Gruodžio 6d. Pirmadienis

Jūs ir Jūsų klausos aparatas

2013 Kovo 24d.
Peržiūrų skaičius: 40152
Jūs ir Jūsų klausos aparatas

Iškilus poreikiui pradėti kasdieniniame gyvenime naudotis klausos aparatais, kyla klausimas - "O kokie aparatai būtų man tinkamiausi?" Renkantis aparatą svarbu, kad technologinė koncepcija sutaptų su klausos aparato naudotojo poreikiais. Sportininkas kels kitokius reikalavimus, negu teatro sufleris, o vaikas turės kitokių problemų, negu garbaus amžiaus močiutė. Klausos aparatų gamintoja kompanija „Hansaton“ siūlo plačias pasirinkimo galimybes, siekdama, kad įsigytas aparatas atitiktų būsimų naudotojų gyvenimo būdą.

Aktyvūs ir dinamiški žmonės nori pilnai dalyvauti savo asmeniniame ir visuomeniniame gyvenime, todėl pasirinks plačias galimybes ir geriausius technologinius parametrus turinčius aparatus. Nepriklausomi asmenys nuspręs pasirinkti paprastai valdomus aparatus, o ambicingi norės pasinaudoti naujausių technologijų sprendimais, ir tik aukščiausios kokybės aparatas užtikrins jiems optimalų girdėjimo komfortą.

Visi esame skirtingi ir kiekvienas iš mūsų yra nusipelnęs gerai girdėti. Pasitarkite su savo klausos protezavimo specialistu – jis Jums patars, kokį klausos aparatą pasirinkti. Aparatai gali būti ir užausiniai, ir įausiniai. Tačiau ne visais atvejais galima rekomenduoti įausinį aparatą.

Ką daryti, kad klausos aparatas būtų naudingas?

Dažnai poreikį klausos aparatui klausos protezavimo specialistas pastebi gerokai anksčiau, nei tai pripažįsta pats neprigirdintysis. Kol žmogus nusprendžia ir ryžtasi klausos protezavimui, praeina ne viena diena ir metai, ir spėjama pamiršti kažkada girdėtus garsus: aukštus (taip vadinamus „plonus“) ir žemų dažnių (taip vadinamus „storus“) garsus. Tinkamai parinkti klausos aparatai vėl sugrąžins galimybę juos girdėti.

Pradedant nešioti klausos aparatą, šie garsai gali būti sunkiau toleruojami. Kai aukšto ir vidutinio dažnių garsus girdite per garsiai, itin išskirtinai, lyg ir nenatūraliai, Jums juos „sušvelnins“ specialių kompiuterinių programų pagalba Jūsų klausos protezavimo specialistas. Tačiau kuo aktyviau nešiosite aparatus, tuo greičiau visi aplinkos garsai taps neatsiejama girdėjimo dalimi. Tik nešiojant klausos aparatą kalbos suvokimas gerėja ir klausymosi įgūdžiai tobulėja. Jau po kelių mėnesių Jūs pastebėsite, kad pašnekovo kalba taps aiškesnė, lengviau suprasti ir kalbą, sklindančią iš televizijos bei radijo.

Klausos aparatai „AURIGA“

„AURIGA“ – aukščiausios klasės aparatai

Klausos aparatuose „AURIGA“ ("HANSATON") įdiegta daug žymių ir naujų technologijų inovacijų, padedančių žmonėms puikiai girdėti dinamiškose, besikeičiančiose aplinkose.

Prioritetai teikiami maloniam klausymui iš įvairių pusių, ypatingai aiškiai ir suprantamai kalbai, natūraliam garsui, galimybei naudotis nuotoliniu valdikliu (pulteliu).

Šie aparatai gali būti įvairaus dydžio:

-X-Mini (kai imtuvas papildomai jungiamas į ausies įdėklą),

-Mini (kai aparato korpusas minimaliai mažas, taip pat galima naudoti „atviros“ ausies įdėklus),

-visiškai nauja „Slim“ versija (užtikrinanti garsesnį girdėjimą ir puiki galimybė mažiems vaikams ir jaunuoliams). Taigi įvairaus amžiaus ir skirtingų klausos sutrikimų pacientų grupėms gali būti pritaikoma tinkamiausia girdėjimo sistema.

