Kovo 29d. Sekmadienis

10 vyro kvailysčių, "padedančių" patikti moterims

Peržiūrų skaičius: 77412
10 vyro kvailysčių, "padedančių" patikti moterims

Prieš daugybę amžių Adomas pasidavė Ievos įkalbinėjimams ir atsikando draudžiamo vaisiaus. Tačiau stiprioji lytis iki dabar iškrečia įvairiausių kvailysčių, norėdami patikti dailiajai lyčiai. Ko gero visi vyrai bent kartą buvo atsidūrę kvailoje padėtyje dėl moters.

Net ir labai savimi pasitikintys vyrukai kartais elgiasi kaip paskutiniai kvailiai ir visiškai nebekontroliuoja savęs, kai greta atsiranda daili gražuolė.

10. Nusigeria iki žemės graibymo

Kas žino, kodėl kai kurie vaikinai jaučia nenumaldomą norą nusigerti iki žemės graibymo, kai trokšta padaryti įspūdį merginai. Žinoma, lengvas apsvaigimas padeda įveikti varžymąsį, vidinius barjerus ir atsipalaiduoti. Tačiau reikia žinoti saiką ir mokėti laiku sustoti, bet tą sugeba padaryti toli gražu ne visi.
Pirmasis signalas, nurodantis, kad jums laikas sustoti: kai atsiduriate tualete ir pradedate rėkauti ant unitazo arba įsitraukiate į nuotaikingą pokalbį su savo atvaizdu. Todėl po to geriausiai būtų iš karto pasukti namo, kol nesugadinote reikalo. Nepamirškite, kad pasitikinčio savimi vyro įvaizdis, kurį sukūrėte apsvaigę nuo alkoholio, iš karto žlugs, jei pasirodysite merginai ne tik svirduliuodamas, keikdamasis, bet ir apsaugininkų vedamas už parankės.

9. Mėgina atrodyti "kietas"

Nieko nėra blogiau, jei triukšmingame vakarėlyje, kur visi kraustosi iš proto, drovus vyrukas mėgina atrodyti "kietu" mačo. Na, negalite pasigirti sugebėjimu bendrauti su moterimis ir spinduliuoti savo intelektualumu, na ir kas? Susitaikykite su tuo ir būkite patys savimi.

Patikiname, kad tada moterys tikrai atkreips į jus dėmesį. Nes ne vieną iš jų kažkodėl labiau traukia tyleniai, o ne išsišokėliai vyrai. O jei nersitės iš kailio, mėgindami vaizduoti Kazanovą, ir galvosite, kad tik tokie vaikinai turi pasisekimą tarp merginų, tada jūsų laukia didelis nusivylimas. Moterys vertina nuoširdumą ir natūralumą, o tie, kurie aklai laikosi patarimų, skirtų mergišiams ir lovelasams, iš karto įtraukiami į "juodąjį sąrašą".

Gaila, bet negalima imituoti pasitikėjimo savimi ir pasislėpti po kauke. Vieni pasitiki savimi, kiti ne, bet nėra nieko blogiau apsimesti tokiais, kokiais nesate.

8. Nešioja pernelyg atvirus marškinėlius

Jei dabar esate kuriame nors Ispanijos ar Turkijos pliaže, sporto salėje, galite ramiai praleisti šį punktą. Jis jūsų neliečia. Tačiau visiems kitiems - dėmesio: niekada negalvokite, kad mergina pames dėl jūsų galvą, vos tik išvydusi per atlapotus marškinėlius jūsų raumeningas rankas ir krūtinę.
Esate geros fizinės formos? Puiku! Sveikiname. O jei jūs taip ir nekantraujate pademonstruoti visus savo atletiško sudėjimo privalumus, nueikite kartu į baseiną ir ten spinduliuokite savo kūno grožybėmis. O kitais atvejais apsivilkus marškinius reikėtų juos užsisagstyti.

7. Meluoja

Čia turima omeny ne nekaltas melas, tarkim, dėl sekso partnerių skaičiaus, tačiau tas melas, kuriam paaiškėjus, santykiai baigiasi gėdingu išsiskyrimu. Pavyzdžiui, kad ir tokia "smulkmena": jūs tuo pačiu metu susitikinėjate ir su kita mergina.
O jei vis dėlto pasitaiko tokių situacijų, kai esate priversti sumeluoti, pasistenkite tai padaryti taip, kad nebūtų skausminga nei vienam, nei kitam: t.y. sunaikinkite įkalčius, kurie galėtų išduoti jūsų melą.

