Birželio 25d. Šeštadienis

“Earth Line” - patarimai, kodėl turėtume naudoti natūralią kosmetiką

2021 Spalio 18d.

Sveikas gyvenimo būdas asocijuojasi su sveika mityba ir fiziniu aktyvumu, bet retas žmogus susimąsto, kokias priemones naudoja savo kūnui. Kas kartą, kai ką nors suvalgome, maistą suskaido mūsų virškinimo sistema, o kepenys pašalina kenksmingus toksinus. Tačiau mūsų oda - didžiausias gyvas, kvėpuojantis organas, ne tik apsaugo kūną nuo išorinių veiksnių, bet ir, kaip kempinė, sugeria tai, ką ant jos užtepame. Iki 60% to, kas patenka ant odos, gali patekti į kraują ir kauptis organizme. Pagalvokite apie visus kasdien naudojamus produktus, kurie liečiasi su mūsų oda: makiažą, kvepalus, drėkinamuosius kremus, muilą, prausiklius, dezodorantus ir panašiai. Yra paskaičiuota, jog vidutiniškai kas dieną žmogaus odą veikia apie 10 skirtingų grožio priemonių. Neretai mes net nesusimąstome koks kiekis įvairiausių medžiagų galiausiai patenka į mūsų kraują. Todėl pradėti naudoti be bauginančių cheminių medžiagų, ekologiškas ir natūralias odos priežiūros priemones yra labai svarbu.


Laimei viską, ko mums gali prireikti, kad būtume sveiki ir gražūs, gamta jau sukūrė! Gamtos keliu žengia ir 30 metų patirtį natūralių odos ir plaukų priežiūros priemonių gamyboje turintis gamintojas Original Cosmetics iš Nyderlandų, Lietuvoje pristatantis natūralias ir ekologiškas kosmetikos produktų linijas Earth Line ir Sea Line. Jei vis dar naudojate neekologiškus produktus, laikas gerai pagalvoti. Skaitykite toliau ir sužinokite, kokią naudą teikia ekologiški odos priežiūros produktai, kad sužinotumėte, kuo jie gali būti jums naudingesni.

Ekologiškų odos priežiūros produktų naudojimo privalumai:

*Neekologiškuose, masiniuose odos priežiūros produktuose yra kenksmingų ingredientų

Paimkite bet kokio neekologiško odos priežiūros produkto buteliuką ir perskaitykite jo sudedamųjų dalių etiketę. Kiek jų iš tikrųjų galite atpažinti? Neekologiškuose odos priežiūros produktuose gali būti endokrininę sistemą veikiančių, sintetinių medžiagų, pavyzdžiui, ftalatų, natrio laureto/laurilo sulfato, naftos produktų ar parabenų. Jie gali paveikti jūsų imuninę, reprodukcinę ir endokrininę sistemas. Kuo daugiau šių produktų naudojate, tuo didesnė toksinių medžiagų koncentracija gali patekti į jūsų organizmą ir kauptis jame, sukeldama įvairių sveikatos problemų ateityje. Jei norite atidžiau išnagrinėti gaminių sudėtį, bet abejojate ar sugebėsite atpažinti ir teisingai įvertinti visas juose esančias sudedamąsias dalis, mes ypač rekomenduojame į mobiliuosius telefonus atsisiųsti nemokamą programėlę "INCI Beauty". Jos pagalba jūs paprastai, greitai ir nemokamai išsianalizuosite kosmetikos gaminių sudėtį! Nesvarbu, ar namuose, ar estate parduotuvėje ir planuojate įsigyti naują kosmetikos prekę- jūs lengvai galite sužinoti išsamią gaminio sudėtį nuskaitę gaminio brūkšninį kodą arba ieškant jo pagal pavadinimą ar prekės ženklą. Kiekviena sudedamoji dalis įvertinama pagal jos pavojingumo lygį arba galimą nepageidaujamą poveikį žmonėms bei gamtai. Atsakymas pateikiamas balais, o vėliavėlė, priklausomai nuo to kiek prieštaringai vertinamų sudedamųjų dalių randama, nusidažo nuo žalios iki raudonos spalvos. Suraskite laiko peržiūrėti ir savo namuose naudojamą kosmetiką. Jūs atsakingai rūpinatės savimi, jei jūsų naudojama kosmetika yra pažymėta žaliomis vėliavėlėmis!

