Rugsėjo 18d. Trečiadienis

Novexpert be konservantų

2016 Gegužės 9d.
Peržiūrų skaičius: 13366
Novexpert be konservantų

0% cheminių medžiagų, 0% konservantų, 100% hipoalerginė - tai ne reklaminis Novexpert, kosmeceutinės odos priežiūros priemonių gamintojų šūkis, siekiantis suklaidinti vartotoją, o užrašas, skelbiantis patikimą informaciją, patikrintą AFFSSAPS (French Health Products Safety Agency ), patvirtintą tokių nepriklausomų ekspertų  kaip ekologiškos kosmetikos sertifikavimo įstaigų Ecocert ir Cosmos bei apsaugota 2 INPI (National Institute of Industrial Property) patentais.

Teisėta galimybė ant visų pakuočių rašyti „0% konservantų“ Novexpert kainavo daug  pastangų ir pinigų.Tai kodėl šis gamintojas nepagailėjo 5 metų darbo bei keletos mln. eurų projektui, kurį įgyvendinus, buvo galima atsisakyti visų tiek leidžiamų klasikinių, tiek netiesioginių konservantų. Kodėl tai buvo taip svarbu? Atsakymą į šį klausimą pateikia patys Novexpert specialistai, nurodydami  tris pagrindines tokio sprendimo priežastis:

1. Konservantai ne tik prasiskverbia pro visus odos sluoksnius, bet taip pat  patenka į kraują ir šlapimą;
2. Patekę į žmogaus kūną, jie labai lėtai arba visai biologiškai nesiskaido, o kaupiasi organizmo audiniuose, taip sukeldami įvairiausias alergijas  bei uždegimus. Beje, Novexpert specialistų dėka  2013 metais Europos reglamentuose atsirado reikalavimas atsižvelgti į konservantų biologinį neskaidomumą ir jo kaupimąsi žmogaus organizme.
3. Konservantai  tokie galingi, kad naikina visas tiek „blogąsias“ bakterijas  pačiame produkte, tiek „gerąsias“, sudarančias svarbią sveikos odos floros dalį ir saugančias  žmogaus organizmą nuo patogeninių mikroorganizmų kolonizacijos.

Žodis konservuoti kilęs iš lotynų kalbos žodžio „conservare” ir reiškia „išsaugoti, išgelbėti“. Šis žodžio vertimas tiksliai parodo, kam kosmetikos produktuose reikalingi konservantai. Jų užduotis yra produktus išgelbėti nuo sugedimo dėl mikroorganizmų poveikio,  numarinant juos arba bent jau sustabdant jų augimą. Tuomet  kyla klausimas,  kaip  Novexpert gamintojams pavyko savo  gaminiams su nepažeista pakuote suteikti 4 metų, o atidarytiems – iki 6 mėnesių garantiją, išsaugant jų efektyvumą ir  nenaudojant jokių konservantų?

Tikri alternatyvūs metodai, kuriems nereikia konservantų, iš tiesų egzistuoja. Ir tai įrodė  Cyrille Telinge ir jo gydytojų komanda,  kuri  jau 20 metų  buvo žinoma ir įvertinta dėl savo atradimų ir patirties, kuriant naujos sudėties preparatus  ir technologijas  senėjimo prevencijos srityje. Tik tokie talentingi bei visame pasaulyje pripažinti aukščiausio lygio savo srities specialistai kaip DrJacques Leclere (fitologijos ir odos biologijos specialistas, dirbęs techniniu vadovu Shiseido bei vyriausiuoju moksliniu vadovu  Nuxe),  DrDaniel Colletta (organinės chemijos specialistas, kelių universitetų profesorius, buvęs Kanebo tyrimų centro narys),

