Lapkričio 20d. Trečiadienis

Novexpert be konservantų

2016 Gegužės 9d.
Peržiūrų skaičius: 13366
Novexpert be konservantų

0% cheminių medžiagų, 0% konservantų, 100% hipoalerginė - tai ne reklaminis Novexpert, kosmeceutinės odos priežiūros priemonių gamintojų šūkis, siekiantis suklaidinti vartotoją, o užrašas, skelbiantis patikimą informaciją, patikrintą AFFSSAPS (French Health Products Safety Agency ), patvirtintą tokių nepriklausomų ekspertų  kaip ekologiškos kosmetikos sertifikavimo įstaigų Ecocert ir Cosmos bei apsaugota 2 INPI (National Institute of Industrial Property) patentais.

Teisėta galimybė ant visų pakuočių rašyti „0% konservantų“ Novexpert kainavo daug  pastangų ir pinigų.Tai kodėl šis gamintojas nepagailėjo 5 metų darbo bei keletos mln. eurų projektui, kurį įgyvendinus, buvo galima atsisakyti visų tiek leidžiamų klasikinių, tiek netiesioginių konservantų. Kodėl tai buvo taip svarbu? Atsakymą į šį klausimą pateikia patys Novexpert specialistai, nurodydami  tris pagrindines tokio sprendimo priežastis:

1. Konservantai ne tik prasiskverbia pro visus odos sluoksnius, bet taip pat  patenka į kraują ir šlapimą;
2. Patekę į žmogaus kūną, jie labai lėtai arba visai biologiškai nesiskaido, o kaupiasi organizmo audiniuose, taip sukeldami įvairiausias alergijas  bei uždegimus. Beje, Novexpert specialistų dėka  2013 metais Europos reglamentuose atsirado reikalavimas atsižvelgti į konservantų biologinį neskaidomumą ir jo kaupimąsi žmogaus organizme.
3. Konservantai  tokie galingi, kad naikina visas tiek „blogąsias“ bakterijas  pačiame produkte, tiek „gerąsias“, sudarančias svarbią sveikos odos floros dalį ir saugančias  žmogaus organizmą nuo patogeninių mikroorganizmų kolonizacijos.

Žodis konservuoti kilęs iš lotynų kalbos žodžio „conservare” ir reiškia „išsaugoti, išgelbėti“. Šis žodžio vertimas tiksliai parodo, kam kosmetikos produktuose reikalingi konservantai. Jų užduotis yra produktus išgelbėti nuo sugedimo dėl mikroorganizmų poveikio,  numarinant juos arba bent jau sustabdant jų augimą. Tuomet  kyla klausimas,  kaip  Novexpert gamintojams pavyko savo  gaminiams su nepažeista pakuote suteikti 4 metų, o atidarytiems – iki 6 mėnesių garantiją, išsaugant jų efektyvumą ir  nenaudojant jokių konservantų?

Tikri alternatyvūs metodai, kuriems nereikia konservantų, iš tiesų egzistuoja. Ir tai įrodė  Cyrille Telinge ir jo gydytojų komanda,  kuri  jau 20 metų  buvo žinoma ir įvertinta dėl savo atradimų ir patirties, kuriant naujos sudėties preparatus  ir technologijas  senėjimo prevencijos srityje. Tik tokie talentingi bei visame pasaulyje pripažinti aukščiausio lygio savo srities specialistai kaip DrJacques Leclere (fitologijos ir odos biologijos specialistas, dirbęs techniniu vadovu Shiseido bei vyriausiuoju moksliniu vadovu  Nuxe),  DrDaniel Colletta (organinės chemijos specialistas, kelių universitetų profesorius, buvęs Kanebo tyrimų centro narys),

