Gegužės 20d. Penktadienis

Jūs ir Jūsų klausos aparatas

2013 Kovo 24d.
Peržiūrų skaičius: 40152
Jūs ir Jūsų klausos aparatas

Iškilus poreikiui pradėti kasdieniniame gyvenime naudotis klausos aparatais, kyla klausimas - "O kokie aparatai būtų man tinkamiausi?" Renkantis aparatą svarbu, kad technologinė koncepcija sutaptų su klausos aparato naudotojo poreikiais. Sportininkas kels kitokius reikalavimus, negu teatro sufleris, o vaikas turės kitokių problemų, negu garbaus amžiaus močiutė. Klausos aparatų gamintoja kompanija „Hansaton“ siūlo plačias pasirinkimo galimybes, siekdama, kad įsigytas aparatas atitiktų būsimų naudotojų gyvenimo būdą.

Aktyvūs ir dinamiški žmonės nori pilnai dalyvauti savo asmeniniame ir visuomeniniame gyvenime, todėl pasirinks plačias galimybes ir geriausius technologinius parametrus turinčius aparatus. Nepriklausomi asmenys nuspręs pasirinkti paprastai valdomus aparatus, o ambicingi norės pasinaudoti naujausių technologijų sprendimais, ir tik aukščiausios kokybės aparatas užtikrins jiems optimalų girdėjimo komfortą.

Visi esame skirtingi ir kiekvienas iš mūsų yra nusipelnęs gerai girdėti. Pasitarkite su savo klausos protezavimo specialistu – jis Jums patars, kokį klausos aparatą pasirinkti. Aparatai gali būti ir užausiniai, ir įausiniai. Tačiau ne visais atvejais galima rekomenduoti įausinį aparatą.

Ką daryti, kad klausos aparatas būtų naudingas?

Dažnai poreikį klausos aparatui klausos protezavimo specialistas pastebi gerokai anksčiau, nei tai pripažįsta pats neprigirdintysis. Kol žmogus nusprendžia ir ryžtasi klausos protezavimui, praeina ne viena diena ir metai, ir spėjama pamiršti kažkada girdėtus garsus: aukštus (taip vadinamus „plonus“) ir žemų dažnių (taip vadinamus „storus“) garsus. Tinkamai parinkti klausos aparatai vėl sugrąžins galimybę juos girdėti.

Pradedant nešioti klausos aparatą, šie garsai gali būti sunkiau toleruojami. Kai aukšto ir vidutinio dažnių garsus girdite per garsiai, itin išskirtinai, lyg ir nenatūraliai, Jums juos „sušvelnins“ specialių kompiuterinių programų pagalba Jūsų klausos protezavimo specialistas. Tačiau kuo aktyviau nešiosite aparatus, tuo greičiau visi aplinkos garsai taps neatsiejama girdėjimo dalimi. Tik nešiojant klausos aparatą kalbos suvokimas gerėja ir klausymosi įgūdžiai tobulėja. Jau po kelių mėnesių Jūs pastebėsite, kad pašnekovo kalba taps aiškesnė, lengviau suprasti ir kalbą, sklindančią iš televizijos bei radijo.

Klausos aparatai „AURIGA“

„AURIGA“ – aukščiausios klasės aparatai

Klausos aparatuose „AURIGA“ ("HANSATON") įdiegta daug žymių ir naujų technologijų inovacijų, padedančių žmonėms puikiai girdėti dinamiškose, besikeičiančiose aplinkose.

Prioritetai teikiami maloniam klausymui iš įvairių pusių, ypatingai aiškiai ir suprantamai kalbai, natūraliam garsui, galimybei naudotis nuotoliniu valdikliu (pulteliu).

