Gruodžio 1d. Trečiadienis

“Earth Line” - patarimai, kodėl turėtume naudoti natūralią kosmetiką

2021 Spalio 18d.

Sveikas gyvenimo būdas asocijuojasi su sveika mityba ir fiziniu aktyvumu, bet retas žmogus susimąsto, kokias priemones naudoja savo kūnui. Kas kartą, kai ką nors suvalgome, maistą suskaido mūsų virškinimo sistema, o kepenys pašalina kenksmingus toksinus. Tačiau mūsų oda - didžiausias gyvas, kvėpuojantis organas, ne tik apsaugo kūną nuo išorinių veiksnių, bet ir, kaip kempinė, sugeria tai, ką ant jos užtepame. Iki 60% to, kas patenka ant odos, gali patekti į kraują ir kauptis organizme. Pagalvokite apie visus kasdien naudojamus produktus, kurie liečiasi su mūsų oda: makiažą, kvepalus, drėkinamuosius kremus, muilą, prausiklius, dezodorantus ir panašiai. Yra paskaičiuota, jog vidutiniškai kas dieną žmogaus odą veikia apie 10 skirtingų grožio priemonių. Neretai mes net nesusimąstome koks kiekis įvairiausių medžiagų galiausiai patenka į mūsų kraują. Todėl pradėti naudoti be bauginančių cheminių medžiagų, ekologiškas ir natūralias odos priežiūros priemones yra labai svarbu.


Laimei viską, ko mums gali prireikti, kad būtume sveiki ir gražūs, gamta jau sukūrė! Gamtos keliu žengia ir 30 metų patirtį natūralių odos ir plaukų priežiūros priemonių gamyboje turintis gamintojas Original Cosmetics iš Nyderlandų, Lietuvoje pristatantis natūralias ir ekologiškas kosmetikos produktų linijas Earth Line ir Sea Line. Jei vis dar naudojate neekologiškus produktus, laikas gerai pagalvoti. Skaitykite toliau ir sužinokite, kokią naudą teikia ekologiški odos priežiūros produktai, kad sužinotumėte, kuo jie gali būti jums naudingesni.

Ekologiškų odos priežiūros produktų naudojimo privalumai:

*Neekologiškuose, masiniuose odos priežiūros produktuose yra kenksmingų ingredientų

Paimkite bet kokio neekologiško odos priežiūros produkto buteliuką ir perskaitykite jo sudedamųjų dalių etiketę. Kiek jų iš tikrųjų galite atpažinti? Neekologiškuose odos priežiūros produktuose gali būti endokrininę sistemą veikiančių, sintetinių medžiagų, pavyzdžiui, ftalatų, natrio laureto/laurilo sulfato, naftos produktų ar parabenų. Jie gali paveikti jūsų imuninę, reprodukcinę ir endokrininę sistemas. Kuo daugiau šių produktų naudojate, tuo didesnė toksinių medžiagų koncentracija gali patekti į jūsų organizmą ir kauptis jame, sukeldama įvairių sveikatos problemų ateityje. Jei norite atidžiau išnagrinėti gaminių sudėtį, bet abejojate ar sugebėsite atpažinti ir teisingai įvertinti visas juose esančias sudedamąsias dalis, mes ypač rekomenduojame į mobiliuosius telefonus atsisiųsti nemokamą programėlę "INCI Beauty". Jos pagalba jūs paprastai, greitai ir nemokamai išsianalizuosite kosmetikos gaminių sudėtį! Nesvarbu, ar namuose, ar estate parduotuvėje ir planuojate įsigyti naują kosmetikos prekę- jūs lengvai galite sužinoti išsamią gaminio sudėtį nuskaitę gaminio brūkšninį kodą arba ieškant jo pagal pavadinimą ar prekės ženklą. Kiekviena sudedamoji dalis įvertinama pagal jos pavojingumo lygį arba galimą nepageidaujamą poveikį žmonėms bei gamtai. Atsakymas pateikiamas balais, o vėliavėlė, priklausomai nuo to kiek prieštaringai vertinamų sudedamųjų dalių randama, nusidažo nuo žalios iki raudonos spalvos. Suraskite laiko peržiūrėti ir savo namuose naudojamą kosmetiką. Jūs atsakingai rūpinatės savimi, jei jūsų naudojama kosmetika yra pažymėta žaliomis vėliavėlėmis!