Dr. Karl Lintner (odos biologijos specialistas, dirbęs vyriausiuoju moksliniu vadovu kompanijoje, kuri specializavosi priešraukšlinio poveikio molekulių gamyboje; be to, vienintelis pasaulio mokslininkas, laimėjęs 2 prestižiškiausius apdovanojimus odos priežiūros srityje), Dr. Rosella D‘Anna („triguba“ mokslų daktarė: farmacijos – Italijoje, senėjimo prevencijos biologijos – JAV, ląstelių biologijos – Prancūzijoje) ir, žinoma,  pats Cyrille Telinge ( vienas iš Novexpert įkūrėjų ir, kurio vadovaujama laboratorija jau 10 metų dirba tokiems prekių ženklams  kaip Bausch & Lomb, Bayer, Roche, J&J….) sugebėjo atsisakyti naudoti konservantus savo kosmetikos produktuose ir pasiūlyti bei įgyvendinti šiuos sprendimus:

1. Unikalios biotechnologijos kovai su „blogosiomis“ bakterijomis.

Biotechnologijos – tai nesukuriančios  taršos  ir naudojančios gyvus mikroorganizmus (bakterijos, fermentai, mielės) technologijos, kurių pagalba sukurtos formulės yra ne tik biologiškai skaidžios, bet ir biologiškai giminingos žmogaus organizmui,  sužadina natūralius procesus bei sugeba pačios apsiginti nuo kenksmingų bakterijų. Kitaip tariant, parenkami tokie ingredientai, kurie būtų nepalankūs mikroorganizmų dauginimuisi. Puiki iliustracija – Magnio linijos aktyvus ingredientas prebiotikas (oligasacharidas), „maitinantis“ „gerąsias“ bakterijas (pvz., Micrococcus Kristinae, Lactobacillus Pentosus...) ir labai nemėgstamas  tokių „blogųjų“  kaip Propionibacterium ar Staphylococcus aureus. Rezultatas – „blogosios“ miršta iš alkio. Tas pats pasakytina ir apie biotechnologiškąjį peptidą,  išgautą iš probiotiko Lactobacillus, kuris žymiai sumažina tokių kenksmingų bakterijų  kaip E.coli, P.aeruginosa ir kt.skaičių.

Pažangiosios biotechnologijos buvo pritaikytos  ir kuriant fragmentuotą hialurono rūgštį. Ji yra ypač gryna, 100% suyranti, jos gamybos būdas nesukuria jokios taršos, reikalauja mažai energijos ir turi neribotus atsinaujinačius šaltininius (gaminama  iš pieno fermentų bei kviečių ) . Vienu žodžiu, yra tikras pažangiosios biotechnologijos atstovas, puikiai pasitarnaujantis stimuliuojant Beta defensine peptido gamybą, kuris savo ruožtu  70% sumažina patogeninių mikroorganizmų skaičių.

„Geriau prevencija nei nukenksminimas ar naikinimas“ – taip formuluojamas vienas iš kovos su bakterijomis būdas, kurį pritaikė savo kosmetikos priemonių gamyboje Novexpert specialistai. Lygiai taip skamba ir pirmasis iš 12 naujos chemijos šakos klasiko, australo Paulio T.Anastas’o 1998 m. paskelbtų  „žaliosios chemijos“ principų, kurį sėkmingai įgyvendina Novexpert, bakterijų slopinimui panaudoję padidintą osmosinį slėgį. Kaip žinia, kremų sudėtyje vandens neišvengsime, o produktai, kurių sudėtyje yra vandens, greičiau genda, jų galiojimo laikas trumpesnis. Taip yra todėl, kad vanduo yra puiki terpė mikroorganizmų dauginimuisi. Bet technologiškai  padidinta, „blogąją“ bakteriją supančio tirpalo koncentracija kreme ar kitoje priemonėje,  neleidžia bakterijos ląstelei gauti vandens, ir ši ....susiraukšlėja ir miršta.  O „gerosioms“  mūsų odos ląstelėms šio, kosmetiniuose produktuose esančio vandens nereikia, nes joms pakanka  mūsų odoje esančio vandens. Taigi, šios inovatyvios sistemos dėka vanduo Novexpert priemonėse įgauna gelio konsistenciją, kas  „švelniai“, bet patikimai užkerta kelią patogeninių mikroorganizmų dauginimuisi pačiame produkte, o rezultate ir patekimui  ant odos. Ir tai be jokių konservantų!