Šie aparatai gali būti įvairaus dydžio:

-X-Mini (kai imtuvas papildomai jungiamas į ausies įdėklą),

-Mini (kai aparato korpusas minimaliai mažas, taip pat galima naudoti „atviros“ ausies įdėklus),

-visiškai nauja „Slim“ versija (užtikrinanti garsesnį girdėjimą ir puiki galimybė mažiems vaikams ir jaunuoliams). Taigi įvairaus amžiaus ir skirtingų klausos sutrikimų pacientų grupėms gali būti pritaikoma tinkamiausia girdėjimo sistema.

Šie aparatai apdoroja aplinkos garsus šešiolikoje kanalų, t.y., visą žmogaus ausiai girdimą garsų spektrą dalina į 16 intervalų ir kiekviename jų skirtingai stiprina garsą, todėl aplinkos garsai atkuriami ypatingai tiksliai. Aparatuose įmontuoti du mikrofonai, padedantys greičiau ir tiksliau nustatyti, iš kur sklinda garsas, pastiprinti pašnekovo kalbą, išskirti kalbos garsus, raiškumą,tembrą, kai yra didelis atstumas tarp kalbančių žmonių ir triukšminga aplinka. Priklausomai nuo paciento poreikių galima naudotis net penkiomis skirtingomis klausymosi programomis, atsižvelgiant į tai, kokioje aplinkoje Jūs esate. Pavyzdžiui, galbūt Jums reikalinga speciali programa, kai veinu metu kalba labai daug žmonių, arba pritaikyta programa, kai žiūrite televizorių.

Klausos aparatai "AURIGA" turi pagal naujausias technologijas sukurtus priedus – nuotolinio valdymo pultelį „Media“, bevielę „Bluetooth“ jungtį, leidžiančius tiesogiai per klausos aparatą išgirsti telefono skambutį, atsiliepti ir bendrauti su pašnekovu, net neliečiant telefono aparato. Jūs galėsite tikrai kokybiškai ir raiškiai klausytis muzikos, įvairių laidų, nes iš grotuvo ar televizoriaus visi garsai bus persiųsti tiesiogiai į Jūsų klausos aparatą be pavėlavimo, todėl vaizdas ir garsas televizoriaus ar namų kino ekrane sutaps.

Ši technologija, kaip ir žmogaus ausis, pajaučia, kada reikia pastiprinti ar sumažinti garsą. Tylūs garsai, tokie kaip lapų šnarėjimas ar šnabždesys, automatiškai pastiprinami, o stiprūs garsai sumažinami. Todėl Jūs vėl girdėsite garsus, kurių jau negirdėjote ilgą laiką, o Jus supantis pasaulis vėl bus kupinas subtilių, turtingų, pilnavertiškai girdimų garsų. Natūraliai skambantis Jūsų paties balsas suteiks džiaugsmą ir gerą savijautą.

Šiame klausos aparate įdiegtas unikalus testas, kuris padeda išmatuoti akustines ausies landos savybes. Remiantis šia informacija, klausos aparatai „AURIGA“ programuojami pagal individualius anatominius žmogaus ausies ypatumus, o tai padeda geriau tenkinti kylančius klausymosi poreikius ir rasti geriausią akustinį sprendimą.

Plačiau:http://www.hansaton.de/en/products/hearing-systems/auriga/

Klausos aparatai "VENETO"

Tai technologija, apdorojanti garsus 12-oje kanalų. Greitą ir tikslų informacijos perdavimą įtakoja prisitaikanti multimikrofonų technologija, aktyvi automatinio švilpimo nuslopinimo funkcija, "i-com" funkcija, o taip pat "HIFI" garsas, leidžiantis perduoti garsą iki 12000 Hz.

Tai puikus sprendimas ne tik suaugusiems, bet ir vaikams.

Plačiau: http://www.hansaton.de/en/products/hearing-systems/veneto/

Klausos aparatai "LUMEO"

Tai puikus santykis tarp kokybės ir kainos.

