Sausio 27d. Pirmadienis

Dešimt neištikimybės požymių: kaip pagauti neišitikimą partnerį?

Peržiūrų skaičius: 21496

Jūsų santykiai atrodo stiprūs ir nuostabūs, bet kas jeigu grįžę namo ir prisėdę prie kompiuterio rastumėte dviprasmišką elektroninį laišką, kurį jūsų partneris išsiuntė bendradarbei? Britė Charlotte Ward, parašiusi knygą apie neištikimybę, turi ką patarti, rašo laikraštis "The Times".

Išradingumui ribų nėra

Mylimo žmogaus neištikimybė yra košmaras, kurio kiekvienas tikisi išvengti. Bet jeigu Ashley Cole‘as gali meluoti žmonai Cheryl, o Jude‘as Law – būti neištikimas Siennai Miller, ar protinga saugoti olimpinę ramybę?

Didžiojoje Britanijoje neseniai atlikta apklausa parodė, kad kas dešimtas britas ryžtųsi slaptam romanui, jeigu būtų tikras, kad išvengs nemalonumų. 12 proc. respondentų teigė, kad melavo sutuoktiniui arba sutuoktiniui, o trečdalis prisipažino, kad artimai bendraudami su vienu žmogumi miegojo su kitu.

Jeigu statistika rodo, kad išdavystė tapo įprasta, tuomet kaip sužinoti, kad partneris meluoja?

Kai Ch.Ward ieškodama medžiagos savo knygai paprašė draugų pasidalinti karčia patirtimi, ją užvertė laiškais. Viena jauna moteris papasakojo, kaip jos vyras iš pradžių fotografavo butą, o po to slėpė jos daiktus, kad apsimetęs viengungiu galėtų pasikviesti į svečius meilužę. Vėliau remdamasis nuotraukomis jis sudėdavo visus daiktus į savo vietas. Bėda ta, kad išradingas vyriškis pamiršdavo ištrinti nuotraukas.

Kita mergina tualete atsitiktinai išgirdo pokalbį apie savo draugo neištikimybę. O viena moteris grįžusi namo po kelių dienų išvykos rado baltojo vyno likučių, nors jos širdies draugas gėrė tik raudonąjį. Netrukus ant paklodės ji rado kitos moters plaukų.
Visi šie mergišiai dar prieš demaskuojami pradėdavo elgtis neįprastai. Nors nėra tikslaus recepto, kaip išvesti į dienos šviesą neištikimą partnerį, tam tikri požymiai gali padėti atskleisti nemalonią tiesą.

1. Ar būna nekaltas flirtas?
Daugeliui teko atlaikyti kiek ilgesnį žvilgsnį, nei reikalauja mandagaus pokalbio taisyklės, arba pajusti tarsi atsitiktinį prisilietimą prasilenkiant bare. Ir štai netikėtai jis pasirodo esąs vienas iš tų niekšų, kurie mėgsta trumpalaikius romanus su kitomis merginomis, bendradarbėmis. Lengva pastebėti, kai į tokią istoriją įsivelia draugė. Bet ar įmanoma pamatyti, kad tai nutiko jums?

Jeigu partneris tikrai yra jums atsidavęs, didžiąją dalį savo akių dėmesio jis turėtų skirti būtent jums, o ne kam nors kitam. Karšto kraujo vyrai visuomet pakelia uodegą pamatę priešingos lyties atstovę, bet jeigu jūsų draugas geidulingai žiūri į kiekvieną pro šalį praeinančią moterį, vertėtų sunerimti.

2. Jis nepaleidžia iš akių mobiliojo telefono
Šiuolaikinių technologijų dėka labai lengva užmegzti slaptą romaną. Elektroninis paštas, mobilieji telefonai, pokalbių programos, socialinių tinklų portalai – visa tai melagiams sukuria tikrą rojų.

Taigi jeigu jis nepaleidžia iš akių mobiliojo telefono, nuolat būna įsijungęs tylos režimą, išeina pakalbėti telefonu į kitą kambarį arba jums priartėjus staigiai keičia interneto puslapį, tai reiškia, kad jis kažką slepia.

Viena Ch.Ward kalbinta moteris sakė: "Mano neištikimas draugas nuolat pasiimdavo mobilųjį telefoną eidamas į tualetą arba vonią." Kam reikalingas toks slaptumas, jeigu žmogus neturi ką slėpti?

