Spalio 24d. Sekmadienis

Homeopatija kaunietę išgelbėjo nuo mirties

Peržiūrų skaičius: 29896
Homeopatija kaunietę išgelbėjo nuo mirties

Neteisingai nustatyta diagnozė ir ne tos ligos gydymas privedė iki mirties, iš kurios nagų ligonė pati save plėšte išplėšė.

Pasveikus sustojo laikas

"Pravirkdėte mane", – sako Daiva Aušra Earle ir šluostosi ašaras.

Jas išprovokavo beveik dvidešimties metų senumo prisiminimai, nes šiandien ši moteris – sveika, graži ir laiminga. Norisi pasakyti – jauna, bet jai jau 46-eri.

D.A.Earle prisistato nemoteriškai, nes pati pabrėžia savo amžių. Tai įprato daryti dėl kelių priežasčių. Viena jų – kad nepažįstami nelaikytų piemene, nemergintų jauni vyrai, nes, patikėkite, net ir įsistebeilijus, tyrinėjant veidą, jai nė už ką neduotum daugiau kaip trisdešimt. D.A.Earle tai žino, nes dėl pavydėtinos išvaizdos ne kartą yra patekusi į keblią situaciją. Pavyzdžiui, nuvežusi savo mamą į jos buvusių bendraklasių susitikimą primygtinai turėjo įrodinėti, kad ji – ne anūkė, o dukra.

Stebuklą padarė homeopatija

Grožis ir sveikata – sinonimai tik sveikuoliams. Būtent tokia yra medikė D.A.Earle. O ašaros jai pabyra, prisiminus tėvų kuždesį: "Kokios spalvos suknele dukrą rengsime, kai šarvosime?"

Ne tik bėgančių metų žymės, bet ir mirtimi grasinusios ligos pasitraukė, kai dar nė trisdešimties neatšventusi mergina, patyrusi drastišką medikamentinį gydymą ir net komą, atsisakė medikų paslaugų. Iš ligoninės grįžo namo mirti, bet išgyveno ir pasveiko be cheminių vaistų. Stebuklas?

Homeopatija – gydymas vaistais, bet ne cheminiais, o natūraliais, gamtos duotais. Būtent šitokį gydymosi būdą visam gyvenimui pasirinko D.A.Earle. Tiesa, ji neatmeta galimybės, kad gali prireikti ir antibiotikų, hormonų ir kitų alopatinių vaistų, jei, pavyzdžiui, neduokdie susirgs plaučių uždegimu, autoimuninėmis ligomis, užsikrės auksiniu stafilokoku ar pan. Vis dėlto kolegų medikų moteris prašo neignoruoti natūraliosios medicinos, nes neretai ji taip pat gali labai daug. Tuo D.A.Earle įsitikino, nes pati patyrė. Galbūt ši moteris – kitokia, jos organizmas unikalus?

Harmonija su gamta

D.A.Earle – gamtos vaikas. Nuo mažumės negalėjo tverti mieste, veržte veržėsi pas senelius į kaimą.

"Buvau ketverių, kai mane nuvedė į vaikų darželį. Visą dieną verkiau pasikūkčiodama, prašiau vežti pas senelius. Buvau laiminga, kai pas juos gyvenau tol, kol nereikėjo eiti į mokyklą", – svajingai prisimena vaikystę D.A.Earle, kai nuo pavasario iki rudens žoliaudavo su kaimynystėje gyvenusia močiute, išmokiusia ją pažinti gamtoje slypinčius sveikatos lobius.

Ir dabar D.A.Earle gyvena kaime, Prienų rajone. Jai nesunku kasdien važiuoti į darbą Kaune. Jėgų pasisemia savo prosenelių sodyboje, kuri dabar yra jos namai, nuo pavasario iki rudens vaikštinėdama basa, kopinėdama medų ir prižiūrėdama bitutes, iš kurių mokosi darbštumo, preciziškos tvarkos ir kruopštumo, su varlėmis plaukiodama kūdroje.

"Su viena jų susidraugavau: kiekvieną vakarą ji priplaukia prie manęs, aš ją paglostau, ji patupi man ant delno", – nuoširdžiai pasakoja D.A.Earle, negalinti pakęsti miesto triukšmo, trankios muzikos.

