Gruodžio 7d. Antradienis

“Earth Line” - patarimai, kodėl turėtume naudoti natūralią kosmetiką

2021 Spalio 18d.

Sveikas gyvenimo būdas asocijuojasi su sveika mityba ir fiziniu aktyvumu, bet retas žmogus susimąsto, kokias priemones naudoja savo kūnui. Kas kartą, kai ką nors suvalgome, maistą suskaido mūsų virškinimo sistema, o kepenys pašalina kenksmingus toksinus. Tačiau mūsų oda - didžiausias gyvas, kvėpuojantis organas, ne tik apsaugo kūną nuo išorinių veiksnių, bet ir, kaip kempinė, sugeria tai, ką ant jos užtepame. Iki 60% to, kas patenka ant odos, gali patekti į kraują ir kauptis organizme. Pagalvokite apie visus kasdien naudojamus produktus, kurie liečiasi su mūsų oda: makiažą, kvepalus, drėkinamuosius kremus, muilą, prausiklius, dezodorantus ir panašiai. Yra paskaičiuota, jog vidutiniškai kas dieną žmogaus odą veikia apie 10 skirtingų grožio priemonių. Neretai mes net nesusimąstome koks kiekis įvairiausių medžiagų galiausiai patenka į mūsų kraują. Todėl pradėti naudoti be bauginančių cheminių medžiagų, ekologiškas ir natūralias odos priežiūros priemones yra labai svarbu.


Laimei viską, ko mums gali prireikti, kad būtume sveiki ir gražūs, gamta jau sukūrė! Gamtos keliu žengia ir 30 metų patirtį natūralių odos ir plaukų priežiūros priemonių gamyboje turintis gamintojas Original Cosmetics iš Nyderlandų, Lietuvoje pristatantis natūralias ir ekologiškas kosmetikos produktų linijas Earth Line ir Sea Line. Jei vis dar naudojate neekologiškus produktus, laikas gerai pagalvoti. Skaitykite toliau ir sužinokite, kokią naudą teikia ekologiški odos priežiūros produktai, kad sužinotumėte, kuo jie gali būti jums naudingesni.

Ekologiškų odos priežiūros produktų naudojimo privalumai:

*Neekologiškuose, masiniuose odos priežiūros produktuose yra kenksmingų ingredientų

Paimkite bet kokio neekologiško odos priežiūros produkto buteliuką ir perskaitykite jo sudedamųjų dalių etiketę. Kiek jų iš tikrųjų galite atpažinti? Neekologiškuose odos priežiūros produktuose gali būti endokrininę sistemą veikiančių, sintetinių medžiagų, pavyzdžiui, ftalatų, natrio laureto/laurilo sulfato, naftos produktų ar parabenų. Jie gali paveikti jūsų imuninę, reprodukcinę ir endokrininę sistemas. Kuo daugiau šių produktų naudojate, tuo didesnė toksinių medžiagų koncentracija gali patekti į jūsų organizmą ir kauptis jame, sukeldama įvairių sveikatos problemų ateityje. Jei norite atidžiau išnagrinėti gaminių sudėtį, bet abejojate ar sugebėsite atpažinti ir teisingai įvertinti visas juose esančias sudedamąsias dalis, mes ypač rekomenduojame į mobiliuosius telefonus atsisiųsti nemokamą programėlę "INCI Beauty". Jos pagalba jūs paprastai, greitai ir nemokamai išsianalizuosite kosmetikos gaminių sudėtį! Nesvarbu, ar namuose, ar estate parduotuvėje ir planuojate įsigyti naują kosmetikos prekę- jūs lengvai galite sužinoti išsamią gaminio sudėtį nuskaitę gaminio brūkšninį kodą arba ieškant jo pagal pavadinimą ar prekės ženklą. Kiekviena sudedamoji dalis įvertinama pagal jos pavojingumo lygį arba galimą nepageidaujamą poveikį žmonėms bei gamtai. Atsakymas pateikiamas balais, o vėliavėlė, priklausomai nuo to kiek prieštaringai vertinamų sudedamųjų dalių randama, nusidažo nuo žalios iki raudonos spalvos. Suraskite laiko peržiūrėti ir savo namuose naudojamą kosmetiką. Jūs atsakingai rūpinatės savimi, jei jūsų naudojama kosmetika yra pažymėta žaliomis vėliavėlėmis!

