Gruodžio 14d. Šeštadienis

10 vyro kvailysčių, "padedančių" patikti moterims

Peržiūrų skaičius: 77412
10 vyro kvailysčių, "padedančių" patikti moterims

Prieš daugybę amžių Adomas pasidavė Ievos įkalbinėjimams ir atsikando draudžiamo vaisiaus. Tačiau stiprioji lytis iki dabar iškrečia įvairiausių kvailysčių, norėdami patikti dailiajai lyčiai. Ko gero visi vyrai bent kartą buvo atsidūrę kvailoje padėtyje dėl moters.

Net ir labai savimi pasitikintys vyrukai kartais elgiasi kaip paskutiniai kvailiai ir visiškai nebekontroliuoja savęs, kai greta atsiranda daili gražuolė.

10. Nusigeria iki žemės graibymo

Kas žino, kodėl kai kurie vaikinai jaučia nenumaldomą norą nusigerti iki žemės graibymo, kai trokšta padaryti įspūdį merginai. Žinoma, lengvas apsvaigimas padeda įveikti varžymąsį, vidinius barjerus ir atsipalaiduoti. Tačiau reikia žinoti saiką ir mokėti laiku sustoti, bet tą sugeba padaryti toli gražu ne visi.
Pirmasis signalas, nurodantis, kad jums laikas sustoti: kai atsiduriate tualete ir pradedate rėkauti ant unitazo arba įsitraukiate į nuotaikingą pokalbį su savo atvaizdu. Todėl po to geriausiai būtų iš karto pasukti namo, kol nesugadinote reikalo. Nepamirškite, kad pasitikinčio savimi vyro įvaizdis, kurį sukūrėte apsvaigę nuo alkoholio, iš karto žlugs, jei pasirodysite merginai ne tik svirduliuodamas, keikdamasis, bet ir apsaugininkų vedamas už parankės.

9. Mėgina atrodyti "kietas"

Nieko nėra blogiau, jei triukšmingame vakarėlyje, kur visi kraustosi iš proto, drovus vyrukas mėgina atrodyti "kietu" mačo. Na, negalite pasigirti sugebėjimu bendrauti su moterimis ir spinduliuoti savo intelektualumu, na ir kas? Susitaikykite su tuo ir būkite patys savimi.

Patikiname, kad tada moterys tikrai atkreips į jus dėmesį. Nes ne vieną iš jų kažkodėl labiau traukia tyleniai, o ne išsišokėliai vyrai. O jei nersitės iš kailio, mėgindami vaizduoti Kazanovą, ir galvosite, kad tik tokie vaikinai turi pasisekimą tarp merginų, tada jūsų laukia didelis nusivylimas. Moterys vertina nuoširdumą ir natūralumą, o tie, kurie aklai laikosi patarimų, skirtų mergišiams ir lovelasams, iš karto įtraukiami į "juodąjį sąrašą".

Gaila, bet negalima imituoti pasitikėjimo savimi ir pasislėpti po kauke. Vieni pasitiki savimi, kiti ne, bet nėra nieko blogiau apsimesti tokiais, kokiais nesate.

8. Nešioja pernelyg atvirus marškinėlius

Jei dabar esate kuriame nors Ispanijos ar Turkijos pliaže, sporto salėje, galite ramiai praleisti šį punktą. Jis jūsų neliečia. Tačiau visiems kitiems - dėmesio: niekada negalvokite, kad mergina pames dėl jūsų galvą, vos tik išvydusi per atlapotus marškinėlius jūsų raumeningas rankas ir krūtinę.
Esate geros fizinės formos? Puiku! Sveikiname. O jei jūs taip ir nekantraujate pademonstruoti visus savo atletiško sudėjimo privalumus, nueikite kartu į baseiną ir ten spinduliuokite savo kūno grožybėmis. O kitais atvejais apsivilkus marškinius reikėtų juos užsisagstyti.

7. Meluoja

Čia turima omeny ne nekaltas melas, tarkim, dėl sekso partnerių skaičiaus, tačiau tas melas, kuriam paaiškėjus, santykiai baigiasi gėdingu išsiskyrimu. Pavyzdžiui, kad ir tokia "smulkmena": jūs tuo pačiu metu susitikinėjate ir su kita mergina.
O jei vis dėlto pasitaiko tokių situacijų, kai esate priversti sumeluoti, pasistenkite tai padaryti taip, kad nebūtų skausminga nei vienam, nei kitam: t.y. sunaikinkite įkalčius, kurie galėtų išduoti jūsų melą.