Stulbinantis muzikos poveikis

Savo nuostatas medikė grindžia moksliniais tyrimais, apie kuriuos sužino, nuolat dalyvaudama tarptautiniuose biologinės medicinos seminaruose, konferencijose. Viename tokių renginių buvo pristatytas kojų venų ir arterijų tyrimas, atliktas žmonėms, kurių vieni visą dieną sėdėjo prie kompiuterio, o kiti kelias valandas braidžiojo pajūriu.

"Pastarųjų kojų venų ir arterijų kraujotaka ir bendra būklė buvo ideali, o sėdėjusiųjų – sutrikusi", – D.A.Earle įstrigo tyrimo rezultatai.

Mokslinių tyrimų rezultatais ji pagrindžia ir garso bei muzikos poveikį sveikatai. Vanduo, prieš tai buvęs patalpoje, kur skambėjo klasikinė muzika, jį užšaldžius, virto taisyklingais kristalais. Užšaldžius vandenį, buvusį kitoje patalpoje, kur skambėjo sunkusis rokas, kristalai nesusidarė.

Tai patvirtino įvairių pasaulio šalių mokslininkai.

"Žmogaus kūne yra apie 78 proc. vandens. Kraujas, plazma, limfa – tai vanduo. Nesunku suprasti, kaip mūsų organizmą veikia įvairios muzikos rūšys, kodėl moderniosios, trankios muzikos koncertuose žiūrovai elgiasi agresyviai, mėto daiktus, plėšo drabužius", – paaiškino D.A.Earle.

Diagnozė – iš akies

Šitokia filosofija besivadovaujanti moteris prieš dvi dešimtis metų atsisakė profesionalių medikų skirto gydymo, kuris vedė į neviltį ne tik ligonę, bet ir jos gydytojus.

D.A.Earle susirgo peršalusi prie Seimo, kur budėjo Lietuvai grėsmingomis 1991-ųjų sausio dienomis.

"Gydytojai diagnozavo cistitą ir uretritą – šlapimo pūslės ir uretros uždegimą", – pasakoja medikė.

Ji tada buvo ką tik baigusi Kauno medicinos institutą, Farmacijos fakultetą. Žinojo, kad šalyje trūko vaistų. Jei būtų gavusi specialių vaistų šioms ligoms gydyti, jos galbūt nebūtų įsismarkavusios.

Merginą gydė stipriais antibiotikais. Vienus keitė kitais, bet ligos nesitraukė. Ligonė konsultavosi pas geriausius Kauno ir Vilniaus specialistus. Pastarieji įtarė inkstų tuberkuliozę ir parašė siuntimą į Kulautuvos tuberkuliozės ligoninę-sanatoriją išsamiau išsitirti.

"Tačiau čia man atliko vien tik Mantu reakcijos tyrimą ir paskyrė antituberkuliozinį gydymą stipriais preparatais. Jie neigiamai veikia kepenis ir inkstus", – prisimena D.A.Earle.

Norėjo mirti namuose

Po dviejų savaičių ligonės sveikatos būklė ne gerėjo, o tapo kritinė. Dar po dviejų savaičių ištiko koma. Į ją nugramzdino medikamentinė gelta ir išsivystęs inkstų nepakankamumas.

Jos akyse sublizga ašaros. Patirti skaudūs išgyvenimai atsiveria sielos žaizda. Kolegų medikų D.A.Earle nekaltina. Ją, buvusią labai gabią studentę, gydė jos mokytojai. Dabar moteris sako, kad tokia neadekvati buvo jos organizmo reakcija į drastišką gydymą vaistais. Juk ji – gamtos vaikas, juolab vėliau paaiškėjo, kad jokia inkstų tuberkulioze ji nesirgo. D.A.Earle, baigusi medicinos studijas, ir tuomet galvojo, kad peršalimas negali būti inkstų tuberkuliozės priežastis.

Tačiau tada, kai itin sunkios būklės ligonė raštu atsisakė gydymo, supyko medikai. Parašė pažymą, kad jų pacientė D.A.Earle turi grįžti į darbą.

"Tėtis mane iš ligoninės palatos į automobilį nunešė ant rankų. Buvau visiškai susibaigusi", – savo sveikatos būklę vertina moteris.

