Gruodžio 15d. Sekmadienis

Dešimt neištikimybės požymių: kaip pagauti neišitikimą partnerį?

Peržiūrų skaičius: 21496

Jūsų santykiai atrodo stiprūs ir nuostabūs, bet kas jeigu grįžę namo ir prisėdę prie kompiuterio rastumėte dviprasmišką elektroninį laišką, kurį jūsų partneris išsiuntė bendradarbei? Britė Charlotte Ward, parašiusi knygą apie neištikimybę, turi ką patarti, rašo laikraštis "The Times".

Išradingumui ribų nėra

Mylimo žmogaus neištikimybė yra košmaras, kurio kiekvienas tikisi išvengti. Bet jeigu Ashley Cole‘as gali meluoti žmonai Cheryl, o Jude‘as Law – būti neištikimas Siennai Miller, ar protinga saugoti olimpinę ramybę?

Didžiojoje Britanijoje neseniai atlikta apklausa parodė, kad kas dešimtas britas ryžtųsi slaptam romanui, jeigu būtų tikras, kad išvengs nemalonumų. 12 proc. respondentų teigė, kad melavo sutuoktiniui arba sutuoktiniui, o trečdalis prisipažino, kad artimai bendraudami su vienu žmogumi miegojo su kitu.

Jeigu statistika rodo, kad išdavystė tapo įprasta, tuomet kaip sužinoti, kad partneris meluoja?

Kai Ch.Ward ieškodama medžiagos savo knygai paprašė draugų pasidalinti karčia patirtimi, ją užvertė laiškais. Viena jauna moteris papasakojo, kaip jos vyras iš pradžių fotografavo butą, o po to slėpė jos daiktus, kad apsimetęs viengungiu galėtų pasikviesti į svečius meilužę. Vėliau remdamasis nuotraukomis jis sudėdavo visus daiktus į savo vietas. Bėda ta, kad išradingas vyriškis pamiršdavo ištrinti nuotraukas.

Kita mergina tualete atsitiktinai išgirdo pokalbį apie savo draugo neištikimybę. O viena moteris grįžusi namo po kelių dienų išvykos rado baltojo vyno likučių, nors jos širdies draugas gėrė tik raudonąjį. Netrukus ant paklodės ji rado kitos moters plaukų.
Visi šie mergišiai dar prieš demaskuojami pradėdavo elgtis neįprastai. Nors nėra tikslaus recepto, kaip išvesti į dienos šviesą neištikimą partnerį, tam tikri požymiai gali padėti atskleisti nemalonią tiesą.

1. Ar būna nekaltas flirtas?
Daugeliui teko atlaikyti kiek ilgesnį žvilgsnį, nei reikalauja mandagaus pokalbio taisyklės, arba pajusti tarsi atsitiktinį prisilietimą prasilenkiant bare. Ir štai netikėtai jis pasirodo esąs vienas iš tų niekšų, kurie mėgsta trumpalaikius romanus su kitomis merginomis, bendradarbėmis. Lengva pastebėti, kai į tokią istoriją įsivelia draugė. Bet ar įmanoma pamatyti, kad tai nutiko jums?

Jeigu partneris tikrai yra jums atsidavęs, didžiąją dalį savo akių dėmesio jis turėtų skirti būtent jums, o ne kam nors kitam. Karšto kraujo vyrai visuomet pakelia uodegą pamatę priešingos lyties atstovę, bet jeigu jūsų draugas geidulingai žiūri į kiekvieną pro šalį praeinančią moterį, vertėtų sunerimti.

2. Jis nepaleidžia iš akių mobiliojo telefono
Šiuolaikinių technologijų dėka labai lengva užmegzti slaptą romaną. Elektroninis paštas, mobilieji telefonai, pokalbių programos, socialinių tinklų portalai – visa tai melagiams sukuria tikrą rojų.

Taigi jeigu jis nepaleidžia iš akių mobiliojo telefono, nuolat būna įsijungęs tylos režimą, išeina pakalbėti telefonu į kitą kambarį arba jums priartėjus staigiai keičia interneto puslapį, tai reiškia, kad jis kažką slepia.

Viena Ch.Ward kalbinta moteris sakė: "Mano neištikimas draugas nuolat pasiimdavo mobilųjį telefoną eidamas į tualetą arba vonią." Kam reikalingas toks slaptumas, jeigu žmogus neturi ką slėpti?