Dr. Karl Lintner (odos biologijos specialistas, dirbęs vyriausiuoju moksliniu vadovu kompanijoje, kuri specializavosi priešraukšlinio poveikio molekulių gamyboje; be to, vienintelis pasaulio mokslininkas, laimėjęs 2 prestižiškiausius apdovanojimus odos priežiūros srityje), Dr. Rosella D‘Anna („triguba“ mokslų daktarė: farmacijos – Italijoje, senėjimo prevencijos biologijos – JAV, ląstelių biologijos – Prancūzijoje) ir, žinoma,  pats Cyrille Telinge ( vienas iš Novexpert įkūrėjų ir, kurio vadovaujama laboratorija jau 10 metų dirba tokiems prekių ženklams  kaip Bausch & Lomb, Bayer, Roche, J&J….) sugebėjo atsisakyti naudoti konservantus savo kosmetikos produktuose ir pasiūlyti bei įgyvendinti šiuos sprendimus:

1. Unikalios biotechnologijos kovai su „blogosiomis“ bakterijomis.

Biotechnologijos – tai nesukuriančios  taršos  ir naudojančios gyvus mikroorganizmus (bakterijos, fermentai, mielės) technologijos, kurių pagalba sukurtos formulės yra ne tik biologiškai skaidžios, bet ir biologiškai giminingos žmogaus organizmui,  sužadina natūralius procesus bei sugeba pačios apsiginti nuo kenksmingų bakterijų. Kitaip tariant, parenkami tokie ingredientai, kurie būtų nepalankūs mikroorganizmų dauginimuisi. Puiki iliustracija – Magnio linijos aktyvus ingredientas prebiotikas (oligasacharidas), „maitinantis“ „gerąsias“ bakterijas (pvz., Micrococcus Kristinae, Lactobacillus Pentosus...) ir labai nemėgstamas  tokių „blogųjų“  kaip Propionibacterium ar Staphylococcus aureus. Rezultatas – „blogosios“ miršta iš alkio. Tas pats pasakytina ir apie biotechnologiškąjį peptidą,  išgautą iš probiotiko Lactobacillus, kuris žymiai sumažina tokių kenksmingų bakterijų  kaip E.coli, P.aeruginosa ir kt.skaičių.

Pažangiosios biotechnologijos buvo pritaikytos  ir kuriant fragmentuotą hialurono rūgštį. Ji yra ypač gryna, 100% suyranti, jos gamybos būdas nesukuria jokios taršos, reikalauja mažai energijos ir turi neribotus atsinaujinačius šaltininius (gaminama  iš pieno fermentų bei kviečių ) . Vienu žodžiu, yra tikras pažangiosios biotechnologijos atstovas, puikiai pasitarnaujantis stimuliuojant Beta defensine peptido gamybą, kuris savo ruožtu  70% sumažina patogeninių mikroorganizmų skaičių.

„Geriau prevencija nei nukenksminimas ar naikinimas“ – taip formuluojamas vienas iš kovos su bakterijomis būdas, kurį pritaikė savo kosmetikos priemonių gamyboje Novexpert specialistai. Lygiai taip skamba ir pirmasis iš 12 naujos chemijos šakos klasiko, australo Paulio T.Anastas’o 1998 m. paskelbtų  „žaliosios chemijos“ principų, kurį sėkmingai įgyvendina Novexpert, bakterijų slopinimui panaudoję padidintą osmosinį slėgį. Kaip žinia, kremų sudėtyje vandens neišvengsime, o produktai, kurių sudėtyje yra vandens, greičiau genda, jų galiojimo laikas trumpesnis. Taip yra todėl, kad vanduo yra puiki terpė mikroorganizmų dauginimuisi. Bet technologiškai  padidinta, „blogąją“ bakteriją supančio tirpalo koncentracija kreme ar kitoje priemonėje,  neleidžia bakterijos ląstelei gauti vandens, ir ši ....susiraukšlėja ir miršta.  O „gerosioms“  mūsų odos ląstelėms šio, kosmetiniuose produktuose esančio vandens nereikia, nes joms pakanka  mūsų odoje esančio vandens. Taigi, šios inovatyvios sistemos dėka vanduo Novexpert priemonėse įgauna gelio konsistenciją, kas  „švelniai“, bet patikimai užkerta kelią patogeninių mikroorganizmų dauginimuisi pačiame produkte, o rezultate ir patekimui  ant odos. Ir tai be jokių konservantų!