*Ekologiški odos priežiūros produktai gaminami iš natūralių ingredientų

Dabar perskaitykite ekologiško odos priežiūros produkto, pavyzdžiui Earth Line, sudedamųjų dalių etiketę. Tikriausiai atpažinsite daugelį, jei ne visas, ten esančias sudedamąsias dalis. Natūralūs ir ekologiški Earth Line odos priežiūros produktai gaminami iš daugiau nei 100 kruopščiai atrinktų skirtingų sertifikuotų natūralių ir ekologiškų ingredientų, tokių kaip augalų ekstraktai ir eteriniai aliejai, ekologiški augaliniai šalto spaudimo aliejai ir kitų. Savaime suprantama, šie ingredientai yra auginami nenaudojant priedų ir cheminių medžiagų, tokių kaip pesticidai, herbicidai, sintetinės trąšos ir genetiškai modifikuoti organizmai (GMO). Earth Line gamintojai keliauja po visą pasaulį, kad rastų subtiliausius ir įdomiausius augalus ir žoleles, kurias naudoja savo kompozicijose. Be to, visi Earth Line produktai sertifikuoti Cosmos Organic ar Cosmos Natural, BDIH, ICADA ir Eco-control- labiausiai gerbiamose ekologiškos ir natūralios kosmetikos sertifikavimo įstaigose. Matydami šiuos logotipus ant kosmetikos pakuočių galite būti tikri, jog odos priežiūros produktai yra iš tiesų natūralūs.

Keletas Earth Line dažniausiai naudojamų ekologiškų odą puoselėjančių ingredientų:

SIMONDSIJŲ ALIEJUS - tai maistingųjų medžiagų turtingas aliejus, turintis daug panašumų su odos riebalų rūgštimis ir trigliceridais, todėl lengvai pasisavinamas. Tikras energijos šaltinis dėl didelės vitamino E koncentracijos. Simondsijų aliejus apsaugo nuo drėgmės praradimo ir tinka bet kokio tipo odai.

MEDETKOS - jau daugelį amžių žmonių naudojamos dėl savo naudingųjų savybių: gydomųjų, nuskausminamųjų ir priešuždegiminių. Egiptiečiai taip pat priskiria joms atjauninančias savybes. Medetkos prisideda prie odos regeneracijos. Pasižymi raminamuoju poveikiu ir skatina porų susitraukimą, kad būtų išvengta drėgmės praradimo.

MAKADAMIJOS - šalto spaudimo makadamijos riešutų  aliejus gerai įsigeria į odą, sudaro apsauginį odos sluoksnį, lygina odą ir suteikia šilkinį švelnumą. Antioksidacinis poveikis mažina odos senėjimo požymius, regeneruoja ir minkština odą. Natūraliai turi SPF 6.

TAUKMEDŽIŲ SVIESTAS - gaunamas iš Centrinėje Afrikoje augančio mangifolijos medžio riešutų. Ant odos palieka ploną plėvelę, kuri sulaiko drėgmę, apsaugo nuo išsausėjimo, padeda mažinti smulkias raukšleles, suteikia odai švelnumo ir elastingumo.

ROŽĖS - damaskinės rožės ekstraktas drėkina ir ramina visų tipų odą, net sausą ir jautrią. Lengvai sutraukia, dezinfekuoja, padeda pašalinti sudirgimus, o gundantis, švelnus aromatas ramina ir harmonizuoja tiek odą, tiek ir protą.

KOKOSŲ ALIEJUS - daug raminamųjų medžiagų turintis aliejus iš kokosų riešutų. Maitina, drėkina ir suteikia odai švelnumo pojūtį. Tinka visų tipų odai, ypač (labai) jautriai ir sausai. Pasižymi antibakterinėmis savybėmis, kurios nepakeičiamos kojų kremui ir dezodorantams.

*Ekologiški produktai yra ypač veiksmingi

Ekologiškai užaugintuose augaluose yra daugiau antioksidantų, nei neekologiškai užaugintuose augaluose. Be to, iki 95 % ekologiško odos priežiūros produkto turinio sudaro veikliosios medžiagos. Tuo tarpu sintetiniuose odos priežiūros produktuose veikliosios sudedamosios dalys neretai sudaro tik 5-10% jų turinio.