3. Jis pradėjo gražintis
Santykiams nusistovėjus, dauguma moterų pradeda kiek atsainiau žiūrėti į savo išvaizdą. Jos kartais nepastebi, kad apatiniai nedera, mažiau laiko skiria makiažui ir kartais pamiršta nusiskusti kojas. Lygiai taip pat elgiasi ir vyrai. Jie pradeda nešioti nelygintus marškinius, užsiaugina barzdą, pilvą.

"Jis greičiausiai meluoja, jeigu iš apsileidėlio pavirto į tokį vyrą, kokį sutikai jį pirmą kartą, – pradėjo mankštintis, rūpintis plaukais ir savo kvapu", – pasakojo viena apgauta moteris. Taigi jeigu jis pradeda stengtis dėl savo išvaizdos, vertėtų sunerimti.

4. Jo elgesys pasidarė įtartinas
Kai kurie žmonės puikiai moka meluoti, bet dauguma visgi yra prasti aktoriai. Kūno kalba gali išduoti melagį. Jis kalbėdamas prisidengia burną, kasosi nosį arba vengia žiūrėti jums į akis – visa tai yra klasikiniai melo požymiai.

5. Jis dažnai dingsta
Turėti du partnerius nėra lengva, nes para turi tik 24 valandas. Jeigu jis dažnai neatsiliepia telefonu ir nenoriai pasakoja, kur buvo, laikas pradėti nerimauti.

"Mano draugas niekuomet nebuvo itin punktualus, bet staiga jis pradėjo labai vėluoti. Pažadėjęs būti po pusvalandžio, ateidavo po trijų valandų", – skaudžia patirtimi su Ch.Ward dalijosi viena moteris.

Jeigu vyras negali paaiškinti, kur užtruko, vadinasi, jis priklauso ne vien jums.

6. Jis ėmėsi namų ruošos
Anksčiau jis tik po skandalo sutikdavo paimti į rankas dulkių siurblį, o paklodžių keitimas dažniau, negu kartą per mėnesį, atrodė ekstravagantiškai. Kodėl jis dabar pakeitė paklodę savaitės viduryje? Ir kodėl įdėjo savo marškinius į skalbimo mašiną, o ne numetė ant grindų, kaip įprastai?

Ar galėjo jo higienos standartai pasikeisti per vieną naktį? O gal jūs užuodžiate kažką negera?

7. Jis pasidarė pernelyg dėmesingas
Dauguma vyrų būna mandagūs ir dėmesingi savo draugėms. Tačiau kaltės jausmas daro tikrus stebuklus ir gali priversti melagį elgtis pernelyg meiliai. Netikėtos puokštės turėtų sukelti įtarimą, ypač jeigu anksčiau jų sulaukdavote tik per šventes.

8. Jis neprisileidžia jūsų arti
Vieni melagiai gali nužudyti nieko neįtariančias partneres malonėmis, o kiti, atvirkščiai, atitolsta ir tampa santūrūs. Jie raukosi, kai tenka gulti kartu į lovą, ir pyksta dėl menkiausios smulkmenos.

"Mano vyras pradėjo pernelyg jautriai reaguoti į paprasčiausius klausimus, kad ir tokius: "Ar tau buvo smagų praėjusią naktį?" Jis atrėždavo: "Dėl Dievo meilės, kodėl nuolat mane tikrini?", – pasakojo apgauta moteris, minima Ch.Ward knygoje.

Gal jis pyksta dėl to, kad jūs nesate ji?

9. Jis verčia kitus žmones jaustis nepatogiai
Melagiams kartais norisi nusivalyti nuodėmę, pasidalinus savo maža paslaptimi su artimiausiais ir brangiausiais. Bet tai dar nereiškia, kad ir tas, kuris išklausys jo išpažintį, irgi pasijus geriau.

"Kai mano draugas turėjo kitą merginą, aš pastebėjau, kad jo tėvai pradėjo elgtis draugiškai, bet labai įtartinai, nes kažką žinojo ir jautėsi nepatogiai, – pasakojo dar viena Ch.Ward knygos herojė. – Taip pat pastebėjau, kad jis nori mane atriboti nuo savo draugų."

Jis gali išlaikyti pokerio lošėjo veido išraišką, bet ar jo draugai sugebės neišsiduoti?

10. Kartais nebūna jokių požymių
Kartais gyvenimo kelyje pasitaiko tikrų sukčių, patologinių melagių, sugebančių bet ką apsukti aplink pirštą. Tačiau yra daugybė vyrų, kurie niekuomet nesiryžtų išdavystei.

