Liepos 7d. Antradienis

Jūs ir Jūsų klausos aparatas

2013 Kovo 24d.
Peržiūrų skaičius: 40152
Jūs ir Jūsų klausos aparatas

Iškilus poreikiui pradėti kasdieniniame gyvenime naudotis klausos aparatais, kyla klausimas - "O kokie aparatai būtų man tinkamiausi?" Renkantis aparatą svarbu, kad technologinė koncepcija sutaptų su klausos aparato naudotojo poreikiais. Sportininkas kels kitokius reikalavimus, negu teatro sufleris, o vaikas turės kitokių problemų, negu garbaus amžiaus močiutė. Klausos aparatų gamintoja kompanija „Hansaton“ siūlo plačias pasirinkimo galimybes, siekdama, kad įsigytas aparatas atitiktų būsimų naudotojų gyvenimo būdą.

Aktyvūs ir dinamiški žmonės nori pilnai dalyvauti savo asmeniniame ir visuomeniniame gyvenime, todėl pasirinks plačias galimybes ir geriausius technologinius parametrus turinčius aparatus. Nepriklausomi asmenys nuspręs pasirinkti paprastai valdomus aparatus, o ambicingi norės pasinaudoti naujausių technologijų sprendimais, ir tik aukščiausios kokybės aparatas užtikrins jiems optimalų girdėjimo komfortą.

Visi esame skirtingi ir kiekvienas iš mūsų yra nusipelnęs gerai girdėti. Pasitarkite su savo klausos protezavimo specialistu – jis Jums patars, kokį klausos aparatą pasirinkti. Aparatai gali būti ir užausiniai, ir įausiniai. Tačiau ne visais atvejais galima rekomenduoti įausinį aparatą.

Ką daryti, kad klausos aparatas būtų naudingas?

Dažnai poreikį klausos aparatui klausos protezavimo specialistas pastebi gerokai anksčiau, nei tai pripažįsta pats neprigirdintysis. Kol žmogus nusprendžia ir ryžtasi klausos protezavimui, praeina ne viena diena ir metai, ir spėjama pamiršti kažkada girdėtus garsus: aukštus (taip vadinamus „plonus“) ir žemų dažnių (taip vadinamus „storus“) garsus. Tinkamai parinkti klausos aparatai vėl sugrąžins galimybę juos girdėti.

Pradedant nešioti klausos aparatą, šie garsai gali būti sunkiau toleruojami. Kai aukšto ir vidutinio dažnių garsus girdite per garsiai, itin išskirtinai, lyg ir nenatūraliai, Jums juos „sušvelnins“ specialių kompiuterinių programų pagalba Jūsų klausos protezavimo specialistas. Tačiau kuo aktyviau nešiosite aparatus, tuo greičiau visi aplinkos garsai taps neatsiejama girdėjimo dalimi. Tik nešiojant klausos aparatą kalbos suvokimas gerėja ir klausymosi įgūdžiai tobulėja. Jau po kelių mėnesių Jūs pastebėsite, kad pašnekovo kalba taps aiškesnė, lengviau suprasti ir kalbą, sklindančią iš televizijos bei radijo.

Klausos aparatai „AURIGA“

„AURIGA“ – aukščiausios klasės aparatai

Klausos aparatuose „AURIGA“ ("HANSATON") įdiegta daug žymių ir naujų technologijų inovacijų, padedančių žmonėms puikiai girdėti dinamiškose, besikeičiančiose aplinkose.

Prioritetai teikiami maloniam klausymui iš įvairių pusių, ypatingai aiškiai ir suprantamai kalbai, natūraliam garsui, galimybei naudotis nuotoliniu valdikliu (pulteliu).

Šie aparatai gali būti įvairaus dydžio:

-X-Mini (kai imtuvas papildomai jungiamas į ausies įdėklą),

-Mini (kai aparato korpusas minimaliai mažas, taip pat galima naudoti „atviros“ ausies įdėklus),

-visiškai nauja „Slim“ versija (užtikrinanti garsesnį girdėjimą ir puiki galimybė mažiems vaikams ir jaunuoliams). Taigi įvairaus amžiaus ir skirtingų klausos sutrikimų pacientų grupėms gali būti pritaikoma tinkamiausia girdėjimo sistema.