Valė užterštą organizmą

Namuose D.A.Earle jautėsi, jos žodžiais tariant, klaikiai. Ką įdėdavo į burną – viską išvemdavo. Išmatos buvo baltos spalvos, šlapimas – kaip vanduo.

"Inkstai nebepajėgė išskirti toksinų, nes beveik nebeveikė. Juos labai skaudėjo, iš skausmo plyšo galva. Po savaitės ant viso kūno atsivėrė votys", – prisimena moteris.

Mama ją maitino šviežių vaisių ir daržovių sultimis, kaimynė medikė lašino gliukozės tirpalą ir vitaminą C. Tuomet D.A.Earle dirbo "Sanito" farmacijos gamyklos mokslinėje laboratorijoje. Pasiprašė neišnaudotų atostogų. Bendradarbiai ją jau laidojo. Tačiau moteris, tėvų slaugoma ir išvežta į jos numylėtą kaimą, pamažu stojosi ant kojų.

"Vaistais užterštas organizmas valėsi per votis", – reziumuoja medikė.

Ji netgi grįžo į darbą, bet neilgam. Čia ištiko priepuolis, kurį sukėlė aplink kiaušidę apsisukusi cista. Ji susidarė, anot D.A.Earle, taip pat dėl to, kad valėsi organizmas. Moterį operavo, bet po to ji vis tiek jautėsi labai blogai. Nuėjo į tuberkuliozės dispanserį įtikėjusi, kad gal vis dėlto ją kankina ši liga.

Dešimt parų bado

D.A.Earle buvo pripažinta neįgalia, neskirta jokio gydymo, nes jos organizmas jo netoleruoja.

"Jaučiausi prastai. Po trijų mėnesių atsirado nauja cista – vėl išoperavo. Dar po trijų mėnesių pašalino tulžies pūslę – joje rado smėlio. Dabar homeopatiniais vaistais tą smėlį per dvi savaites būčiau išsivaliusi, juolab kad jo buvo vos kelios smiltelės", – įsitikinusi D.A.Earle.

Nuo migrenos ligonei leido net morfijų, nuo pykinimo – cerukalį. Kai gulėdavo ligoninėje, palatos kaimynės pašiepdavo: tokia jauna ir tokia nekantri. Kai grįžo iš ligoninės namo, paprašė mamos į vonelę pripilti karšto vandens ir druskos. Mirkė kojas tikėdamasi, kad bent kiek išsivalys šlakai.

Tuomet, anot buvusios sunkios ligonės, likimas jai pamėtėjo Polio Brego knygą "Badavimo stebuklas". Svėrusi 52 kg, D.A.Earle badavo dešimt parų. Numetė 7 kg, bet turėjo nutraukti badavimą dėl prasidėjusio kraujavimo.

"Tada išgirdau tėvus kuždantis, kaip mane rengs įkapėms", – sako medikė ir jos skruostais ritasi ašaros.

Prasmė – padėti kitiems

Pomidoro nuoviras, lašelis morkų sulčių – tai pirmieji patiekalai po bado dietos. Kaip tik tuomet į Lietuvą atvyko homeopatas iš Rusijos Aleksandras Katinas. D.A.Earle pavyko su juo susitikti. Homeopatas ištyrė ligonę Folio metodu, pagamino vaistų – nozodų. Jie padėjo sveikti, o farmacininkę atvedė į homeopatijos pasaulį.

Šiandien D.A.Earle žino, kad jos organizmas labai skausmingai reagavo į gydymą nuo tuberkuliozės. Vaistų, kurių jai nereikėjo, šalutinis poveikis buvo žudantis. Pradėjusi stiprėti po pielonefrito moteris studijavo Vokietijoje taikomus homeopatinio gydymo metodus, stiprino imunitetą natūraliomis priemonėmis.

"Galvodavau, kad aš – kitokia, ne tokia, kaip visi. Bet juk visi mes esame gamtos vaikai. Jei įveikiau savo ligą, galbūt galiu padėti įveikti ir kitiems?" – svarsto moteris, su vyru įkūrusi Biologinės medicinos ir diagnostikos centrą.

