Spalio 22d. Penktadienis

Dešimt neištikimybės požymių: kaip pagauti neišitikimą partnerį?

Peržiūrų skaičius: 21496

Jūsų santykiai atrodo stiprūs ir nuostabūs, bet kas jeigu grįžę namo ir prisėdę prie kompiuterio rastumėte dviprasmišką elektroninį laišką, kurį jūsų partneris išsiuntė bendradarbei? Britė Charlotte Ward, parašiusi knygą apie neištikimybę, turi ką patarti, rašo laikraštis "The Times".

Išradingumui ribų nėra

Mylimo žmogaus neištikimybė yra košmaras, kurio kiekvienas tikisi išvengti. Bet jeigu Ashley Cole‘as gali meluoti žmonai Cheryl, o Jude‘as Law – būti neištikimas Siennai Miller, ar protinga saugoti olimpinę ramybę?

Didžiojoje Britanijoje neseniai atlikta apklausa parodė, kad kas dešimtas britas ryžtųsi slaptam romanui, jeigu būtų tikras, kad išvengs nemalonumų. 12 proc. respondentų teigė, kad melavo sutuoktiniui arba sutuoktiniui, o trečdalis prisipažino, kad artimai bendraudami su vienu žmogumi miegojo su kitu.

Jeigu statistika rodo, kad išdavystė tapo įprasta, tuomet kaip sužinoti, kad partneris meluoja?

Kai Ch.Ward ieškodama medžiagos savo knygai paprašė draugų pasidalinti karčia patirtimi, ją užvertė laiškais. Viena jauna moteris papasakojo, kaip jos vyras iš pradžių fotografavo butą, o po to slėpė jos daiktus, kad apsimetęs viengungiu galėtų pasikviesti į svečius meilužę. Vėliau remdamasis nuotraukomis jis sudėdavo visus daiktus į savo vietas. Bėda ta, kad išradingas vyriškis pamiršdavo ištrinti nuotraukas.

Kita mergina tualete atsitiktinai išgirdo pokalbį apie savo draugo neištikimybę. O viena moteris grįžusi namo po kelių dienų išvykos rado baltojo vyno likučių, nors jos širdies draugas gėrė tik raudonąjį. Netrukus ant paklodės ji rado kitos moters plaukų.
Visi šie mergišiai dar prieš demaskuojami pradėdavo elgtis neįprastai. Nors nėra tikslaus recepto, kaip išvesti į dienos šviesą neištikimą partnerį, tam tikri požymiai gali padėti atskleisti nemalonią tiesą.

1. Ar būna nekaltas flirtas?
Daugeliui teko atlaikyti kiek ilgesnį žvilgsnį, nei reikalauja mandagaus pokalbio taisyklės, arba pajusti tarsi atsitiktinį prisilietimą prasilenkiant bare. Ir štai netikėtai jis pasirodo esąs vienas iš tų niekšų, kurie mėgsta trumpalaikius romanus su kitomis merginomis, bendradarbėmis. Lengva pastebėti, kai į tokią istoriją įsivelia draugė. Bet ar įmanoma pamatyti, kad tai nutiko jums?

Jeigu partneris tikrai yra jums atsidavęs, didžiąją dalį savo akių dėmesio jis turėtų skirti būtent jums, o ne kam nors kitam. Karšto kraujo vyrai visuomet pakelia uodegą pamatę priešingos lyties atstovę, bet jeigu jūsų draugas geidulingai žiūri į kiekvieną pro šalį praeinančią moterį, vertėtų sunerimti.

2. Jis nepaleidžia iš akių mobiliojo telefono
Šiuolaikinių technologijų dėka labai lengva užmegzti slaptą romaną. Elektroninis paštas, mobilieji telefonai, pokalbių programos, socialinių tinklų portalai – visa tai melagiams sukuria tikrą rojų.

Taigi jeigu jis nepaleidžia iš akių mobiliojo telefono, nuolat būna įsijungęs tylos režimą, išeina pakalbėti telefonu į kitą kambarį arba jums priartėjus staigiai keičia interneto puslapį, tai reiškia, kad jis kažką slepia.

Viena Ch.Ward kalbinta moteris sakė: "Mano neištikimas draugas nuolat pasiimdavo mobilųjį telefoną eidamas į tualetą arba vonią." Kam reikalingas toks slaptumas, jeigu žmogus neturi ką slėpti?

