Rugsėjo 20d. Penktadienis

„Prima Spremitura BIO“ - pirmoji PGI sertifikuota kosmetikos linija

2016 Vasario 16d.
Peržiūrų skaičius: 17998

Du genialūs verslininkai iš Toskanos 2008 m. sukūrė naują kosmetikos gaminių liniją, kuri tausoja aplinką, žemę ir sveikatą. Tai „Idea Toscana Prima Spremitura“ - pirmoji kosmetikos linija iš aukštos kokybės maisto produktų, kuriai Žemės ūkio ministerija suteikė PGI (Protected Geographical Indication – saugoma kilmės vietos nuoroda), nes visa ji sukurta naudojant ekologišką, ypač tyrą alyvuogių aliejų „Toscano PGI“.

Antonio Pieri ir Ludovico Martelei yra šio iššūkio pionieriai, kuris neturėjo precedento pastaraisiais krizės mėnesiais. Kosmetikos linija ir tvirtu įsitikinimu jie užkariavo įvairias šalis visame pasaulyje.

Glaudžiai bendradarbiaudami su Ypač tyro alyvuogių aliejaus „Toscano PGI“ apsaugos konsorciumu, kuris yra neatsiejamas šio projekto partneris, kiekvienais metais bendradarbiaujantis su 11500 asociacijų, įskaitant daugiau nei 600 išpilstytojų, 300 aliejaus spaudyklų ir 7 mln. registruotų augalų – tai yra Toskanos prekių ženklas visame pasaulyje. Iš 2007 m. lapkričio mėn. „Spremitura“ 2008 m. pradžioje buvo galima pagaminti liniją „Prima Spremitura“.

Kiekvienų metų lapkričio mėn. žemdirbių konsorciumai dirba tam, kad kiek galima greičiau pateiktų geriausią aliejų kosmetikos gamybai. „Mūsų konkurentai naudoja pačius įvairiausius augalinius aliejus, iš jų ir alyvuogių“, – aiškino Pieri. Tokiu atveju, pasirinkti aliejai yra rafinuojami, tvarkomi, apdorojami cheminiu ir fiziniu lygiu, kad taptų skaidresni, stabilesni ir būtų geresnės jų aromatinės savybės. Taip apdoroti aliejai praranda dalį vietinių aliejų savybių, todėl sumažėja jų naudingumas sveikatai.

Gaminių linijoje Prima Spremitura tausojamos tokios žaliavos kaip ekologiškas, ypač tyras alyvuogių aliejus „Toscano PGI“ ir jo gamybos reguliavimas. Būtent todėl pasirinktas aliejus jokiu atveju nėra modifikuojamas ir naudojamas būtent toks, koks pristatomas iš aliejaus spaudyklos, prieš tai jį sertifikavus kaip „Toscano PGI“. Jis ne tik ekologiškas, bet ir naudingas odai. Moksliškai įrodyta, kad Toscano PGI Extra Virgin Olive Oil“ tinka naudoti kaip apsaugą nuo laisvųjų radikalų, taigi ir nuo senėjimo. Jame gausu nesočiųjų ir polinesočiųjų riebalų rūgščių, jo labai mažas rūgštingumas, todėl organizmas jį lengvai suskaido. Be to, jame gausu polifenolių ir tokoferolių, įskaitant vitaminą E. Būtent todėl iš geros idėjos gimė puikūs gaminiai.

Kaip mes dirbame

Mūsų konkurentai naudoja pačius įvairiausius augalinius aliejus, tarp jų ir alyvuogių. Pasirinkti aliejai yra rafinuojami, tvarkomi, apdorojami cheminiu ir fiziniu lygiu, kad taptų skaidresni, stabilesni ir būtų geresnės jų aromatinės savybės. Taip rafinuojant ir valant, prarandama dalis vietinių aliejų savybių, o augaliniai aliejai praranda veikliuosius ir odai naudingus komponentus.

Prima Spremituralinijos formulės sukurtos laikantis gamybos reglamento, kurį nustatė ypač tyro alyvuogių aliejaus „Toscano PGI“ apsaugos konsorciumu: atrinkta natūrali žaliavaekologiškas, ypač tyras alyvuogių aliejus „Toscano PGI“ jokiu atveju nėra modifikuojamas. Naudojamas būtent toks, koks pristatomas iš aliejaus spaudyklos, atlikus teisingą patikrą ir sertifikavimą. Laikantis formulės, gamybos proceso pabaigoje, atvėsinus iki patalpos temperatūros paruoštus gaminius, šalta aliejaus žaliava supilama tiesiai į originalią pakuotę, kaip ir reikalauja reglamentas. Taikant šią procedūrą, visos vertingų veikliųjų medžiagų naudingosios savybės patenka į odą, ją praturtina, drėkina ir maitina.