Šie aparatai apdoroja aplinkos garsus šešiolikoje kanalų, t.y., visą žmogaus ausiai girdimą garsų spektrą dalina į 16 intervalų ir kiekviename jų skirtingai stiprina garsą, todėl aplinkos garsai atkuriami ypatingai tiksliai. Aparatuose įmontuoti du mikrofonai, padedantys greičiau ir tiksliau nustatyti, iš kur sklinda garsas, pastiprinti pašnekovo kalbą, išskirti kalbos garsus, raiškumą,tembrą, kai yra didelis atstumas tarp kalbančių žmonių ir triukšminga aplinka. Priklausomai nuo paciento poreikių galima naudotis net penkiomis skirtingomis klausymosi programomis, atsižvelgiant į tai, kokioje aplinkoje Jūs esate. Pavyzdžiui, galbūt Jums reikalinga speciali programa, kai veinu metu kalba labai daug žmonių, arba pritaikyta programa, kai žiūrite televizorių.

Klausos aparatai "AURIGA" turi pagal naujausias technologijas sukurtus priedus – nuotolinio valdymo pultelį „Media“, bevielę „Bluetooth“ jungtį, leidžiančius tiesogiai per klausos aparatą išgirsti telefono skambutį, atsiliepti ir bendrauti su pašnekovu, net neliečiant telefono aparato. Jūs galėsite tikrai kokybiškai ir raiškiai klausytis muzikos, įvairių laidų, nes iš grotuvo ar televizoriaus visi garsai bus persiųsti tiesiogiai į Jūsų klausos aparatą be pavėlavimo, todėl vaizdas ir garsas televizoriaus ar namų kino ekrane sutaps.

Ši technologija, kaip ir žmogaus ausis, pajaučia, kada reikia pastiprinti ar sumažinti garsą. Tylūs garsai, tokie kaip lapų šnarėjimas ar šnabždesys, automatiškai pastiprinami, o stiprūs garsai sumažinami. Todėl Jūs vėl girdėsite garsus, kurių jau negirdėjote ilgą laiką, o Jus supantis pasaulis vėl bus kupinas subtilių, turtingų, pilnavertiškai girdimų garsų. Natūraliai skambantis Jūsų paties balsas suteiks džiaugsmą ir gerą savijautą.

Šiame klausos aparate įdiegtas unikalus testas, kuris padeda išmatuoti akustines ausies landos savybes. Remiantis šia informacija, klausos aparatai „AURIGA“ programuojami pagal individualius anatominius žmogaus ausies ypatumus, o tai padeda geriau tenkinti kylančius klausymosi poreikius ir rasti geriausią akustinį sprendimą.

Plačiau:http://www.hansaton.de/en/products/hearing-systems/auriga/

Klausos aparatai "VENETO"

Tai technologija, apdorojanti garsus 12-oje kanalų. Greitą ir tikslų informacijos perdavimą įtakoja prisitaikanti multimikrofonų technologija, aktyvi automatinio švilpimo nuslopinimo funkcija, "i-com" funkcija, o taip pat "HIFI" garsas, leidžiantis perduoti garsą iki 12000 Hz.

Tai puikus sprendimas ne tik suaugusiems, bet ir vaikams.

Plačiau: http://www.hansaton.de/en/products/hearing-systems/veneto/

Klausos aparatai "LUMEO"

Tai puikus santykis tarp kokybės ir kainos.