2. Pažangių technologijų pritaikymas aktyvių ingredientų stabilizavimui

Kaip jau minėjome, viena iš konservantų naudojimo paskirčių yra kuo ilgiau išsaugoti ne tik produkto šviežumą, bet ir jo efektyvumą, t.y. pageidaujamą  jo aktyvių ingredientų poveikį. Kaip tai padaryti be konservantų, Novexpert tai įrodė, sukūrę unikalų stabilizuotą vit.C. Iš tikrųjų, Novexpert Vit.C linijos pažangiose formulėse  naudojamas 2  rūšių stabilizuotas vit.C, japoniškas ir prancūziškas. Japoniškasis – tai lengvai modifikuotas grynasis vit.C, tiksliau, jo viena jo molekulė žaliosios chemijos reakcijos metu sujungiama su  kita aktyviąja molekule, kuri ir užtikrina šio vitamino neįtikėtiną stabilumą. Prancūziškasis gaunamas biotechnologiškai sujungiant dvi, t.y. grynojo vit.C ir organinio silicio molekules. Stabilizuotas vitaminas C stabilesnis nei įprastas vitaminas C, nes jis nėra taip lengvai paveikiamas šviesos ar karščio.Šios abi, nepaprastai patvaraus stabilizuoto vitamino C rūšys, įeina į Novexpert serumo sudėtį ir išlieka veiksmingos keletą mėnesių po atidarymo.

3. Speciali natūralių konservantų naudojimo sistema

Norint užtikrinti ne tik saugų, bet ir ilgalaikį priemonės vartojimą Novexpert formulėse naudojami   ir natūralūs konservantai. Novexpert gali didžiuotis, kad  biotechnologiškai pažangius elementus suderino su natūraliais ingeidientais tokiais kaip vitaminu E, naudojamu išsaugoti riebalus nuo sugedimo, bei jau minėtu didelės koncentracijos stabilizuotu vitaminu C. Iš tiesų nei vitaminas E, nei C nėra konservantai (kadangi neturi antibakterinių, antimikrobinių ar priešgrybelinių savybių), todėl,  tik naudojami kartu su kitomis medžiagomis (kaip kompleksas),  atlieka natūralaus konservavimo funkciją.

Novexpert pasididžiavimas šioje srityje – tai stipriai koncentruotas serumas veidui su 5 rūšių Omega, nes tai tikras natūralių konservantų panaudojimo ir tarpusavio suderinimo„šedevras“. Jame rasime tokius pirmo šalto spaudimo, visiškai natūralius ( 7 „Be“: BE konservantų, BE pesticidų, BE genetinių modifiacijų, BE cheminio apdorojimo, BE tirpiklių, BE pridėtų molekulių, BE kaitinimo) aliejus tokius kaip  granatmedžio sėklų, sezamo, šaltalankio ir afrikietiško kietrio, kurie be savo unikalių efektų odai dar yra ir puikūs antioksidantai.