Ekologiškas, ypač tyras alyvuogių aliejus „Toscano PGI“

Net trumpiausiai akimirkai sudėtinga įsivaizduoti Toskanos kraštovaizdį be alyvmedžių. Iš tiesų alyvmedžiai visada buvo neginčijami šios teritorijos valdovai, o vertingas aliejus, spaudžiamas iš alyvuogių, visada liudija unikalų žinių, kvapų ir skonių paveldą – autentiškiausias Toskanos tradicijas.


Laikantis šios sveikos tradicijos, dar gerokai prieš moksliškai įrodant jos be galo gausias naudingąsias savybes, tokias kaip didelis antioksidacinis poveikis dėl gausaus polifenolių kiekio (todėl aliejus ypač tinka vaikų mitybai), buvo gausiai naudojamas ekologiškas, ypač tyras alyvuogių aliejus „Toscano PGI“. Jis plačiai naudojamas ruošiant tipiškus firminius patiekalus  liaudies medicinoje ir grožio procedūroms.

Siekiant išsaugoti šį vertybių paveldą ir užtikrinti kokybę bei gaminio autentiškumą, 1997 m. daugiau nei 10 tūkst. ūkininkų, Toskanoje auginančių daugiau nei 150 tūkst. hektarų arba daugiau nei 6,5 mln. alyvmedžių, susibūrė į Ypač tyro alyvuogių aliejaus „Toscano PGI“ apsaugos konsorciumą.

Tai vienintelė įstaiga, kuri gali suteikti pripažinimą „Organic Toscano PGI Extra Virgin Olive Oil. Šis sertifikavimas taikomas visiems gamybos etapams nuo alyvuogių auginimo ir derliaus nuėmimo iki aliejaus spaudimo ir išpilstymo. Visi šie gamybos etapai atliekami tik Toskanoje, o cheminės, fizikinės ir organoleptinės produkto savybės atitinka griežtus gamybos reguliavimo reikalavimus.


„Natrue“ – griežtas tarptautinis sertifikavimas

Ekologiška kosmetika

Gauti ekologinį sertifikavimą nėra paprasta. Pirma, kosmetikos gaminyje turi būti minimalus natūralių ingredientų kiekis, iš kurių 95 procentai turi būti ekologiškos. Šie ingredientai taip pat privalo būti pagaminti naudojant natūralius procesus. Visos „Natrue“ gaminių linijos atitinka specialius kriterijus ekologiniam sertifikavimui gauti, atsižvelgiant į paskirtį, pagal kurią tam tikras gaminys bus naudojamas. Pavyzdžiui, ekologiškai dušo želei taikomi kriterijai skiriasi nuo taikomų ekologiškam kūno kremui.

Bet „Natrue“ liniją sudaro ne vien tik natūralūs ingredientai – taip pat rūpinamės ir pakuote. Ribojame esamą pakuočių kiekį ir pakuočių gamyboje naudojame perdirbtas medžiagas – taip stengiamės sumažinti gaminių poveikį aplinkai.

„Prima Spremitura BIO“ atitinka griežtus EKOLOGIŠKOS KOSMETIKOS sertifikavimo reikalavimus:

- pagaminta iš natūralių ingredientų;

- 95 % ingredientų yra ekologiški ir sertifikuoti;

- kai galima naudoti ekologiškus ir sertifikuotus ingredientus, jų negalima pakeisti neekologiškais ingredientais;
- nebuvo naudojami genetiškai modifikuoti ingredientai;

- 100 % natūralus aromatas.

Rūpinamės kiekvienu šios priemonės gamybos aspektu: nuo sveikos darbo aplinkos iki griežto kokybės kontrolės reguliavimo.

„Prima Spremitura BIO“ yra pirmoji ekologiškos ir sertifikuotos kosmetikos linija, kurioje naudojamas ekologiškas, ypač tyras alyvuogių aliejus „Toscano PGI“, gavusi Italijos žemės ūkio ministerijos leidimą paversti aliejų iš maisto produkto į kosmetikos priemonę.