Šie aparatai apdoroja aplinkos garsus šešiolikoje kanalų, t.y., visą žmogaus ausiai girdimą garsų spektrą dalina į 16 intervalų ir kiekviename jų skirtingai stiprina garsą, todėl aplinkos garsai atkuriami ypatingai tiksliai. Aparatuose įmontuoti du mikrofonai, padedantys greičiau ir tiksliau nustatyti, iš kur sklinda garsas, pastiprinti pašnekovo kalbą, išskirti kalbos garsus, raiškumą,tembrą, kai yra didelis atstumas tarp kalbančių žmonių ir triukšminga aplinka. Priklausomai nuo paciento poreikių galima naudotis net penkiomis skirtingomis klausymosi programomis, atsižvelgiant į tai, kokioje aplinkoje Jūs esate. Pavyzdžiui, galbūt Jums reikalinga speciali programa, kai veinu metu kalba labai daug žmonių, arba pritaikyta programa, kai žiūrite televizorių.

Klausos aparatai "AURIGA" turi pagal naujausias technologijas sukurtus priedus – nuotolinio valdymo pultelį „Media“, bevielę „Bluetooth“ jungtį, leidžiančius tiesogiai per klausos aparatą išgirsti telefono skambutį, atsiliepti ir bendrauti su pašnekovu, net neliečiant telefono aparato. Jūs galėsite tikrai kokybiškai ir raiškiai klausytis muzikos, įvairių laidų, nes iš grotuvo ar televizoriaus visi garsai bus persiųsti tiesiogiai į Jūsų klausos aparatą be pavėlavimo, todėl vaizdas ir garsas televizoriaus ar namų kino ekrane sutaps.

Ši technologija, kaip ir žmogaus ausis, pajaučia, kada reikia pastiprinti ar sumažinti garsą. Tylūs garsai, tokie kaip lapų šnarėjimas ar šnabždesys, automatiškai pastiprinami, o stiprūs garsai sumažinami. Todėl Jūs vėl girdėsite garsus, kurių jau negirdėjote ilgą laiką, o Jus supantis pasaulis vėl bus kupinas subtilių, turtingų, pilnavertiškai girdimų garsų. Natūraliai skambantis Jūsų paties balsas suteiks džiaugsmą ir gerą savijautą.

Šiame klausos aparate įdiegtas unikalus testas, kuris padeda išmatuoti akustines ausies landos savybes. Remiantis šia informacija, klausos aparatai „AURIGA“ programuojami pagal individualius anatominius žmogaus ausies ypatumus, o tai padeda geriau tenkinti kylančius klausymosi poreikius ir rasti geriausią akustinį sprendimą.

Plačiau:http://www.hansaton.de/en/products/hearing-systems/auriga/

Klausos aparatai "VENETO"

Tai technologija, apdorojanti garsus 12-oje kanalų. Greitą ir tikslų informacijos perdavimą įtakoja prisitaikanti multimikrofonų technologija, aktyvi automatinio švilpimo nuslopinimo funkcija, "i-com" funkcija, o taip pat "HIFI" garsas, leidžiantis perduoti garsą iki 12000 Hz.

Tai puikus sprendimas ne tik suaugusiems, bet ir vaikams.

Plačiau: http://www.hansaton.de/en/products/hearing-systems/veneto/

Klausos aparatai "LUMEO"

Tai puikus santykis tarp kokybės ir kainos.

"LUMEO" - naujas komforto klasės klausos aparatas. Jame įdiegtos pažangiausios šiandienos technologijos, vartotojui suteikiančios absoliutų girdėjimo komfortą įvairiose gyvenimo situacijose. Šios klasės paratai gali būti taikomi nuo nežymaus  iki labai žymaus neprigirdėjimo. Pavyzdžiui, jei pacientas naudojo aparatą X-Mini su išoriniu keičiamu imtuvu ir jam pablogėjo klausa, pakanka pakeisti naują imtuvą į stipresnį, o klausos aparatas ir jo teikiamos savybės lieka tos pačios.