2. Pažangių technologijų pritaikymas aktyvių ingredientų stabilizavimui

Kaip jau minėjome, viena iš konservantų naudojimo paskirčių yra kuo ilgiau išsaugoti ne tik produkto šviežumą, bet ir jo efektyvumą, t.y. pageidaujamą  jo aktyvių ingredientų poveikį. Kaip tai padaryti be konservantų, Novexpert tai įrodė, sukūrę unikalų stabilizuotą vit.C. Iš tikrųjų, Novexpert Vit.C linijos pažangiose formulėse  naudojamas 2  rūšių stabilizuotas vit.C, japoniškas ir prancūziškas. Japoniškasis – tai lengvai modifikuotas grynasis vit.C, tiksliau, jo viena jo molekulė žaliosios chemijos reakcijos metu sujungiama su  kita aktyviąja molekule, kuri ir užtikrina šio vitamino neįtikėtiną stabilumą. Prancūziškasis gaunamas biotechnologiškai sujungiant dvi, t.y. grynojo vit.C ir organinio silicio molekules. Stabilizuotas vitaminas C stabilesnis nei įprastas vitaminas C, nes jis nėra taip lengvai paveikiamas šviesos ar karščio.Šios abi, nepaprastai patvaraus stabilizuoto vitamino C rūšys, įeina į Novexpert serumo sudėtį ir išlieka veiksmingos keletą mėnesių po atidarymo.

3. Speciali natūralių konservantų naudojimo sistema

Norint užtikrinti ne tik saugų, bet ir ilgalaikį priemonės vartojimą Novexpert formulėse naudojami   ir natūralūs konservantai. Novexpert gali didžiuotis, kad  biotechnologiškai pažangius elementus suderino su natūraliais ingeidientais tokiais kaip vitaminu E, naudojamu išsaugoti riebalus nuo sugedimo, bei jau minėtu didelės koncentracijos stabilizuotu vitaminu C. Iš tiesų nei vitaminas E, nei C nėra konservantai (kadangi neturi antibakterinių, antimikrobinių ar priešgrybelinių savybių), todėl,  tik naudojami kartu su kitomis medžiagomis (kaip kompleksas),  atlieka natūralaus konservavimo funkciją.

Novexpert pasididžiavimas šioje srityje – tai stipriai koncentruotas serumas veidui su 5 rūšių Omega, nes tai tikras natūralių konservantų panaudojimo ir tarpusavio suderinimo„šedevras“. Jame rasime tokius pirmo šalto spaudimo, visiškai natūralius ( 7 „Be“: BE konservantų, BE pesticidų, BE genetinių modifiacijų, BE cheminio apdorojimo, BE tirpiklių, BE pridėtų molekulių, BE kaitinimo) aliejus tokius kaip  granatmedžio sėklų, sezamo, šaltalankio ir afrikietiško kietrio, kurie be savo unikalių efektų odai dar yra ir puikūs antioksidantai.