Vienas Ch.Ward kalbintas vyras pasakė: "Ilgai draugaujant visuomet atsiranda galimybių nukrypti į kairę, bet mes galime vadovautis protu ir jausmais, o ne vien instinktais. Tuo ir skiriamės nuo gyvūnų. Taip, mes turime galimybių meluoti, tačiau monogamija anksčiau ar vėliau atneša nuostabių vaisių. Tu supranti, kad kartu sukūrėte kažką nuostabaus ir pasiekėte žymiai daugiau, nei pasiektumėte pavieniui arba su keliais partneriais."

Taigi jeigu nepastebite jokių išdavystės požymių, galbūt, jūsų partneriui tai net nešautų į galvą. Tuomet galite padėkoti likimui.

Diena.lt

Kuriama "Matricą" primenanti kompiuterio ir smegenų sąsaja

Kuriama "Matricą" primenanti kompiuterio ir smegenų sąsaja

Kalifornijos Technologijų Instituto (JAV) mokslininkai kuria mikroelektromechaninį (MEMS) robotizuotą zondą, kuris galės savo elektrodais prisijungti prie norimų žmogaus smegenų neuronų. Labiausiai tikėtina tokio išradimo paskirtis - galūnių...


Maisto papildai gali sumažinti sergančiųjų plaučių vėžiu mirštamumą

Iki susergant plaučiu vėžiu maisto papildus vartoję žmonės gali turėti daugiau galimybių išgyventi, rodo Norvegijoje atliktas tyrimas. Pasak tyrimo, menkės kepenėlių aliejaus maisto papildų vartojimas sietinas su beveik perpus mažesne rizika, kad...


Skiepytis bijantys gyventojai galės išvengti injekcijų į raumenis

Nuo gripo pasiskiepyti pageidaujantys, tačiau injekcijų bijantys gyventojai šiais metais turės alternatyvą - vakciną bus galima įšvirkšti ne į raumenį, o į odą. "Šiais metais pirmą kartą Lietuvoje mes gausime tokio pat recepto vakciną, tačiau...


Kojos Jums bus dėkingos!

Kojos Jums bus dėkingos!

Milijonai žmonių pasaulyje kenčia dėl lėtinio kojų venų nepakankamumo. Kai mūsų venos sveikos, kraujas teka į viršų (širdies kryptimi), venų vožtuvėliai užsidaro ir neleidžia kraujui grįžti atgal bei kauptis. Kai venų vožtuvėlių funkcija sutrinka,...


Ligoniai greičiau sulauks slaugytojų namuose

Ligoniai greičiau sulauks slaugytojų namuose

Slaugos paslaugas pacientų namuose galės teikti ne tik bendruomenės, bet ir bendrosios praktikos licencijas turintys slaugytojai. Tokia teisė bendrosios praktikos slaugytojams suteikta, pakeitus sveikatos apsaugos ministro įsakymą "Dėl...


Medikai – tarp hepatito rizikos grupių

Šiais metais centras anoniminės apklausos būdu atliko virusinių hepatitų B ir C paplitimo tarp medikų tyrimus VUL "Santariškių klinikose". Iš 174 apklaustų medikų 42,5 proc. teigė yra tyręsi dėl hepatito B, o 26,4 proc. – dėl...


Naujos protezavimo galimybės Lietuvoje džiugina dėl nelaimių veido dalių ir pirštų netekusius žmones

Naujos protezavimo galimybės Lietuvoje džiugina dėl nelaimių veido dalių ir pirštų netekusius žmones

Žmogaus veido dalys atlieka kur kas daugiau nei gyvybei būtinas kvėpavimo, regėjimo ar klausos funkcijas. Savo veido dalių dėka mes ne tik kvėpuojame, kalbame ar klausome, bet ir komunikuojame – kartais net ir be žodžių veido išraiškomis...


Bakteriofagai: į žūtbūtinį mūšį su bakterijomis

Bakteriofagai: į žūtbūtinį mūšį su bakterijomis

Nors šie bakterijomis užkandžiauti mėgstantys mikroskopiniai padarai didelio estetinio pasigėrėjimo ir nekelia, jie galėtų būti realus ginklas prieš įvairias infekcines ligas. Tai – bakteriofagais vadinami virusai. Bakteriofagų turinčius...