"LUMEO" - naujas komforto klasės klausos aparatas. Jame įdiegtos pažangiausios šiandienos technologijos, vartotojui suteikiančios absoliutų girdėjimo komfortą įvairiose gyvenimo situacijose. Šios klasės paratai gali būti taikomi nuo nežymaus  iki labai žymaus neprigirdėjimo. Pavyzdžiui, jei pacientas naudojo aparatą X-Mini su išoriniu keičiamu imtuvu ir jam pablogėjo klausa, pakanka pakeisti naują imtuvą į stipresnį, o klausos aparatas ir jo teikiamos savybės lieka tos pačios.

Įdiegta naujos kartos grįžtamojo ryšio slopinimo sistema, kuri garantuoja girdėjimą be švilpimo.  Stiprios garso bangos apdorojimo sistema, dirbanti greitai ir patikimai, sušvelnina ypač stiprius garsus, pašalindama aidą dėl atsimušančių garsų aplinkoje. Klausos aparate įdiegta duomenų kaupimo sistema, suteikianti galimybę analizuoti vartotojo poreikius, užtikrinant maksimalų klausos aparato galimybių pritaikomumą vartotojui.

„eMote2“ - tai valdymo pultelis, kuriuo, nesivaržydami aplinkinių, galėsite pasireguliuoti klausos aparatus, pavyzdžiui, pasigarsinti, pasitylinti arba persijungti kitą programą.

Jei naudojatės dviem aparatais, tai aparatuose esanti I-com funkcija užtikrins nepriekaištingą abiejų klausos aparatų sinchronišką veikimą.

Plačiau:  http://www.hansaton.de/en/products/hearing-systems/lumeo/

Klausos aparatai "RELAXX"

„RELAXX“ klausos aparatų atsiradimas daugumai žmonių padėjo  išspręsti problemas, kai reikia suderinti ne tik gerą girdėjimo kokybę, bet ir turėti pagrįstą optimalų kainos ir naudos santykį. Tai nauja klausos aparatų karta, kai klausymo sistemos tampa vis komfortiškesnės, lankstesnės pagal individualius kliento poreikius, klausos sutrikimo laipsnį. Šiuose aparatuose garsai apdorojami nuo 8 iki 12 kanalų. Aparatai turi keturias aplinkos suvokimo programas, parenkamas pagal kliento poreikius. O automatinio duomenų išsaugojimo funkcija įgalina taip sureguliuoti aparatą, kad jis užtikrintų optimalų girdėjimą kiekvieną dieną įvairiose situacijose.

Šie aparatai pasižymi tvirtu korpusu, todėl dažnai rekomenduojami mažiems vaikams, nebijant, kad aparatas nukris ant žemės, sudrėks ir pan.

Klausos aparatai "FRESH"

Šie naujos kartos 4 kanalų aparatai užtikrina gerą girdėjimą ir kalbos supratimą triukšmingose situacijose. „FRESH“ skaitmeninė girdėjimo sistema gali padėti žmonėms, turintiems ir nežymų, ir vidutinį, ir žymų klausos sutrikimą. Automatinė triukšmų slopinimo funkcija bei speciali 2 mikrofonų sistema padeda greitai ir lengvai pritaikyti klausos aparatus.

Klausos aparatai "ACTIVO"

"ACTIVO" aparatai – puikus sprendimas vyresnio amžiaus asmenims. Šios klausos aparatų grupės naudotojams gali būti pritaikytos skirtingos akustinės programos. Naudojantis jomis galima išspręsti problemas, su kuriomis klausos negalę turintys žmonės susiduria skirtingose situacijose. Geras kalbos supratimas, natūralūs garsai – tai savybės, kurių reikia klausos aparatų naudotojams.

Klausos aparatai "Base2"

Šie aparatai gali būti tinkamas sprendimas vyresnio amžiaus žmonėms. Nauja garso pritaikymo ir adaptacijos formulė, taip pat naujas patrauklus klausos aparato dizainas, patogus valdymas - tai savybės, galinčios padėti žmonėms, turintiems ne tik nežymų, bet ir labai žymų klausos sutrikimą.