*Natūralūs ir ekologiški produktai yra naudingi jūsų odai ir sveikatai

Sintetiniai ingredientai, esantys neekologiškuose produktuose, gali būti greitai veikiantys, tačiau jie taip pat gali būti invaziniai, darantys žalą, kurios nematyti. Jie gali suteikti momentinį efektą ir matomus rezultatus: išlyginti raukšles ar šalinti saulės dėmes. Tačiau ilgai naudojant, šios chemines medžiagos gali pažeisti ir susilpninti jūsų odą, nes jūsų organizmas bando prisitaikyti prie nuolatinio šių svetimų medžiagų poveikio. Dėl to gali padidėti odos jautrumas, atsirasti priešlaikinis senėjimas, užsikimšti poros, padidėti rizika atsirasti saulės dėmėms. Naudodami natūralias ir ekologiškas odos priežiūros priemones būsite ramūs, kad gausite realią naudą iš tikrų sudedamųjų dalių, kurios veikia harmonijoje su gamta ir jūsų organizmu, todėl jūsų oda gali geriau susibalansuoti ir atsistatyti. Rezultatų gali tekti laukti truputį ilgiau, tačiau jūs žinosite, kad natūralios ir ekologiškos odos priežiūros priemonės yra švelnios jūsų odai ir ilgainiui nepakenks jai, bei jūsų organizmui.

*Renkatės odos priežiūros produktus be žiaurumo

Žinome, jog grožio pramonė, nors ir sulaukia pasipriešinimo, tačiau vis dar atlieka savo produktų bandymus su gyvūnais, tam, kad įsitikintų, jog jie yra saugūs naudoti žmonėms. Ar esate kada pagalvoję, jog kosmetinio gaminio ingredientai yra trinami į nuskustą triušio odą ir lašinami į akis tikrinant, ar neapaks? Įvairūs gyvūnai šeriami preparatais žiūrint, ar nesusirgs vėžiu, ar palikuonys nebus išsigimę. Tokie bandymai, atliekami be nuskausminimo, anksčiau ar vėliau negrįžtamai sužaloja vidinius ir išorinius gyvūno organus, apakina ir suluošina jį. Tai žinant viskas pradeda atrodyti kiek kitaip… Gera žinia yra ta, kad natūraliems ir ekologiškiems produktams tokių žiaurių bandymų nereikia! Dėl natūralių, juose esančių, ingredientų jie yra saugūs ir nekenksmingi! Pasirinkdami naudoti natūralius ir ekologiškus odos priežiūros produktus, jūs renkatės odos priežiūros produktus be žiauraus elgesio ir palaikote bandymų su gyvūnais nutraukimą pramonėje.

*Pagarba aplinkai

Kadangi natūraliuose ir ekologiškuose gaminiuose naudojami natūraliai užauginti ingredientai, juose nėra pesticidų ir trąšų, jie nepalieka kenksmingo pėdsako planetoje, ypač dirvožemyje, vandenyje ir ore. Naudodami ekologiškus grožio produktus, galite padėti sumažinti savo poveikį aplinkai, palaikyti aplinkos tvarumą. Pirma, jums nereikės nerimauti dėl į kanalizaciją patenkančių cheminių medžiagų, nes buteliuke jų nebus. Todėl į žemę pateks gerokai mažiau atliekų ir toksinų. Tikimės, kad šis sąrašas padėjo jums suprasti natūralių ir ekologiškų odos priežiūros produktų naudą ir tai, kuo jie yra geresni jūsų odai, sveikatai ir net aplinkai! Taigi jau šiandien pradėkite investuoti į savo sveikatą pradėdami naudoti natūralius ir ekologiškus odos priežiūros produktus, jei to dar iki šiol nepadarėte!

Rūpinkitės savimi iš išorės su www.royal-green.lt


Grožio klinika – kad spindėtumėte ne tik viduje, bet ir iš išorės

Grožio klinika – kad spindėtumėte ne tik viduje, bet ir iš išorės

Grožis bei estetika šiuolaikiniame pasaulyje – išties labai svarbūs tiek asmeniniame gyvenime, tiek socializuojantis visuomenėje, ieškant darbo, antrosios pusės ar tiesiog pasitikėjimo savimi ir psichologinės sveikatos gerinimui. Kaip tik...