3. Jis pradėjo gražintis
Santykiams nusistovėjus, dauguma moterų pradeda kiek atsainiau žiūrėti į savo išvaizdą. Jos kartais nepastebi, kad apatiniai nedera, mažiau laiko skiria makiažui ir kartais pamiršta nusiskusti kojas. Lygiai taip pat elgiasi ir vyrai. Jie pradeda nešioti nelygintus marškinius, užsiaugina barzdą, pilvą.

"Jis greičiausiai meluoja, jeigu iš apsileidėlio pavirto į tokį vyrą, kokį sutikai jį pirmą kartą, – pradėjo mankštintis, rūpintis plaukais ir savo kvapu", – pasakojo viena apgauta moteris. Taigi jeigu jis pradeda stengtis dėl savo išvaizdos, vertėtų sunerimti.

4. Jo elgesys pasidarė įtartinas
Kai kurie žmonės puikiai moka meluoti, bet dauguma visgi yra prasti aktoriai. Kūno kalba gali išduoti melagį. Jis kalbėdamas prisidengia burną, kasosi nosį arba vengia žiūrėti jums į akis – visa tai yra klasikiniai melo požymiai.

5. Jis dažnai dingsta
Turėti du partnerius nėra lengva, nes para turi tik 24 valandas. Jeigu jis dažnai neatsiliepia telefonu ir nenoriai pasakoja, kur buvo, laikas pradėti nerimauti.

"Mano draugas niekuomet nebuvo itin punktualus, bet staiga jis pradėjo labai vėluoti. Pažadėjęs būti po pusvalandžio, ateidavo po trijų valandų", – skaudžia patirtimi su Ch.Ward dalijosi viena moteris.

Jeigu vyras negali paaiškinti, kur užtruko, vadinasi, jis priklauso ne vien jums.

6. Jis ėmėsi namų ruošos
Anksčiau jis tik po skandalo sutikdavo paimti į rankas dulkių siurblį, o paklodžių keitimas dažniau, negu kartą per mėnesį, atrodė ekstravagantiškai. Kodėl jis dabar pakeitė paklodę savaitės viduryje? Ir kodėl įdėjo savo marškinius į skalbimo mašiną, o ne numetė ant grindų, kaip įprastai?

Ar galėjo jo higienos standartai pasikeisti per vieną naktį? O gal jūs užuodžiate kažką negera?

7. Jis pasidarė pernelyg dėmesingas
Dauguma vyrų būna mandagūs ir dėmesingi savo draugėms. Tačiau kaltės jausmas daro tikrus stebuklus ir gali priversti melagį elgtis pernelyg meiliai. Netikėtos puokštės turėtų sukelti įtarimą, ypač jeigu anksčiau jų sulaukdavote tik per šventes.

8. Jis neprisileidžia jūsų arti
Vieni melagiai gali nužudyti nieko neįtariančias partneres malonėmis, o kiti, atvirkščiai, atitolsta ir tampa santūrūs. Jie raukosi, kai tenka gulti kartu į lovą, ir pyksta dėl menkiausios smulkmenos.

"Mano vyras pradėjo pernelyg jautriai reaguoti į paprasčiausius klausimus, kad ir tokius: "Ar tau buvo smagų praėjusią naktį?" Jis atrėždavo: "Dėl Dievo meilės, kodėl nuolat mane tikrini?", – pasakojo apgauta moteris, minima Ch.Ward knygoje.

Gal jis pyksta dėl to, kad jūs nesate ji?

9. Jis verčia kitus žmones jaustis nepatogiai
Melagiams kartais norisi nusivalyti nuodėmę, pasidalinus savo maža paslaptimi su artimiausiais ir brangiausiais. Bet tai dar nereiškia, kad ir tas, kuris išklausys jo išpažintį, irgi pasijus geriau.

"Kai mano draugas turėjo kitą merginą, aš pastebėjau, kad jo tėvai pradėjo elgtis draugiškai, bet labai įtartinai, nes kažką žinojo ir jautėsi nepatogiai, – pasakojo dar viena Ch.Ward knygos herojė. – Taip pat pastebėjau, kad jis nori mane atriboti nuo savo draugų."

Jis gali išlaikyti pokerio lošėjo veido išraišką, bet ar jo draugai sugebės neišsiduoti?

10. Kartais nebūna jokių požymių
Kartais gyvenimo kelyje pasitaiko tikrų sukčių, patologinių melagių, sugebančių bet ką apsukti aplink pirštą. Tačiau yra daugybė vyrų, kurie niekuomet nesiryžtų išdavystei.