*Ekologiški odos priežiūros produktai gaminami iš natūralių ingredientų

Dabar perskaitykite ekologiško odos priežiūros produkto, pavyzdžiui Earth Line, sudedamųjų dalių etiketę. Tikriausiai atpažinsite daugelį, jei ne visas, ten esančias sudedamąsias dalis. Natūralūs ir ekologiški Earth Line odos priežiūros produktai gaminami iš daugiau nei 100 kruopščiai atrinktų skirtingų sertifikuotų natūralių ir ekologiškų ingredientų, tokių kaip augalų ekstraktai ir eteriniai aliejai, ekologiški augaliniai šalto spaudimo aliejai ir kitų. Savaime suprantama, šie ingredientai yra auginami nenaudojant priedų ir cheminių medžiagų, tokių kaip pesticidai, herbicidai, sintetinės trąšos ir genetiškai modifikuoti organizmai (GMO). Earth Line gamintojai keliauja po visą pasaulį, kad rastų subtiliausius ir įdomiausius augalus ir žoleles, kurias naudoja savo kompozicijose. Be to, visi Earth Line produktai sertifikuoti Cosmos Organic ar Cosmos Natural, BDIH, ICADA ir Eco-control- labiausiai gerbiamose ekologiškos ir natūralios kosmetikos sertifikavimo įstaigose. Matydami šiuos logotipus ant kosmetikos pakuočių galite būti tikri, jog odos priežiūros produktai yra iš tiesų natūralūs.

Keletas Earth Line dažniausiai naudojamų ekologiškų odą puoselėjančių ingredientų:

SIMONDSIJŲ ALIEJUS - tai maistingųjų medžiagų turtingas aliejus, turintis daug panašumų su odos riebalų rūgštimis ir trigliceridais, todėl lengvai pasisavinamas. Tikras energijos šaltinis dėl didelės vitamino E koncentracijos. Simondsijų aliejus apsaugo nuo drėgmės praradimo ir tinka bet kokio tipo odai.

MEDETKOS - jau daugelį amžių žmonių naudojamos dėl savo naudingųjų savybių: gydomųjų, nuskausminamųjų ir priešuždegiminių. Egiptiečiai taip pat priskiria joms atjauninančias savybes. Medetkos prisideda prie odos regeneracijos. Pasižymi raminamuoju poveikiu ir skatina porų susitraukimą, kad būtų išvengta drėgmės praradimo.

MAKADAMIJOS - šalto spaudimo makadamijos riešutų  aliejus gerai įsigeria į odą, sudaro apsauginį odos sluoksnį, lygina odą ir suteikia šilkinį švelnumą. Antioksidacinis poveikis mažina odos senėjimo požymius, regeneruoja ir minkština odą. Natūraliai turi SPF 6.

TAUKMEDŽIŲ SVIESTAS - gaunamas iš Centrinėje Afrikoje augančio mangifolijos medžio riešutų. Ant odos palieka ploną plėvelę, kuri sulaiko drėgmę, apsaugo nuo išsausėjimo, padeda mažinti smulkias raukšleles, suteikia odai švelnumo ir elastingumo.

ROŽĖS - damaskinės rožės ekstraktas drėkina ir ramina visų tipų odą, net sausą ir jautrią. Lengvai sutraukia, dezinfekuoja, padeda pašalinti sudirgimus, o gundantis, švelnus aromatas ramina ir harmonizuoja tiek odą, tiek ir protą.

KOKOSŲ ALIEJUS - daug raminamųjų medžiagų turintis aliejus iš kokosų riešutų. Maitina, drėkina ir suteikia odai švelnumo pojūtį. Tinka visų tipų odai, ypač (labai) jautriai ir sausai. Pasižymi antibakterinėmis savybėmis, kurios nepakeičiamos kojų kremui ir dezodorantams.

*Ekologiški produktai yra ypač veiksmingi

Ekologiškai užaugintuose augaluose yra daugiau antioksidantų, nei neekologiškai užaugintuose augaluose. Be to, iki 95 % ekologiško odos priežiūros produkto turinio sudaro veikliosios medžiagos. Tuo tarpu sintetiniuose odos priežiūros produktuose veikliosios sudedamosios dalys neretai sudaro tik 5-10% jų turinio.