Kalbant apie kitą natūralių konservantų panaudojimo būdą, būtina paminėtis inovatyvųjį  Novaxyline, užpatentuotą  Novexpert laboratorijos ir padėjusį  Novexpert laimėti daugiau nei 11 apdovanojimų! Novaxyline - sudėtingas kompleksas, susidedantis iš ultra-efektyvių dumblių ekstrakto ir cukraus. Tiksliau sakant, tai yra rudieji dumbliai (sugebantys išgyventi ekstremalioje temperatūroje, atsilaikyti prieš UV spindulius ir druskų poveikį), sujungti su polisacharidais. Šis "dumbliai/cukrus" kompleksas yra beveik visuose Novexpert produktuose, nes puikiai atlieka antioksidanto vaidmenį, taip natūraliai juos apsaugodamas nuo gedimo. Bet šis kompleksas gali „užkonservuoti“  ne tik Novexpert kosmetikos produktus. Jis sugeba „užkonservuoti“... mūsų jaunystę!!! Kaip? Ir čia Novexpert gydytojai įžengia į epigenetikos, jauno mokslo apie molekulių mechanizmus, veikiančius genų aktyvumą, valdas. Ištyrus Japonijos salos Okinawos gyventojus (didžiausia šimtamečių koncentracija pasaulyje), paaiškėjo jų ilgo ir sveiko gyvenimo paslaptis – genas SIRTUINAS, kuris aktyviai reiškėsi senolių genome. Vadinasi, reikia suaktyvinti šį fantastišką „jaunystės geną“,  kurio yra visose žmogaus kūno ląstelėse, taigi ir odoje. Tai ir padarė Novexpert gydytojai , sukurdami Novaxyline,  kuris tapo naujos kartos  dermatologinių produktų  pirmtakas, susiejantis savyje didelį efektyvumą,aukšta toleranciją ir saugumą.

4. Griežta užterštumo kontrolė visose gamybos stadijose

Kita alternatyva, norint apsaugoti kosmetikos produktus nuo gedimo yra griežta jų gamybos priežiūros kontrolė visose jos stadijose. Nustatyta, kad dažniausiai  kosmetiniai gaminiai mikrobiškai užteršiami jų gamybos, o ne vartojimo metu. Todėl Novexpert laboratorijos yra įdiegusios Gerosios gamybos praktikos (GMP) principus, o tai reiškia, kad gamybos proceso metu taikomi labai griežti reikalavimai aplinkos sterilumui (100 kartų griežtesni, nei standartiniai EU reikalavimai), norint produktus apsaugoti nuo atsitiktinių teršalų.

5. Pakuotė (sterilumas)

Produkto šviežumui išsaugoti taip pat svarbi ir pakuotės rūšis. Produktai indeliuose su didele anga yra lengvai užteršiami bakterijomis, nes paviršius, kuris atidarius indelį kontaktuoja su bakterijomis, yra labai didelis. Kiekvieną kartą, pirštu palietus paviršių, į produktą patenka naujas kiekis bakterijų.Todėl kaipdar vieną  alternatyvą konservantams, Novexpert  gamintojai pasirinko tūbeles  ir indus su dozatoriais, nes tik tokie indeliai apsaugo nuo užteršimo iš išorės ir produktus  galima ilgai išsaugoti šviežius ir juos galima laikyti tiesiog vonios kambaryje.

Daugiau informacijos: www.juara.lt


Elektrinės stimuliacijos terapija gydo ir kuria kūno grožį

Elektrinės stimuliacijos terapija gydo ir kuria kūno grožį

Norite pagerinti savo estetinę išvaizdą? Stengiatės sumažinti celiulito požymius? Siekiate tonizuoti, sustangrinti savo raumenis ir pagražinti kūno formas (sėdmenų, kojų, rankų, liemens), dar didesnį dėmesį kreipdami į problemines vietas? Norite...


Didesnis deguonies suvartojimas lemia gražesnę odą

Didesnis deguonies suvartojimas lemia gražesnę odą

Gyvybingumo piko metu ląstelės kvėpuoja, komunikuoja, auga ir dauginasi. Bendras šių gyvybinių funkcijų vardiklis yra deguonies vartojimo procesas, lemiantis gerą medžiagų apykaitą. Šis procesas labai kenčia nuo šiuolaikiško gyvenimo būdo, t.y....


„Tranzion“: minus du centimetrai per 20 minučių!

„Tranzion“: minus du centimetrai per 20 minučių!

Ekskliuzyviniu aparatu „Tranzion“ atliekama miostimuliacija, tinkama žmonėms, kurie dėl laiko stokos neturi galimybės reguliariai lankytis sporto salėje, bet trokšta visuomet išlikti puikios fizinės formos.