Vienas Ch.Ward kalbintas vyras pasakė: "Ilgai draugaujant visuomet atsiranda galimybių nukrypti į kairę, bet mes galime vadovautis protu ir jausmais, o ne vien instinktais. Tuo ir skiriamės nuo gyvūnų. Taip, mes turime galimybių meluoti, tačiau monogamija anksčiau ar vėliau atneša nuostabių vaisių. Tu supranti, kad kartu sukūrėte kažką nuostabaus ir pasiekėte žymiai daugiau, nei pasiektumėte pavieniui arba su keliais partneriais."

Taigi jeigu nepastebite jokių išdavystės požymių, galbūt, jūsų partneriui tai net nešautų į galvą. Tuomet galite padėkoti likimui.

Diena.lt

Kiaulės odos implantai vėžio aukoms padeda išlaikyti krūtinę

Kiaulės odos implantai vėžio aukoms padeda išlaikyti krūtinę

Britė Jadi Ryan džiaugiasi pirmais krūties plastinės operacijos rezultatais. Tačiau ši operacija merginai atlikta ne dėl jos nepasitenkinimo per maža krūtine. 23 metų merginai prieš metus buvo nustatytas krūtinės vėžys, rašo "Daily...


Ligos istorija pagal piniginės storį

Ligos istorija pagal piniginės storį

Sveikatos apsaugos ministerija prieš kelias dienas buvo surengusi dviejų dienų seminarą ir jame su užsienio kolegomis aptarė, kokios pirminės sveikatos priežiūros reikia šiuolaikinei visuomenei. "Vakaro žinių" žurnalistai, vakar atlikę...


Imunoterapija – patogi išeitis žmonėms, alergiškiems vabzdžių įkandimams

Imunoterapija – patogi išeitis žmonėms, alergiškiems vabzdžių įkandimams

Santariškių klinikose pradėta taikyti specifinė imunoterapija su bičių, širšių ir vapsvų nuodais. Šiuo efektyviu metodu gydomi žmonės, kuriems po minėtų vabzdžių įgėlimų pasireiškia sunkios alerginės reakcijos ir kyla pavojus gyvybei.


Tarnybiniai romanai: dviem moterims - vienas vyras

Kokių profesijų atstovai dažniausiai užmezga tarnybinį romaną? Atlikę tyrimą į šį klausimą atsakė Europos sociologai, rašoma "News of the World". Romantiškiausi žmonės, dirbantys trumpųjų skambučių tarnybų centruose Tyrimas, atliktas...


Prekyba HYDROXYCUT maisto papildais – nelegali

Valstybinė visuomenės sveikatos priežiūros tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VVSPT) atkreipia dėmesį, kad Lietuvos rinkoje gali būti platinami nesaugūs amerikiečių gamintojo Iovate Health Sciences Inc. "Hydroxycut" linijos...


Sergamumas uostamiestyje po truputį didėja

Sergamumas uostamiestyje po truputį didėja

Klaipėdos visuomenės sveikatos centro duomenimis, praėjusią savaitę gripas diagnozuotas dviems suaugusiems ir keturiems vaikams. Prieš porą savaičių gripu sirgo 13 klaipėdiečių, tarp jų vaikų nebuvo. Ūmiomis kvėpavimo takų infekcijomis praėjusią...


Kiberchondrija: pavojinga

Kiberchondrija: pavojinga

Kiberchondrija pirmąsyk tapo sistemiško tyrimo objektu. Šis reiškinys egzistuoja jau daugiau nei 10 metų. Tai bandymas diagnozuoti savo negalavimus įrašant į elektroninį laukelį simptomus. Beje, iš visų variantų kiberchondrikas paprastai išsirenka...


Ar esate motyvuotas sėkmei? (Testas)

Čia pateikta asmenybės motyvacijos siekti sėkmės ir vengti nesėkmių diagnostikos metodika pagal Т. Elersą. Jos esmę sudaro 41 teiginys, į kurį reikia atsakyti "taip" arba "ne". 1. Kai reikia pasirinkti iš dviejų variantų,...


Sąrašą papildė pigesniais medikamentais

Sąrašą papildė pigesniais medikamentais

Nuo sausio 1-osios daugeliui vaistų panaikinta pridėtinės vertės mokesčio lengvata, o po pusmečio šios mokestinės lengvatos neteks ir kompensuojamieji medikamentai. Sveikatos apsaugos ministerija esą švelnindama kainų šuolį į valstybės...