"LUMEO" - naujas komforto klasės klausos aparatas. Jame įdiegtos pažangiausios šiandienos technologijos, vartotojui suteikiančios absoliutų girdėjimo komfortą įvairiose gyvenimo situacijose. Šios klasės paratai gali būti taikomi nuo nežymaus  iki labai žymaus neprigirdėjimo. Pavyzdžiui, jei pacientas naudojo aparatą X-Mini su išoriniu keičiamu imtuvu ir jam pablogėjo klausa, pakanka pakeisti naują imtuvą į stipresnį, o klausos aparatas ir jo teikiamos savybės lieka tos pačios.

Įdiegta naujos kartos grįžtamojo ryšio slopinimo sistema, kuri garantuoja girdėjimą be švilpimo.  Stiprios garso bangos apdorojimo sistema, dirbanti greitai ir patikimai, sušvelnina ypač stiprius garsus, pašalindama aidą dėl atsimušančių garsų aplinkoje. Klausos aparate įdiegta duomenų kaupimo sistema, suteikianti galimybę analizuoti vartotojo poreikius, užtikrinant maksimalų klausos aparato galimybių pritaikomumą vartotojui.

„eMote2“ - tai valdymo pultelis, kuriuo, nesivaržydami aplinkinių, galėsite pasireguliuoti klausos aparatus, pavyzdžiui, pasigarsinti, pasitylinti arba persijungti kitą programą.

Jei naudojatės dviem aparatais, tai aparatuose esanti I-com funkcija užtikrins nepriekaištingą abiejų klausos aparatų sinchronišką veikimą.

Plačiau:  http://www.hansaton.de/en/products/hearing-systems/lumeo/

Klausos aparatai "RELAXX"

„RELAXX“ klausos aparatų atsiradimas daugumai žmonių padėjo  išspręsti problemas, kai reikia suderinti ne tik gerą girdėjimo kokybę, bet ir turėti pagrįstą optimalų kainos ir naudos santykį. Tai nauja klausos aparatų karta, kai klausymo sistemos tampa vis komfortiškesnės, lankstesnės pagal individualius kliento poreikius, klausos sutrikimo laipsnį. Šiuose aparatuose garsai apdorojami nuo 8 iki 12 kanalų. Aparatai turi keturias aplinkos suvokimo programas, parenkamas pagal kliento poreikius. O automatinio duomenų išsaugojimo funkcija įgalina taip sureguliuoti aparatą, kad jis užtikrintų optimalų girdėjimą kiekvieną dieną įvairiose situacijose.

Šie aparatai pasižymi tvirtu korpusu, todėl dažnai rekomenduojami mažiems vaikams, nebijant, kad aparatas nukris ant žemės, sudrėks ir pan.

Klausos aparatai "FRESH"

Šie naujos kartos 4 kanalų aparatai užtikrina gerą girdėjimą ir kalbos supratimą triukšmingose situacijose. „FRESH“ skaitmeninė girdėjimo sistema gali padėti žmonėms, turintiems ir nežymų, ir vidutinį, ir žymų klausos sutrikimą. Automatinė triukšmų slopinimo funkcija bei speciali 2 mikrofonų sistema padeda greitai ir lengvai pritaikyti klausos aparatus.

Klausos aparatai "ACTIVO"

"ACTIVO" aparatai – puikus sprendimas vyresnio amžiaus asmenims. Šios klausos aparatų grupės naudotojams gali būti pritaikytos skirtingos akustinės programos. Naudojantis jomis galima išspręsti problemas, su kuriomis klausos negalę turintys žmonės susiduria skirtingose situacijose. Geras kalbos supratimas, natūralūs garsai – tai savybės, kurių reikia klausos aparatų naudotojams.

Klausos aparatai "Base2"

Šie aparatai gali būti tinkamas sprendimas vyresnio amžiaus žmonėms. Nauja garso pritaikymo ir adaptacijos formulė, taip pat naujas patrauklus klausos aparato dizainas, patogus valdymas - tai savybės, galinčios padėti žmonėms, turintiems ne tik nežymų, bet ir labai žymų klausos sutrikimą.