Daugiau informacijos www.hansaton.com

www.medicusaudiology.lt

Auditoriai: paauglio mirtis Kauno klinikose - profesinė nesėkmė

Auditoriai turi pastabų Kauno medicinos universiteto klinikoms (KMUK), kuriose praėjusią savaitę nuo pandeminio gripo mirė paauglys, tačiau plačiau audito išvadų nekomentuoja. Antradienį spaudos konferencijoje Valstybinės medicininio audito...


Nicole Richie dėl plaučių uždegimo paguldyta į ligoninę

Nicole Richie dėl plaučių uždegimo buvo paguldyta į ligoninę Los Andžele, trečiadienį pranešė jos atstovė, kuri pridūrė, kad aktorė laikosi gerai. Anksčiau šią savaitę N.Richie buvo pasirodžiusi Los Andželo teisme, kuris patenkino jos prašymą dėl...


Jus supa draugai? – Tai lemia genai

Jus supa draugai? – Tai lemia genai

Jūs esate apsuptas draugų, o galbūt turite tik kelis gerus draugus? JAV mokslininkai pranešė, kad bet kuriuo atveju šiame procese svarbiausią vaidmenį vaidina jūsų genai ir raida, informuoja "Reuters". Galbūt tas faktas, kad genai gali...


Estijoje parduodami vaistai "sudužusioms širdims"

Estijoje veikianti vaistinė siūlo įvairiausius vaistus. Pavyzdžiui, prekiaujama pagal viduramžių receptus sukurtais vaistais "sudužusių širdžių" gydymui. "Nuo viduramžių šioje vaistinėje buvo ruošiami ir parduodami ypatingu būdu...


Naujas vėžį stebintis implantas galės prilygti visai laboratorijai

Naujas implantuojamas aparatas gali stebėti piktybinį naviką savaites ar mėnesius bei kartu gali pasiūlyti paprastesnę ir mažiau nepageidaujamą alternatyvą biopsijai, kuri tradiciškai naudojama diagnozuojant vėžio buvimo vietą - visa tai gali...


Vaistai keičia požiūrį į erekcijos sutrikimus

Erekcijos sutrikimai kamuoja pusę 50 metų sulaukusių vyrų. Bėgant metams, susiduriančiųjų su šia problema skaičius tik didėja. Bet medikamentinis gydymas suteikia galimybę džiaugtis visaverčiu lytiniu gyvenimu. Prieš dešimtmetį lytinės funkcijos...


Lūžius skubiai gydys "įšvirkščiamas kaulas"

Lūžius skubiai gydys "įšvirkščiamas kaulas"

Kaulų lūžiams sugyti prireikia mėnesių. Tačiau Didžiosios Britanijos kompanija "RegenTec" tikisi pagreitinti gijimo procesą specialių baltų miltelių injekcija. Milteliai lūžusio kaulo dalis sujungs į vieną vos per kelias minutes. Tiesa,...


Kompensuojamųjų vaistų priemokos skirtingose vaistinėse turėtų supanašėti gruodžio viduryje

Skirtingose vaistinėse nuo gruodžio vidurio kompensuojamųjų vaistų kainos taps panašesnės, nes gamintojai turės taikyti vienodas nuolaidas visoms vaistinėms. Kainos nuo gruodžio 11 dienos galės svyruoti tik vaistinių taikomų antkainių ribose....


Šypsena nepavergia intravertų

Šypsena nepavergia intravertų

Jei norite susipažinti su nepažįstamu žmogumi ir parodote tai savo šypsena, anot psichologų, sėkmė jus lydės tik su bendrauti mėgstančiais žmonėmis. Tokia pat šypsena visiškai nepadės, jeigu nusišypsosite kokiam nors niurzgai. Intravertai arba...


Sveikatai pavojingus garsus siekiama valdyti

Sveikatai pavojingus garsus siekiama valdyti

Sveikatos apsaugos ministras patvirtino Lietuvos higienos normą "Infragarsas ir žemo dažnio garsai: ribiniai dydžiai gyvenamuosiuose ir visuomeninės paskirties pastatuose". Šis teisės aktas parengtas siekiant valdyti infragarso ir žemo...