3. Jis pradėjo gražintis
Santykiams nusistovėjus, dauguma moterų pradeda kiek atsainiau žiūrėti į savo išvaizdą. Jos kartais nepastebi, kad apatiniai nedera, mažiau laiko skiria makiažui ir kartais pamiršta nusiskusti kojas. Lygiai taip pat elgiasi ir vyrai. Jie pradeda nešioti nelygintus marškinius, užsiaugina barzdą, pilvą.

"Jis greičiausiai meluoja, jeigu iš apsileidėlio pavirto į tokį vyrą, kokį sutikai jį pirmą kartą, – pradėjo mankštintis, rūpintis plaukais ir savo kvapu", – pasakojo viena apgauta moteris. Taigi jeigu jis pradeda stengtis dėl savo išvaizdos, vertėtų sunerimti.

4. Jo elgesys pasidarė įtartinas
Kai kurie žmonės puikiai moka meluoti, bet dauguma visgi yra prasti aktoriai. Kūno kalba gali išduoti melagį. Jis kalbėdamas prisidengia burną, kasosi nosį arba vengia žiūrėti jums į akis – visa tai yra klasikiniai melo požymiai.

5. Jis dažnai dingsta
Turėti du partnerius nėra lengva, nes para turi tik 24 valandas. Jeigu jis dažnai neatsiliepia telefonu ir nenoriai pasakoja, kur buvo, laikas pradėti nerimauti.

"Mano draugas niekuomet nebuvo itin punktualus, bet staiga jis pradėjo labai vėluoti. Pažadėjęs būti po pusvalandžio, ateidavo po trijų valandų", – skaudžia patirtimi su Ch.Ward dalijosi viena moteris.

Jeigu vyras negali paaiškinti, kur užtruko, vadinasi, jis priklauso ne vien jums.

6. Jis ėmėsi namų ruošos
Anksčiau jis tik po skandalo sutikdavo paimti į rankas dulkių siurblį, o paklodžių keitimas dažniau, negu kartą per mėnesį, atrodė ekstravagantiškai. Kodėl jis dabar pakeitė paklodę savaitės viduryje? Ir kodėl įdėjo savo marškinius į skalbimo mašiną, o ne numetė ant grindų, kaip įprastai?

Ar galėjo jo higienos standartai pasikeisti per vieną naktį? O gal jūs užuodžiate kažką negera?

7. Jis pasidarė pernelyg dėmesingas
Dauguma vyrų būna mandagūs ir dėmesingi savo draugėms. Tačiau kaltės jausmas daro tikrus stebuklus ir gali priversti melagį elgtis pernelyg meiliai. Netikėtos puokštės turėtų sukelti įtarimą, ypač jeigu anksčiau jų sulaukdavote tik per šventes.

8. Jis neprisileidžia jūsų arti
Vieni melagiai gali nužudyti nieko neįtariančias partneres malonėmis, o kiti, atvirkščiai, atitolsta ir tampa santūrūs. Jie raukosi, kai tenka gulti kartu į lovą, ir pyksta dėl menkiausios smulkmenos.

"Mano vyras pradėjo pernelyg jautriai reaguoti į paprasčiausius klausimus, kad ir tokius: "Ar tau buvo smagų praėjusią naktį?" Jis atrėždavo: "Dėl Dievo meilės, kodėl nuolat mane tikrini?", – pasakojo apgauta moteris, minima Ch.Ward knygoje.

Gal jis pyksta dėl to, kad jūs nesate ji?

9. Jis verčia kitus žmones jaustis nepatogiai
Melagiams kartais norisi nusivalyti nuodėmę, pasidalinus savo maža paslaptimi su artimiausiais ir brangiausiais. Bet tai dar nereiškia, kad ir tas, kuris išklausys jo išpažintį, irgi pasijus geriau.

"Kai mano draugas turėjo kitą merginą, aš pastebėjau, kad jo tėvai pradėjo elgtis draugiškai, bet labai įtartinai, nes kažką žinojo ir jautėsi nepatogiai, – pasakojo dar viena Ch.Ward knygos herojė. – Taip pat pastebėjau, kad jis nori mane atriboti nuo savo draugų."

Jis gali išlaikyti pokerio lošėjo veido išraišką, bet ar jo draugai sugebės neišsiduoti?