Įdiegta naujos kartos grįžtamojo ryšio slopinimo sistema, kuri garantuoja girdėjimą be švilpimo.  Stiprios garso bangos apdorojimo sistema, dirbanti greitai ir patikimai, sušvelnina ypač stiprius garsus, pašalindama aidą dėl atsimušančių garsų aplinkoje. Klausos aparate įdiegta duomenų kaupimo sistema, suteikianti galimybę analizuoti vartotojo poreikius, užtikrinant maksimalų klausos aparato galimybių pritaikomumą vartotojui.

„eMote2“ - tai valdymo pultelis, kuriuo, nesivaržydami aplinkinių, galėsite pasireguliuoti klausos aparatus, pavyzdžiui, pasigarsinti, pasitylinti arba persijungti kitą programą.

Jei naudojatės dviem aparatais, tai aparatuose esanti I-com funkcija užtikrins nepriekaištingą abiejų klausos aparatų sinchronišką veikimą.

Plačiau:  http://www.hansaton.de/en/products/hearing-systems/lumeo/

Klausos aparatai "RELAXX"

„RELAXX“ klausos aparatų atsiradimas daugumai žmonių padėjo  išspręsti problemas, kai reikia suderinti ne tik gerą girdėjimo kokybę, bet ir turėti pagrįstą optimalų kainos ir naudos santykį. Tai nauja klausos aparatų karta, kai klausymo sistemos tampa vis komfortiškesnės, lankstesnės pagal individualius kliento poreikius, klausos sutrikimo laipsnį. Šiuose aparatuose garsai apdorojami nuo 8 iki 12 kanalų. Aparatai turi keturias aplinkos suvokimo programas, parenkamas pagal kliento poreikius. O automatinio duomenų išsaugojimo funkcija įgalina taip sureguliuoti aparatą, kad jis užtikrintų optimalų girdėjimą kiekvieną dieną įvairiose situacijose.

Šie aparatai pasižymi tvirtu korpusu, todėl dažnai rekomenduojami mažiems vaikams, nebijant, kad aparatas nukris ant žemės, sudrėks ir pan.

Klausos aparatai "FRESH"

Šie naujos kartos 4 kanalų aparatai užtikrina gerą girdėjimą ir kalbos supratimą triukšmingose situacijose. „FRESH“ skaitmeninė girdėjimo sistema gali padėti žmonėms, turintiems ir nežymų, ir vidutinį, ir žymų klausos sutrikimą. Automatinė triukšmų slopinimo funkcija bei speciali 2 mikrofonų sistema padeda greitai ir lengvai pritaikyti klausos aparatus.

Klausos aparatai "ACTIVO"

"ACTIVO" aparatai – puikus sprendimas vyresnio amžiaus asmenims. Šios klausos aparatų grupės naudotojams gali būti pritaikytos skirtingos akustinės programos. Naudojantis jomis galima išspręsti problemas, su kuriomis klausos negalę turintys žmonės susiduria skirtingose situacijose. Geras kalbos supratimas, natūralūs garsai – tai savybės, kurių reikia klausos aparatų naudotojams.

Klausos aparatai "Base2"

Šie aparatai gali būti tinkamas sprendimas vyresnio amžiaus žmonėms. Nauja garso pritaikymo ir adaptacijos formulė, taip pat naujas patrauklus klausos aparato dizainas, patogus valdymas - tai savybės, galinčios padėti žmonėms, turintiems ne tik nežymų, bet ir labai žymų klausos sutrikimą.

Daugiau informacijos www.hansaton.com

www.medicusaudiology.lt

Pasirengimo gripo pandemijai planas liko gulėti stalčiuose

Pasaulis gripo pandemijai pradėjo rengtis seniai, pirmosios jo prognozės pareikštos 2006 metais. Mes, atrodo tuo netikėjome. Ko nepadarėme ir ką galime padaryti dabar? Apie tai - pokalbis su Kauno medicinos universiteto profesoriumi Alvydu...