6. Kviečia merginą į parodą, apie kurią pats nieko nenutuokia

Kas tas idealus pasimatymas? Tai toks susitikimas, kur abi pusės linksmai leidžia laiką ir užsiima jiems abiems įdomiomis pramogomis. Tačiau niekada neverskite savęs daryti tai, kas jums neįdomu arba nepatogu, tik dėl to, kad padarytumėte įspūdį merginai.

Pavyzdžiui, neverta kviesti merginą į dailės parodą, jei jūs visiškai nesidomite daile ir nieko neišmanote apie ją, tačiau prisiversdami šypsotės, mėgindami paslėpti tai ir raminate save tuo, kad jūsų mergina po to bus apdovanota "karštu" seksu. Tačiau būtų dar blogiau, jei jūs apsimesite, kad išmanote apie meno kūrinius. Jūsų pastangos nueis šuniui ant uodegos ir labai nemaloniai nustebins merginą.

Paprastai, jei vyras ruošia valgį, mergina turi įvertinti ne patiekalo skonį, o patį faktą, kad būtent dėl jos jis įdėjo daug pastangų iškepęs beskonę kiaušinienę. Todėl pamėginkite paaiškinti merginai, kuri su ištempta šypsena mėgina praryti kiaušinienės kąsnelius, kad jos dar laukia "desertas".

Jei nemokate gaminti valgio, niekada nesiūlykite nudžiuginti ją savo kulinariniais "sugebėjimais". Tačiau, jei mergina nepaliks jūsų ir po to, kai pavaišinsite ją majonezu "su plutele", vadinasi, ji - ištikima ir atsidavusi jums ir jokiu būdu nepaleiskite!

4. Užsiima ekstremaliu sportu

Jei labiau mėgstate leisti laiką vietos bare, kilnojant alaus bokalus, tai kažin, ar jums patiks šuoliai su parašiutu arba plaukti ant plaustų kalnuotomis ir srauniomis upėmis. Todėl įsidėmėkite, kad nei viena mergina neverta to, kad dėl jos sušlaptumėte kelnes ar net nusisuktumėte sprandą.
Galų gale kvaila būtų patikti merginai, vaizduojant didvyrį ar mačo. Tokiu atveju rizikuojate atrodyti taip pat apgailėtinai ir nevykusiai, kaip tas vaikinas, dėl kurio buvo sustabdytas futbolo mačas ir teisėjai padėjo jam susirasti kontaktines linzes.

3. Groja roko grupėje

Taigi, vieną gražią dieną jūs nusiperkate Jon Bon Jovi kompaktinę plokštelę ir pagalvojate, kad dabar turėtumėte turėti didžiulį pasisekimą tarp merginų, kaip ir jis. O dar su tokia pat šukuosena ir aptemptais džinsais! Be to, jums dar pavyko išprašyti iš tėvų pinigų gitaros pamokoms.
Praėjo kažkiek laiko, o jūs kaip ir anksčiau nemokate groti ir tempiate savo draugužius į mėgstamų "roko grupių" koncertus, kur be jų ir jūsų daugiau nieko nėra salėje. Ir visa tai darėte ne dėl to, kad būtumėte talentingas muzikantas, o norėdamas atkreipti merginų dėmesį. Deja...

2. Puošia savo automobilį

Vyrai, galvojantys, kad mergina turėtų pamesti galvą dėl to, jog pakeitė mašinos sėdynių užvalkalus naujais, kaip matote, užima lyderio vietą reitingo sąraše. Automobilis – tai susisiekimo priemonė, skirta tam, kad pervežtų jus iš taško А iki tašką В.

O jei galvojate, kad automobilis – tai jūsų sugebėjimų ir talentų demonstravimo vieta, reikėtų labai gerai susimąstyti. Gera garso aparatūra ar aromato skleidimo priemonė "eglutė" dar nieko nereiškia.


1. Padaro tatuiruotę su merginos vardu

Tai pati didžiausia kvailystė, kurią gali padaryti vyras, norėdamas patikti merginai. Tatuiruotė su merginos vardu dažnai baigiasi liūdnomis pasekmėmis. Pirmiausiai dėl to, kad visi tai žino. Taip pat žino ir kas ilgainiui gali atsitikti su oda. Be to, kažin ar ši meilė tęsis visą gyvenimą. Galiausiai daugumai merginų toks atsidavimo ženklas iš tikrųjų gąsdina. Prisiminkite kad ir Johnny‘io Deppo istoriją. Audringo romano su Winona Ryder metu, jis padarė tatuiruotę "Winona Forever" ("Winona amžinai"), kurią paskui negalėjo ištrinti, todėl buvo priverstas kiek pakeisti pavadinimą: "Winos Forever" ("Vynas amžinai"). Matote, net pačiam Deppui nepavyko prasisukti pokštu su padaryta tatuiruote.