Amerikietis Frederikas Osbornas Earle, keliaudamas po Baltijos šalis, sutiko žavią lietuvaitę ir pamilo ją iš pirmo žvilgsnio. Viešėdama vyro gimtinėje moteris suprato, kad amerikietiškas gyvenimo būdas jai netinka, juolab mityba ir standartinis gydymas.

"Pagalvojau, kas būtų, jei ten patekčiau į avariją ar susirgčiau", – vieną argumentų, kodėl Lietuvoje geriau, įvardija D.A.Earle.

Jos vyrui sveikas gyvenimo būdas taip pat patinka, tik basas nevaikšto. Tačiau organizmą, kaip visa žmonos giminė, jis irgi stiprina homeopatiniais preparatais, ir visi jaučiasi puikiai..


10 priežasčių, kodėl geriau likti vienišam

Vieniši vyrai jaučiasi nesaugiai, tačiau skubiai ieškoti partnerės neverta. Portale askmen.com psichologai įvardijo 10 priežasčių, kodėl geriau likti vienišam. Merginoms reikia skirti laiko, o vyrui, kylančiam karjeros laiptais, sunku 24 valandas...


Ar galima nusipirkti svajonių figūrą?

Kova su kilogramais tampa vis didesnės visuomenės dalies kasdienybe. Vieni vargsta su keliasdešimties kilogramų našta, kiti svajoja atsikratyti tų nelemtų penkių, skiriančių nuo jaunystėje dėvėtos suknelės. Lieknėjimo receptas iš pažiūros be galo...


Mokslininkai atgaivino širdį praėjus 24 val. po mirties

Harvardo universiteto Medicinos mokyklos mokslininkų pasiekimas gali sukelti perversmą transplantologijoje. Jie rado būdą, kaip širdį, inkstus ir kitus organus išsaugoti nepažeistus iki 10 dienų. Dabar transplantologijoje naudojamos technologijos...


Įkandus gyvatei nejudinkite galūnės

Ką reikia daryti įkandus gyvatei? Kaip šalia esantieji gali padėti nukentėjusiam žmogui? Gydytojas toksikologas Tomas Vilius Kajokas teigia, kad Lietuvoje yra vienintelė nuodinga gyvatė - paprastoji angis. Įkandimų nuolatos pasitaiko, bet jau...


Sustingusį kūną išlaisvina žaidimai

Sustingusį kūną išlaisvina žaidimai

Erdvus kabinetas pilnas keistų daiktų. Akimirką net suabejoju, ar tik nepataikiau į vaikų žaidimų kambarį. Tačiau būtent ši, į žaidimus panaši veikla, sunkius ligonius grąžina į gyvenimą. Ryškūs lankai su žiedais. Ant dėžės įmontuotos durų...


Mokslininkai atrado trumparegystės geną

Mokslininkai atrado trumparegystę sukeliantį geną ir teigia, kad per dešimtmetį gali akinius paversti istorija. Dėl padidėjusio akies obuolio kylanti trumparegystė dažniausiai pradeda vystytis vaikystėje Vaikystėje duoti specialūs akių lašiukai...


Seimo kontrolierius ragina pareigūnus vienąkart išspręsti beveik dešimtmetį nesprendžiamas dirbtinio apvaisinimo problemas

Seimo kontrolierius įstaigos vadovas Romas Valentukevičius, savo iniciatyva atlikęs tyrimą dėl dirbtinio (pagalbinio) apvaisinimo padėties Lietuvoje, rekomenduoja sveikatos apsaugos ministrui Algiui Čaplikui dar kartą išanalizuoti su dirbtiniu...


Paveldėtojams, norintiems gauti kompensaciją už sąnario endoprotezą, sumažinta biurokratinė našta

Paveldėtojams, norintiems gauti kompensaciją už sąnario endoprotezą, nereikės dokumentų kopijų tvirtinti pas notarą. Sveikatos apsaugos ministras Algis Čaplikas pasirašė įsakymą, kuriuo panaikinamas įpareigojimas, kad Valstybinei ligonių kasai...


Kava ir arbata gali sumažinti rūkorių insulto tikimybę

Kava ir arbata gali sumažinti rūkorių insulto tikimybę

Rūkantiems vyrams reguliarus kavos ir arbatos vartojimas gali sumažinti insulto tikimybę, teigia švedų mokslininkai. "Kavos ir arbatos vartojimas gali sumažinti insulto riziką, kadangi šie gėrimai turi antioksidantinių savybių", žurnale...