10. Kartais nebūna jokių požymių
Kartais gyvenimo kelyje pasitaiko tikrų sukčių, patologinių melagių, sugebančių bet ką apsukti aplink pirštą. Tačiau yra daugybė vyrų, kurie niekuomet nesiryžtų išdavystei.

Vienas Ch.Ward kalbintas vyras pasakė: "Ilgai draugaujant visuomet atsiranda galimybių nukrypti į kairę, bet mes galime vadovautis protu ir jausmais, o ne vien instinktais. Tuo ir skiriamės nuo gyvūnų. Taip, mes turime galimybių meluoti, tačiau monogamija anksčiau ar vėliau atneša nuostabių vaisių. Tu supranti, kad kartu sukūrėte kažką nuostabaus ir pasiekėte žymiai daugiau, nei pasiektumėte pavieniui arba su keliais partneriais."

Taigi jeigu nepastebite jokių išdavystės požymių, galbūt, jūsų partneriui tai net nešautų į galvą. Tuomet galite padėkoti likimui.

Diena.lt


Medikai pacientei nuo veido pašalino kamuolio dydžio auglį

Medikai pacientei nuo veido pašalino kamuolio dydžio auglį

Indijos medikai vienai moteriai nuo veido pašalino futbolo kamuolio dydžio auglį, praneša agentūra AFP. Medikų teigimu, beveik du kilogramu svėręs paausinės seilių liaukos auglys tikriausiai yra didžiausias, kada nors išoperuotas žmogui. 67 metų...


Gimdymui namuose – gydytojų veto

Gimdyti namuose ar ligoninėje? Kol ši dilema neduoda ramybės būsimoms mamytėms, gydytojai neslepia kategoriško požiūrio. Pastarosiomis savaitėmis Lietuvoje nuskambėjo keletas atvejų, kai gimdymai namuose dėl įvairių aplinkybių baigėsi tragiškai....


Kaip atskiriame raides?

Kaip atskiriame raides?

Skaitydami šį tekstą, atidžiai įsižiūrėkite į žodžius. Kaip juos atpažįstate? Tyrimai parodė, kad skaitydami žmonės atpažįsta žodžius iš juos sudarančių raidžių, o ne iš žodžio ilgio ar formos. Tačiau kaip mes atsikiriame vieną raidę nuo kitos iki...


Japonijoje sukurtas automatinis ląstelių kultivavimo įrenginys

Japonijos bendrovė "Kawasaki Heavy Industries" ir nacionalinis Priešakinių pramonės technologijų ir tyrimų institutas sukūrė automatinį įrenginį, kuriame regeneracinės medicinos tikslais vienu metu gali būti kultivuojamos iš kelių žmonių...


Moterys laimingiausios būdamos 28-erių

Mokslininkai nustatė, kad moterys savimi daugiausiai pasitiki ir yra patenkintos savo šeimyniniu gyvenimu ir kūno formomis netrukus prieš pasiekdamos 30 metų amžių. Tai taip pat laikotarpis, kai jos labiausiai patenkintos savo seksualiniu...


Vilniečiai darbe dažnai kenčia dėl psichologinio smurto

Higienos instituto atlikto tyrimo rezultatai parodė, kad vilniečiai darbo vietose dažnai patiria psichologinį smurtą. Tyrimo metu nustatyta, kad 46 proc. apklaustų moterų ir 43 proc. vyrų darbe patiria vieną ar daugiau psichologinio smurto...


Nitroglicerinas grįžta į vaistines

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) praneša, kad iš Danijos bendrovės "Nycomed" į Lietuvą, UAB "Tamro", jau pristatyta greitai veikiančių vaistų nuo širdies - nitroglicerino. Kitą savaitę nitroglicerino vaistinį...


Beveik ketvirtadalis Lietuvos gyventojų vartoja homeopatinius preparatus

Beveik ketvirtadalis Lietuvos gyventojų vartoja homeopatinius preparatus

Beveik ketvirtadalis Lietuvos gyventojų vartoja homeopatinius preparatus, o dažniausiai juos renkasi moterys, vyresniojo amžiaus žmonės, didmiesčių ir didesnes pajamas gaunantys gyventojai. Homeopatinius preparatus taip pat daug dažniau renkasi...


Vyrui iškart persodinta širdis ir plaučiai

Kauno medicinos universiteto klinikose sunkiam ligoniui persodinta širdis ir plaučiai. Operaciją atliko Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikos vadovas, širdies chirurgas prof. Rimantas Benetis ir medikų brigada. Transplantacijos...


