Mollers

Jonizuotas vanduo – paprasta pasigaminti, sveika gerti

Gyventi ilgai, sveikai ir laimingai – kiekvieno iš mūsų svajonė ir siekiamybė. Ar tai įmanoma įvairių lėtinių ligų varginamoje mūsų visuomenėje? Atrodo, sudėtinga. Tačiau sprendimo raktas dažniausiai glūdi paprastuose kasdieniuose dalykuose, kaip, pavyzdžiui, vanduo, kurį geriame. Tačiau jis turi būti ne bet koks…

Koks vanduo mūsų organizmui geriausias? Atsakymas paprastas. Tas, kurio savybės artimiausios mūsų organizmui.  Tai jonizuotas šarminis vanduo.

Šiandien informacija apie jonizuotą vandenį ir jo unikalią naudą kur kas plačiau sklinda „iš lūpų į lūpas“ nei spaudoje, bet tai – pačios geriausios rekomendacijos įmonei “Burbuliukas”, kuri  18 metus gamina sertifikuotus ir patentuotus vandens jonizatorius. Įmonės gaminamai produkcijai, ištikimas klientų ratas ne tik užsienio, bet ir mūsų šalies rinkoje. Per pastaruosius pora metų atydarytos 5 parduotuvės didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Pasaulyje jonizuoto vandens nauda žmogaus organizmui pradėta tirti prieš kelis dešimtmečius. Čia neginčijamas lyderis yra Japonija. Šioje šalyje po dešimties metų tyrimo, jau  1966 metais Sveikatos ministerija patvirtino vandens jonizatorių kaip medicininį sveikatos gerinimo prietaisą. 1970 metais vandens jonizatoriai pradėti naudoti Pietų Korėjoje, o vėliau patvirtinti kaip medicininiai prietaisai. Dabartiniu metu Japonija, Pietų Korėja, Taivanis, JAV yra pagrindiniai vandens jonizatorių gamintojai, kurie parduodami visame pasaulyje. Tai yra puikus mokslo ir verslo bendradarbiavimo pavyzdys.

Viena iš esminių geros sveikatos garantijų –  organizmo rūgščių ir šarmų balansas. Trūkstant šarminių medžiagų, organizmo rūgštingumas didėja, jame kaupiasi rūgštinės atliekos.

Jei valgytume daugiau šarminių produktų (salotų, daržovių, vaisių, šviežių vaisių sulčių ir kt.), atkurtume organizmo šarminių medžiagų balansą, mažintume organizmo rūgštėjimą. Dar vienas labai paprastas būdas sumažinti organizmo rūgštėjimą –  gerti jonizuotą šarminį vandenį.

Šarminiame vandenyje yra daug lengvai įsisavinamų kalcio, magnio, kalio ir natrio jonų. Būtent šie šarminių metalų jonai ir yra pagrindiniai elementai, dalyvaujantys neutralizuojant medžiagų apykaitos atliekas ir stabdant organizmo rūgštėjimą. Šarminio vandens molekulių dariniai yra mažesni, sudaryti iš 5–6 molekulių, o paprasto vandens dariniuose būna po 12–15 molekulių. Todėl šarminio vandens skverbtis kur kas didesnė, jis geriau įsotina ląsteles vandeniu. Be to, šarminio vandens paviršiaus įtempimas beveik dvigubai mažesnis nei paprasto. Toks takesnis, „skystesnis“ vanduo patekęs į kraują, neleidžia jam tirštėti.

Ir tai dar ne visos jonizuoto šarminio vandens savybės. Nuo paprasto vandens jis skiriasi ir didesniu visavertei medžiagų apykaitai labai reikalingu deguonies kiekiu.

Vokiečių biochemikui Otui Varburgui (Otto Warburg) už darbus tiriant įvairių susirgimų priežastis 1931 metais buvo įteikta Nobelio premija. Knygoje „Kūno navikų metabolizmas“ („The Metabolism of Tumors in the Body“) mokslininkas teigia, kad pirminė daugelio ligų priežastis – deguonies trūkumas ląstelėse.

Kartu su šarminiu vandeniu pagaminamas rūgštinis vanduo taip pat gali būti naudingas. Jo parametrai yra priešingi šarminiam vandeniui. Tai suteikia rūgštiniam vandeniui baktericidinių savybių. Jis tinka asmens higienai, pavyzdžiui, sloguojant reikėtų juo skalauti nosį. Rūgštinis vanduo išsivysčiusiose šalyse plačiai taikomas kaip priemonė ekologiškai žemdirbystei, dezinfekcijai, jis pasitelkiamas naikinant įvairius kenkėjus. Turintiems šiltnamius ar aptikus sergančius namų augalus – nepakeičiama priemonė. Pavyzdžiui, netgi ypač jautrios bitės nenukenčia, jei aviliai dezinfekuojami rūgštiniu vandeniu.

Norint namuose turėti jonizuoto vandens reikalingas – vandens jonizatorius. Tereikia į nesudėtingos konstrukcijos jonizatorių pripilti vandens ir įjungti jį į elektros tinklą.Vandens jonizatoriuje vykstant vandens elektrolizei, atskiruose induose pasigamina jonizuotas šarminis ir jonizuotas rūgštinis vanduo. Kai kurios modifikacijos turi papildomą funkciją – sidabringo vandens gamybą.

Sidabringame vandenyje yra teigiamų sidabro jonų. Vykstant elektrolizei anodas, kuris yra pagamintas iš aukščiausios prabos sidabro, tirpsta ir taip vandenį pratutina sidabro jonais. Sidabringas vanduo pasižymi išskirtinėmis baktericidinėmis savybėmis. Jis vandenį padaro biologiškai švarų, sunaikina vandenyje esančius mikrobus, bakterijas. Išskirtinė savybė – jis naikina ne tik bakterijas bet ir virusus.

Jonizuotas šarminis vanduo tinkamas gerti kasdien, gaminti maistą, ruošti kavą, arbatą. Investicija į prietaisą vienkartinė, prietaisas tarnauja visą gyvenimą.

Daugiau informacijos www.burbuliukas.lt. tel. +370 610 68863

Ranigast sos

TAIP PAT SKAITYKITE