Radaro įrenginys galvos traumą diagnozuoja skenuodamas žmogaus eiseną

Džordžijos technologijų instituto mokslininkai sukonstravo radaro įrenginį, kuriuo skenuojant asmens eiseną galima tiksliai ir greitai įvertinti, ar žmogus patyrė galvos traumą. Akivaizdu, jog toks daikčiukas praverstų tiek sporto aikštelėse, tiek...


Tyrimai patvirtino dar 7 kiaulių gripo atvejus Karo akademijoje

Ištyrus 8 praėjusią savaitę gripo požymių turėjusių Lietuvos karo akademijos kariūnų mėginius, paaiškėjo, kad 7 iš jų yra užsikrėtę naujo tipo vadinamuoju kiaulių gripu. Tai BNS pirmadienį pranešė Karo akademijos Pirminės karių sveikatos...


Klaipėdos medikai dėl pertvarkos ketina streikuoti

Tarp uostamiesčio medikų - maištingos nuotaikos. Iki šiol gana pasyviai ligoninių pertvarką stebėję gydytojai nusprendė nebetylėti. Vakar Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) bendruomenė dėl ligoninių pertvarkos susitiko su miesto meru...


Dar aštuoni kariūnai tiriami dėl pandeminio gripo

Dar aštuoniems Karo akademijos kariūnams trečiadienį bus atlikti pandeminio gripo viruso identifikavimo testai, trečiadienį pranešė Krašto apsaugos ministerija. Visgi kariūnus prižiūrintys karo medikai sako, kad gripo protrūkis Karo akademijoje...


Laukiančiųjų donorinio inksto eilė sutrumpėjo keturiais recipientais

Laukiančiųjų donorinio inksto eilė sutrumpėjo keturiais recipientais

Šiuo metu Lietuvoje inkstų transplantacijos laukia 294 recipientai, iš kurių 254 yra aktyviame sąraše ir 42 neaktyviame (jiems transplantacijos negali būti atliktos dėl medicininių kontraindikacijų: ligos ir kt.). IV RhD (+) kraujo grupės...


Patarimai moterims: 150 etiketo klaidų

Patarimai moterims: 150 etiketo klaidų

Kaip damai padėti apsirengti paltą? Kiek papuošalų puoštis? Ar gražu sakyti "būkite sveiki"? Žymiausia Vokietijos etikos žinovė Nandine Meyden savo knygoje pasakoja apie dažniausiai šioje srityje daromas klaidas. Svečias, atsinešęs...


Vaistų kainų reguliavimo klausimas atidėtas dar savaitei

Vyriausybė antrą kartą savaitei atideda nevienareikšmiškai vertinamos iniciatyvos reguliuoti vaistų kainas svarstymą. Premjeras Andrius Kubilius nutarė, kad Farmacijos įstatymo pakeitimai gali palaukti sveikatos apsaugos ministro Algio Čapliko,...


Išrasta nuo nutukimo sauganti piliulė

Daugelį išsivysčiusių šalių kamuojančią nutukimo epidemiją bus bandoma įveikti nauju išradimu – sotumo jausmą sukeliančia piliule "Attiva", kuri gamintojo teigimu neturinti jokio pašalinio farmakologinio poveikio.<br />...


Kas svarbiau: darbas ar galimybė išvengti vėžio?

Lietuvos moterims už galimybę išvengti pavojingos ligos – gimdos kaklelio vėžio – svarbiau yra jų darbas, išvaizda ir socialinis gyvenimas. Tai atskleidė tyrimas, kurį inicijavo tarptautinė farmacijos kompanija...


Atstumas renkantis gydytoją klaipėdiečiams ne kliūtis

Nors visuose uostamiesčio mikrorajonuose atrasi veikiantį arba privačios, arba viešosios pirminės sveikatos priežiūros įstaigos filialą, kai kurie klaipėdiečiai gydytoją renkasi dirbantį toli nuo jo gyvenamosios vietos. Kai kurie jų itin išrankūs...