Kalbant apie kitą natūralių konservantų panaudojimo būdą, būtina paminėtis inovatyvųjį  Novaxyline, užpatentuotą  Novexpert laboratorijos ir padėjusį  Novexpert laimėti daugiau nei 11 apdovanojimų! Novaxyline - sudėtingas kompleksas, susidedantis iš ultra-efektyvių dumblių ekstrakto ir cukraus. Tiksliau sakant, tai yra rudieji dumbliai (sugebantys išgyventi ekstremalioje temperatūroje, atsilaikyti prieš UV spindulius ir druskų poveikį), sujungti su polisacharidais. Šis "dumbliai/cukrus" kompleksas yra beveik visuose Novexpert produktuose, nes puikiai atlieka antioksidanto vaidmenį, taip natūraliai juos apsaugodamas nuo gedimo. Bet šis kompleksas gali „užkonservuoti“  ne tik Novexpert kosmetikos produktus. Jis sugeba „užkonservuoti“... mūsų jaunystę!!! Kaip? Ir čia Novexpert gydytojai įžengia į epigenetikos, jauno mokslo apie molekulių mechanizmus, veikiančius genų aktyvumą, valdas. Ištyrus Japonijos salos Okinawos gyventojus (didžiausia šimtamečių koncentracija pasaulyje), paaiškėjo jų ilgo ir sveiko gyvenimo paslaptis – genas SIRTUINAS, kuris aktyviai reiškėsi senolių genome. Vadinasi, reikia suaktyvinti šį fantastišką „jaunystės geną“,  kurio yra visose žmogaus kūno ląstelėse, taigi ir odoje. Tai ir padarė Novexpert gydytojai , sukurdami Novaxyline,  kuris tapo naujos kartos  dermatologinių produktų  pirmtakas, susiejantis savyje didelį efektyvumą,aukšta toleranciją ir saugumą.

4. Griežta užterštumo kontrolė visose gamybos stadijose

Kita alternatyva, norint apsaugoti kosmetikos produktus nuo gedimo yra griežta jų gamybos priežiūros kontrolė visose jos stadijose. Nustatyta, kad dažniausiai  kosmetiniai gaminiai mikrobiškai užteršiami jų gamybos, o ne vartojimo metu. Todėl Novexpert laboratorijos yra įdiegusios Gerosios gamybos praktikos (GMP) principus, o tai reiškia, kad gamybos proceso metu taikomi labai griežti reikalavimai aplinkos sterilumui (100 kartų griežtesni, nei standartiniai EU reikalavimai), norint produktus apsaugoti nuo atsitiktinių teršalų.

5. Pakuotė (sterilumas)

Produkto šviežumui išsaugoti taip pat svarbi ir pakuotės rūšis. Produktai indeliuose su didele anga yra lengvai užteršiami bakterijomis, nes paviršius, kuris atidarius indelį kontaktuoja su bakterijomis, yra labai didelis. Kiekvieną kartą, pirštu palietus paviršių, į produktą patenka naujas kiekis bakterijų.Todėl kaipdar vieną  alternatyvą konservantams, Novexpert  gamintojai pasirinko tūbeles  ir indus su dozatoriais, nes tik tokie indeliai apsaugo nuo užteršimo iš išorės ir produktus  galima ilgai išsaugoti šviežius ir juos galima laikyti tiesiog vonios kambaryje.

Daugiau informacijos: www.juara.lt


Orgazmotronas

Orgazmotronas

Užsimerki. Atsipalaiduoji. Leidi sau jausti. Pasiduodi. Prisilietimas neįtikėtinas. Atrodo, kad glamonėja pats artimiausias, pats svarbiausias. Tirpsti, ištirpsti. Niekas nebesvarbu. Jauti. Kūnas į pojūčius atsako mažyčiais malonumo šiurpuliukais,...


Keratininis tiesinimas

Keratininis tiesinimas

Keratininis tiesinimas – tai tokia plaukų tiesinimo procedūra, kurios metu plaukas yra prisotinamas keratinu. Keratinas yra baltymas, įeinantis į natūralią mūsų plauko struktūrą. Tik 3 procentus plauko sudėties sudaro vanduo, likusieji 97...


Kas gali suaktyvinti snaudžiančius plaukų folikulus naujam augimui?

Kas gali suaktyvinti snaudžiančius plaukų folikulus naujam augimui?