Kiaulių gripas Kaune puola vaikus, paauglius ir nėščias moteris

Kauno medicinos universiteto klinikų (KMUK) reanimacijoje trečiadienį dėl gripo sukeltų komplikacijų buvo gydomi trys suaugę kauniečiai ir 4,5 metukų berniukas. Dėl gripo viruso sukelto plaučių uždegimo Kauno klinikose taip pat gydomos dvi nėščios...


Nuo prostatos vėžio Robertą De Niro išgelbėjo ankstyva diagnozė

Nuo prostatos vėžio Robertą De Niro išgelbėjo ankstyva diagnozė

Ne tik eiliniams mirtingiesiems tenka susidurti su sunkumais. Nemažai kino žvaigždžių, politikų ir kitose srityse garsių vyrų patyrė, kas yra prostatos vėžys. Žymus beisbolo žaidėjas Joe Torre, politikas Rudy Giuliani, vienas žymiausių Amerikos...


Ar teisingai geriate vaistus?

Ar teisingai geriate vaistus?

Net jei informaciniame vaistų vartojimo lapelyje nurodoma tabletes nuryti užgeriant vandeniu, dauguma žmonių tai tiesiog užmiršta. Tačiau nurodymai nerašomi be priežasties. Jei ir atrodo, kad pavyko vaistus nuryti, jie gali kuriam laikui užstrigti...


Genų terapija gali pagerinti regėjimą

Genų terapija gali pagerinti regėjimą

Londono Murfildso klinikos oftalmologų grupė, pasitelkus genų terapijos metodus, mėgina išgydyti įgimtą akių ligą. Jų pacientas – 23 metų Robertas Johnsonas, sergantis tokia akių liga, dėl kurios regėjimas kasmet vis blogėjo. Jis –...


Pirmą kartą Lietuvoje ir Baltijos šalyse atlikta kasos ir inksto transplantacija

Pirmą kartą Lietuvoje ir Baltijos šalyse atlikta kasos ir inksto transplantacija

Pirmą kartą Lietuvoje ir Baltijos regione šią, birželio 19-osios naktį, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose (VUL SK) buvo atlikta kasos ir inksto (simultaninė) transplantacija. Jai vadovavo VUL SK Pilvo chirurgijos centro vadovas...


Pirkti intervenciniams vaistams bus steigiama nauja valstybės įmonė?

Sveikatos apsaugos ministras Algis Čaplikas sudarė darbo grupę, kuriai pavedė parengti ir pateikti pasiūlymus dėl valstybės įmonės intervenciniams vaistų pirkimams vykdyti steigimo tikslingumo. Pasak ministro, naujas dalyvis farmacijos rinkoje...


Prostatos vėžio taikinyje – ne tik vyresni vyrai

Patikrintas būdas laiku pastebėti prostatos vėžį – profilaktiniai PSA (prostatos specifinio antigeno) ir laisvo PSA tyrimai. Tuomet šios dažniausios vyrų onkologinės ligos gydymas gali būti efektyvus. Tik žmonos atidumas padėjo 48 metų...


I.Degutienė sako neproteguojanti savo vyro į onkologijos instituto vadovus

Seimo pirmininkė Irena Degutienė sako toliau besilaikanti nuostatos, kad Lietuvoje turėtų būti atskiras Onkologijos institutas, tačiau pabrėžia neproteguojanti savo vyro į tokios medicinos įstaigos vadovus. "Pradėjo sklisti gandai, kad aš...


Virtualus sniego pasaulis nugali skausmą

Virtualus sniego pasaulis nugali skausmą

Vašingtono universiteto mokslininkai dirba su "SnowWorld" projektu - tai yra virtualios realybės sniego pasaulio imitacija, kurioje nudegimus patyrę pacientai gali žaisti žaidimus su sniegu. Tai jiems padeda pamiršti skausmą....


Akistata su kiaulių gripu neišgąsdino

"Menkas baubas", - taip pandeminį gripą įvertino Karo akademijos trečiakursis Tadas Gudavičius. Jis - vienas iš šešių kariūnų, kuriems praėjusį antradienį buvo patvirtinta vadinamojo kiaulių gripo diagnozė. Kiaulių gripo užkluptas...


Serga kūnas ar siela?..

Serga kūnas ar siela?..

Nusistatymą "serga mano kūnas" keisti į požiūrį "serga mano psichika" nėra lengva. Toks pokytis greitai įvykti negali. Deja, vaikščiojimas nuo specialisto pas specialistą yra šios nuostatos keitimosi proceso dalis. "Kodėl...


