Rugsėjo 21d. Šeštadienis

Ar gali būti natūrali kosmetika efektyvi?

2016 Gegužės 13d.
Peržiūrų skaičius: 12042
Ar gali būti natūrali kosmetika efektyvi?

Kodėl natūralioji Novexpert?

Kiekvieną dieną atsiranda dešimtys naujų kosmetikos prekinių ženklų.  O kur dar žinomų ženklų naujai sukurti  ''revoliuciniai" produktai, tūkstančiais užtvindantys pasaulinę rinką?  Ar viso to ne per daug? Atsakymas – taip. Ar ši neįsivaizduojama gausybė tikrai patenkina vis didėjančią vartotojų paklausą? Atsakymas - ne. Tai kodėl pripažintų visame pasaulyje mokslininkų grupė nusprendžia sukurti dar vieną naują prekės ženklą - Novexpert? Ar tai narciziškas noras pasirašinėti po savo sukurtomis  formulėmis? Ar laisvės ilgesys  po ilgus metus vykdytų mokslinių tyrimų projektų žinomoms kompanijoms? Galbūt,  tačiau Novexpert yra, visų pirma, klestinčio mokslo ir greitai besikeičiančios visuomenės rezultatas. Novexpert siūlo naują GROŽIO viziją, kuri atspindi išsilavinusios, naujausiais mokslo ir tecnikos išradimais savo veiklą grindžiančios „žinių visuomenės“ lūkestį – likti amžinai jaunu, naudojant inovatyviausius senėjimą stabdančius kosmetikos produktus  ir tuo pat metu  nenukentėti nuo šalutinio jų poveikio.

Specialistai sunerimę...

O nerimauti yra tikrai dėl ko. Toksikologai  dar 1970 metais iškėlė hipotezę apie kūno reakciją į chemines medžiagas, per ilgą laiką susikaupusias žmogaus organizme, o vėliau jiems pritarė ir imunologai,  nustatydami aiškų ryšį tarp autoimuninių ligų ir modernėjančio mūsų gyvenimo. O kur dar alergologų nerimas dėl vis augančio įvairiomis alergijomis ir padidėjusiu odos jautrumu besiskundžiančių žmonių skaičiaus? Pavojaus varpais skambina ir endokrinologai, savo gausiai publikuotuose moksliniuose straipsniuose atskleidžiantys įvairių endokrininės sistemos trikdytojų poveikį žmogaus  hormoninėms sistemoms. Šie trikdytojai – tai beveik visur  (maiste, antimikrobinėse medžiagose, drabužiuose, plastikinėje taroje, kosmetikoje...) besislepiantys žmogaus rankų sukurtų cheminių priedų kokteiliai. Mes paminėsime tik naudojamus kosmetikoje, iš kurių pirmieji (2004 m.),  sukėlę nerimą dėl ryšio su krūties vėžiu, buvo parabenai. Be to, patys naujausi,  ką tik    (07-03-2016)  JAV Berkeley universiteto publikuoti naujo tyrimo rezultatai patvirtino anksčiau Novexpert specialistų išsakytą nuomonę apie parabenų, ftalatų, triklozano bei fenolių kaupimąsi žmogaus organizme. Tyrime dalyvavo 100 jaunų merginų (nuo 14 iki 18),  naudojančių šių cheminių medžiagų turinčią kosmetiką. Prieš tyrimą merginų šlapime buvo nustatyti nemaži endokrininių trikdytojų kiekiai, o jau po trijų dienų, joms pavartojus kitą, cheminių priedų  neturinčią kosmetiką, buvo gauti stulbinantys rezultatai:  ftalatų jų organizme sumažėjo 27%, triklozano -  36% ir benzofenono-3 - 36%. Išvada aiški: kosmetikos produktų sudėtyje esantys endokrininiai trikdytojai prasiskverbia pro visus odos sluoksnius, patenka į kraują ir galiausiai kaupiasi žmogaus organizme. Taigi, kiekvienas iš mūsų yra užsiteršęs ir turi vienokių ar kitokių endokrininės sistemos sutrikimų. Nors šios sistemos veiklos visiškai ir nesukontroliuosime, bet, pereidami prie natūralių produktų vartojimo, kai ką pakeisti tikrai galime.

Ar saugu?