Išsigydyk nuo plaukų slinkimo pats!

Išsigydyk nuo plaukų slinkimo pats!

Maždaug 85 milijonai žmonių Šiaurės Amerikoje kenčia nuo plikimo. Daugeliu atvejų, plaukų netenkantys žmonės žiūri į ateitį neužtikrintai ir skausmingai, o kai kuriems plikimas ir bendra išvaizda tampa visa apimančia tragedija. Anksčiau buvo maža...


Vitaminas, apsaugantis nuo krūties vėžio

Vitaminas, apsaugantis nuo krūties vėžio

Dėl vėžinių ląstelių susidarymo dabar girdime itin daug diskusijų. Kaltinami ir gyvulinės kilmės maisto produktai, ir deginimasis saulėje, ir genetika (nors nėra tiesioginių įrodymų, kad ši liga paveldima). Tačiau mokslininkai sutelkė dėmesį į...


Dr. Organic - gamtos paslaptys mūsų grožiui

Dr. Organic - gamtos paslaptys mūsų grožiui

Visais laikais moterys yra ir buvo moterimis, norinčiomis švytėti, kerėti, patikti sau ir kitiems! Ir visais laikais jos tokios: prisidengusios paslapties šydu, randančios kiekviena savo grožio paslaptį... Buvo metas, kai moterys save lepinti ir...


Kaip braškės gali apsaugoti Jūsų odą nuo žalingų UVA spindulių?

Kaip braškės gali apsaugoti Jūsų odą nuo žalingų UVA spindulių?

Daugumą odos problemų sprendimo ir gydymo būdų galime surasti natūralioje gamtoje. Kiekvienas iš mūsų esame ekosistemos dalis ir negalime savęs nuo jos atskirti. Todėl turime rūpintis ir savimi, ir šia sistema...


Amžina jaunystė? Tai – paprasta!

Amžina jaunystė? Tai – paprasta!

At Jūs kada nors skaičiavote kiek Jums kainuoja Jūsų grožis kai Jums 35 metai ar daugiau ? Visi tie kremai-liftingai, geliai-pilingai ir kaukės, kuriuos perkate dideliais kiekiais, o ypač artėjant kitam gimtadieniui... Ar kada nors liūdėjote dėl...


HYALUAL® - Šveicariška kokybė - rinkos lyderis - naujos kartos redermalizacijos priemonės

HYALUAL® - Šveicariška kokybė - rinkos lyderis - naujos kartos redermalizacijos priemonės

Hyalual® institutas Šveicarija - tai novatoriška įmonė, kuri atlieka mokslinius tyrimus, užsiima produktų gamyba ir teikia paslaugas, susijusius su odos senėjimo stabdymo procesais, odos atjauninimu, korekcija ir atstatymu. Vienas iš...


Kaip prižiūrėti odą brandžiame amžiuje?

Kaip prižiūrėti odą brandžiame amžiuje?

Senstantis organizmas patiria daug iššūkių, tarp jų ir odos senėjimą. Tai ne tik odos elastingumo praradimas, besiformuojančios raukšlės, bet ir odos apsauginės (barjerinės) funkcijos sutrikimas. Barjerinę odos funkciją sutrikdo odos hidrolipidų...


Hair max Prima 7 Laser Comb

Hair max Prima 7 Laser Comb

Stimulioja plaukų augimą, stabdo slinkimą, padidina tankumą, atgaivina pažeistus plaukus, stabdo plaukų retėjimo procesą


DMK kosmetika: atkurdami odą atkuriame gyvenimus

DMK kosmetika: atkurdami odą atkuriame gyvenimus

„Jeigu dėl kokio nors likimo smūgio būčiau priverstas atsisakyti visų savo profesijos „instrumentų“, išskyrus vieną, pasirinkčiau fermentus“, – viename savo straipsnyje teigia DMK kosmetikos kūrėjas amerikietis Danne...


Mineralų kompleksas "Baltasis Baltijos Auksas"

Mineralų kompleksas "Baltasis Baltijos Auksas"

100% Natūralus ir ekologiškas "Baltasis Baltijos Auksas" - labai smulkių skaidulų kalkakmenio akytas mineralas, sudarytas iš kalcito ir mikroorganizmų su mikrokristalinėmis nuosėdomis.