*Natūralūs ir ekologiški produktai yra naudingi jūsų odai ir sveikatai

Sintetiniai ingredientai, esantys neekologiškuose produktuose, gali būti greitai veikiantys, tačiau jie taip pat gali būti invaziniai, darantys žalą, kurios nematyti. Jie gali suteikti momentinį efektą ir matomus rezultatus: išlyginti raukšles ar šalinti saulės dėmes. Tačiau ilgai naudojant, šios chemines medžiagos gali pažeisti ir susilpninti jūsų odą, nes jūsų organizmas bando prisitaikyti prie nuolatinio šių svetimų medžiagų poveikio. Dėl to gali padidėti odos jautrumas, atsirasti priešlaikinis senėjimas, užsikimšti poros, padidėti rizika atsirasti saulės dėmėms. Naudodami natūralias ir ekologiškas odos priežiūros priemones būsite ramūs, kad gausite realią naudą iš tikrų sudedamųjų dalių, kurios veikia harmonijoje su gamta ir jūsų organizmu, todėl jūsų oda gali geriau susibalansuoti ir atsistatyti. Rezultatų gali tekti laukti truputį ilgiau, tačiau jūs žinosite, kad natūralios ir ekologiškos odos priežiūros priemonės yra švelnios jūsų odai ir ilgainiui nepakenks jai, bei jūsų organizmui.

*Renkatės odos priežiūros produktus be žiaurumo

Žinome, jog grožio pramonė, nors ir sulaukia pasipriešinimo, tačiau vis dar atlieka savo produktų bandymus su gyvūnais, tam, kad įsitikintų, jog jie yra saugūs naudoti žmonėms. Ar esate kada pagalvoję, jog kosmetinio gaminio ingredientai yra trinami į nuskustą triušio odą ir lašinami į akis tikrinant, ar neapaks? Įvairūs gyvūnai šeriami preparatais žiūrint, ar nesusirgs vėžiu, ar palikuonys nebus išsigimę. Tokie bandymai, atliekami be nuskausminimo, anksčiau ar vėliau negrįžtamai sužaloja vidinius ir išorinius gyvūno organus, apakina ir suluošina jį. Tai žinant viskas pradeda atrodyti kiek kitaip… Gera žinia yra ta, kad natūraliems ir ekologiškiems produktams tokių žiaurių bandymų nereikia! Dėl natūralių, juose esančių, ingredientų jie yra saugūs ir nekenksmingi! Pasirinkdami naudoti natūralius ir ekologiškus odos priežiūros produktus, jūs renkatės odos priežiūros produktus be žiauraus elgesio ir palaikote bandymų su gyvūnais nutraukimą pramonėje.

*Pagarba aplinkai

Kadangi natūraliuose ir ekologiškuose gaminiuose naudojami natūraliai užauginti ingredientai, juose nėra pesticidų ir trąšų, jie nepalieka kenksmingo pėdsako planetoje, ypač dirvožemyje, vandenyje ir ore. Naudodami ekologiškus grožio produktus, galite padėti sumažinti savo poveikį aplinkai, palaikyti aplinkos tvarumą. Pirma, jums nereikės nerimauti dėl į kanalizaciją patenkančių cheminių medžiagų, nes buteliuke jų nebus. Todėl į žemę pateks gerokai mažiau atliekų ir toksinų. Tikimės, kad šis sąrašas padėjo jums suprasti natūralių ir ekologiškų odos priežiūros produktų naudą ir tai, kuo jie yra geresni jūsų odai, sveikatai ir net aplinkai! Taigi jau šiandien pradėkite investuoti į savo sveikatą pradėdami naudoti natūralius ir ekologiškus odos priežiūros produktus, jei to dar iki šiol nepadarėte!

Rūpinkitės savimi iš išorės su www.royal-green.lt


Šlamutis

Šlamutis

„L'Occitane en Provence“ – tai išskirtinė Prancūzijos kompanija, kurianti produktus, panaudodama geriausias prancūzų, Viduržemio jūros regiono ir kitų pasaulio šalių kosmetologijos, aromatologijos, liaudies medicinos bei...


Vienintelis kompleksinis anticeliulitinis masažas! VelaSmooth šalina celiulitą ir lygina odą vienos procedūros metu!