FITOPLEISTRAI - senovės Kinų medicinos ir XXI amžiaus technologijų sintezė. Jūsų aktyviam gyvenimui!!!

FITOPLEISTRAI - senovės Kinų medicinos ir XXI amžiaus technologijų sintezė. Jūsų aktyviam gyvenimui!!!

Nugaros skausmas yra antroji pagal dažnumą po kvėpavimo taškų problema. Dėl ko žmonės kreipiasi pas gydytojus. Sėdimas darbas, gyvenimo pobūdis, netaisyklingas sėdėjimas, kompiuteris, fizinio aktyvumo stoka, ir visa tai propoguoja nugaros...


Grožio klinika – kad spindėtumėte ne tik viduje, bet ir iš išorės

Grožio klinika – kad spindėtumėte ne tik viduje, bet ir iš išorės

Grožis bei estetika šiuolaikiniame pasaulyje – išties labai svarbūs tiek asmeniniame gyvenime, tiek socializuojantis visuomenėje, ieškant darbo, antrosios pusės ar tiesiog pasitikėjimo savimi ir psichologinės sveikatos gerinimui. Kaip tik...


Natūrali ir prabangi Tautropfen kosmetika – rasos lašelis iš rojaus

Natūrali ir prabangi Tautropfen kosmetika – rasos lašelis iš rojaus

70-aisiais praėjusio amžiaus metais sutuoktiniai Plumai keliavo po Italiją ir rinko įvairias įmanomas žoleles. Indą su jomis, užmirkytomis alyvuogių aliejuje, jie vežėsi ant furgono stogo. Taip atsirado pirmasis Plumų eliksyras. Jis buvo skirtas...


Kodėl mezoterapija plaukams yra naudinga?

Kodėl mezoterapija plaukams yra naudinga?

Mezoterapija plaukams yra naudinga dėl kelių priežasčių. Visų pirma, ji sumažina plaukų slinkimą, kuris gali atsirasti dėl skirtingų priežasčių. Alopecija, dažnai vadinama plaukų slinkimu arba nuplikimu, yra plaukų slinkimas nuo galvos ir kūno....


Pailsėkite nuo kasdienybės. Pristatome Dr.Hauschka grožio ritualus, suteikiančius odai intensyvią priežiūrą

Pailsėkite nuo kasdienybės. Pristatome Dr.Hauschka grožio ritualus, suteikiančius odai intensyvią priežiūrą

Kiekvienas žmogus turi tik jam svarbių mielų įpročių. Jie leidžia mėgautis ramybės oazėmis kasdienėje darbų ir rūpesčių rutinoje. Sąmoningai skirdami laiko sau ir savo grožiui, Jūs bent trumpam pamirštate Jus slegiančius rūpesčius. Tuomet, kai...


ELASTINGOS ODOS PASLAPTIS

ELASTINGOS ODOS PASLAPTIS

Galutinei pergalei prieš celiulitą Ambassade de la Beaute ekspertai pataria naudoti visuose elitiniuose pasaulio salonuose puikiai save užsirekomendavusi anticeliulitinį kremą Anti-C. Pastebimus rezultatus rodo kremo naudojimas profesionalaus...


Dermatologai: "Soliarumas pavojingas tada kai jo nepažystame"

Dermatologai: "Soliarumas pavojingas tada kai jo nepažystame"

Po soliariumo seanso ne kiekvienas patiria jau primirštos vasaros palaimą, priešingai, už savo neišmanymą žmonės vietoje švelniai įrudusio kūno ir šilumos iš dirbtinės saulės oazės išsineša raudonas dėmes, odos niežulį ar net skausmą. "Tokia...


Grožis psichologo akimis

Grožis psichologo akimis

Kaip manote, ką apima sąvoka "grožis"? O kokie būtent išvaizdos duomenys leidžia moteriai jaustis patraukliai? Kodėl vienos visiškai patenkintos tuo, kuo jas apdovanojo gamta, o kitos visą gyvenimą dejuoja esančios netinkamo ūgio,...


