustis ne tokiais vienišais, rodo tyrimas

Nuolatinė prieiga prie šiuolaikinių komunikacijos technologijų aštuoniems iš dešimties Lietuvos gyventojų leidžia jaustis mažiau vienišiems, rodo didžiausios Šiaurės ir Baltijos šalių telekomunikacijų bendrovės "TeliaSonera" atlikto...


Atrasta "altruistinė" smegenų dalis

Atrasta "altruistinė" smegenų dalis

Altruizmas – polinkis padėti kitiems be jokios akivaizdžios naudos sau – atrodo, yra susijęs su smegenų dalimi, kuri vadinama viršutine užpakaline smilkinine vaga. JAV tyrėjai naudodami smegenų skenavimo technologijas, rado smegenų...


Ligoninių laukia kardinalios permainos

Per keletą metų Klaipėdos apskrities rajonų ligoninėse gali nelikti kai kurių skyrių bei medicinos paslaugų. Kokios permainos laukia uostamiesčio ligoninių - dar nedrįstama prognozuoti. Vyriausybės patvirtintose pertvarkos metmenyse numatoma...


D.Mikutienė susirūpino dėl mobiliųjų telefonų poveikio vaikų sveikatai

Parlamentarę kreiptis dėl šio klausimo paskatino pasirodantys nauji mokslinių tyrimų duomenys dėl mobiliųjų telefonų skleidžiamų elektromagnetinių bangų neigiamo poveikio vaikų sveikatai. Pasaulio sveikatos organizacijos kelis dešimtmečius...


Dirbtiniu būdu apvaisinamos poros įspėtos dėl gėrimo

Ekspertai įspėjo, kad poros, bandančios pastoti dirbtiniu būdu, gali stipriai sumažinti savo galimybes, jei per savaitę išgeria maždaug butelį vyno, praneša BBC. Jei abu partneriai išgeria šešis standartinius alkoholinių gėrimų vienetus (maždaug...


JAV mokslininkai sukūrė trintuko dydžio žmogaus plautį

JAV mokslininkai sėkmingai implantavo laboratorijoje išaugintas ląsteles į žiurkių plaučius ir sukūrę prietaisą, kuris imituoja žmogaus plautį. Jeilio universiteto mokslininkams, laboratorijoje išaugintas ląsteles persodinus žiurkėms, pirmą kartą...


Suimti įtariamieji greitosios pagalbos automobilyje galbūt žaginę 18-metę

Trečiadienį Vilniaus policija sulaikė ir į areštinę uždarė du Greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojus, kurie įtariami greitosios policijos automobilyje išžaginę merginą. Sulaikytojų viršininkas teigia, kad to būti negalėjo. Įtariamuosius...


Flirtuoti su vyrais – beprasmiška

Vyrai beveik nekreipia dėmesio į flirtuojančią moterį. Amerikiečių mokslininkai teigia, kad vyrų smegenys nesugeba priimti moterų siunčiamų signalų.Kaip rašo "News of the World", vyrai nesupranta, ką reiškia nukritusi nuo moters peties...


Atšalus orams, padaugėjo ligoniais apsimetančių benamių

Atšalus orams medikai sulaukia vis didesnio benamių antplūdžio, kurie skundžiasi nušalę kojas. Taip jie tikisi patekti į ligoninę ir savaitę kitą pagyventi šiltai ir sočiai. Pasak Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės Skubios...


Lūpų dažų spalva atspindi moters charakterį

Vyrai, atkreipkite dėmesį, kokios spalvos lūpų dažais puošiasi jūsų mylimosios. Psichologai tvirtina, kad lūpų dažų spalva padeda atkleisti moters charakterį. Aviečių ar rožinės spalvos lūpų dažai patinka aistringoms moterims, mat būtent aistra...


Ką apie žmogų atskleidžia jo erotiniai sapnai?

Erotiniame sapne gali mylėtis su Davidu Beckhamu, Orlandu Bloomu ar nepažįstama moterimi. Išanalizuok sapne dominuojančius lovos partnerius. 1. Lovos partneris – žvaigždė. Lovoje dūkti gali su aktoriais Ashtonu Kutcheriu ar Mariumi...


A.Čaplikas: galutinis plano tikslas – mažinti vaistų kainas

Sveikatos apsaugos ministras Algis Čaplikas inicijuoja susitikimus su visomis Lietuvos Respublikos Seimo (LRS) frakcijomis, kurių metu būtų pristatytas Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) parengtas "Vaistų prieinamumo gerinimo ir kainų...