Vienintelis kompleksinis anticeliulitinis masažas! VelaSmooth šalina celiulitą ir lygina odą vienos procedūros metu!

Ši technologija yra laimėjusi geriausio kūno gydymo apdovanojimą. VelaSmooth vieninteliame iš anticeliulitinių masažų taikoma kombinuota Elos technologija celiulito gydymui, apjungianti 4 procedūras vienos procedūros metu ir užtikrinanti pakankamą...


SkinLand pristato NAUJIENĄ Lietuvoje!

SkinLand pristato NAUJIENĄ Lietuvoje!

Malonu, kai gėlės puošia Jūsų veidą, saugo, tausoja ir ramina jį visą dieną! „Nešiokite gėles ant savo veido“ Gyvenimas - tai spalvos. Ar galite įsivaizduoti, koks jausmas yra nešioti gėles ant savo veido? Zuii sertifikuoti organiniai...


16 būdų atsikratyti pajuodusių paakių

16 būdų atsikratyti pajuodusių paakių

Tamsūs ratilai po akimis – rimtas grožio priešas, kurį sunku paslėpti net po storiausiu makiažo sluoksniu. Paskubėkite ieškoti būdų šios problemos pašalinimui ir džiaukitės skaidriu ir giliu žvilgsniu! Kad galėtumėte nedelsiant imtis...


Šveicarų laboratorijos produktai gražiai ir sveikai odai

Šveicarų laboratorijos produktai gražiai ir sveikai odai

„HyaCell Swiss Pharma Laboratory“ yra Šveicarijoje esanti medicininė laboratorija, kuri specializuojasi į ląstelių lygmenyje veikiančių itin veiksmingų produktų gamybą.


6 idėjos ką dovanoti mamai

6 idėjos ką dovanoti mamai

Vėl netrukus sulauksime dienos, kada minime savo svarbiausio žmogaus gyvenime dieną – mamos dieną. Kiekviena mama nusipelnė šilumos, dėmesio ir meilės iš savo vaikų. Mamos dieną būtina savo mamą palepinti nuoširdžiu dėmesiu bei pačiomis...


Kvapų įtaka žmogaus seksualumui ir patrauklumui

Kvapų įtaka žmogaus seksualumui ir patrauklumui

Kvapai yra labai svarbūs kuriant romantišką atmosferą. Jie greičiau nei kiti žmogaus jutimai pasiekia smegenis ir sužadina asociatyvius prisiminimus. Aliejaus molekulės yra tokios mažos, kad be vargo patenka į kraujotaką ir išnešiojamos po visą...


Skelbiam karą celiulitui!

Skelbiam karą celiulitui!

Daugelis merginų ir moterų ieško atsakymo į klausimą, ką daryti, norint išvengti celiulito, arba, kaip efektyviai sumažinti jau esantį. Tai nėra labai paprasta, kadangi celiulitu iš tikrųjų mes vadiname struktūrinius pasikeitimus poodiniame...


Marrakesh natūrali plaukų priežiūros kosmetika!

Marrakesh natūrali plaukų priežiūros kosmetika! (1)

Marrakesh – aukščiausios kokybės, profesionali, grožio salonams ir ne tik, skirta plaukų priežiūros linija, kurią gamina kompanija Earthly Body. Earthly Body –gerbiamas šeimos verslas, kuris nuo 1994-ųjų metų kuria kokybiškus,...


Maistas grožiui

Maistas grožiui

Moterys nori kuo ilgiau išlikti jaunos, gražios, žavios, tačiau bėgant metams sveikatai reikia vis daugiau ir dažniau skirti laiko bei dėmesio... Vis daugiau žmonių, net 10% pagyvenusio amžiaus gyventojų, kenčia dėl akies tinklainės sutrikimų. Tai...


Kaip atrodyti gražiai, kai laukiesi?

Kaip atrodyti gražiai, kai laukiesi?

Būti mama – didžiulis džiaugsmas, o laukimo momentas – ypač svarbus. Sakoma, kad gražiausia moteris – besilaukianti moteris, todėl negalima nustoti rūpintis savimi ir savo grožiu net ir tuomet, kai gyvenate laukimu. Apvalėjant...


Išsigydyk nuo plaukų slinkimo pats!