6. Kviečia merginą į parodą, apie kurią pats nieko nenutuokia

Kas tas idealus pasimatymas? Tai toks susitikimas, kur abi pusės linksmai leidžia laiką ir užsiima jiems abiems įdomiomis pramogomis. Tačiau niekada neverskite savęs daryti tai, kas jums neįdomu arba nepatogu, tik dėl to, kad padarytumėte įspūdį merginai.

Pavyzdžiui, neverta kviesti merginą į dailės parodą, jei jūs visiškai nesidomite daile ir nieko neišmanote apie ją, tačiau prisiversdami šypsotės, mėgindami paslėpti tai ir raminate save tuo, kad jūsų mergina po to bus apdovanota "karštu" seksu. Tačiau būtų dar blogiau, jei jūs apsimesite, kad išmanote apie meno kūrinius. Jūsų pastangos nueis šuniui ant uodegos ir labai nemaloniai nustebins merginą.

Paprastai, jei vyras ruošia valgį, mergina turi įvertinti ne patiekalo skonį, o patį faktą, kad būtent dėl jos jis įdėjo daug pastangų iškepęs beskonę kiaušinienę. Todėl pamėginkite paaiškinti merginai, kuri su ištempta šypsena mėgina praryti kiaušinienės kąsnelius, kad jos dar laukia "desertas".

Jei nemokate gaminti valgio, niekada nesiūlykite nudžiuginti ją savo kulinariniais "sugebėjimais". Tačiau, jei mergina nepaliks jūsų ir po to, kai pavaišinsite ją majonezu "su plutele", vadinasi, ji - ištikima ir atsidavusi jums ir jokiu būdu nepaleiskite!

4. Užsiima ekstremaliu sportu

Jei labiau mėgstate leisti laiką vietos bare, kilnojant alaus bokalus, tai kažin, ar jums patiks šuoliai su parašiutu arba plaukti ant plaustų kalnuotomis ir srauniomis upėmis. Todėl įsidėmėkite, kad nei viena mergina neverta to, kad dėl jos sušlaptumėte kelnes ar net nusisuktumėte sprandą.
Galų gale kvaila būtų patikti merginai, vaizduojant didvyrį ar mačo. Tokiu atveju rizikuojate atrodyti taip pat apgailėtinai ir nevykusiai, kaip tas vaikinas, dėl kurio buvo sustabdytas futbolo mačas ir teisėjai padėjo jam susirasti kontaktines linzes.

3. Groja roko grupėje

Taigi, vieną gražią dieną jūs nusiperkate Jon Bon Jovi kompaktinę plokštelę ir pagalvojate, kad dabar turėtumėte turėti didžiulį pasisekimą tarp merginų, kaip ir jis. O dar su tokia pat šukuosena ir aptemptais džinsais! Be to, jums dar pavyko išprašyti iš tėvų pinigų gitaros pamokoms.
Praėjo kažkiek laiko, o jūs kaip ir anksčiau nemokate groti ir tempiate savo draugužius į mėgstamų "roko grupių" koncertus, kur be jų ir jūsų daugiau nieko nėra salėje. Ir visa tai darėte ne dėl to, kad būtumėte talentingas muzikantas, o norėdamas atkreipti merginų dėmesį. Deja...

2. Puošia savo automobilį

Vyrai, galvojantys, kad mergina turėtų pamesti galvą dėl to, jog pakeitė mašinos sėdynių užvalkalus naujais, kaip matote, užima lyderio vietą reitingo sąraše. Automobilis – tai susisiekimo priemonė, skirta tam, kad pervežtų jus iš taško А iki tašką В.

O jei galvojate, kad automobilis – tai jūsų sugebėjimų ir talentų demonstravimo vieta, reikėtų labai gerai susimąstyti. Gera garso aparatūra ar aromato skleidimo priemonė "eglutė" dar nieko nereiškia.


1. Padaro tatuiruotę su merginos vardu

Tai pati didžiausia kvailystė, kurią gali padaryti vyras, norėdamas patikti merginai. Tatuiruotė su merginos vardu dažnai baigiasi liūdnomis pasekmėmis. Pirmiausiai dėl to, kad visi tai žino. Taip pat žino ir kas ilgainiui gali atsitikti su oda. Be to, kažin ar ši meilė tęsis visą gyvenimą. Galiausiai daugumai merginų toks atsidavimo ženklas iš tikrųjų gąsdina. Prisiminkite kad ir Johnny‘io Deppo istoriją. Audringo romano su Winona Ryder metu, jis padarė tatuiruotę "Winona Forever" ("Winona amžinai"), kurią paskui negalėjo ištrinti, todėl buvo priverstas kiek pakeisti pavadinimą: "Winos Forever" ("Vynas amžinai"). Matote, net pačiam Deppui nepavyko prasisukti pokštu su padaryta tatuiruote.