Dažni stuburo skausmai, kurie kankina sėdimą darbą dirbančius žmones

Dažni stuburo skausmai, kurie kankina sėdimą darbą dirbančius žmones

Dėl aukšto įvairių procedūrų automatizacijos lygio, šiandien didžioji dalis žmonių dirba sėdėdami prie kompiuterių. Po ilgos tokio pobūdžio darbo dienos labiausiai jaučiasi akių nuovargis, tačiau dažnas pamiršta, kad sėdimo darbo ypatumai –...


Genetiniai testai parodo jūsų ateities ligas

Genetiniai testai parodo jūsų ateities ligas

Paprasčiausias genetinis testas gali pasakyti, ar galite susirgti vėžiu, širdies ligomis arba Alzheimerio liga. Tačiau ar jūs tikrai norite visa tai žinoti? Virginia Ironside nusprendė surizikuoti ir išsiaiškinti, kas jos laukia ateityje, rašo...


Perpilant kraują vis dar užsikrečiama hepatitu

Lietuvoje vis dar pasitaiko atvejų, kai hepatitu yra užkrečiama per donorų kraują, teigia Vilniaus universiteto ligoninės ekspertas prof. Jonas Valantinas. Kaip teigia Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų (VUL SK) Hepatologijos,...


Mokslininkai: brokoliai kovoja su prostatos vėžiu

Mokslininkai: brokoliai kovoja su prostatos vėžiu

Kelios papildomos brokolių porcijos per savaitę gali apsaugoti vyrus nuo prostatos vėžio, teigia britų mokslininkai. Brokoliuose esantis cheminis elementas paskatina daugybę genetinių pokyčių, suaktyvindamas kai kuriuos genus, kurie kovoja su...


Siūlo bausti dvi medikes

Medicinos auditoriai siūlo bausti dvi Kauno klinikų medikes, kurios prižiūrėjo praėjusią savaitę nuo vadinamojo kiaulių gripo mirusį paauglį. Tėvai sako, kad siūlomos bausmės per švelnios. Jie gydytojus kaltina visišku abejingumu, nes esą...


A. Šimaitis siūlo alternatyvią sveikatos apsaugos reformą

Šių metų lapkričio 26-27 dienomis Viilniuje gydytojas Audrius Šimaitis, dirbantis Jungtinėje Karalystėje kardiologu konsultantu, pristatė naują sveikatos apsaugos reformos planą "Vertybėmis pagrįsta reforma". "Reval Lietuva"...


Dvikalbystė padeda nutolinti senatvinę silpnaprotystę

Dvikalbystė padeda nutolinti senatvinę silpnaprotystę

Kanados mokslininkai nustatė, kad dvikalbiai žmonės, kurie kasdien vartoja dvi kalbas, gali maždaug keturiems metams nutolinti senatvinės silpnaprotystės (demencijos) pradžią. Tyrėjai teigia, kad papildomos pastangos, kurias įdedame kasdien...


JAV chirurgai aptiko medicinos fenomeną

JAV chirurgai aptiko medicinos fenomeną

Amerikiečių chirurgai suka galvas, kaip kūdikio galvoje galėjo susiformuoti mažytė pėda. Atlikę tyrimus, gydytojai naujagimio Samo Esquibelo galvoje aptiko nedidelį auglį. Tačiau per operaciją kūdikio smegenyse jie rado beveik susiformavusią...


Neišnešiotą kūdikį medikai šildė sumuštinių maišelyje

Lexi Lacey gimė 14 savaičių anksčiau ir svėrė vos 400 gramų. Įprastais būdais medikai tokio mažo kūdikio negalėjo sušildyti, tad panaudojo sumuštinių maišelį, kurį rado ligoninės valgykloje. Kaip praneša sun.co.uk, Mite Lexi Lacey galimybės...


Rudenį – naujos kompensuojamųjų vaistų kainos

Rudenį – naujos kompensuojamųjų vaistų kainos

Nuo rugsėjo gali brangti kas antras kompensuojamasis vaistas. Vaistininkai skaičiuoja, kad priemokos kompensuojamiesiems vaistams gali išaugti nuo 4 iki 40 procentų. Sveikatos apsaugos ministerija ginasi, kad dar derasi su farmacininkais, jog šie...


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9