Daugiau informacijos www.hansaton.com

www.medicusaudiology.lt


Masturbacija: mitai ir tiesa

Jeigu masturbuosiesi, oda taps spuoguota, rankų delnai apžels plaukais ir tapsi nevaisingas. Tai tiesa ar mitas? Kaip rašo portalas askmen.com, mitų apie neigiamas masturbacijos pasekmes istorija yra labai sena. Netiesa, kad masturbacija sukelia...


Ortopediniai įtvarai: kam ir kada jie reikalingi?

Ortopediniai įtvarai: kam ir kada jie reikalingi?

Kiekvienas iš mūsų bent kartą gyvenime esame patyręs traumą. Vieniems nedideli galūnių sužalojimai išgydomi vos per pora savaičių, o kiti dėl rimtų lūžų negali judėti ir pora mėnesių. Bet, kai visi planai būna sujaukiami dėl netikėtos traumos,...


Didelis kraujospūdis susijęs su vitamino D nepakankamumu

Amerikiečių mokslininkai nustatė, jog mažas 25-hidroksivitamino D kiekis kraujyje yra susijęs su didesne rizika, jog tokiam asmeniui išsivystys padidėjęs kraujospūdis. 25-hidroksivitaminą D žmogaus kepenys sukuria iš žarnyne absorbuoto arba odoje...


Nuo šiol PSDF biudžeto auditą atliks kasmet

Valstybės kontrolierė Giedrė Švedienė teigia, kad šiandien niekas negali pasakyti, kiek realiai visuomenei kainuoja sveikatos apsauga. "Dėl to Sveikatos apsaugos ministerijai pasiūlėme tobulinti teisės aktus, kad kiekvienam žmogui būtų aišku,...


A.Čaplikas gali atsistatydinti nelaukdamas STT tyrimo pabaigos

Specialiųjų tyrimų tarnybos tyrėjai apklausė sveikatos apsaugos ministrą Algį Čapliką ir jį delegavusios partijos pirmininką Gintautą Babravičių. A.Čaplikas gali atsistatydinti nelaukdamas tyrimo pabaigos – jis žada pasikalbėti su premjeru...


Mažo tamprumo tvarsčiai kompresinei terapijai

Mažo tamprumo tvarsčiai kompresinei terapijai

Ūmių sportinių traumų metu, ypač kai pažeidžiami minkštieji audiniai (raumenys, raiščiai, jungiamasis audinys ir t. t.), kokybiškas pažeistos srities suspaudimas yra vienas iš kelių pagrindinių pirmosios pagalbos suteikimo principų. Tinkamai...


Kyšininkavimu įtariamo Jonavos gydytojo byla perduota teismui

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą baudžiamojoje byloje, kurioje vienos Jonavos rajono savivaldybės medicinos įstaigos gydytojas A. B. įtariamas kyšių ėmimu iš pacientų už medicininių tyrimų...


Širdies keitimą žada padaryti įprasta procedūra

Prancūzijos kompanija žada netrukus pradėti gaminti standartinius prietaisus, kuriais nesunkiai būtų galima pakeisti pažeistas širdis. Kaip skelbia "New York Times", kompanija "Carmat" yra baigiamojoje dirbtinės širdies...


Medikai galės rinktis: daryti abortą ar ne

Seimui siūlomos Medicinos praktikos įstatymo ir Paciento teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo pataisos, pagal kurias medikams būtų suteikta teisė dėl sąžinės arba religinių įsitikinimų atsisakyti nutraukti nėštumą moters pageidavimu. Anot...


Tyrimas: resveratrolis skatina nutukusių žmonių medžiagų apykaitą

Kasdien vartodami vynuogėse ir raudonajame vyne esančią organinę medžiagą resveratrolį nutukę žmonės gali pagerinti medžiagų apykaitą, rodo Danijoje atliktas tyrimas. Aarhus universiteto mokslininkai nustatė, kad resveratrolis pakeitė tam tikrų...


Antioksidantai išsaugo sveikas arterijas

Širdies ligomis sergantiems žmonėms reikėtų vartoti antioksidantus. Tuomet pagerėja cukraus ir riebalų apykaita, o arterijų sienelės tampa elastingesnės. Pasak tyrimo vadovo dr. Reuven Zimlichman, "pacientams, kurie turi daug širdies ir...