*Ekologiški odos priežiūros produktai gaminami iš natūralių ingredientų

Dabar perskaitykite ekologiško odos priežiūros produkto, pavyzdžiui Earth Line, sudedamųjų dalių etiketę. Tikriausiai atpažinsite daugelį, jei ne visas, ten esančias sudedamąsias dalis. Natūralūs ir ekologiški Earth Line odos priežiūros produktai gaminami iš daugiau nei 100 kruopščiai atrinktų skirtingų sertifikuotų natūralių ir ekologiškų ingredientų, tokių kaip augalų ekstraktai ir eteriniai aliejai, ekologiški augaliniai šalto spaudimo aliejai ir kitų. Savaime suprantama, šie ingredientai yra auginami nenaudojant priedų ir cheminių medžiagų, tokių kaip pesticidai, herbicidai, sintetinės trąšos ir genetiškai modifikuoti organizmai (GMO). Earth Line gamintojai keliauja po visą pasaulį, kad rastų subtiliausius ir įdomiausius augalus ir žoleles, kurias naudoja savo kompozicijose. Be to, visi Earth Line produktai sertifikuoti Cosmos Organic ar Cosmos Natural, BDIH, ICADA ir Eco-control- labiausiai gerbiamose ekologiškos ir natūralios kosmetikos sertifikavimo įstaigose. Matydami šiuos logotipus ant kosmetikos pakuočių galite būti tikri, jog odos priežiūros produktai yra iš tiesų natūralūs.

Keletas Earth Line dažniausiai naudojamų ekologiškų odą puoselėjančių ingredientų:

SIMONDSIJŲ ALIEJUS - tai maistingųjų medžiagų turtingas aliejus, turintis daug panašumų su odos riebalų rūgštimis ir trigliceridais, todėl lengvai pasisavinamas. Tikras energijos šaltinis dėl didelės vitamino E koncentracijos. Simondsijų aliejus apsaugo nuo drėgmės praradimo ir tinka bet kokio tipo odai.

MEDETKOS - jau daugelį amžių žmonių naudojamos dėl savo naudingųjų savybių: gydomųjų, nuskausminamųjų ir priešuždegiminių. Egiptiečiai taip pat priskiria joms atjauninančias savybes. Medetkos prisideda prie odos regeneracijos. Pasižymi raminamuoju poveikiu ir skatina porų susitraukimą, kad būtų išvengta drėgmės praradimo.

MAKADAMIJOS - šalto spaudimo makadamijos riešutų  aliejus gerai įsigeria į odą, sudaro apsauginį odos sluoksnį, lygina odą ir suteikia šilkinį švelnumą. Antioksidacinis poveikis mažina odos senėjimo požymius, regeneruoja ir minkština odą. Natūraliai turi SPF 6.

TAUKMEDŽIŲ SVIESTAS - gaunamas iš Centrinėje Afrikoje augančio mangifolijos medžio riešutų. Ant odos palieka ploną plėvelę, kuri sulaiko drėgmę, apsaugo nuo išsausėjimo, padeda mažinti smulkias raukšleles, suteikia odai švelnumo ir elastingumo.

ROŽĖS - damaskinės rožės ekstraktas drėkina ir ramina visų tipų odą, net sausą ir jautrią. Lengvai sutraukia, dezinfekuoja, padeda pašalinti sudirgimus, o gundantis, švelnus aromatas ramina ir harmonizuoja tiek odą, tiek ir protą.

KOKOSŲ ALIEJUS - daug raminamųjų medžiagų turintis aliejus iš kokosų riešutų. Maitina, drėkina ir suteikia odai švelnumo pojūtį. Tinka visų tipų odai, ypač (labai) jautriai ir sausai. Pasižymi antibakterinėmis savybėmis, kurios nepakeičiamos kojų kremui ir dezodorantams.

*Ekologiški produktai yra ypač veiksmingi

Ekologiškai užaugintuose augaluose yra daugiau antioksidantų, nei neekologiškai užaugintuose augaluose. Be to, iki 95 % ekologiško odos priežiūros produkto turinio sudaro veikliosios medžiagos. Tuo tarpu sintetiniuose odos priežiūros produktuose veikliosios sudedamosios dalys neretai sudaro tik 5-10% jų turinio.