Gelinis nagų lakavimas

Gelinis nagų lakavimas

Nepriekaištingas manikiūras suteikia tvarkingų rankų įvaizdį, o tai moterims suteikia pasitikėjimo savimi. Ilgalaikis gelinis lakavimas - išsigelbėjimas moterims, neturinčioms laiko rūpintis savo nagų ir rankų grožiu kiekvieną dieną.


Kosmetikos žaliosios arbatos pagrindu

Kosmetikos žaliosios arbatos pagrindu

Kosmetikos priemonės yra tos priemonės, be kurių neišsiverčia nei viena dailiosios lyties atstovė. Iš tiesų, kosmetika turi didelį poveikį – jaunina, gražina, maitina, drėkina, leidžia džiaugtis sveika ir gražia oda. Vis dėlto, svarbu...


Šlamučių galia

Šlamučių galia

Saulės suvilioti, auksiniuose spinduliuose besimaudantys, mažytėmis saulutėmis nuo žemės šviečiantys šalia kelio švelniai šlama šlamučiai. Įsimylėjusiems, kalbantiems gėlių kalba, šis augalas tarsi kužda: „Visada būsiu su...


Gražios kojos visą vasarą

Gražios kojos visą vasarą

Dažniausia ir nemaloniausia bėda - kojų prakaitavimas. Dėl jo ne tik sklinda nemalonus kvapas, bet ir vystosi erozija, grybelinės ligos. Pėdos gausiau prakaituoja sergant vegetacine kraujagyslių distonija, esant kiaušidžių hipofunkcijai, vystantis...


Sveikata stiprinama druskos kambaryje

Sveikata stiprinama druskos kambaryje

Vis daugiau žmonių ieško galimybių, kaip savo sveikatą sustiprinti gamtos padiktuotais receptais. Vienas iš tokių būdų - druskos kambarys. Čia mūsų organizmas paveikiamas druskos prisotintu oru.Jau prieš keletą tūkstančių metų buvo pastebėta, kad...


Kvapų terapija – veiksminga pagalba žiemą

Kvapų terapija – veiksminga pagalba žiemą

Slogi nuotaika, sumažėjęs darbingumas, padidėjęs apetitas. Tai būdinga tamsiuoju metų laiku, kai trūksta saulės šviesos ir gamta šykšti kvapų įvairovės. Savo uoslę, kūną ir dvasią dabar ypač naudinga palepinti eteriniais aliejais. Kai įkvepiama...


Kaip tapti gražuole be kosmetikos?

Kaip tapti gražuole be kosmetikos?

Yra du būdai pasiekti natūralų grožį nesiimant „pirmosios pagalbos“ priemonių – raudono lūpdažio ir mėlynų akių šešėlių. Pirmas – tai „natūralus makiažas“. Ne paslaptis, kad ryškus makiažas sendina daugelį...


10 geriausių patarimų veido odos priežiūrai

10 geriausių patarimų veido odos priežiūrai

Stangri, sveika ir švytinti veido oda – pats gražiausias makiažas. Veido odos priežiūros specialistai teigia, kad teisingai ir atsakinai rūpinantis veido oda, jos senėjimą galima gerokai atitolinti be jokių drastiškų priemonių ir chirurginių...


Plaukų tipai ir priežiūra vyrui

Plaukų tipai ir priežiūra vyrui

Plaukai puikiai atspindi esamą žmogaus būklę, kadangi būtent jie greičiausiai reaguoja į visus organizmo ir aplinkos pakitimus. Ypatingai jie reaguoja į nervinę bei fizinę įtampą, stresą, maisto trūkumą ar nesubalansuotumą. Tuomet plaukai praranda...