Rusijos neįgalieji patiria didesnę atskirtį ir prievartą nei SSSR laikais

BBC gavo šokiruojančių prievartos prieš neįgaliuosius įrodymų. Manoma, kad didelė dalis iš 13 milijonų negalią turinčių Rusijos gyventojų kenčia nuo smurto ir neigiamo požiūrio. Daugybė neįgaliųjų negali išeiti iš kalėjimais virtusių savo namų,...


Premjeras apie ligoninių vadovų algas: sunkmečiu tai netoleruotina

Premjeras Andrius Kubilius, reaguodamas į žiniasklaidoje paskelbtą informaciją apie apskričių ligoninių vadovams skiriamus galimai nepagrįstai didelius atlyginimus ir mokamus priedus, kreipėsi į apskričių viršininkus ir sveikatos apsaugos...


Vakcina nuo sezoninio gripo visas gydymo įstaigas turi pasiekti iki mėnesio pabaigos

Vakcina nuo sezoninio gripo visas gydymo įstaigas, kurios buvo pateikusios paraiškas šiai vakcinai gauti, turėtų pasiekti iki spalio pabaigos. Pasak Valstybinės ligonių kasos (VLK) Sveikatos priežiūros organizavimo skyriaus vyriausiosios...


Saugus būdas atsikratyti tatuiruotės

Anksčiau nepageidaujamas tatuiruotes buvo bandoma naikinti druska ar azotu. Tačiau šios priemonės ne tiktai kenkia sveikatai, bet ir mažai veiksmingos, paliekančios randus. Dabar dažniau naudojamas medicininis lazeris. Jis gali be randų pašalinti...


JAV Atstovų Rūmai balsavo už medicinos reformą

JAV Kongreso Atstovų Rūmų nariai šeštadienį prieš pat vidurnaktį balsavo už medicinos aptarnavimo sistemos reformą. Atitinkamą įstatymo projektą, išdėstytą beveik 2 tūkstančiuose puslapių, parėmė 220 demokratų - tik dviem įstatymų leidėjais...


Diagnozė: diabetas. Kaip tai atsilieps kojoms?

Diagnozė: diabetas. Kaip tai atsilieps kojoms?

Klastinga liga, cukriniu diabetu, pasaulyje suserga vis daugiau žmonių. Virš 200 milijonų žmonių užsienyje ir daugiau nei 150 tūkstančių lietuvių, t. y. 5 procentai visų šalies gyventojų, – tokia yra sunerimti verčianti statistika, kuri...


Vėžį sukelia stresas

Ilgalaikis stresas ir depresija sudaro žmogaus organizme sąlygas, palankias vystytis onkologinėms ligoms. Prie tokios išvados priėjo JAV mokslininkai iš Hiustono Andersono vėžio tyrimo centro, antradienį praneša BBC. Pastaraisiais metais pasaulio...


"Tamiflu" ir "Relenza": mitas bliūkšta

Medikai perspėja, kad jau kitą savaitę prognozuojama nauja - tik šį kartą sezoninio gripo - banga, nuo kurios imuniteto neturės niekas, o antivirusiniai vaistai juos jau vartojusiųjų neapsaugos. "Tamiflu" ir "Relenza" - tai du...


Smegenis labiausiai stimuliuoja dvi spalvos

Smegenis labiausiai stimuliuoja dvi spalvos

Kanados mokslininkai nustatė, kad raudona ir mėlyna spalva efektyviai stimuliuoja smegenų veiklą: pirmoji stiprina dėmesį, o antroji - kūrybiškumą. Britų Kolumbijos universiteto (Kanada) psichologų tyrimo išvadose teigiama, kad skirtingos spalvos...