Dovanoti organai - septyniems ligoniams

Dovanoti organai - septyniems ligoniams

Ketvirtadienio naktį, po vidurnakčio, Klaipėdos universitetinėje ligoninėje mirusios vidutinio amžiaus moters organai pailgins gyvenimą septyniems žmonėms. Mirusioji donoro kortelės neturėjo, tad sprendimą padovanoti visus organus priėmė jos...


Rudenį – naujos kompensuojamųjų vaistų kainos

Rudenį – naujos kompensuojamųjų vaistų kainos

Nuo rugsėjo gali brangti kas antras kompensuojamasis vaistas. Vaistininkai skaičiuoja, kad priemokos kompensuojamiesiems vaistams gali išaugti nuo 4 iki 40 procentų. Sveikatos apsaugos ministerija ginasi, kad dar derasi su farmacininkais, jog šie...


Kinijoje per metus – 13 mln. abortų

Kinijoje kasmet padaroma 13 mln. abortų, praneša laikraštis "China Daily", remdamasis tyrimų rezultatais.Ekspertų nuomone, ši situacija yra nepriimtina ir reikia griebtis priemonių, pirmiausia stiprinti jaunuolių lytinį auklėjimą....


Kai baimė sukausto rankas ir kojas

Pasak psichologų, baimė - visiškai normalus jausmas, padedantis žmogui apsisaugoti. Tačiau paradoksalu, kad daugelis bijo baimės, esančios vienu iš 4 adekvačių jausmų (pyktis, liūdesys, džiaugsmas, baimė), kurių trys įvardijami kaip negatyvūs. Iš...


Vyrai kalba tiek pat, kiek ir moterys

Vyrai kalba tiek pat, kiek ir moterys

Stereotipas apie plepias merginas ir tylenius vaikinus subyrėjo į dulkes. Po to, kai buvo atliktas tyrimas ir tiksliai suskaičiuoti vyrų ir moterų ištarti žodžiai, paaiškėjo, kad abiejų lyčių atstovai kalba tiek pat. Tyrėjų grupė, vadovaujama...


Kaip padėti moterims, priklausomoms nuo narkotikų?

Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo tyrimai rodo, kad vaikinai dažniau nei merginos sulaukia pasiūlymų bei galimybių vartoti narkotikus. Su tuo siejamas ir didesnis narkotikų vartojimo paplitimas tarp vyrų. Moterys greičiau pripranta prie...


Iš "Tamiflu" pardavimų daugiausia uždirba vaisto gamintojas ir valstybė

Sveikatos apsaugos ministras beveik baigė įtikinti politikus ir visuomenę, kad šiuo metu būtina nustatyti nekompensuojamiesiems receptiniams vaistams fiksuotus antkainius. Jo nuomone, tam tikras farmacijos sektorius – didmenininkai ir...


Santariškėse antinksčio šalinimo operacijos atliekamos nauju metodu

Antradienį Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose antrai pacientei nauju metodu, per vieną 2,5 cm ilgio pjūvį juosmens srityje, buvo pašalintas antinkstis. Kaip atliekama ši operacija? Į operuojamą žaizdą įstatomas specialus...


Tyrimas: pėdos turi savo kalbą

Britų psichologas sako atradęs naują kūno kalbą, kuria žmonės naudojasi perduodami tam tikrus signalus savo kojomis. Akių kontaktas ir kūno kalba jau ilgą laiką pripažįstami galinčiais išduoti sukčiavimą, nervingumą ar potraukį pašnekovui, rašoma...


Įprastą kraują netrukus pakeis sintetinis

Įprastą kraują netrukus pakeis sintetinis

D. Britanijos mokslininkai tikisi pirmieji pasaulyje neribotais kiekiais pradėti gaminti sintetinį kraują. Manoma, kad pirmiesiems pacientams jis gali būti perpiltas jau po 3 metų. Šią savaitę D. Britanijoje bus paskelbta apie svarbaus tyrimų...