Kaip galime sustiprinti odos apsaugines savybes vasarą?

Kaip galime sustiprinti odos apsaugines savybes vasarą?

Specialūs Kvapų namų sukurti balzamai - Auksinis įdegis ir Bronzinė oda - maitina, drėkina odą, suteikia auksinį, bronzinį atspalvį, saugo nuo fotosenėjimo bei žalingo saulės spindulių poveikio - raukšlių, pigmentinių dėmių atsiradimo, užtikrina...


MINERALINĖS KOSMETIKOS REVOLIUCIJA

MINERALINĖS KOSMETIKOS REVOLIUCIJA

Mineralinė kosmetika skaičiuoja ne pirmą tūkstantmetį – įvairių mineralų milteliais gražinosi jau Egipto karalienė Kleopatra bei kilmingos Kinijos moterys, tikėdamos, kad nėra geresnės ir natūralesnės priemonės, pabrėžiančios gamtos duotą...


Intensyviai raminanti ir drėkinanti procedūra

Intensyviai raminanti ir drėkinanti procedūra

Odos drėgmės praradimas yra didžiulis mūsų priešas ir įvairiais lygiais pažeidžia iki 98 % visų žmonių. Tai pasireiškia odos šerpetojimu, įsitempusia oda, raukšlių susidarymu ir ankstyvu odos senėjimu.


Stebuklingi ir nepešantys Wet Brush plaukų šepečiai

Stebuklingi ir nepešantys Wet Brush plaukų šepečiai

Wet Brush stebuklingieji šepečiai yra Nr. 1 Amerikoje, gavęs apdovanojimą kaip „mamos pasirinkimas“, o vaikų pervadintas į „be ašarų“. Ir iš tiesų super minkšti šereliai prisitaiko prie plaukų struktrūros, nelaužo jų ir...


Bosvelija – Jūsų sveikatai ir grožiui

Bosvelija – Jūsų sveikatai ir grožiui

Sveikatos ir grožio paslaptis slypi čia pat - gamtoje. Džiugu, jog galime rinktis ne tik kosmetiką, praturtintą mūsų klimato zonoje augančiais augalais - ranka pasiekiami ir gerokai egzotiškesni komponentai. Bosvelija arba Frankincensas - vienas...


Probleminės ir sausos odos priežiūra

Probleminės ir sausos odos priežiūra

Mityba yra labai svarbi mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Norint užtikrinti netrikdomą vaiko vystymąsi, privalu skirti didelį dėmesį vaiko mitybai. Tiek kūdikių, tiek vaikų, tiek paauglių mityboje turi būti riebalų, mineralinių medžiagų,...


13 būdų sustangrinti krūtinę

13 būdų sustangrinti krūtinę

Moters krūtinės stangrumas priklauso nuo krūtinę laikančių raumenų būklės ir jungiamojo audinio stiprumo. Kuo krūtinės raumenys stipresni, tuo ji dailesnės formos, patrauklesnė. Norint turėti nepriekaištingos formos krūtinę, svarbų vaidmenį čia...


STOP™ – tai energija, leidžianti atjauninti Jūsų odą

STOP™ – tai energija, leidžianti atjauninti Jūsų odą

STOP™ yra naujas ir unikalus klinikinis odos atjauninimo prietaisas, kuris pašalina laiko žymes, atjaunina Jūsų odą ir suteikia jaunatvišką išvaizdą, kas iki šių dienų buvo prieinama tik profesionaliose, specializuotose klinikose....


Norite vasarą pasitikti gražesnėmis kūno linijomis? Pats metas pradėti tuo rūpintis...

Norite vasarą pasitikti gražesnėmis kūno linijomis? Pats metas pradėti tuo rūpintis...

Apie celiulitą tikriausiai žino kiekviena moteris. O su juo susidūrusi kas antra. Kai kurioms moterys kova su celiulitu yra tikras išbandymas. Jos stengiasi laikytis įvairių dietų, alina save sunkiomis treniruotėmis. Ir dažniausiai tai daro tik...