Meditacija pakelia proto rezultatyvumą ir mažina stresus

Meditacija pakelia proto rezultatyvumą ir mažina stresus

Jau seniai buvo numanoma kad meditacijos ir atsipalaidavimas turėtų pagerinti protinius gebėjimus. Tačiau kol kas tai buvo mokslo neįrodyti ir galbūt daugeliui abejotini teiginiai. Dabar galima pasidžiaugti, jog atlikti ir šioje srityje pradiniai...


Pradedamas suaugusiųjų skiepijimas nuo difterijos ir stabligės

Lietuvoje pradedama planinė suaugusiųjų, vyresnių nei 26 m. amžiaus asmenų, vakcinacija nuo difterijos ir stabligės valstybės biudžeto lėšomis. Prioritetas teikiamas 30–50 metų amžiaus asmenims, atsižvelgiant į tai, jog sergamumas šioje...


Bauerfeind įtvarai jau ir Lietuvoje

Bauerfeind įtvarai jau ir Lietuvoje

Esame įtvarų pasiūlos lyderiai Lietuvoje. AB "Ortopedijos technika" specializuojasi ne tik individualių įtvarų gamyboje, tačiau siūlo klientams ir platų serijinės gamybos įtvarų sportui ir reabilitacijai asortimentą. Norėdami savo...


Santariškėse pradėtas taikyti naujas prieširdžių virpėjimo gydymo būdas

Pirmąją liepos dieną Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Širdies aritmijų ir rentgenochirurgijos skyriuje atliktos trys naujos prieširdžių virpėjimo gydymo procedūros. Medicinoje jos vadinamos kateterinės balioninės krioabliacijos...


Ar SAM projekto žlugdytojai pasisavins milijonus?

LTV laida "Žurnalisto tyrimas" suabejojo, ar Ūkio ministerija į bendrą projektą įtraukusi vos prieš daugiau nei metus "E-sveikatos" projektą sužlugdžiusius buvusius Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) darbuotojus, nepraras...


Hemofilija sergančiam vyrui diagnozuota kempinligė

Hemofilija sergančiam vyrui diagnozuota kempinligė

Hemofilija sergantys žmonės sunerimę.Jungtinėje Karalystėje sergančiajam šia liga vyrui diagnozuota Kroicfeldo-Jakobo liga, kitaip dar vadinama kempinlige. "Ši žinia privertė mus sunerimti - niekas iš mūsų negalime būti tikri, kad nesame...


Krūties vėžys gali būti išgydomas?

Krūties vėžys gali būti išgydomas?

Nauja JAV mokslininkų sukurta vakcina visiškai išgydė HER2 teigiamą krūties vėžį tyrimuose su pelėmis, rašo BBC. Sergant HER2 teigiamu krūties vėžiu padidėja HER2 baltymo kiekis pažeistų ląstelių paviršiuje.Padidėjęs baltymo HER2 kiekis aptinkamas...


Rankų traumos: kada ir kokie įtvarai reikalingi?

Rankų traumos: kada ir kokie įtvarai reikalingi?

Kiekviena trauma ar palaipsniui išsivystęs rankos (riešo, alkūnės, peties) skausmas yra gydomi skirtingai – priklausomai nuo traumos kilmės ir intensyvumo. Rankos įtvaras yra būtinas pasitempus, smarkiai susitrenkus, susilaužius kurią nors...


Nelaimingi žmonės žiūri televizorių

Nelaimingi žmonės žiūri televizorių

Laimingi žmonės bendrauja su draugais, skaito laikraščius ar mylisi, o nelaimingi - žiūri televizorių, teigia mokslininkai. JAV Merilando universiteto sociologai Johnas Robinsonas ir Stevenas Martinas nustatė, jog žmonės, kurie jaučiasi...


Siūloma kelti greitosios pagalbos darbuotojų kvalifikaciją

Siūloma kelti greitosios pagalbos darbuotojų kvalifikaciją

Valstybinė medicininio audito inspekcija atkreipė SAM dėmesį į GMP darbuotojų kvalifikacijos klausimus. "Tik 7 proc. šalies GMP dirbančio personalo yra gydytojai, 11 proc. darbuotojų yra vyresni nei 60 metų amžiaus", - teigiama audito...