9 būdai, kaip nustebinti savo mylimąjį Šv. Valentino dienos proga?

9 būdai, kaip nustebinti savo mylimąjį Šv. Valentino dienos proga?

Nenumaldomai artėja romantiškoji vasario 14-toji – Šv. Valentino diena. Tai puiki proga dar kartą savo savo brangiam žmogui pasakyti koks jis mums yra svarbus. Nesigėdinkite savo jausmų ir negailėkite gražių žodžių savo mylimiesiems. O tam,...


Erekcijos sutrikimas - opi problema

Erekcijos sutrikimas - opi problema

Moksliniai tyrimai rodo, kad aktyvų seksualinį gyvenimą gyvenantys žmonės yra sveikesni, džiaugsmingesni. Kad vyras pajėgtų atlikti lytinį aktą, būtina gera erekcija. Deja, tik apie 10 proc. vyrų, kuriems pasireiškia erekcijos sutrikimų, iškart...


Durys į malonumų šalį

Durys į malonumų šalį

Ilgalaikis artimas bendravimas ne visada sukelia atšalimą. Tačiau bet kokie intensyvūs seksualiniai santykiai po kelerių metų gali nusilpti, atsibosti. Seksualinis susidomėjimas mažėja ne todėl, kad nebemylite vienas kito. Atsisakykite klaidingų...


Dėl vyro seksualinių nesėkmių kalta moteris?

Dėl vyro seksualinių nesėkmių kalta moteris?

Kiekvienas vyras svajoja, kad moterys galvotų, jog jis pats seksualiausias ir patraukliausias. Jiems įgimta, kad reikia būti geriausiais. Tačiau, ar viskas priklauso tik nuo vyro? Žvelgiant iš žmogaus fiziologijos pozicijos, bet kuris sveikas...


Sekso traumos — nėra ko gėdytis

Sekso traumos — nėra ko gėdytis

Seksas - puikus dalykas, tačiau... kartais žmonės taip atsiduoda šiam malonumui, kad prisidaro neįtikėtinai daug nemalonumų. Besistengiant įgyvendinti pačias svaigiausias fantazijas neretai meilės žaidimai baigiasi... ligoninėje. Manoma, kad pats...


Tik trečdalis vyrų pirmi prisipažįsta mylintys

Tik trečdalis vyrų pirmi prisipažįsta mylintys

Kodėl vyrams taip sunku prisipažinti pirmiems, kad myli? Tikriausiai ne viena mergina pradeda nesąmoningai prisiminti pirmąsias pažinties dienas su savo svajonių vyru. Iš pradžių viskas atrodo taip jaudinamai, jausmingai ir pakylėtai ir netrukus...


Kaip atspėti penio dydį iš vyro išvaizdos? (N-18)

Kaip atspėti penio dydį iš vyro išvaizdos? (N-18)

Daugelis galvoja, kad pagal vyro išvaizdą galima nustatyti jo lytinio organo išmatavimus. Manoma, kad jei vyro - platūs delnai ir ilgi pirštai, tai jo stambios ir genitalijos. Iš tikrųjų, jei vyro - stambios rankos ir ilgi pirštai, tai dar...


Kiek kartų per naktį vyras gali?

Kiek kartų per naktį vyras gali?

Vakarų šalių mokslininkai atlikę tyrimą išsiaiškino, kad išmetamos sėklos kiekis gali būti įvairus: ožys nuo 1 ml. , o kuilys net 1.5 litrų per vieną kartą. Tuo tarpu mаkaka gali 4 ejakuliacijas per parą ir 3 - 4 dienas iš eilės, pavianas - 3...


MOTERŲ SVEIKATA – MOTERŲ RANKOSE

MOTERŲ SVEIKATA – MOTERŲ RANKOSE

Vienas svarbiausių kokybiško moters gyvenimo veiksnių – lytinė sveikata, tačiau ar tikrai mokame ja rūpintis? Reguliariai profilaktinę ginekologinę patikrą atlieka tik nedidelė dalis moterų, o juk ginekologinių problemų gali atsirasti bet...


Pratimai moterims, norinčioms, kad padidėtų krūtys

Pratimai moterims, norinčioms, kad padidėtų krūtys

Kiekviena mergina svajoja apie idealų biustą. Tačiau siekti tobulų formų gali padėti ir specialūs pratimai. Žinia, grožio etalonu laikoma iškili moters krūtinė. Tačiau daug merginų, deja, negali tuo pasigirti. Todėl jei nuolat atliksite šiuos...