Rapunzel OXYGUARD® - aukščiausios kokybės tyri augaliniai aliejai

Rapunzel OXYGUARD® - aukščiausios kokybės tyri augaliniai aliejai

Gyvenime – kaip kine. Viena emocijų audra po kitos, nuolatinis nuovargis ir nepasitenkinimas visa mane supančia aplinka galiausiai padarė savo. Ištaikę laisvesnę savaitę, su vyru išvykome atostogų – nors tuo metu mums atrodė, kad...


Paprastas būdas kaip išvengti peršalimo

Paprastas būdas kaip išvengti peršalimo

Kuo toliau, tuo labiau gyvenimo ritmas greitėja, o mums visiems reikia spėti prisitaikyti prie tokio jo tempo. Kiekvieną dieną susiduriame su naujais iššūkiais, skubame viską atlikti laiku ir nieko nepamiršti. Tad dažnai nesurandame laiko...


Grožis psichologo akimis

Grožis psichologo akimis

Kaip manote, ką apima sąvoka "grožis"? O kokie būtent išvaizdos duomenys leidžia moteriai jaustis patraukliai? Kodėl vienos visiškai patenkintos tuo, kuo jas apdovanojo gamta, o kitos visą gyvenimą dejuoja esančios netinkamo ūgio,...


Itin ekologiška, natūrali veido priežiūros kosmetikos linija – Vandenyno stebuklas!

Itin ekologiška, natūrali veido priežiūros kosmetikos linija – Vandenyno stebuklas!

Neseniai Cosmoprof Baltic, oficialus profesionalios kosmetikos Casmara atstovas Lietuvoje, pristatė naujausios kartos, itin ekologišką, natūralią veido priežiūros kosmetikos liniją – Vandenyno stebuklas. Apie naująją liniją ir jos ypatumus...


Organinė kosmetika PLANTE SYSTEM: gamtos ir mokslo vienybė

Organinė kosmetika PLANTE SYSTEM: gamtos ir mokslo vienybė

Organinės kosmetikos linija PLANTE SYSTEM idealiai pritaikyta odai, jos nedirgina, žadina pojūčius ir yra nepaprastai gryna. PLANTE SYSTEM laboratorija išplėtojo itin efektyvų augalinių ekstraktų gamybos metodą – ekstrakciją iki 300...


Kad plaukai neslinktų!

Kad plaukai neslinktų!

80 proc. vyrų ir 65 proc. moterų turi plaukų slinkimo arba plikimo (alopecijos) problemą. 80 proc. vyrų ir 65 proc. moterų turi plaukų slinkimo arba plikimo (alopecijos) problemą.


Kosmetikos žaliosios arbatos pagrindu

Kosmetikos žaliosios arbatos pagrindu

Kosmetikos priemonės yra tos priemonės, be kurių neišsiverčia nei viena dailiosios lyties atstovė. Iš tiesų, kosmetika turi didelį poveikį – jaunina, gražina, maitina, drėkina, leidžia džiaugtis sveika ir gražia oda. Vis dėlto, svarbu...


Kokių odos priežiūros priemonių vengti nėštumo metu?

Kokių odos priežiūros priemonių vengti nėštumo metu?

Moterims, mėgstančioms save prižiūrėti nėštumas dažnai atneša kalnus naujų iššūkių. Sunku atskirti, kas galima ir reikėtų vengti, kas kenkia ir kas sveika. Reikia peržvelgti nemažai naudojamos kosmetikos, įsitikinti, kokios priemonės, tarp jų ir...


Fotomoduliacinė šviesos terapija - Bioholistinės technologijos

Fotomoduliacinė šviesos terapija - Bioholistinės technologijos

LED (Light emitting diode) fototerapija arba fotodinaminė šviesos terapija - tai procedūra, aktyvinanti odos ląstelių funkcijas, skleidžiant intensyvų ir siaurą šviesos spektrą. Veikimu panaši į fotosintezę, kurios metu augalas,...


Bellápierre Mineral Makeup – mineralinė revoliucija makiažo pasaulyje!

Bellápierre Mineral Makeup – mineralinė revoliucija makiažo pasaulyje!

Iki šiol jums atrodė, jog natūrali ir ekologiška kosmetika tinkama tik eiliniam, į akis nekrentančiam „pilkos pelytės“ makiažui sukurti? O gal atspalvių pasirinkimas buvo nepakankamai platus? Siūloma kosmetika neatitiko madingų...


Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9