Natūralios šilumos stebuklas

Natūralios šilumos stebuklas

Tai, kad šiluma teigiamai veikia žmogaus organizmą, visiems gerai žinoma. Negaluojantys organai jau nuo seno buvo vietiškai šildomi įkaitintu vašku, druska ar šildyklėmis, o norėdami įkaitinti visą organizmą žmonės eina į pirtis. Bet abu šie būdai...


Mikrodermabrazija ir rūgštiniai šveitimai – nuostabus duetas lygiai odai

Mikrodermabrazija ir rūgštiniai šveitimai – nuostabus duetas lygiai odai

Mikrodermabrazija – paprasta odos šveitimo procedūra, po kurios pakanka minimalaus reabilitacijos laikotarpio. Ši nuostabi procedūra padeda odą padaryti minkštesnę, lygesnę ir gaivesnę, taip pat pagerinti veido spalvą. Kartojant šią...


Kosmetikos linija „Saulė“  – jaunystei ir grožiui

Kosmetikos linija „Saulė“ – jaunystei ir grožiui

Kiekviena moteris svajoja apie gražią ir švytinčią odą, tačiau bėgantis laikas palieka savo atspaudą. Kaip atsukti laiką atgal? Atsakymo ieškokime gamtoje. Kaip gyvybę gamtai pavasarį grąžina skaisčios saulės spinduliai, taip natūralios rankų...


Vokų operacija – geresnei gyvenimo kokybei

Vokų operacija – geresnei gyvenimo kokybei

Apie akių grožį ir svarbą kalba visi – pradedant meno žmonėmis ir baigiant gydytojais, tačiau retai kuris susimąsto, kad akių vokai vaidina taip pat labai svarbų vaidmenį tiek veido išvaizdoje - išryškina akių grožį, tiek ir fiziologiniuose...


Kaip lieknėti po gimdymo

Kaip lieknėti po gimdymo

Iš karto po gimdymo norisi vėl prisiminti jau ne vieną mėnesį pamirštą lengvumo jausmą. Vienos žadame mažiau valgyti nuo rytdienos, kitos ieškome efektyvios dietos. Nėra taip paprasta. Bet įmanoma. Normaliai nėštumo metu priaugama maždaug 12-20...


Išsaugotai jaunystei - augalinis silicis

Išsaugotai jaunystei - augalinis silicis

Vaikystėje labai bijodavau pasakos apie Piktąją Raganą, kuri nuo visų slėpėsi savo tamsioje trobelėje kažkur gūdaus miško vidury. Su dideliu smalsumu vis iš naujo skaitydavau šią pasaką susigūžusi lovos galvūglyje ir įsivaizduodavau, kaip kuprota...


Išskirtinė „Mary Cohr“ veido procedūra

Išskirtinė „Mary Cohr“ veido procedūra

Intensyviai drėkinanti ir valanti procedūra „Catio Vital“. Veikliosios medžiagos į odą įterpiamos giliai ir ypač efektyviai. Greitas ir ilgalaikis rezultatas!


Plaukų augimo ciklų įtaka fotoepiliacijos efektyvumui

Plaukų augimo ciklų įtaka fotoepiliacijos efektyvumui

Ant žmogaus kūno yra maždaug penki milijonai plaukų maišelių, kitaip vadinamų folikulais, o ant galvos – nuo 100 000 iki 150 000. Iš šių folikulų auga ir vystosi plaukai. Plaukai, kurie yra sudaryti iš baltymo, vadinamo keratinu, auga...


Mineralų kompleksas "Baltasis Baltijos Auksas"

Mineralų kompleksas "Baltasis Baltijos Auksas"

100% Natūralus ir ekologiškas "Baltasis Baltijos Auksas" - labai smulkių skaidulų kalkakmenio akytas mineralas, sudarytas iš kalcito ir mikroorganizmų su mikrokristalinėmis nuosėdomis.


Visa diena prie kompiuterio... Ką reikia žinoti?

Visa diena prie kompiuterio... Ką reikia žinoti?

rofesinės rizikos vertinimą organizuoja darbdavys Tenka išgirsti nusiskundimų, kad darbo vietose yra per daug kompiuterių vienoje patalpoje, kad netinkamas apšvietimas, nepatogios darbo vietos ir kt. Kas atsakingas, kad darbo vietos būtų...