Išsigydyk nuo plaukų slinkimo pats!

Maždaug 85 milijonai žmonių Šiaurės Amerikoje kenčia nuo plikimo. Daugeliu atvejų, plaukų netenkantys žmonės žiūri į ateitį neužtikrintai ir skausmingai, o kai kuriems plikimas ir bendra išvaizda tampa visa apimančia tragedija. Anksčiau buvo maža...


Jaunystės injekcija

Jaunystės injekcija

Galime blykčioti sąmojingumu deklaruodamos pasauliui, kad liksime jaunos, kol širdyje – ne sutema. Tačiau jei ir išsaugosime kibirkštėles akyse, neblėstantį polėkį ir laikui atsparų smalsumą gyvenimui, mums už nugarų laikydamas Damoklo kardą...


Natūrali kosmetika su ŠALTALANKIŲ uogų aliejumi

Natūrali kosmetika su ŠALTALANKIŲ uogų aliejumi

Spygliuoto krūmo pavadinimas Hippophae reiškia „spindintis žirgas“. Viduramžių legenda pasakoja, kad jau senovės graikai pastebėję, jog kai kurie paliegę arkliai, palikti mirti, atsigaudavę, tapdavę stiprūs ir eiklūs. Ta magija...


THERMAGE CPT – naujiena! Nechirurginis odos patempimas, termoliftingas

THERMAGE CPT – naujiena! Nechirurginis odos patempimas, termoliftingas

Thermage – pirmasis neinvazyvus gydymas, sukurtas odos patempimui. Visame pasaulyje, ištobulėjus lazerių technologijoms, chirurginių operacijų apimtis sumažėjo 70%. Dažniausiai operuojama tais atvejais, kai nepadeda neinvaziniai metodai.


Nepasiduokite alergijai su JĀSÖN Gluten Free kosmetikos serija

Nepasiduokite alergijai su JĀSÖN Gluten Free kosmetikos serija

„Iš to ir suprato, kad ji tikra karalaitė, ji pajuto žirnį per dvidešimt čiužinių ir dvidešimt patalų, ant vienas kito sukrautų. Tokio jautrumo tegalėjo būti viena karalaitė!" H.K.Andersenas „Karalaitė ant žirnio" Siaubingas...


Limfodrenažinis masažas aparatu

Limfodrenažinis masažas aparatu

Panašiai kaip širdis pulsuoja kraują po mūsų organizmą taip ir limfinė sistema pulsuoja limfinį skystį po limfinę sistemą. Sutrikus limfinės sistemos veiklai, gali kilti limfedemos, atsirasti kiti negalavimai. Norint pagerinti limfinės sistemos...


„Tranzion“: minus du centimetrai per 20 minučių!

„Tranzion“: minus du centimetrai per 20 minučių!

Ekskliuzyviniu aparatu „Tranzion“ atliekama miostimuliacija, tinkama žmonėms, kurie dėl laiko stokos neturi galimybės reguliariai lankytis sporto salėje, bet trokšta visuomet išlikti puikios fizinės formos.


PLAUKŲ PRIEŽIŪROS STEBUKLAS?

PLAUKŲ PRIEŽIŪROS STEBUKLAS?

Visai neseniai mano rankose atsirado produktas gana keistu pavadinimu – Omniplex. Labiausiai šią priemonę turbūt išgarsino realybės šou žvaigždė, aktorė bei dizainerė Kim Kardashian. Aš buvau ne išimtis – apie produktą taip pat...


Didesnis deguonies suvartojimas lemia gražesnę odą

Didesnis deguonies suvartojimas lemia gražesnę odą

Gyvybingumo piko metu ląstelės kvėpuoja, komunikuoja, auga ir dauginasi. Bendras šių gyvybinių funkcijų vardiklis yra deguonies vartojimo procesas, lemiantis gerą medžiagų apykaitą. Šis procesas labai kenčia nuo šiuolaikiško gyvenimo būdo, t.y....


Kaip kovoti su problemine veido oda, kai paprastos priemonės nepadeda?

Kaip kovoti su problemine veido oda, kai paprastos priemonės nepadeda?

Žmonių, kurie turi jautresnę ar probleminę odą, tokie žodžiai kaip „inkštirai“, „spuogai“ ar „pigmentinės dėmės“ nestebina... Ir tai nėra vien tik paauglystės „rykštė“. Tokios problemos gali varginti...