„Kasdien matydama savo retėjančius plaukus, nebegaliu žiūrėti į veidrodį. Pamačiusi šviečiantį viršugalvį, kaskart apsipilu ašaromis. Kaip atrodysiu netekusi plaukų? Kas toliau – perukas? Prisiklausiau visokių patarimų, viską...


Balzamas moters organizmui

Balzamas moters organizmui

Kartais moterys, nuolat besirūpindamos namais, šeima ar karjera, pamiršta deramai pasirūpinti savo sveikata ir grožiu. O tam žinių reikia ne tiek ir daug – užtenka prisiminti jau prieš kelis šimtmečius pradėtą vartoti vaistinį augalą, kurio...


Vitella U Nutrilotio ir sausa oda

Vitella U Nutrilotio ir sausa oda

Atopinis dermatitas itin dažna lėtinė uždegiminė odos liga, kuria labiausiai serga vaikai. Vienas iš pagrindinių ligos požymių – odos barjero sutrikimas, kuris atsiranda pakitus epidermio lipidų (keramidų) struktūrai. Dėl to sutrinka odos...


Retinolio naudojimas kosmetikoje

Retinolio naudojimas kosmetikoje

Retinoidai buvo pradėti naudoti kosmetikoje aštuntajame dešimtmetyje. Iš pradžių jų naudojimas estetinėje medicinoje buvo sutelktas spuogų problemoms spręsti, taip pat pastebėtas retinoidų regeneruojantis, senėjimą stabdantis poveikis.


Emu taukai

Emu taukai

Australijos Emu (Dromiceius novaehollandiae), yra vienas iš seniausių dinozaurų palikuonių ir yra antras iš didžiausių pasaulio paukščių. Iki 3 metrų ūgio ir apie 100 kg svorio. Šis gyvūnas yra nacionalinio savitumo simbolis, jis –...


Vitaminas, apsaugantis nuo krūties vėžio

Vitaminas, apsaugantis nuo krūties vėžio

Dėl vėžinių ląstelių susidarymo dabar girdime itin daug diskusijų. Kaltinami ir gyvulinės kilmės maisto produktai, ir deginimasis saulėje, ir genetika (nors nėra tiesioginių įrodymų, kad ši liga paveldima). Tačiau mokslininkai sutelkė dėmesį į...


SeboCalm maitinamasis naktinis kremas

SeboCalm maitinamasis naktinis kremas

Praturtintas maitinamasis kremas skirtas normaliai, sausai odai. Praturtintas augalų aliejais (vaistinė medetka,azijjinė centelė), kurie atstato sausą, aplinkos poveikio (sausas oras, šaltis) nualintą odą. Savo sudėtyje turi aukščiausios kokybės...


Lietuvės putlesnių lūpų nori ne mažiau nei didesnės krūtinės

Lietuvės putlesnių lūpų nori ne mažiau nei didesnės krūtinės

Putlesnės lūpos – dažnos moters svajonė. JAV mokslininkai ištyrė, kad žmonės su didesnėmis lūpomis kitiems atrodo seksualesni. Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas medicinos mokslų daktaras Kęstutis Maslauskas sako, kad...


SOS! Plaukų slinkimas

SOS! Plaukų slinkimas

Nuo senų laikų manyta, kad plaukuose slypi gyvybės energija, o viduramžiais Europoje buvo tikima, kad plaukuose – raganų ir burtininkų galios. Šiandien sveiki ir tvarkingi plaukai išlieka viena svarbiausių grožio išraiškų ne tik estetikos,...


Ar Įmanoma Treniruočių ir sveikos mitybos pagalba taupyti pinigus?

Ar Įmanoma Treniruočių ir sveikos mitybos pagalba taupyti pinigus?

Dauguma žmonių nesimankština ir tai pateisina tokiu argumentu – negaliu leisti sau sportuoti, nes neturiu pinigų. Tiesiog nelieka atliekamų pinigų tam, kad galėčiau pradėti lankytis sporto klube, kurio paslaugos yra pakankamai nepigios. Ar...