Sveikata stiprinama druskos kambaryje

Sveikata stiprinama druskos kambaryje

Vis daugiau žmonių ieško galimybių, kaip savo sveikatą sustiprinti gamtos padiktuotais receptais. Vienas iš tokių būdų - druskos kambarys. Čia mūsų organizmas paveikiamas druskos prisotintu oru.Jau prieš keletą tūkstančių metų buvo pastebėta, kad...


Jaunystės injekcija

Jaunystės injekcija

Galime blykčioti sąmojingumu deklaruodamos pasauliui, kad liksime jaunos, kol širdyje – ne sutema. Tačiau jei ir išsaugosime kibirkštėles akyse, neblėstantį polėkį ir laikui atsparų smalsumą gyvenimui, mums už nugarų laikydamas Damoklo kardą...


Moterys, kurios yra įdegusios, gyvena ilgiau?

Moterys, kurios yra įdegusios, gyvena ilgiau?

Jeigu saulės voniomis mėgaujatės saikingai, tačiau reguliariai, jūs gyvensite ilgiau ir būsite sveikesnės, parodė naujas mokslininkų tyrimas. Kaip rašo dailymail.co.uk, nors sveikatos specialistai įspėja, kad besaikis deginimasis gali sukelti odos...


Daugiau jokių prakaito dėmių ant rūbų!

Daugiau jokių prakaito dėmių ant rūbų!

Intensyvus gyvenimo tempas, stresas, įtempta dienotvarkė daugeliui žmonių - įprastas reiškinys. Stresą ir jaudulį sukelia artėjantis susirinkimas, prezentacija, darbo pokalbis ar tiesiog pasimatymas. Tokiose situacijose "išmuša" taip...


Limfodrenažas gydo ir gražina

Limfodrenažas gydo ir gražina

Celiulito, įvairių patinimų, limfos nutekėjimo sutrikimų gydymui ir profilaktikai Gyvenimas mums diktuoja savo sąlygas – kvėpuojame užterštu oru, mažai judame, silpnėja mūsų raumenys. Nevisavertė mityba, įvairūs maisto priedai ir hormoniniai...


Plaukų šalinimas MEDIOSTAR lazeriu

Plaukų šalinimas MEDIOSTAR lazeriu

Norite visuomet džiaugtis glotnia ir švelnia it šilkas oda? Suteikite odai malonumą - greitą, neskausmingą ir ilgalaikį nepageidaujamų plaukelių šalinimą lazeriu. Nė viena save mylinti ir gerbianti moteris iš namų neišeis plaukuotomos kojomis,...


Gydytoja atsako: ar lazerinė depiliacija verta dėmesio?

Gydytoja atsako: ar lazerinė depiliacija verta dėmesio?

Nepageidaujami plaukai bei jų šalinimas – berods neišsemiama tema. Dalis moterų renkasi reguliarias depiliacijas vašku ar cukrumi, kitos bando įvairius epiliatorius ar tiesiog skutimo peiliukus, na o daugelis išbando ir sudėtingesnius...


Pavasaris – strazdanų laikas

Pavasaris – strazdanų laikas

Gal kam nors strazdanos patinka ir tinka, bet daugelis, ypač suaugusieji, nori atsikratyti jų. Kosmetologai pataria: pasirodžius pirmiems saulės spinduliams, naudokite apsauginius kremus, turinčius SP faktorių. Jei strazdanos visgi atsirado,...


Grožis be aukų

Grožis be aukų

"Grožis reikalauja aukų". Šią gyvenimo tiesą žino kone kiekviena moteris. Kol esame mažos, mamos mums liepia kentėti pindamos kietas kasytes, o kai paaugame, progų "aukotis" atsiranda žymiai daugiau. Tikriausiai visos sutiktų,...


Dr. Hauschka “Stipri ir gležna, tai – harmoniją teikianti rožė”

Dr. Hauschka “Stipri ir gležna, tai – harmoniją teikianti rožė”

Kokia yra rožė? Stipri, bet švelni; apsikaišiusi spygliais, kad apsisaugotų nuo išorinių priešų, bet tuo pačiu nekalta ir gležna, dygliuota ir šilkinė. Tik rožė – gėlių karalienė – sugeba suderinti savyje minėtas skirtybes ir išlaikyti...

lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9