Sveikas kūdikis gimė iš prieš 20 m. užšaldyto embriono

Prieš 20 metų mokslininkai užšaldė embrioną. Iš jo šiemet gimė sveikas kūdikis. Tai ilgiausiai užšaldytas embrionas, iš kurio išsivystė vaikas. Gegužę 42 metų ilgai pastoti negalėjusi moteris pagimdė kūdikį, kuris išsivystė iš prieš 20 metų...


Didžiojoje Britanijoje bus išbandoma "bioninė akis"

Regėjimą praradę žmonės gali atgauti viltį vėl matyti, rašo britų dienraštis "The Scotsman". Didžiojoje Britanijoje jau pradėta rinkti grupė savanorių išbandyti neseniai sukurtą revoliucinį akies implantą. Timo Džeksono (Tim Jackson)...


Auga susidomėjimas "sunkiaisiais vaistais"

Auga susidomėjimas "sunkiaisiais vaistais"

Farmacijos kompanijos pradeda investuoti į tyrimus, kurių metu vandenilio atomas pakeičiamas į sunkesnį izotopą. Manoma, tai padidina vaistų veiksmingumą. Kovo 16 dieną Leksingtono farmacijos koncernas Masačiusetse (JAV) paskelbė apie pirmą tyrimų...


Nori įsiminti veidą – žiūrėk tiesiai į akis

Nori įsiminti veidą – žiūrėk tiesiai į akis

Ispanijos mokslininkai nustatė, kad žiūrėjimas nepažįstamam žmogui į akis yra svarbiausias veiksnys, padedantis įsiminti jo veidą. Mokslininkų manymu, būtent iš kito žmogaus akių smegenys gauna svarbiausią jo atpažinimui būtiną informaciją, rašo...


Padovanok savo kraują kitam...

Padovanok savo kraują kitam...

Neatlygintina donorystė – vienas iš gražiausių šio amžiaus reiškinių. Nacionalinės donorų asociacijos vadovė Vijolė Miškinienė džiaugiasi kiekvienu žmogumi, kuris tampa donoru. - Apibūdinkite Nacionalinės donorų asociacijos narius. Kas tai...


Sveikatos sistemoje - vėl naujos reformos

Vyriausybė iš esmės pritarė "Lietuvos sveikatos sistemos pertvarkos metmenų" projektui, kurį parengė praėjusią savaitę darbą pradėjęs visuomeninis Sveikatos sistemos reformos biuras. Sveikatos apsaugos ministras Algis Čaplikas neabejoja,...


Vadinamuoju kiaulių gripu Lietuvoje užsikrėtė dar 3 žmonės

Naujojo gripo A(H1N1)v virusu Lietuvoje užsikrėtė dar 3 žmonės ir iš viso šiuo metu šalyje skaičiuojami 15 šios ligos atvejų. Prognozuojamą dar didesnį šio gripo plitimą rugpjūtį svarstys Ekstremalių situacijų valdymo centras. Vienas susirgęs...


Popiežius ragina melstis už AIDS sergančius žmones

Popiežius Benediktas XVI prieš antradienį minimą pasaulinę AIDS dieną paragino melstis už šia pavojinga liga sergančius žmones, praneša agentūra AP. AIDS ligoniai turi būti padrąsinti, sekmadienį Romoje sakė Katalikų Bažnyčios vadovas. Jis...


Dėl abortų draudimo Airiją Strasbūro teismui apskundė ir lietuvė

Lietuvė ir dvi airės trečiadienį pateikė skundą Europos žmogaus teisių teismui dėl Airijos įstatymo, draudžiančio abortus, praneša naujienų agentūra AFP. Anot pareiškėjų, šios valstybės įstatymai pažeidžia jų teises. Neplanuotai pastojusios...


Galvos smegenų tyrimai - žvilgsnis iš arčiau

Galvos smegenų tyrimai - žvilgsnis iš arčiau

"Skrenda du krokodilai: vienas - žalias, kitas - į kairę". Šis pokštas atskleidžia labai svarbią mokslo problemą, kurios sprendimas iki šiol nežinomas. "Viena smegenų sritis perteikia spalvą, kita - formą ar judėjimo kryptį, tačiau...


Panika dėl kiaulių gripo: labiausiai pelnosi valstybė?

Sveikatos apsaugos ministerija piktinasi, kad vaistinės pelnosi iš vadinamojo kiaulių gripo. Tačiau nemažą vaistų kainos dalį pasiima ir pati valstybė. Dėl kiaulių gripo kylanti panika gyventojus vis dažniau priverčia užsukti į vaistines. Tačiau...


