Ditel

Ar reikia perauklėti vyrus?

Nemažai moterų ar merginų pasižymi tiesiog unikaliu charakterio bruožu: nori to, ko neįmanoma norėti. O jei vis dėlto ilgai laukta ir geidžiama svajonė išsipildo – pradeda gailėtis.

Idealus vyras, svajonių vyras – visai realu, tik štai merginos, netikinčios tuo nei savo akimis ir ausimis, nuolat ieško kažko ypatingo. Dėl tos pačios priežasties dažnai netenkina ir vyras, esantis greta. O gal moteriai, nuolat ieškant pastovaus partnerio, padeda palaikyti formą, stengtis ir tobulėti. Tačiau, kad gyvenimas nevirstų vien nerviniu chaosu, gal vis dėlto reikėtų pamėginti perauklėti savo mylimąjį?

Alternatyvus „perauklėjimo” variantas – naujas sekso partneris

Gyvenime dažnai pasitaiko, kai moteris pajunta, kad greta jos – visai ne tas vyras, kuris buvo pažinties pradžioje. Kad jis turi daugybę trūkumų, nebepatrauklus ir tuo pačiu nevertas tokios princesės kaip ji.

Bet ar verta perauklėti partnerį? Psichologų manymu, norintiems išsivaduoti iš gyvenimo nuobodulio, rutinos ir kasdienybės reikėtų pamėginti alternatyvų „perauklėjimo” variantą – susirasti naują sekso partnerį. Tiesa, tas variantas taip pat turi savo pliusų ir minusų. Pliusas tas, kad nuolatinės mintys apie jį neleis nuobodžiauti, o toms, kurios prarado formas – puikus pretekstas jas susigrąžinti. Minusas tas, kad naujos paieškos gali būti ne tik varginančios ir sunkios, bet ir suteikti ne tik malonumų, bet ir nusivylimų.

Vien artimo žmogaus buvimas greta – nuostabu

O gal neverta moteriai nusisukti ir pradėti ignoruoti savo draugą ar vyrą, neieškoti naujų ir flirtuoti, koketuoti su jais, o tiesiog priimti žmogų, esantį greta, kuris iš tikrųjų brangus, su visais jo trūkumais? Vyras, meilužis, sutuoktinis – idealus vyras vien dėl to, kad jis su jumis. Juk vien artimo žmogaus buvimas greta – nuostabu. Ir didelė saviapgaulė, jei manote, kad su kitu bus geriau. Nes gyvenimas su nauju partneriu galų gale prives prie to, kad moteris vėl bus juo nepatenkinta. Taip buvo visais laikais. Aišku, su retomis išimtimis. Todėl tiesiog reikėtų pagalvoti, ar netrūko malonių akimirkų su tuo vyru, ar tada sumažėjo stresų gyvenime? Jei atsakymas teigiamas, vadinasi, tai ir yra jūsų vyro idealas.

Ilgainiui žmogus gali atskleisti ir savo gerąsias savybes

Paplitusi nuomonė, kad ilgainiui moteris, taip pat kaip ir vyras, pradeda žiūrėti į savo antrą pusę realistiškiau ir vertinti kritiškiau. Bet iš tikrųjų, tai nėra taisyklė, kurios reikėtų laikytis. Gana dažnai būna taip, kad žmogus palieka gana neapibrėžtą ar miglotą pirmą įspūdį. T.y. nebūtinai teigiamą. Tačiau ilgainiui žmogus gali atskleisti ir savo gerąsias savybes ir dėl tos pačios priežasties tapti dar artimesnis. Todėl vertėtų kiekvieną dieną ieškoti ir matyti partneryje kažką naujo, ko anksčiau nepastebėjote. Svarbiausia – galvoti, kad jis – vienintelir ir nepakartojamas. Mat laimingi, ilgalaikiai ir harmoningi santykiai galimi tik tuo atveju, jei niekada nenukris aureolė nuo galvos, tačiau ne paslapties, dviveidiškumo, o meilės.

Permanos – santykių priešas

Žinia, ilgainiui žmogus keičiasi. Tai įrodyta gyvenimo patirtimi. Su amžiumi moteris, ypač, jei jai santykiai susiklostė nesėkmingai, pradeda žiūrėti į gyvenimą su nepasitikėjimu, o į žmones – kritiškai ir net su įtarumu. O vyrai – priešingai: ne vienas jų tampa lovelasu ir mergišiumi. T.y. iš rimto, subrendusio vaikino tampa abejingu savo žmonai vyru. Tokios permainos gyvenime iš esmės pražūtingos santykiuose, kurios dažnai baigiasi skyrybomis. Negi tai – uždaras ratas, o gal vis dėlto yra išeitis? Aišku viena, kad nepaisant kataklizmų, krizių ir kitokių permainų, moteris visados turi būti tokia, kokią vyras pamilo: išvaizdi, gera, rūpestinga, atlaidi, supratinga, paslaptinga ir t.t.

Svarbiausia, pasitikėti juo

Reikėtų nepamiršti dar vieno svarbaus dalyko, kai moteris tampa teisėta vyro žmona, į jos vidų įsėlina nuosavybės jausmas ir pavydas, privedantis prie to, kad ji netikėtai pamato vyro vien neigiamas puses ir prasideda puolimas, pretenzijos, priekaištai,ir, žinoma, mėginimas jį perauklėti, atnešantis tik dar daugiau nesutarimų į šeimą. Kaip padaryti, kad nereikėtų moralizuoti, auklėti savo antros pusės ir nematyti jo trūkumų? Pirmas žingsnis – prisiminti laimingiausias jųdviejų santykių akimirkas. Meilės ir švelnumo jausmas turėtų padėti atsikratyti pavydumo ir įtarumo jausmo. Svarbiausia, pasitikėti juo. O jei nepavyksta padaryti nei vieno, nei kito, vadinasi, priežastis glūdi jumyse. Vadinasi, pirmiausiai reikia išsiaiškinti su savimi ir tada atsiras paaiškinimai visiems vyro poelgiams.

TAIP PAT SKAITYKITE