*Natūralūs ir ekologiški produktai yra naudingi jūsų odai ir sveikatai

Sintetiniai ingredientai, esantys neekologiškuose produktuose, gali būti greitai veikiantys, tačiau jie taip pat gali būti invaziniai, darantys žalą, kurios nematyti. Jie gali suteikti momentinį efektą ir matomus rezultatus: išlyginti raukšles ar šalinti saulės dėmes. Tačiau ilgai naudojant, šios chemines medžiagos gali pažeisti ir susilpninti jūsų odą, nes jūsų organizmas bando prisitaikyti prie nuolatinio šių svetimų medžiagų poveikio. Dėl to gali padidėti odos jautrumas, atsirasti priešlaikinis senėjimas, užsikimšti poros, padidėti rizika atsirasti saulės dėmėms. Naudodami natūralias ir ekologiškas odos priežiūros priemones būsite ramūs, kad gausite realią naudą iš tikrų sudedamųjų dalių, kurios veikia harmonijoje su gamta ir jūsų organizmu, todėl jūsų oda gali geriau susibalansuoti ir atsistatyti. Rezultatų gali tekti laukti truputį ilgiau, tačiau jūs žinosite, kad natūralios ir ekologiškos odos priežiūros priemonės yra švelnios jūsų odai ir ilgainiui nepakenks jai, bei jūsų organizmui.

*Renkatės odos priežiūros produktus be žiaurumo

Žinome, jog grožio pramonė, nors ir sulaukia pasipriešinimo, tačiau vis dar atlieka savo produktų bandymus su gyvūnais, tam, kad įsitikintų, jog jie yra saugūs naudoti žmonėms. Ar esate kada pagalvoję, jog kosmetinio gaminio ingredientai yra trinami į nuskustą triušio odą ir lašinami į akis tikrinant, ar neapaks? Įvairūs gyvūnai šeriami preparatais žiūrint, ar nesusirgs vėžiu, ar palikuonys nebus išsigimę. Tokie bandymai, atliekami be nuskausminimo, anksčiau ar vėliau negrįžtamai sužaloja vidinius ir išorinius gyvūno organus, apakina ir suluošina jį. Tai žinant viskas pradeda atrodyti kiek kitaip… Gera žinia yra ta, kad natūraliems ir ekologiškiems produktams tokių žiaurių bandymų nereikia! Dėl natūralių, juose esančių, ingredientų jie yra saugūs ir nekenksmingi! Pasirinkdami naudoti natūralius ir ekologiškus odos priežiūros produktus, jūs renkatės odos priežiūros produktus be žiauraus elgesio ir palaikote bandymų su gyvūnais nutraukimą pramonėje.

*Pagarba aplinkai

Kadangi natūraliuose ir ekologiškuose gaminiuose naudojami natūraliai užauginti ingredientai, juose nėra pesticidų ir trąšų, jie nepalieka kenksmingo pėdsako planetoje, ypač dirvožemyje, vandenyje ir ore. Naudodami ekologiškus grožio produktus, galite padėti sumažinti savo poveikį aplinkai, palaikyti aplinkos tvarumą. Pirma, jums nereikės nerimauti dėl į kanalizaciją patenkančių cheminių medžiagų, nes buteliuke jų nebus. Todėl į žemę pateks gerokai mažiau atliekų ir toksinų. Tikimės, kad šis sąrašas padėjo jums suprasti natūralių ir ekologiškų odos priežiūros produktų naudą ir tai, kuo jie yra geresni jūsų odai, sveikatai ir net aplinkai! Taigi jau šiandien pradėkite investuoti į savo sveikatą pradėdami naudoti natūralius ir ekologiškus odos priežiūros produktus, jei to dar iki šiol nepadarėte!

Rūpinkitės savimi iš išorės su www.royal-green.lt

Kodėl verta naudoti bare X minerals?

Kodėl verta naudoti bare X minerals?

Nes šios kosmetikos kiekviena sudedamoji dalis ne tik kad nekenkia jūsų odai, bet ir ją gydo, tausoja, daro gražesnę bei lygesnę. Pasistengsime tai įrodyti, bei suteikti informaciją apie kiekvieną bare X minerals kosmetikoje esančią sudėtinę dalį.