Taivane bus įkurtas pirmasis "IBM" jungtinis sveikatos apsaugos IT tyrimų padalinys

Kompanija "IBM" dirbs su Taivanu, atlikdama tyrimus ir plėtodama sveikatos apsaugos paslaugas prietaisais, naudojančiais naujausias informacines technologijas ir duomenų valdymo metodus. Pirmadienį abi šalys pasirašė tyrimų...


Vaistai ištrynė pirštų atspaudus

Vėžį besigydantis singapūrietis buvo sulaikytas JAV imigracijos pareigūnų, nes dėl vartojamų vaistų išnyko jo pirštų atspaudai. Nuo šiol neįvardijamo vyro daktaras pacientų, vartojančių plačiai žinomą vaistą kapecitabiną, prašo vežiotis gydytojo...


Karnosinas gali apsaugoti nuo kataraktos, rodo tyrimas

Italų mokslininkų atliktas žiurkių akių lęšiuko tyrimas leidžia teigti, kad maisto papildas karnosinas gali apsaugoti nuo kataraktos arba net ją išgydyti. Katarakta yra viena pagrindinių aklumo priežasčių pasaulyje. Regėjimo netenkama, kai...


22 metus šaldyta sperma liko gyvybinga

JAV gimė mergaitė, kurios motina buvo apvaisinta prieš 22 metus užšaldyta savo sutuoktinio sperma. Poros dukra gimė visiškai sveika. Mergaitės tėvui tebuvo 16 metų, kai jis susirgo leukemija. Gydytojai pasiūlė radioterapiją, tačiau įspėjo, kad po...


Santariškių klinikose - naujas onkologinių pacientų gydymo būdas

Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Pilvo chirurgijos centro direktoriaus profesoriaus Kęstučio Strupo vadovaujama medikų komanda balandžio 7 d. pradėjo sunkiai sergančius onkologinius pacientus gydyti naujuoju būdu – taip...


Nerimaujama, kad dėl naujo testo padaugės abortų

Ko laukiamasi – berniuko ar mergaitės, paprastai nustatoma po aštuonioliktos nėštumo savaitės. Tačiau kompanija "IntelliGender" praneša sukūrusi technologiją, galinčią tai nustatyti jau dešimtą nėštumo savaitę. Skelbiama, kad po...


Siūloma labiau centralizuoti greitosios pagalbos paslaugas

Siūloma labiau centralizuoti greitosios pagalbos paslaugas

Valstybinė medicinos audito inspekcija siūlo šalyje įkurti 6-8 greitosios medicinos pagalbos (GMP) centrus, turinčius centrines dispečerines. Anot inspekcijos, tai leistų pagerinti greitosios medicinos pagalbos paslaugų kokybę. Išanalizavusi GMP...


Gripas pakirto šviesuolių turą

Dėl gripo Edita Mildažytė atšaukia šviesuolių turą per Lietuvą. Šeštą kartą Lietuvos televizijos ir E.Mildažytės organizuojama akcija "Daugiau saulės, daugiau šviesos", šiemet turėjusi apkeliauti šešis šalies miestus, atšaukiama. Pasak...


Išmanioji chirurgija

Išmanioji chirurgija

Dauguma pasaulio gyventojų turi išmaniuosius telefonus, naudojasi planšetiniais kompiuteriais ir kt. naujomis technologijomis, be kurių nebegali apseiti. Išmaniąsias technologijas naudojame praktiškai viskam- kaip navigacinę įrangą automobiliams,...


Atrasta molekulė, galinti valdyti organizmo paros ritmą

Atrasta molekulė, galinti valdyti organizmo paros ritmą

Genetikos mokslininkams pavyko atrasti molekulę, kuri neįtikėtinai efektyviai gali pakeisti žmogaus organizmo juntamą dienos ir nakties kaitos ritmą. Atliekant šį tyrimą, specialistai naudojo specializuotą genetinių tyrimų robotą. Įdomu tai, kad...


Mašina, palaikanti nuo kūno atskirtos širdies plakimą

Mašina, palaikanti nuo kūno atskirtos širdies plakimą

Šiaurės Karolinos Valstybinio Universiteto (JAV) mokslininkai sukūrė mašiną, kuri gali palaikyti iš kūno išimtos širdies plakimą. Nors tai ir primena filmus apie Frankenšteiną, medicininių tyrimų naudojant naują išradimą potencialas yra išties...


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9

Spila Spila Spila Spila Spila