Trys vyrų viliojimo paslaptys

Trys vyrų viliojimo paslaptys

Каip moteris turėtų įvilioti vyrą į savo pinkles? Kaip sugundyti jį ir priversti viską pamiršti pasaulyje, išskyrus jos patrauklumą ir seksualumą? Kokių imtis gudrybių, kad vyras nenorėtų net pagalvoti apie kitą moterį?Мes jums atskleisime tris...


Nėštumas ir seksas: patarimai, kaip išsaugoti aistrą laukiantis

Nėštumas ir seksas: patarimai, kaip išsaugoti aistrą laukiantis

Nėštumas į poros gyvenimą atneša nemažus pokyčius. Tai greitai atsispindi ir poros lytiniame gyvenime: atsiranda baimė pakenkti vaisiui, juntami nemalonūs pojūčiai ar net skausmas, todėl lytinių santykių pradedama vengti. Tačiau 9 mėnesių laukimo...


Vyriškumo krizė

Vyriškumo krizė

Moterų emancipacijos grėsmės akivaizdoje vyrams belieka susigūžti. Taip jie ir daro. Tyrimai rodo, kad vyrus linkusios sumenkinti ne tik moterys. Dažniau stipriosios lyties atstovai patys nustumia save į šeimos ir visuomenės užribį. Jeigu nesi...


Seksas: kaip iššifruoti vyrų užuominas?

Seksas: kaip iššifruoti vyrų užuominas?

Miegamajame vyrai – paprasti ir puikiai moterims suprantami. Būtent lovoje vyras pademonstruoja savo sugebėjimą kalbėti pusiau užuominomis. Todėl kiekviena vyro frazė, pasakyta lovoje, turi savo potekstę. Reikia padaryti taip, kad vyras...


Kai jūsų netenkina seksualinis gyvenimas

Kai jūsų netenkina seksualinis gyvenimas

Regis, jis buvo jūsų svajonių vyriškis: toks romantiškas, švelnus ir rūpestingas. Ir vyras jis neblogas – būna ir blogesnių. Draugės jums pavydi santykių. Lyg ir viskas gerai, tik kodėl jūsų seksualiniai santykiai nežaižaruoja visomis...


MOTERŲ SVEIKATA – MOTERŲ RANKOSE

MOTERŲ SVEIKATA – MOTERŲ RANKOSE

Vienas svarbiausių kokybiško moters gyvenimo veiksnių – lytinė sveikata, tačiau ar tikrai mokame ja rūpintis? Reguliariai profilaktinę ginekologinę patikrą atlieka tik nedidelė dalis moterų, o juk ginekologinių problemų gali atsirasti bet...


Dideli lūkesčiai skatina nusivylimą

Dideli lūkesčiai skatina nusivylimą

Naujausio tyrimo rezultatai rodo, kad porų, kurios turi susidariusios tikslų savo santykių su būsimu vyru ar žmona vaizdą (net jei tas vaizdas nėra idealus), pasitenkinimas šeimyniniu gyvenimu sumažėja kur kas labiau nei tų, kurie vienas į kitą...


10 situacijų, kai moteris neatsisako mylėtis

10 situacijų, kai moteris neatsisako mylėtis

Pirmiausiai reikėtų išsirinkti tinkamą laiką seksui. Jei vyras pasirengęs mylėtis, tačiau bijo išgirsti iš savo mylimosios sakramentinę frazę: "man skauda galvą", jis turėtų atkreipti dėmesį į šiuos patarimus. Jei judu susipykote ar...


Nelygi santuoka

Nelygi santuoka

Vyro ir žmonos amžiaus skirtumas nulemia tarpusavio santykių vystymąsi. Ne veltui psichologai mėgsta pabrėžti: "Pasakykite, koks tarp jūsų amžiaus skirtumas ir mes papasakosime, kaip jūs gyvenate..." Jei vyras ir žmona yra beveik vienodo...


Maži spektakliai kursto aistrą

Maži spektakliai kursto aistrą

Į konsultaciją ateina poros, kurių seksualinis gyvenimas gęsta. Dažniausiai skundžiasi vyrai: žmona seksualiai neaktyvi, intymūs santykiai – vos kartą per dvi savaites, nes jai daugiau ir nereikia. Arba vyrai reikalauja, kad žmonos...