Mokslininkai nustatė, kuri smegenų dalis lemia socializaciją

Mokslininkai nustatė, kuri smegenų dalis lemia socializaciją

Mokslininkai nustatė, kuri smegenų dalis lemia, kad žmogus turi platų draugų ratą. Jie įsitikinę, kad už tai atsakingas migdolas.Tai smegenų limbinėje sistemoje esantis migdolo vaisiaus formos darinys, nulemiantis, koks socialus yra žmogus, rašo...


Suprastintos vaistų pakuočių ženklinimo taisyklės

Sveikatos apsaugos ministras Algis Čaplikas pasirašė įsakymą dėl vaistų pakuočių ženklinimo tvarkos pakeitimo. Naujuoju teisės aktu supaprastintas receptinių, nedidelėmis partijomis gaunamų vaistinių preparatų pakuočių ženklinimas. Nuo šiol ant...


Uždarbis sunkmečiu – ir iš donorystės

Uždarbis sunkmečiu – ir iš donorystės

Sunkmetis žmones verčia uždarbiauti net ir pardavinėjant savo kraują. Nacionalinį kraujo centrą užplūdo donorai. Nuo kovo Nacionalinis kraujo centras (NKC) Vilniuje laikinai nebepriima mokamų donorų ir ima kraują tik iš tų, kurie kraujo duoda...


Surastas naujas žmonių veidus skiriantis požymis

Surastas naujas žmonių veidus skiriantis požymis

Mokslininkai aptiko tiesiogiai sunkiai pastebimą žmonių veidus skiriamąjį požymį, kurį sugeba įvertinti kiekvieno iš mūsų pasąmonė. Šį ne tik įdomų, bet ir praktiškai naudingą atradimą padarė Brauno universiteto mokslininkai, vadovaujami Michael...


Anglies pluošto kojų protezai - penkerių metų mergaitei

2005 metais Ellie May Challis persirgo sunkia meningito forma - mergaitė liko gyva, tačiau medikams teko amputuoti visas jos galūnes. 2009 metais ji tapo jauniausiu žmogumi, turinčiu anglies pluošto kojų protezus. Tradiciniai protezų modeliai jos...


Pusė Lietuvos moterų neatpažįsta krūties vėžio požymių

Pusė Lietuvos moterų neatpažįsta krūties vėžio požymių

Pusė apklaustų Lietuvos moterų nežino, kokie yra krūties vėžio požymiai. Tai rodo projekto "Nedelsk" užsakymu rinkos analizės ir tyrimų grupės RAIT gegužės 4-8 dienomis atlikta gyventojų apklausa. Anot tyrimo, su krūties vėžio požymiais...


Tinstančios kojos – simptomas, pranašaujantis sunkią ligą

Tinstančios kojos – simptomas, pranašaujantis sunkią ligą

Sergančiųjų limfedema Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, daug, tačiau informacijos apie šią ligą vis dar trūksta. Žmonės, besiskundžiantys galūnių tinimu, nežino, kur kreiptis pagalbos, o laiku diagnozavus ir tinkamai gydant, šią ligą galima...


Moteris, kuri niekada nebus stora, kenčia dėl savo išvaizdos

Moteris, kuri niekada nebus stora, kenčia dėl savo išvaizdos

Dviejų vaikų mamos niekada nebus galima pavadinti storule, nors ji "valgo kaip arklys". Moters raumenų būsena neleidžia jai priaugti svorio. Daugelis moterų svajotų apie smalyžiavimą be pasekmių, tačiau Carole French tai galėdama daryti...


Smegenų skenavimas "gali būti naudojamas žmonių mintims šnipinėti"

Smegenų skenavimas turi būti reglamentuojamas, siekiant išvengti asmens privatumo ir pilietinių laisvių pažeidimų, perspėja teisės ekspertas. Mokslininkai būgštauja, kad britų policija gali panaudoti smegenų skenavimą, kuris jau buvo panaudotas...


Sportininkų sveikata rūpinsis bendrabutyje

Sportininką sveikatą tikrinantys Klaipėdos sporto medicinos centro medikai persikels į bendrabutį. Pastate, esančiame Pievų tako g. 4, nebegalima dirbti, nes jis yra avarinės būklės. Tokią išvadą pateikė ekspertai. Jie konstatavo, jog kai kurios...


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9