Rapunzel OXYGUARD® - aukščiausios kokybės tyri augaliniai aliejai

Rapunzel OXYGUARD® - aukščiausios kokybės tyri augaliniai aliejai

Gyvenime – kaip kine. Viena emocijų audra po kitos, nuolatinis nuovargis ir nepasitenkinimas visa mane supančia aplinka galiausiai padarė savo. Ištaikę laisvesnę savaitę, su vyru išvykome atostogų – nors tuo metu mums atrodė, kad...


Didysis moterų priešas - celiulitas

Didysis moterų priešas - celiulitas

Didysis moterų priešas, apie kurį pagalvoja kiekviena tiek jaunesnio, tiek brandesnio amžiaus moteris - celiulitas. Apie jo atsiradimą ir kovą su juo kalbėta ir rašyta daug, tačiau, rodos, naudos jokios. Atidžiau pažvelgusios, šį...


Šiuolaikinė aparatinė kosmetologija - efektyvūs estetiniai sprendimai

Šiuolaikinė aparatinė kosmetologija - efektyvūs estetiniai sprendimai

Dauguma iš mūsų turime veido ar kūno odos problemų, kurios kartais mus varo į neviltį...Tačiau šiuolaikinių technologijų dėka, odos problemoms spręsti yra galimybė pasiūlyti efektyvias aparatines procedūras, kurias atlieka šios srities profesionalai.


Šilkas plaukams: revoliucija plaukų kosmetikoje

Šilkas plaukams: revoliucija plaukų kosmetikoje

Kosmetikos su natūraliu šilku kūrėjai padarė tikrą revoliuciją plaukų puoselėjimo srityje – jie pakeitė principinį požiūrį į pačius plaukus kaip į gyvą materiją. Pirmiausia tai reiškia, kad privalome paisyti natūralių plauko gyvavimo dėsnių,...


Kaip pasiruošti lazerinei epiliacijai ir pasirūpinti oda?

Kaip pasiruošti lazerinei epiliacijai ir pasirūpinti oda?

Kiekvieno žmogaus plaukai skiriasi pagal savo ilgį, spalvą, formą, pasiskirstymą ant kūno. Praktiškai visais atvejais žmogaus plaukuotumą nulemia genetinis faktorius. Per visą gyvenimą plaukai keičiasi, tampa storesni, tamsesni arba atvirkščiai,...


SEPTINTOJI GROŽIO DĖŽUTĖ – VERTA TAVO DĖMESIO!

SEPTINTOJI GROŽIO DĖŽUTĖ – VERTA TAVO DĖMESIO!

Ilgai žiūrinėjate kosmetikos produktus parduotuvėje, tačiau to vieno vienintelio neišsirenkate. Kartais baisu nusivilti kokybe, kartais nedrąsu, nes tai naujiena Lietuvoje, o neretai atrodo, kad kaina peraukšta ir taip rizikuoti neverta. Dėl šių...


ILGALAIKIS RIEBALŲ IR CELIULITO ŠALINIMAS LAZERIU

ILGALAIKIS RIEBALŲ IR CELIULITO ŠALINIMAS LAZERIU

Atėjus pavasariui, kiekvienas mūsų pamąstome, kad būtų neblogai numesti kelis kilogramus, kuriuos organizmas „prikaupė“ šaltos žiemos metu. Dažniausia problema – motyvacijos pradėti sportuoti ir laikytis dietos trūkumas. Šiais...


Efektyvus būdas sulieknėti

Efektyvus būdas sulieknėti

Nenuostabu, jog šiuo metų laiku, nemažai merginų susimąsto apie savo figūrą ir įsitraukia į lieknėjimo maratoną. Dietologų teigimu, badavimas bei drąstiškos dietos svorio numesti nepadės, tačiau subalansuota mityba bei aktyvus gyvenimo būdas gali...


Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9