Intymios moterų infekcijos: kaip įveikti „užburtą“ ratą

Intymios moterų infekcijos: kaip įveikti „užburtą“ ratą

Dėl erzinančios makšties kandidozės tenka nuolat varstyti ginekologo duris? Tada didelė tikimybė, kad infekciją sukėlė ne Candida albicans grybelis – dažniausiai nurodomas kaltininkas. Todėl ir paskirtas gydymas metų metais gali neduoti...


B.Pittas ar L.DiCaprio: kokio sekso tikėtis iš vyrų, panašių į juos?

B.Pittas ar L.DiCaprio: kokio sekso tikėtis iš vyrų, panašių į juos?

Žinoma Kanados psichoterapeutė, žmogaus kūno tyrinėtoja Liz Burbo sukūrė teoriją, kuria remiantis, tiek vyrai, tiek moterys skirstomi į penkis psichotipus. Anot kanadiečių specialistės, žmogaus kūnas atspindi ne tik patirtas traumas, bet ir jo...


Seksas smegenyse: moksliškai išaiškinta, kas jaudina moteris

Seksas smegenyse: moksliškai išaiškinta, kas jaudina moteris

Moterys sakė tai vyrams dešimtmečiais: makšties stimuliavimas nėra tas pats, kas klitorio stimuliavimas. Smegenų skenavimas pridėjo svorio šiems teiginiams. Pirmą kartą mokslo istorijoje nustačius tikslias smegenų zonas, kurios yra aktyvuojamas...


Seksas: kodėl moterims naudingi trumpalaikiai susitikimai?

Seksas: kodėl moterims naudingi trumpalaikiai susitikimai?

Mokslininkai pamažu analizuoja seksualinius žmonių santykius ir jų reikšmę emocinei partnerių būklei. Kam teikti pirmenybę: spontaniškumui ar ilgaamžiškumui? Su mokslininkais savo intymia patirtimi sutiko pasidalinti 200 žmonių, iš kurių 123...


Kodėl seksas užmigdo vyrus?

Kodėl seksas užmigdo vyrus?

Pasimylėjote. Moteris nori dar, o vyras jau verčiasi ant šono ir pradeda snausti. Vyro knarkimas po pasimylėjimo – vienas labiausiai moteris erzinančių jo poelgių. Knygos "Vyrai, meilė, seksas" autorius Dave Zinczenko juokauja, kad...


Ką apie vienadienį seksą mano vyrai ir moterys?

Ką apie vienadienį seksą mano vyrai ir moterys?

Prancūzų psichologai atliko tyrimą ir išsiaiškino, kad 10 iš 10 vyrų pasirengę mylėtis su patrauklia, nors ir visai nepažįstama moterimi be jokių įsipareigojimų. Tuo tarpu moterys neskuba turėti intymių santykių su pirmu pasitaikiusiu nepažįstamu...


Įdomiau mylėtis lėktuve ar svetimoje lovoje?

Įdomiau mylėtis lėktuve ar svetimoje lovoje?

Viena prezervatyvų gamybos kompanija atliko apklausą ir išsiaiškino, kur amerikiečiams labiausiai patinka mylėtis. Apie 48 proc. respondentų tvirtino, kad labiausiai jaudina, kai mylisi automobilyje. Antroje vietoje atsidūrė seksas svetimoje...


Kokios asmeninės savybės turi įtakos seksualiniam pasitenkinimui?

Kokios asmeninės savybės turi įtakos seksualiniam pasitenkinimui?

Džono Hopkinso universiteto (JAV) mokslininkai atliko tyrimą ir išsiaiškino, kad jaunų, 18-26 metų žmonių seksualinis pasitenkinimas neatsiejamas nuo jų psichologinės ir socialinės sveikatos. Savo tyrime jie didžiausią dėmesį skyrė sąsajoms tarp...


Vyrų akimis: kiek kainuoja santuoka?

Vyrų akimis: kiek kainuoja santuoka?

Santuoka – dalykas rimtas, bent jau daugelis vyrų taip sako. Ir teisingai daro, bet ar rimtai apie tai pagalvoja, įvertina pasekmes, atsižvelgia į galimybes? Jeigu jūs dar nevedęs, pamąstykite ar esate tikrai pasiruošęs santuokai:...


Laimingai santuokai reikia subręsti

Laimingai santuokai reikia subręsti

Kiekvienas turi savąją laimingo gyvenimo viziją, kurioje neretai yra ir šeima. Kai mintimis grįžtame į vaikystę, regime save žaidžiančius šeimą. Joje būtinai turėjo būti tėtis, mama ir vaikai. Ar šiandien vis dar trokštame to paties? Ar tokios...