“Nepriekaištinga estetika” – kitoks grožio projektas

“Nepriekaištinga estetika” – kitoks grožio projektas

Estetiką kiekvienas interpretuoja savaip. Vieniems tai prabangūs garsių dizainerių rūbai, kitiems – dailiai sušukuoti plaukai, treti šią sąvoką sieja su visapusiškai gera savijauta. Visgi plačiąją prasme, daugeliui žmonių estetika yra...


Rapunzel OXYGUARD® - aukščiausios kokybės tyri augaliniai aliejai

Rapunzel OXYGUARD® - aukščiausios kokybės tyri augaliniai aliejai

Gyvenime – kaip kine. Viena emocijų audra po kitos, nuolatinis nuovargis ir nepasitenkinimas visa mane supančia aplinka galiausiai padarė savo. Ištaikę laisvesnę savaitę, su vyru išvykome atostogų – nors tuo metu mums atrodė, kad...


Kosmetinė tekstilė sportui ir kiekvienai dienai – dailesnis kūnas, anticeliulitinis poveikis

Kosmetinė tekstilė sportui ir kiekvienai dienai – dailesnis kūnas, anticeliulitinis poveikis

Italų gamintojo itin aukštos kokybės ir sertifikuota kosmetinė tekstilė "Body&Co" - odą puoselėjantis ir dailias kūno linijas formuojantis poveikis. Kofeino mikrokapsulės atlieka riebalų deginimo ir skysčių šalinimo funkciją. Stiprus...


Kosmetikos žaliosios arbatos pagrindu

Kosmetikos žaliosios arbatos pagrindu

Kosmetikos priemonės yra tos priemonės, be kurių neišsiverčia nei viena dailiosios lyties atstovė. Iš tiesų, kosmetika turi didelį poveikį – jaunina, gražina, maitina, drėkina, leidžia džiaugtis sveika ir gražia oda. Vis dėlto, svarbu...


Švelnūs lazeriai – spindinčiai odai

Švelnūs lazeriai – spindinčiai odai

Laiko tėkmės sustabdyti neįmanoma, bet pašalinti jo pėdsakus veide – kuo puikiausiai. Naujos kartos tausojamoji lazerių technologija grąžins brandžiai odai Holivudo žvaigždės spindesį ir glotnią, matinę faktūrą. Pažangiosios medicinos ir...


Ilgalaikio poveikio tiesinimo priemonė  Keratin K-Trix 5

Ilgalaikio poveikio tiesinimo priemonė Keratin K-Trix 5

Priemonė plaukų tiesinimui rekomenduojama naudoti kartu su tiesinimo žnyplėmis.Glotnina plauko kutikulę, atstato drėgmės balansą, minkština ir švelnina plaukus.Unikalus Keratrix™ komponentų junginys užtikrina ilgalaikį glotninimo efektą,...


Balzamas moters organizmui

Balzamas moters organizmui

Kartais moterys, nuolat besirūpindamos namais, šeima ar karjera, pamiršta deramai pasirūpinti savo sveikata ir grožiu. O tam žinių reikia ne tiek ir daug – užtenka prisiminti jau prieš kelis šimtmečius pradėtą vartoti vaistinį augalą, kurio...


Nugaros skausmai ir masažo nauda

Nugaros skausmai ir masažo nauda

Dažnas šiais technologijų laikais skundžiasi nugaros skausmais, dažnai pagrindinė darbo vieta yra sėdimas ofiso darbas, visą dieną trunkantis sėdėjimas kėdeje. Jei darbas ne ofise, tai gali būti fizinis darbas, didelė nugaros apkrova. Taip pat...


Elektrinės stimuliacijos terapija gydo ir kuria kūno grožį

Elektrinės stimuliacijos terapija gydo ir kuria kūno grožį

Norite pagerinti savo estetinę išvaizdą? Stengiatės sumažinti celiulito požymius? Siekiate tonizuoti, sustangrinti savo raumenis ir pagražinti kūno formas (sėdmenų, kojų, rankų, liemens), dar didesnį dėmesį kreipdami į problemines vietas? Norite...


Kaip užmušti apetitą?

Kaip užmušti apetitą?

Vienas iš radikalių persivalgymo problemos sprendimų, kurį žmonijai padovanojo farmakologija, - tai medžiaga, slopinanti apetitą. Patys garsiausi šios grupės preparatai yra amfetaminai. Jie išties mažina apetitą, stimuliuoja katabolizmo reakcijas...