Siūloma sugriežtinti invalidumo nustatymo tvarką

Siūloma sugriežtinti invalidumo nustatymo tvarką

Tokį siūlymą antradienį socialinės apsaugos ir darbo ministrui Rimantui Jonui Dagiui pateikė susitikime dalyvavę Pensininkų reikalų tarybos nariai. "Galvosime, kaip sugriežtinti neįgalumo nustatymo tvarką, privalome gerinti priežiūros...


Smegenų lytis

Filosofas Rene Dekartas kartą tarė: "mąstau, vadinasi esu". Turbūt ne kiekvienas žmogus gali tą pasakyti, jau nekalbant apie beždžionę. Už šį unikalų sugebėjimą turime dėkoti savo smegenims. Tiesa, žmogaus smegenys yra, vaizdžiai sakant,...


A. Šimaitis siūlo alternatyvią sveikatos apsaugos reformą

Šių metų lapkričio 26-27 dienomis Viilniuje gydytojas Audrius Šimaitis, dirbantis Jungtinėje Karalystėje kardiologu konsultantu, pristatė naują sveikatos apsaugos reformos planą "Vertybėmis pagrįsta reforma". "Reval Lietuva"...


Diagnozė – vėžys. Tikėjimas kartais daro stebuklus

Diagnozė – vėžys. Tikėjimas kartais daro stebuklus

Šalia mūsų egzistuoja žmonės, kurie daro viską, kad pasaulis taptų gražesnis kitiems. Šis tekstas apie juos ir apie tai, jog neverta nuleisti rankų ir gailėtis savęs. Kiekvienas galime daryti gerumo darbus kitiems, kiekvienas galime prisidėti prie...


Universitetuose siūloma teikti ir psichologinę pagalbą

Trumpesnės egzaminų sesijos, tik raštu vykstantys atsiskaitymai - tik nedidelė dalis siūlymų, pateiktų aukštosioms mokykloms. Konkurso "Sukurk savo statutą" nugalėtojais tapo Vilniaus universiteto (VU) komanda "Phi", kurią...


Natūralumas - ne visada pranašumas

Kas naujo grožio chirurgijoje, paklausiau plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos specialisto dr. Vytauto Jankūno. "Silikono implantai - populiarus produktas, tačiau jų rinkoje - nieko naujo. Firmos keičiasi, produktai lieka tie patys",...


Suderinus du konkuruojančius vaistus, pasiekta šimtaprocentinė teigiama reakcija gydant vėžį

Pirmiausia turėtume patikslinti, jog "teigiama reakcija" dar nėra tas pats, kas visiškas išgijimas. Tačiau šiais metais vykusioje kasmetinėje "American Society of Clinical Oncology" onkologų konferencijoje, greta gausių...


Dovanoti organai - septyniems ligoniams

Dovanoti organai - septyniems ligoniams

Ketvirtadienio naktį, po vidurnakčio, Klaipėdos universitetinėje ligoninėje mirusios vidutinio amžiaus moters organai pailgins gyvenimą septyniems žmonėms. Mirusioji donoro kortelės neturėjo, tad sprendimą padovanoti visus organus priėmė jos...


Sėkmės raktas - meilė sau

Kokie žmonės traukia kitus kompanijose ar darbo kolektyvuose? Greičiausiai tie, kurie jaučiasi laimingi, yra ramūs, atviri ir geranoriški. Tuo tarpu su savo trūkumais negalintis susitaikyti žmogus elgiasi neužtikrintai. O tai taip pat reiškia, jog...


Psichologai: krizė nebūtinai smukdo žmones

Ekonominė krizė, įmonių bankrotai, augančios kainos, mažėjantys atlyginimai ir kasdien girdimos vis piktesnės žinios apie laukiantį sunkmetį neigiamai veikia žmones. Visgi psichologai tikina, kad ši krizė – išgyvenama būsena. Po jos galima...


Vakcina nuo sezoninio gripo visas gydymo įstaigas turi pasiekti iki mėnesio pabaigos

Vakcina nuo sezoninio gripo visas gydymo įstaigas, kurios buvo pateikusios paraiškas šiai vakcinai gauti, turėtų pasiekti iki spalio pabaigos. Pasak Valstybinės ligonių kasos (VLK) Sveikatos priežiūros organizavimo skyriaus vyriausiosios...


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9

Spila Spila Spila Spila Spila