Kaip prisijaukinti žiemą ir išsaugoti gražią odą

Kaip prisijaukinti žiemą ir išsaugoti gražią odą

„Tu neįsivaizduoji, koks ten švelnus klimatas. Net ir esant -15ºC temperatūrai neturėjau jokių bėdų su veido oda. O grįžusi jau užsirašiau pas kosmetologę, nebežinau, kuo tą odą tepti ir kaip prižiūrėti!", - skundėsi man draugė,...


Plaukų šalinimo problema – ar tai jau praeitis?

Plaukų šalinimo problema – ar tai jau praeitis?

Žmogus apytiksliai turi 5 mln. plaukų folikulų. Deja, galvos odoje tėra apie 150 000. Visi kiti plaukai, kuriais galime pasigirti, dažniausiai auga mums nepageidaujamose vietose, tokiose kaip kojos, rankos ar pažastys. Plaukuotumo problema ypač...


Mezoterapija – padėkite savo plaukams

Mezoterapija – padėkite savo plaukams

Kažin ar surastume žmogų, kuriam jo slenkantys ar silpni plaukai nekeltų bent menkiausio rūpesčio. Vyrai šią problemą linkę spręsti dvejopai: jie arba stengiasi paslėpti vis ryškėjančią plikę dar likusiais plaukais, arba nusiskuta galvą plikai....


Svoris lygu sveikata?

Svoris lygu sveikata?

Vis daugiau žmonių supranta kaip svarbu yra saugoti sveikatą. Šią tendenciją galima pastebėti sprendžiant iš didėjančių sporto klubų lankytojų skaičių, straipsnių sveikatos tema gausos žurnaluose ir t.t. Ypač tai aktualu moterims, nes išlaikyti...


Augalo širdis melsvame buteliuke – Farfalla hidrolatų paslaptis

Augalo širdis melsvame buteliuke – Farfalla hidrolatų paslaptis

Įkaitęs palėpės stogas ir medinės lubos. Senais laikraščiais nuklotos grindys. Guliu ant jų, pasitiesusi languotą pledą ir mėgaujuosi aromatu – palubėje sukabinti kvapūs ryšulėliai – vaistinių ramunėlių ir laukinių rožių puokštės,...


Pagrindinės plaukų slinkimo priežastys

Pagrindinės plaukų slinkimo priežastys

Visai normalu, kad per dieną išslenka apie 40–100 plaukų. Deja, kai kuriems žmonėms jų išslenka daugiau nei turėtų. Tad kokios gi plikimo priežastys? Paveldėjimas (genetika). Jei turite giminaičių, kurių plaukai yra silpni ar kurie jau yra...


Mezoterapija - unikalus metodas gražios ir sveikos odos atkūrimui ir išsaugojimui, bei plaukų slinkimo gydymui

Mezoterapija - unikalus metodas gražios ir sveikos odos atkūrimui ir išsaugojimui, bei plaukų slinkimo gydymui

Mezoterapija – medicininė gydymo technika, kurios metu į probleminės veido ar kūno zonos odą (į giliuosius jos sluoksnius) mikroinjekcijomis sušvirkščiami veikliųjų preparatų mišiniai, ir dėl to suaktyvėja elastino ir kolageno gamyba, oda...


Aukštos  kokybės dermatologinė  kosmetika BABE

Aukštos kokybės dermatologinė kosmetika BABE

BABE – tai aukštos kokybės dermatologinė kosmetika. BABE laboratorijos buvo įkurtos 1994 m. ispanijoje dviejų farmacininkų iniciatyva. Jų tikslas - sukurti kokybišką dermatologinę kosmetiką, kuri gali pagelbėti gydant pagrindinius odos...


Ultragarsinis metodas kovoje prieš celiulitą

Ultragarsinis metodas kovoje prieš celiulitą

Ultragarsas – tai garsas, kurio dažnis aukštesnis už žmogaus ausies juntamo diapazono dažnį. Ultragarsas nematomas ir negirdimas, jis neapčiuopiamas, jo negalima užuosti, nė vienas žmogaus jutimo organas jo nejaučia. Tačiau jis veikia. Maža...

lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9