Tiesa apie savimi nelabai patenkintas poras

Tiesa apie savimi nelabai patenkintas poras

Stresas, nuovargis, vaikai – ką kaltinti dėl celibato epidemijos tarp vedusių porų? O gal stinga geismo? Girdite, kaip apie tai šnabždamasi prie rytinės kavos puodelio, mokyklos vartų arba vakare su draugėmis. Išgėrus kelis butelius vyno,...


Mokslininkai pagaliau "nupiešė" moters "žemėlapį", kuriame įrašyta klitorio vieta

Mokslininkai pagaliau "nupiešė" moters "žemėlapį", kuriame įrašyta klitorio vieta

Pagaliau mokslininkai pasakė tai, ką moterys vyrams sako jau daugelį metų. Mokslininkai oficialiai pareiškė, kad klitorinė ir vaginalinė stimuliacija moterims suteikia skirtingus pojūčius. Mokslininkai naudojo smegenų veiklos nuskanuotą vaizdą...


Tiesa ir prasimanymai apie moteris, vyrus bei seksą

Tiesa ir prasimanymai apie moteris, vyrus bei seksą

Kai kurie tarpusavio santykių stereotipai gerokai apkartina žmonių gyvenimą. Vienas atkakliai iš kartos į kartą perduodamas mitas teigia, kad moterys neva kvailesnės už vyrus. Suprantama, būna ir taip, bet toli gražu ne visada. Skandalingai...


Auskarai intymiose kūno vietose

Auskarai intymiose kūno vietose

Auskarų vėrimas į įvairias kūno vietas populiarus nuo senų laikų. Pirmą kartą istorijoje nosies pirsingas buvo užfiksuotas Artimuosiuose Rytuose prieš maždaug 4000 metų. Liežuvį pradurdavo dar senovės actekai. Auskarus, kaip drąsos ir pasiaukojimo...


Svarbiausios sutuoktinių neištikimybės priežastys

Svarbiausios sutuoktinių neištikimybės priežastys

Neištikimybei tikriausiai tiek pat metų, kiek ir žmonijai. Apie ją rašė senovės filosofai, ji minima Biblijoje: gyvenimas žengia į priekį, o apgaulė vis taip pat lydi jį, pridarydama daugybę nemalonumų. Tarp gausybės santuokoje kylančių problemų...


Penio ilgį galima nuspėti pagal rankų pirštus?

Penio ilgį galima nuspėti pagal rankų pirštus?

Rankos gali pasakyti apie savo šeimininkus daugiau nei būtų galima pagalvoti - ypač apie vyrus. Vyrai, kurių rodomieji pirštai trumpesni negu bevardžiai, paprastai turi ilgesnius penius, sakoma vienoje Pietų Korėjos mokslininkų studijoje, kuri...


Suplyšo prezervatyvas: avarinė kontracepcija arba ko negalima daryti?

Suplyšo prezervatyvas: avarinė kontracepcija arba ko negalima daryti?

Prezervatyvas perplyšo. Pamiršai praryti arba nevartoji kontraceptinių tablečių. Dar ir vaisingos dienos! Baisu pirkti testą nėštumui nustatyti. Ką daryti? Neišsigąskite! Tokiems atvejams medicina sugalvojo ekstremalią kontracepciją, kitaip dar...


Priešlaikinė ejakuliacija bus gydoma radijo bangomis

Priešlaikinė ejakuliacija bus gydoma radijo bangomis

Viena labiausiai paplitusių tarp vyrų seksualinių problemų – tai priešlaikinė ejakuliacija. Tačiau anot specialistų, šiuo metu pasaulyje nėra efektyvaus gydymo būdo nuo šio negalavimo. Nepaisant to, JAV mokslininkai įsitikinę, kad šią...


Norite greičiau pasiekti orgazmą? Bučiuokitės

Norite greičiau pasiekti orgazmą? Bučiuokitės

"Lūpos daug jautresnės nei pirštai. Todėl žmonės labiau reaguoja ne į prisilietimus, o į bučinius. Bučiuojantis suaktyvėja cheminių medžiagų perdirbimas, todėl greitai pakeliama nuotaika ir slopinama įtampa", - sako amerikiečių medicinos...


Vyrų uretritas  -  uždegimas šlaplėje arba kas yra saugus seksas

Vyrų uretritas - uždegimas šlaplėje arba kas yra saugus seksas

Šlaplė yra latakas, jungiantis šlapimo pūslę su išore. Vyro šlaplė yra apie 20 cm ilgio, jungianti šlapimo pūslę su varpos galvute. Vyrams šlapinantis, iš šlapimo pūslės pro šlaplę išteka šlapimas, o sueities metu - sėkla. Uretritas -...

lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9