Antakalnio poliklinika pradėjo teikti dienos chirurgijos paslaugas

Antakalnio poliklinika pradėjo teikti dienos chirurgijos paslaugas

Nuo šiol dėl nesudėtingų operacijų Antakalnio poliklinikos ir kitų gydymo įstaigų pacientams nebereikės vykti į ligonines, gaišti daug savo laiko ar ilgai laukti, kol jiems bus atliktos nedidelės intervencijos – visa tai galima bus...


Sukurtos "ląstelės kiborgai"

Mokslininkams kiek anksčiau yra pavykę žmogaus ląsteles paversti gyvais mini kiborgais ir puslaidininkinėmis medžiagomis. Naujas žingsnis - ląstelėse įterpti silicio lustai. Taip jie pavirs viduląsteliniais jutikliais, galinčiais stebėti itin...


Perpilant kraują vis dar užsikrečiama hepatitu

Lietuvoje vis dar pasitaiko atvejų, kai hepatitu yra užkrečiama per donorų kraują, teigia Vilniaus universiteto ligoninės ekspertas prof. Jonas Valantinas. Kaip teigia Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų (VUL SK) Hepatologijos,...


Psichologė J. Sondaitė : pirmosios rudens savaitės – kritinis metas

Psichologė Jolanta Sondaitė pataria neskubėti apsikrauti darbais, prisitaikyti prie pasikeitusio gyvenimo ritmo. Anot jos, rudeninės depresijos žmogus gali išvengti prisiderindamas prie gamtos ritmo, daugiau dėmesio skirdamas gilinimuisi į save....


Kaulų lūžius gydys kamieninių ląstelių injekcijos

Gydytojai galūnių lūžius bei įvairias kaulų ligas netrukus gydyti galės paprasčiausiomis injekcijomis. Eksperimentų metu kamieninių ląstelių terapija padėjo laboratorinėms pelėms išauginti naujų kaulų. D. Britanijos mokslininkai atlieka bandymus...


Gripo epidemija paskelbta ir Varėnos rajone

Plintant sergamumui gripu ir peršalimo ligomis, epidemija paskelbta ir Varėnos rajone. Praėjusią savaitę sergamumas gripu ir peršalimo ligomis šiame rajone viršijo 103,6 atvejo 10 tūkst. gyventojų. Epideminiu sergamumas laikomas, kai rodiklis...


Žmogaus imuninei sistemai gyvybiškai svarbus D vitaminas

Praėjusią savaitę mokslininkai pareiškė, kad vitaminas D yra gyvybiškai svarbus aktyvinant žmogaus gynybinę sistemą, o tai, kad beveik pusei pasaulio gyventojų trūksta šio vitamino, gali reikšti, kad jų imuninės sistemos infekcijas naikinančios T...


Kodėl moterys vengia valgyti restoranuose?

Kodėl moterys vengia valgyti restoranuose?

Valgyti viešojo maitinimo įstaigose moterims turėtų labai patikti, mat pačioms nereikia ruošti maisto ir po pietų plauti indų. Tačiau moterys valgyti ne namie bijo. Kodėl moterys vengia valgyti restoranuose ar kavinėse? Kaip rašo dailymail.co.uk,...


Vaizdo žaidimai senatvėje skatina smegenų veiklą

Vaizdo žaidimai senatvėje skatina smegenų veiklą

Psichologai tvirtina, kad kompiuteriniai žaidimai lavina vyresnių žmonių smegenis, skatina atminties funkcijas ir pastabumą, rašo "Telegraph". Ilinojaus universiteto mokslininkų atlikti tyrimai parodė, kad žaidimai apsaugo smegenis nuo...


Diabeto mastai pasaulyje padvigubėjo

Diabetu sergančių suaugusiųjų skaičius visame pasaulyje padvigubėjo nuo 1980 m., medicinos žurnale "The Lancet" aprašytą tyrimą cituoja BBC. Londono imperatoriškojo koledžo ir Harvardo universiteto (JAV) mokslininkai išanalizavo 2,7...