Santariškių klinikose – vis daugiau unikalių operacijų

Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų medikai, plėtodami minimaliai invazinės chirurgijos galimybes, pastaruoju metu atliko daug unikalių ir originalių operacijų. "Paskutiniais dešimtmečiais visos chirurgijos sritys vystosi...


Didžioji depresija prailgino amerikiečių gyvenimą

Sunkūs laikai prailgina vidutinę žmonių gyvenimo trukmę, teigia 1930 - 1933 pasaulinės ekonominės krizės laikais JAV sukauptus demografinius duomenis nagrinėję mokslininkai. 1929 m. spalio 24 dieną, kuri buvo praminta "juoduoju...


Japonijoje sukurtas automatinis ląstelių kultivavimo įrenginys

Japonijos bendrovė "Kawasaki Heavy Industries" ir nacionalinis Priešakinių pramonės technologijų ir tyrimų institutas sukūrė automatinį įrenginį, kuriame regeneracinės medicinos tikslais vienu metu gali būti kultivuojamos iš kelių žmonių...


Naujos smegenų ląstelės formuojasi netgi senyvame amžiuje

Gimus žmogui, smegenys praranda daug jas sudarančių nervinių ląstelių, ir šis procesas tęsiasi visą gyvenimą. Tačiau išlieka tam tikros ląstelės, kurios gali dalintis į naujas ląsteles netgi senyvo amžiaus organizme. Tiesa, kol kas jos tiriamos...


Santariškių chirurgai atliko iki šiol pasaulyje nedarytą pilvo operaciją

Santariškių chirurgai atliko iki šiol pasaulyje nedarytą pilvo operaciją

Vilniaus universiteto ligoninės (VUL) Santariškių klinikų pilvo chirurgai atliko pirmąją pasaulyje pilvo operaciją, kai iš tiesiosios žarnos pašalinta heterotopinė skrandžio gleivinė (HSG)). Istorinė operacija devyniolikmečiui prieš savaitę...


Daktaro misija - degti ir šviesti kitiems

"Gimiau greitosios pagalbos mašinoje 1959 metų spalio 24 dieną. Ir kai baigęs mediciną buvau paskirtas dirbti Greitosios medicinos pagalbos stotyje, pagalvojau: "Na va, kur gimiau - ten ir mirsiu", - šypsosi Klaipėdos apskrities...


Krūtis gydys naujame skyriuje

Prieš gerą dešimtmetį retai jaunesnei nei 40 metų moteriai buvo nustatomas krūties vėžys. Pastaraisiais metais ši diagnozė nuskamba ir gerokai jaunesnėms. Nuo lapkričio pradžios Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, onkologiniame korpuse įkurtas...


Atsiprašymas: 4 žingsniai, kaip tai padaryti nuoširdžiai

Nemaža dalis žmonių atsiprašymą sieja su nusižeminimu ir orumo praradimu. Pasirodo, kad pripažinti klydus daugeliui yra labai sunku. Kaip rašo portalas askmen.com, yra daug būdų kaip atsiprašyti ir tikėtis, kad antroji pusė iš gailesčio ar dėl...


Šių metų tendencija: dovanoti sveikatos priemones

Šių metų tendencija: dovanoti sveikatos priemones

Nors dovanos turėtų nešti džiaugsmą, neretai jų paieška tampa galvos skausmu ir blaškymusi po parduotuves. Artimuosius norime maloniai nustebinti, tačiau aplėkti sausakimšus prekybos centrus prieš šventes spėja ne kiekvienas.


R.Šukys: mokami diagnostiniai tyrimai galės būti atliekami tik po darbo valandų

Sveikatos apsaugos ministras Raimondas Šukys ketvirtadienį pasirašė įsakymą, kuriame pakeista mokamų brangių diagnostinių tyrimų teikimo tvarka sveikatos priežiūros įstaigose. Kaip rašoma Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) pranešime, gydymo...


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9