Ką reikia žinoti merginai, jei susitikinėja su „blogu berniuku“

Ką reikia žinoti merginai, jei susitikinėja su „blogu berniuku“

Draugės atkalbinėja susitikinėti su juo, tačiau prieš jo žavesį sunku atsilaikyti. O jei vis dėlto nusprendei draugauti su "blogu berniuku", šie patarimai turėtų praversti. Nepamiršk, kad tu – vienintelė Jis gali suvilioti tave...


Ankstyvas seksas: ar jis kenkia sveikatai?

Ankstyvas seksas: ar jis kenkia sveikatai?

Prieš kiek laiko mokslininkai atlikę tyrimą tvirtino, kad ankstyvi lytiniai santykiai provokuoja ne tik chotišką gyvenimo būdą, bet ir atsiranda sveikatos problemų. Tačiau Pietų Floridos universiteto (JAV) psichologai šį tvirtinimą paneigė...


Įdomiau mylėtis lėktuve ar svetimoje lovoje?

Įdomiau mylėtis lėktuve ar svetimoje lovoje?

Viena prezervatyvų gamybos kompanija atliko apklausą ir išsiaiškino, kur amerikiečiams labiausiai patinka mylėtis. Apie 48 proc. respondentų tvirtino, kad labiausiai jaudina, kai mylisi automobilyje. Antroje vietoje atsidūrė seksas svetimoje...


Kuo daugiau sekso, tuo daugiau ir kenksmingų įpročių?

Kuo daugiau sekso, tuo daugiau ir kenksmingų įpročių?

Teksaso universiteto (JAV) mokslininkai tvirtina, kad tiems jaunuoliams, kuriems svarbiau romantiški jausmai nei intymus suartėjimas, mažiau linkę į žalingus įpročius. Taip pat jie itin retai nusikalsta. Tie vaikinai ir merginos, kurie dažnai...


Kas kaltas dėl sutrikusio vyriškumo?

Kas kaltas dėl sutrikusio vyriškumo?

Seksologai tvirtina, kad neišsprendžiamų intymaus gyvenimo problemų nėra. Tačiau tai anaiptol nereiškia, kad šitoje srityje žmonėms viskas aišku, ir diskutuoti lyg ir nėra apie ką. Priešingai - kupinoje įtampos, skubėjimo, įtempto protinio darbo...


Vyrų uretritas  -  uždegimas šlaplėje arba kas yra saugus seksas

Vyrų uretritas - uždegimas šlaplėje arba kas yra saugus seksas

Šlaplė yra latakas, jungiantis šlapimo pūslę su išore. Vyro šlaplė yra apie 20 cm ilgio, jungianti šlapimo pūslę su varpos galvute. Vyrams šlapinantis, iš šlapimo pūslės pro šlaplę išteka šlapimas, o sueities metu - sėkla. Uretritas -...


Mitai apie kontracepciją

Mitai apie kontracepciją

Pirmųjų kontraceptinių tablečių sudėtyje buvę progestinai turėjo ne tik natūraliam progesteronui, bet ir vyriškiems hormonams androgenams būdingų savybių. Be to, tabletėse buvo didelės jų dozės. Todėl, vartojusioms tokias tabletes moterims iš...


B.Pittas ar L.DiCaprio: kokio sekso tikėtis iš vyrų, panašių į juos?

B.Pittas ar L.DiCaprio: kokio sekso tikėtis iš vyrų, panašių į juos?

Žinoma Kanados psichoterapeutė, žmogaus kūno tyrinėtoja Liz Burbo sukūrė teoriją, kuria remiantis, tiek vyrai, tiek moterys skirstomi į penkis psichotipus. Anot kanadiečių specialistės, žmogaus kūnas atspindi ne tik patirtas traumas, bet ir jo...


Vyrai perka daug rožių, kai nori atsiprašyti

Vyrai perka daug rožių, kai nori atsiprašyti

Gauti gėlių - visada malonu. Kažkam padaryti šventę, padovanojant jų, taip pat smagu. Sudėtingiausia išsirinkti, nes pasiūla milžiniška - įvairiausių veislių, dydžių, spalvų ir, žinoma, kainų. Kokias gėles dovanoti mėgsta alytiškiai, papasakojo...


Trečiadienis - puiki diena skirti pasimatymams

Trečiadienis - puiki diena skirti pasimatymams

Daugelis vienišių nežino, kurią savaitės dieną geriausia ieškoti mylimojo. Mokslininkai pataria, kada geriausia ir mylėtis. Trečiadienis – ideali pirmojo pasimatymo su priešinga lytimi diena. Tuo įsitikinę daugiau kaip 40 proc. iš 8000...