Balandžio 11-oji pasaulinė sergančiųjų Parkinsono liga diena

Šių metų balandžio 11 dieną, minima Pasaulinė sergančiųjų Parkinsono liga, diena. Būtent šią dieną skiriamas dėmesys žmonių supratingumui apie ligą ir skatinimui naujų mokslinių tyrimų, gydymo naujovių atsiradimui. Nedaugelis žmonių žino, kad...


Žmogaus plaučiuose pradėjo augti eglė

Žmogaus plaučiuose pradėjo augti eglė

Rusijos chirurgai, pradėję piktybinio auglio šalinimo operaciją, negalėjo patikėti savo akimis: vyriškio plaučiuose buvo suvešėjusi 5 cm eglutė. Kaip rašoma Rusijos žiniasklaidoje, 28 metų Artiomas Sidorkinas, gyvenantis Uralo regione, medžio...


Smegenų skenavimas parodė, kad naujagimiai moka svajoti

Nepaisant to, kad būti kūdikiu ir šiaip yra lengva, jie dar ir prasvajoja visą dieną. Britų tyrimai atskleidė, kad kūdikiai ateina į šį pasaulį su smegenimis, gebančiomis svajoti ir save stebėti. Londono imperatoriškojo koledžo mokslininkai padarė...


Sveikatos duomenys bus tvarkomi elektroniniu būdu

Pacientų sveikatos duomenys ateityje bus tvarkomi elektroniniu būdu. Seimas antradienį 62 balsais už, 5 prieš, 21 susilaikius priėmė Sveikatos įstatymo pataisą, kuria įtvirtinta elektroninė sveikatos sistema. Įstatymas įsigalios nuo rugpjūčio,...


Po paauglio mirties Kauno klinikose bus atliktas tyrimas

Valstybinės medicininio audito inspekcijos specialistai aiškinsis, ar Kauno medicinos universiteto klinikų (KMUK) medikai padarė viską, kad išsaugotų keturiolikmečio, mirusio nuo naujojo gripo komplikacijos, gyvybę. Sveikatos apsaugos ministro...


Kūdikis su reta liga gali niekada neatsimerkti

Kūdikis su reta liga gali niekada neatsimerkti

Kai Lucas Hamondas tik gimė ir neatmerkė akių, tėvai nepradėjo nerimauti. Tačiau gydytojai buvo nustebę, kai kūdikis akių neatmerkė ir po paros. Taip prasidėjo ilga kova su berniuko regėjimu, praneša "Daily Mail". Ekspertai nustatė, kad...


Su dviem širdim gyvenusi šešiolikmetė visiškai pasveiko

16 metų Velso gyventoja Hana Klark (Hannah Clark), nuo dvejų metų gyvenusi su dviem širdim, kai prie jos širdies buvo įsodinta donoro širdis, visiškai pasveiko, informuoja BBC. Gydytojai teigia, kad paauglės širdis šiuo metu funkcionuoja puikiai....


Mašina, palaikanti nuo kūno atskirtos širdies plakimą

Mašina, palaikanti nuo kūno atskirtos širdies plakimą

Šiaurės Karolinos Valstybinio Universiteto (JAV) mokslininkai sukūrė mašiną, kuri gali palaikyti iš kūno išimtos širdies plakimą. Nors tai ir primena filmus apie Frankenšteiną, medicininių tyrimų naudojant naują išradimą potencialas yra išties...


Siūloma peržiūrėti taupymo galimybes medicinos įstaigose

Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas Antanas Matulas kreipiasi į Lietuvos gydytojų sąjungą, Lietuvos gydytojų vadovų sąjungą, visus gydytojus, slaugytojus bei kitus sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojus, prašydamas suvokti susidariusią...


Gimdymui namuose – gydytojų veto

Gimdyti namuose ar ligoninėje? Kol ši dilema neduoda ramybės būsimoms mamytėms, gydytojai neslepia kategoriško požiūrio. Pastarosiomis savaitėmis Lietuvoje nuskambėjo keletas atvejų, kai gimdymai namuose dėl įvairių aplinkybių baigėsi tragiškai....


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9