14 meilės taisyklių vienišoms moterims

Gražu, kai mylime. Juokinga, kai pasibaigus susižavėjimui ar aistrai atakuojame savo buvusį vaikiną skambučiais. Kaip likus vienai rečiau suklysti? Portalas glamour.com sudarė psichologų, santykių ekspertų ir kitų specialistų patarimų sąrašą, kaip...


Pokalbiai su vadovu užtikrina gerą savijautą

Pašnekesiai su vadovu stiprina darbuotojų sveikatą ir padeda išvengti streso, rodo Didžiojoje Britanijoje atliktas tyrimas. Pasak psichologų, jų tirti vadybininkai, išsakę savo mintis vadovams, dažniau buvo laimingi ir sveiki. Tyrimo metu buvo...


Europos Parlamente priimti vieningi hemofilijos gydymo principai

Europos Parlamente priimti vieningi hemofilijos gydymo principai

Europos Parlamente Briuselyje Europos hemofilijos konsorciumas (European Haemophilia Consortium) kartu su Europos hemofilijos ir giminingų medicininių sutrikimų asociacija (European Association for Haemophilia and Allied Disorders) priėmė...


Gripas repertuarus pakoregavo menkai

Uostamiesčio teatrai ir koncertų salės dėl gripo epidemijos grėsmės suplanuotų renginių kol kas atšaukti neketina ir dirba įprastu ritmu. Nedidelių korekcijų įvyko tik Žvejų rūmų repertuare. Tiesa, atšaukti ar perkelti renginiai –...


Meilė: kaip susikuria "chemija" tarp vyro ir moters?

Tiek moterys, tiek vyrai yra įsitikinę, kad patrauklų partnerį jie pasirenka instinktyviai. Tačiau, kaip žmonės suvokia, kas yra patrauklu, o kas ne? Iškart kyla mintys apie dėmesį atkreipiančias veido išraiškas, kūno linijas ir elgesį. Stop....


Sukurtas naujos kartos dirbtinio apvaisinimo būdas

Sukurtas naujos kartos dirbtinio apvaisinimo būdas

Šveicarijos kompanija "Anecova" sukūrė naujo tipo dirbtinio apvaisinimo įrenginį. Jis patalpinamas moters organizme keturioms dienoms ir išlaiko embrionus stabiliai vienoje vietoje, tarsi dirbtinis kiaušintakis. Šios 5mm ilgio...


Planuojama atlikti gimdos persodinimo operacijas

Planuojama atlikti gimdos persodinimo operacijas

Niujorko ligoninė siūlo radikalų eksperimentą, kuris turėtų padėti vaikų negalinčioms susilaukti moterims. Gydytojai siūlo atlikti gimdos transplantacijos operacijas, kurios galėtų padėti moterims, turinčioms gimdos defektų arba kurioms gimdos...


Druska suteikia laimės

Druska suteikia laimės

Žmonės mėgsta persūdyti maistą. Kodėl? "Die Welt" rašo, kad, pavyzdžiui, vokiečiai kasdien suvartoja 12-20 g druskos, nors organizmas gali įveikti tik pusę šio kiekio. Druskos perteklius, žinia, kelia kraujo spaudimą, tačiau daugelis...


Pradedami reguliuoti vaistų antkainiai

Nuo ketvirtadienio įsigalioja įstatymas, pagal kurį bus reguliuojami vaistų antkainiai. Valdžia sako, kad dėl to vaistai atpigs, o gamintojai ir farmacininkai tvirtina, kad bus priešingai ir vaistai brangs. Ateityje vaistinėse atsiras ir ekranai,...


Klaipėdos medikams - aktualios amerikiečių pamokos

Klaipėdos universitetinėje ligoninėje (KUL) savo patirtimi dalijasi aukščiausius reitingus Jungtinėse Amerikos Valstijose turinčių Mayo klinikų gydytojai. Šis dviejų gydytojų vizitas - 14 metų trunkančios KUL ir Klyvlendo klinikų gydytojų...