Knarkaliams - nemokami patarimai

Knarkaliams - nemokami patarimai

Pirmadienį per 20 žmonių dėl juos varginančio diskomforto - knarkimo - atvyko nemokamai pasikonsultuoti su Klaipėdos apskrities ligoninės (KAL) Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus medikais. Akciją, kurios metu medikai apžiūrėjo pacientus ir...


3 patarimai, kaip išsaugoti vyriškumą mylint moterį

Išlikite vyru visose situacijose ir neleiskite savo mylimajai valytis kojų į jus. Pagarba yra visų santykių pagrindas. Laikykitės šios taisyklės. Pastaruoju metu visur kalbama apie vyriškos lyties tapimą silpnąja lytimi. Ar tikrai vyrai per daug...


Bakterinių žarnyno infekcijų protrūkis nusinešė 31-ąją gyvybę

Pavojingos atmainos bakterijų Escherichia coli sukeliamų žarnyno infekcijų protrūkis Vokietijoje nusinešė dar vienos pacientės gyvybę, o bendras jo aukų skaičius pasiekė 31, penktadienį pranešė regioninė sveikatos apsaugos tarnyba. Naujausia...


Sukurtos "ląstelės kiborgai"

Mokslininkams kiek anksčiau yra pavykę žmogaus ląsteles paversti gyvais mini kiborgais ir puslaidininkinėmis medžiagomis. Naujas žingsnis - ląstelėse įterpti silicio lustai. Taip jie pavirs viduląsteliniais jutikliais, galinčiais stebėti itin...


Depresija: vyrai ginklus kreipia į save

Depresija: vyrai ginklus kreipia į save

Prieš kelerius metus dauguma nuo depresijos gydomų pacienčių buvo moterys. Dabar jas pakeitė darbingo amžiaus vyrai. Dauguma jų į ligoninę patenka po bandymo žudytis. "Vyrai ginkluojasi", – liūdnai šypteli Respublikinės Klaipėdos...


Tyrimas: moterys verkia keturis kartus dažniau nei vyrai

Moterys verkia keturis kartus dažniau nei vyrai. Jos ašaras lieja iki 64 kartų per metus, o vadinamoji "stiprioji lytis" - iki 17 kartų. Tai rodo Vokietijos oftalmologijos sąjungos (DOG) atliktas tyrimas. Iki 13 gyvenimo metų berniukai...


Mokslininkai atgaivino širdį praėjus 24 val. po mirties

Harvardo universiteto Medicinos mokyklos mokslininkų pasiekimas gali sukelti perversmą transplantologijoje. Jie rado būdą, kaip širdį, inkstus ir kitus organus išsaugoti nepažeistus iki 10 dienų. Dabar transplantologijoje naudojamos technologijos...


Medikai mokesčius renka neteisėtai

Kai kuriose Kretingos bei Tauragės sveikatos priežiūros įstaigose už apsilankymą pas šeimos gydytoją pacientas turi pakloti 3 litus. Pavyzdžiui, vadinamasis 3 litų registracijos mokestis nuo gegužės 1-osios pradėtas imti UAB Kretingos šeimos...


10 dalykų, kurių vyras nori 24 valandas per parą

Tik dešimt? Toks klausimas turbūt kilo ne vienam mūsų tautiečiui. Tačiau portale glamour.com, apklausus vyrus paaiškėjo, kad jų pageidavimai svyravo nuo visiškai nešvankių iki labai romantiškų minčių. Verdiktas vienas: jie nori būti ne tik...


Daugelis amerikiečių tiki, kad vedė tinkamą partnerį

Daugelis amerikiečių tiki, kad vedė tinkamą partnerį

Vedę amerikiečiai tiki, kad gyvena su tinkamu partneriu. Tačiau daugelis jų abejoja, jog šie partneriai yra sielos draugai. Apklausa parodė, kad 97 procentai vedusių vyrų ir 94 procentai ištekėjusių moterų tiki, kad jų partneris – pats...


Izraelis nupirks vakcinos nuo pandeminio gripo visiems šalies gyventojams

Izraelio premjeras Benjaminas Netanyahu trečiadienį nurodė sveikatos apsaugos institucijoms sukaupti vakcinos nuo pandeminio gripo atsargas, kurių pakaktų visiems 7,5 mln. šalies gyventojų, pranešė vyriausybės vadovo kanceliarija. Šis sprendimas...


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9