Kam naudingi kontraceptikai?

Kam naudingi kontraceptikai?

Prieš 40 metų popiežius Paulius VI paskelbė encikliką "Humanae Vitae", kuri ligi šiol žadina gyvą diskusiją. Katalikų Bažnyčioje taip pat yra manančių, kad enciklika buvo paskelbta ne laiku, jos atsakymai neadekvatūs. Tuo tarpu kiti...


Estetinė ginekologija padeda atsikratyti slaptų moterų trūkumų

Estetinė ginekologija padeda atsikratyti slaptų moterų trūkumų

Nors apie sveikatą diskutuojame kiekvienas, retas kuris noriai ir tuo labiau viešai kalba apie intymios sveikatos problemas. Drąsos pasakyti, kad lytiniame gyvenime atsirado nesklandumų, daugeliui žmonių pritrūksta netgi atvykus pas gydytojus....


Moterų demonstruojamas seksualumas skatina vyrus elgtis drąsiai

Moterų demonstruojamas seksualumas skatina vyrus elgtis drąsiai

Visi vyrai žavisi moterų seksualumu. Tad daugelis stipriosios lyties atstovų nekantriai laukia vakaro, kol brangioji, grįžusi po darbo, nusirengs klasikinį kostiumėlį ir pasipuoš atvira ir patrauklia suknele. Kaip elgtis moterims, kad jos visad...


Laimingai santuokai reikia subręsti

Laimingai santuokai reikia subręsti

Kiekvienas turi savąją laimingo gyvenimo viziją, kurioje neretai yra ir šeima. Kai mintimis grįžtame į vaikystę, regime save žaidžiančius šeimą. Joje būtinai turėjo būti tėtis, mama ir vaikai. Ar šiandien vis dar trokštame to paties? Ar tokios...


Pickup‘as – tai moterų viliojimo menas, sukeliantis dvasinę tuštybę

Pickup‘as – tai moterų viliojimo menas, sukeliantis dvasinę tuštybę

"Pickup'as " (pikapas) – tai moterų viliojimo menas. Bent jau taip šį meną apibūdina tie, kurie juo mėgaujasi. Oi, su kokia pompastika ir fanfaromis pristatomas pikapas! Jį bandoma pateikti, kaip meną suvilioti bet kurią...


20 faktų apie moterų orgazmą: kada jis būna pats stipriausias?

20 faktų apie moterų orgazmą: kada jis būna pats stipriausias?

Moksliniame leidinyje "Live Science" publikuojami per du dešimtmečius mokslininkų atlikti tyrimai apie moterų orgazmą. 1. Moteriškas orgazmas – tai ritmiškas gimdos raumenų susitraukimas ir pamažu silpnėjantys spazmai, kurie...


Koks seksas moterims nesuteikia malonumo?

Koks seksas moterims nesuteikia malonumo?

Britų sociologai internetu apklausė moteris ir išsiaiškino, koks seksas suteikia moterims mažiausiai malonumų. Respondentėms buvo pasiūlyta išrinkti tik vieną, labiausiai nepriimtiną variantą iš aštuonių, kuriuos pasiūlė specialistai. Rezultatai...


Sekso pamokos pagal rytiečius

Sekso pamokos pagal rytiečius

Seksualinės išminties pagrindai pas mus atkeliauja iš Rytų. In ir jang kadaise susiliejo į vieną. Tai buvo taip saldu, kad išmintingi žmonės knygose surašė visas tų laikų savybes, užšifruodami tas slaptas žinias. Senovės autoriai vieningi: seksas...


Lubrikantai – ne vien malonumui, bet ir sveikatai

Lubrikantai – ne vien malonumui, bet ir sveikatai

Nors apie intymų gyvenimą dabar kalbama kiek drąsiau, daugumai žmonių vis dar kyla klausimų apie lytinių santykių kokybę: kaip padidinti malonumą, kaip ir kiek mylėtis yra rekomenduojama ir ką daryti, jeigu sekso metu moteris jaučia diskomfortą....


Keturios pagrindinės laimingų santykių taisyklės

Keturios pagrindinės laimingų santykių taisyklės

Pasak psichologijos specialistų, norint, kad tarpusavio santykiai būtų harmoningi, pirmiausiai reikalingas abipusis pasitikėjimas. Jam nesant vienas iš partnerių tampa įtarus, neramus, jį nuolat kankina abejonės, dvejonės, o kitas patenka į...

lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9