Nepasiduokite alergijai su JĀSÖN Gluten Free kosmetikos serija

Nepasiduokite alergijai su JĀSÖN Gluten Free kosmetikos serija

„Iš to ir suprato, kad ji tikra karalaitė, ji pajuto žirnį per dvidešimt čiužinių ir dvidešimt patalų, ant vienas kito sukrautų. Tokio jautrumo tegalėjo būti viena karalaitė!" H.K.Andersenas „Karalaitė ant žirnio" Siaubingas...


Fuschia maskuoklis paslėps visus Jūsų odos defektus

Fuschia maskuoklis paslėps visus Jūsų odos defektus

Naujos kartos kosmetikos linija Fuschia į Lietuvą atkeliavo neseniai, tačiau jau spėjo tapti populiaria ir pripažinta grožio industrijos atstovų. Profesionali visažistė Kristina Kaziulienė teigia, kad Fuschia kosmetika yra tai, ko kiekviena...


Kriosauna: nauda, indikacijos ir kontraindikacijos

Kriosauna: nauda, indikacijos ir kontraindikacijos

Išbandykite stebuklingą šalčio poveikį Jūsų sveikatai, grožiui ir sulieknėjimui be didelių pastangų! Kriosauna į vertikalų soliariumą panašus įrenginys, kuriame kūną veikia sausas azoto ir oro mišinys. Galva lieka virš azoto garų, saugi, todėl...


Grožio klinika – kad spindėtumėte ne tik viduje, bet ir iš išorės

Grožio klinika – kad spindėtumėte ne tik viduje, bet ir iš išorės

Grožis bei estetika šiuolaikiniame pasaulyje – išties labai svarbūs tiek asmeniniame gyvenime, tiek socializuojantis visuomenėje, ieškant darbo, antrosios pusės ar tiesiog pasitikėjimo savimi ir psichologinės sveikatos gerinimui. Kaip tik...


Besiūliai apatiniai – vasaros garderobo numeris 1

Besiūliai apatiniai – vasaros garderobo numeris 1

Nenumaldomai artėja šiluma ir su ja išsvajotas bei ilgai lauktas vasaros sezonas. Šiltąjį sezoną kiekviena moteris trokšta jaukių, sodrių ir žaismingų spalvų, todėl ir drabužius renkasi šviesių ar egzotiškų atspalvių, puošiasi lengvais audiniais,...


Kodėl šviesos terapija tokia efektyvi kovojant su spuogais

Kodėl šviesos terapija tokia efektyvi kovojant su spuogais

Dermatologai ilgą laiką pritaria, kad kontroliuojamas buvimas saulėje padeda atsikratyti spuogų ir išvengti naujų atsiradimo. Dabar įmanoma patiems naudoti šviesos galią kovojant su spuogais (šviesos terapija). Šis metodas skirtas kovojant su P....


Slapti grožio ritualai su Farfalla brangakmenių aliejais

Slapti grožio ritualai su Farfalla brangakmenių aliejais

Senovės Graikijoje būti hetera reiškė daug daugiau, negu šiandien įsivaizduojama. Hetera – tai išsilavinusi, nepriklausoma moteris, kuri geba ne tik meistriškai suvilioti vyrą, bet ir amžiams pakerėti jo širdį... Jai paklūsta beveik visos...


Chemikalai kosmetikoje kenkia sveikatai

Chemikalai kosmetikoje kenkia sveikatai

Anglas Michaelis Lainas 15 metų dirba organinių produktų kosmetikos pramonėje. Specialistas tikina, kad visas pasaulis grįžta prie natūralių kosmetinių priemonių, nes chemikalai pasmerkia ligoms.Į Šiaulius kelioms valandoms ponas M. Lainas atvyko...


Kaip planuoti mitybą, kad išliktumėte puikios formos ir sveiki?

Kaip planuoti mitybą, kad išliktumėte puikios formos ir sveiki?

Dažniausiai žmonės nežino tinkamo dietos mitybos plano, kurio jiems reikia tam, kad numestų nereikalingo svorio. Šis straipsnis apšvies jus apie sveikos ir subalansuotos dietos svarbą, kuri padės jums pagreitinti jūsų riebalų deginimo metabolizmą,...