Mezoterapija – padėkite savo plaukams

Mezoterapija – padėkite savo plaukams

Kažin ar surastume žmogų, kuriam jo slenkantys ar silpni plaukai nekeltų bent menkiausio rūpesčio. Vyrai šią problemą linkę spręsti dvejopai: jie arba stengiasi paslėpti vis ryškėjančią plikę dar likusiais plaukais, arba nusiskuta galvą plikai....


Vakuuminis masažas

Vakuuminis masažas

Kosmetologijoje populiarėja vakuuminis masažas (naudojant 50-300mbar neigiamą slėgį), kurio metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai...


Naujiena iš Thymuskin®

Naujiena iš Thymuskin®

Su dideliu džiaugsmu pranešame, kad Thymuskin® produktų linija plečiasi ir pristato dar vieną naujovę, kurią jau galima įsigyti www.efarma.lt ir Universiteto vaistinėje (KAUNAS). Thymuskin® Hair Balm Rinse 100 ml – biologiškai...


Kavos puodelio kultūra – kelias į nutukimą?

Kavos puodelio kultūra – kelias į nutukimą?

Greitai judančiame pasaulyje beveik kiekvieno gyventojo rankose atsiduria rankoje nešamas kavos puodelis. Tačiau bbc.co.uk ragina prieš kitą kartą perkant kavos puodelį ar mėsainį susimąstyti. Greitas gyvenimo tempas ir laiko trūkumas sveikai...


Jaunystės injekcija

Jaunystės injekcija

Galime blykčioti sąmojingumu deklaruodamos pasauliui, kad liksime jaunos, kol širdyje – ne sutema. Tačiau jei ir išsaugosime kibirkštėles akyse, neblėstantį polėkį ir laikui atsparų smalsumą gyvenimui, mums už nugarų laikydamas Damoklo kardą...


Oda rūpintis neskubama

Oda rūpintis neskubama

Oda, kaip teigia medikai, didžiausias kūno organas, kuriuo reikia rūpintis visu ir nuolat, tačiau dažniausiai dėmesio sulaukia tik veido oda ir tai per vėlai. Gydytoja antropologė Elena Kairienė sako, kad oda bjaurojama soliariumų spinduliais,...


Stebuklingi ir nepešantys Wet Brush plaukų šepečiai

Stebuklingi ir nepešantys Wet Brush plaukų šepečiai

Wet Brush stebuklingieji šepečiai yra Nr. 1 Amerikoje, gavęs apdovanojimą kaip „mamos pasirinkimas“, o vaikų pervadintas į „be ašarų“. Ir iš tiesų super minkšti šereliai prisitaiko prie plaukų struktrūros, nelaužo jų ir...


dr. Alkaitis ORGANINIS MAITINANTIS GYDOMASIS ALIEJUS

dr. Alkaitis ORGANINIS MAITINANTIS GYDOMASIS ALIEJUS

Netikėtai užklupus žiemai ir vis labiau spaudžiant šaltukui, mūsų oda tampa ypač sausa. Koks yra geriausias būdas užtikrinti pakankamą odos drėgmę? Tai dr. Alkaitis ORGANINIS MAITINANTIS GYDOMASIS ALIEJUS - nepakeičiamas bei tinkamas naudoti...


Ar patikėti savo veidą chirurgui?

Ar patikėti savo veidą chirurgui?

Ar patikėti savo veidą chirurgui? Kad ir kiek diskutuotume šiuo klausimu, vieningo atsakymo turbūt niekada nepavyktų rasti. Įvairiais laikais, įvairiuose visuomenės sluoksniuose grožio samprata ir grožio reikšmė gyvenime labai įvairi. Jeigu žmogus...


Kas slepiasi kosmetikos produkto etiketėje?

Kas slepiasi kosmetikos produkto etiketėje?

Vis labiau į mūsų gyvenimus ir buitį veržiasi ekologija su savo produktais ir idėjomis. Vieni tai vadina mada, kiti - dar vienu prekybininkų triuku įpiršti gaminį vartotojui, o dar kiti džiaugiasi pagaliau sulaukę atsako visuotinei...


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9