Tobulėjantys budrumo preparatai: intensyvus, bet trumpas gyvenimas

Tobulėjantys budrumo preparatai: intensyvus, bet trumpas gyvenimas

Nenorite atsilikti nuo vis greitėjančio gyvenimo tempo? Pamirškite kavą - naujos klasės Amerikos Maisto ir vaistų administracijos patvirtinti stimuliatoriai "Eugeroics" padės jums dirbti daugiau ir geriau. Štai tokiais šūkiais po...


Bioniniai protezai žmonėms dovanoja įprastinio gyvenimo galimybes

Bioniniai protezai žmonėms dovanoja įprastinio gyvenimo galimybes

Evanas Reynoldsas, devyniolikmetis jaunuolis, vėl gali džiaugtis abiejų rankų teikiamais gyvenimo malonumais. Ir tai jam garantavo vienas iš geriausių 2008 metų technologinių išradimų - bioniniai rankų protezai. Rankos ties alkūne jaunuolis neteko...


Santariškių klinikose nuo gripo sukeltų komplikacijų mirė moteris

Vilniaus universiteto Santariškių klinikose nuo gripo sukeltų komplikacijų penktadienį mirė 30 metų moteris. Ji kelias dienas buvo gydoma reanimacijoje, tačiau jos gyvybės medikams išgelbėti nepavyko, pranešė klinikos. Moters būklė kelias dienas...


Ligoninės vadovas pripažįsta pasielgęs drastiškai

Vilniaus universiteto Vaikų ligoninės (VUVL) direktorius Juozas Raistenskis pripažįsta, kad sprendimas atidėti planines operacijas, nors ir buvo teisėtas, bet moraliniu požiūriu nepagrįstas. "Nors sutartis su teritorine ligonių kasa, kaip ir...


Dalyje rajonų ligoninių bus teikiamos tik ambulatorinės chirurgijos paslaugos

Dalyje rajonų ligoninių bus teikiamos tik ambulatorinės chirurgijos paslaugos

Ketvirtadalyje rajonų ligoninių nuo balandžio pirmosios atsisakius stacionarinių chirurgijos paslaugų, šių gydymo įstaigų priėmimo skyriai teiks tik ambulatorines chirurgijos paslaugas. Rajono lygmens ligoninėse nuo balandžio pirmosios...


Genetiškai pakeisti uodai leis vaistus

Mokslininkai sukūrė genetiškai pakeistus uodus, kurie įkandimo metu galėtų suleisti žmogui vakciną nuo maliarijos. Ekspertų manymu, šis Japonijos mokslininkų pasiekimas kuriant "skraidančius vakcinuotojus" gali tapti nauju radikaliu...


Vitaminas E didina tikimybę susirgti plaučių vėžiu

Vitaminas E didina tikimybę susirgti plaučių vėžiu

JAV atlikti tyrimai su 77 tūkst. žmonių. Paaiškėjo, kad ilgą laiką vartojant po 400 mg vitamino E per dieną galimybė susirgti vėžiu padidėja 28 proc. Rūkantiems asmenims iškyla dar didesnė tikimybė susirgti vėžiu. Taip pat įspėjama dėl pernelyg...


"Geriečiai" ir balta spalva

Du psichologai aiškinosi, kodėl dauguma žmonių yra linkę baltą spalvą susieti su gėriu, o juodą - su blogiu. Balta ir juoda spalvos moralinę prasmę įgijo gerokai anksčiau, nei žmoniją paveikė šiuolaikinė "Holivudinė" kultūra. Išties, kai...


Kas atsitinka, kai "išjungiami" viruso genai?

Tenesio universiteto (JAV) mokslinio sveikatos centro mokslininkas John'as DeVincenzo kartu su kolegomis pirmą kartą sugebėjo suvaldyti žmogui pavojingo kvėpavimo takų viruso RSV plitimą, panaudojant RNR interferencijos metodą -...


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9