Natūralus makiažas su “Fuschia” – 6 patarimai vasaros įvaizdžiui

Natūralus makiažas su “Fuschia” – 6 patarimai vasaros įvaizdžiui

Profesionali vizažistė Kristina Kaziulienė (www.grozioakys.lt), kuri susižavėjo Fuschia kosmetika beveik prieš metus, nuoširdžiai rekomenduoja Fuschia mineralinius produktus lengvam vasariškam makiažui. “Man svarbiausia tai – kad...


GROŽIO KULTŲ PABAIGA: KĄ RENKASI STIPRIAUSIOS MOTERYS?

GROŽIO KULTŲ PABAIGA: KĄ RENKASI STIPRIAUSIOS MOTERYS?

Prieš metus diskutavome, kad XX a. pabaiga moters figūrai pateikė nemenką iššūkį – patogaus gyvenimo būdo tendencijos stumia moteris į nutukimą, o televizorių ekranuose ir žurnalų viršeliuose besisukantys „skeletai“ verčia...


Kada mes pradedame senti ?

Kada mes pradedame senti ?

Ką mes galime padaryti, kad sustabdytume šį procesą, arba nors sulėtintume jį ? Kokio amžiaus reikėtų pradėti naudotis kremu nuo raukšlių ? Kiek metų galima „laimėti“ iš nenumaldomai lekiančio laiko tik su kosmetika? Esama daugybė...


Peptidas prieš raukšles

Peptidas prieš raukšles

Esama begalė kosmetikos priemonių, kurių paskirtis yra kovoti su raukšlėmis ir odos senėjimu. Šių priemonių sudėtyse naudojamos tiek ilgalaikio, tiek trumpalaikio poveikio medžiagos.


Per daug įvairus maistas skatina nutukimą

Per daug įvairus maistas skatina nutukimą

Amerikiečių mokslininkai nustatė, kad valgant labai įvairų maistą, galima nutukti. Manoma, kad kiekvienąkart valgant vis tą patį maistą, jis nebeatrodo toks skanus, todėl suvalgoma mažiau. Britų dietologai siūlo liautis valgius nesveiką maistą,...


Pažangiausia kovos su spuogais technologija

Pažangiausia kovos su spuogais technologija

„Clear+“ prietaisas yra pirmasis ir vienintelis prietaisas su kombinuota galinga bakterijas naikinančia mėlynąja šviesa, skleidžiančia garsines vibracijas. Be to, šis prietaisas maloniai šildo, o valančiosios prietaiso savybės yra...


Nacionalinis Kanados pasididžiavimas – Rapunzel klevų sirupas

Nacionalinis Kanados pasididžiavimas – Rapunzel klevų sirupas

Amerikietiška svajonė telpa viename šaukštelyje. Jūs galite išgerti puslitrį šviežios klevų sulos, pasirodančios ankstyvą pavasarį, arba pasimėgauti arbatiniu šaukšteliu kanadietiško klevų sirupo, be kurio neapsieina tikriausieji Šiaurės Amerikos...


Maskavimo priemonės, ir kaip išsirinkti tinkamiausią man

Maskavimo priemonės, ir kaip išsirinkti tinkamiausią man

Ne kiekviena mūsų gali džiaugtis lygia, tolygaus veido atspalvio ir sveika veido oda. Kartais apžiūrinėdamos save veidrodyje, pastebime pernelyg ryškias veido poras, spuogelius, netolygų veido atspalvį, kurį sukėlė aknė, raudonį, išryškėjusius...


Agaras – želatinai sakome „ne!“

Agaras – želatinai sakome „ne!“

Jūsų gimtadienio torte – pavargusių karvučių kaulai ir ilgai virtos kiaulių galvos. Ar tikrai norite savo skaniausius desertus gardinti tokiais priedais? Japonai jau keletą šimtmečių plačiai vartojamą želatiną keičia agaru – augalinės...


Vatos lapeliai makiažui valyti jau su kosmetiniu pieneliu

Vatos lapeliai makiažui valyti jau su kosmetiniu pieneliu

Jums rekės tik kelių lašelių vandens ir jokio papildomo pienelio ar toniko! Švelniais judesiais valykite veido, paakių ir kaklo odą.

lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9