Taigi, ką rinktis šiuolaikiniam kosmetikos vartotojui: saugumą ar efektyvumą ? Novexpert atsako: abu. Ir tai ne tik žodžiai, bet ir konkretūs veiksmai. Siekdami kuo didesnio saugumo savo vartotojams  Novexpert pasiekė, kad  2013 metais Europos reglamentuose atsirastų reikalavimas atsižvelgti į cheminių priedų, ir, pirmiausia, konservantų biologinį neskaidomumą ir jo kaupimąsi žmogaus organizme. Patys savo ruožtu  nepagailėjo 5 metų darbo bei keletos mln. eurų projektui, kurį įgyvendinus, buvo galima atsisakyti visų tiek leidžiamų klasikinių, tiek netiesioginių konservantų ir  ant visų produktų pakuočių teisėtai užrašyti : 0% konservantų, 0% cheminių medžiagų, 100% natūralių medžiagų, 100% hipoalerginis, 100% biologiškai skaidus,  “. Ši informacija yra patikrinta AFFSSAPS (French Health Products Safety Agency ) ir patvirtinta tokių nepriklausomų ekspertų  kaip ekologiškos kosmetikos sertifikavimo įstaigų Ecocert ir Cosmos bei apsaugota 2 INPI (National Institute of Industrial Property) patentais. Tai ir dar daugiau galime rasti Novexpert „auksinėse“ taisyklėse, kurių jie patys griežtai laikosi ir kurios garantuoja absoliutų saugumą jų produktus vartoti pasirinkusiems žmonėms:

1. NATŪRALŪS, be cheminių priemaišų ingredientai, t.y. augaliniai ekstraktai išgaunami naudojant superkritinį CO2 ar kitą, augalų komponentus tausojančią technologiją; veikliosios medžiagos kuriamos  biotechnologiniu būdu, nenaudojant jokių genetiškai modifikuotų produktų.
2. Formulių VIENTISUMAS, t.y. ingredientų sterilizavimui nenaudojama nei aukšta temperatūra, nei spinduliuotė.
3. Gamybos KOKYBĖ, t.y. Novexpert laboratorijos yra įdiegusios Gerosios gamybos praktikos (GMP) principus, o tai reiškia, kad gamybos proceso metu taikomi labai griežti reikalavimai aplinkos sterilumui (100 kartų griežtesni, nei standartiniai EU reikalavimai), norint produktus apsaugoti nuo atsitiktinių teršalų.
4. SERTIFIKUOTOS formulės.

O ar efektyvu?

Apie neįtikėtina efektyvumą kalba visi kosmetikos gamintojai.  Kartais ta informacija prasilenkia su tiesa, o kartais realybė netgi pranoksta lūkesčius.Tokia neįtikėtina pažanga  kosmetikos srityje kaip biomimetinė tekstūra (riboja neuro-jautrumą), lameliarinė skystųjų kristalų emulsijos struktūra ( atkartoja raginio odos sluoksnio sandarą), mikro/nanosomos ( dalelės, kuriose patalpintos veikliosios medžiagos pasiekia  reikiamą odos sluoksnį ar gylį ) leidžia žymiai padidinti kosmetikos produktų efektyvumą. Jie savo poveikiu netgi darosi panašūs į vaistus. Iš čia kyla ir naujas terminas “kosmeceutinė” kosmetika ( angl.cosmeceuticals), sudarytas iš dviejų žodžių: „kosmetika“ ir „farmacija“ (angl. pharmaceuticals). Šių 2 žodžių derinys apibrėžia moksliškai pažangią  kosmetiką su inovatyviomis biotechnologijomis ir koncentruotomis formulėmis, kurios galutinis tikslas yra efektyvumas ir gera savijauta. Būtent  tokia ir yra Novexpert, pristatanti save, kaip "kosmeceutikos" prekės ženklą.

Novexpert nuomone,  kosmetika yra tik tuomet efektyvi, kai jos formulės veikia visus odos sluoksnius ir visas sudedamąsias jos dalis. Bet kaip tai įmanoma padaryti?  Į pagalbą Novexpert specialistams ateina naujausi regeneratyvinės medicinos ir genetikos pasiekimai. Jie ir įgalina pagaminti tokius produktus, kurių poveikis pasireiškia kiekviename odos metabolizmo lygmenyje:

  • Molekuliniame, veikiant  genus ir DNR
  • Ląsteliniame, veikiant kamienines ląsteles ir fibroplastus
  • Tarpląsteliniame, aktyvuojant  hialurono rūgtšies ir kolageno gamybos procesus
  • Audinių lygmenyje, veikiant visus 3 odos sluoksnius

Šiandieninis mokslas mums atskleidė  5000 kartų mažesnio  už plauko storį  pasaulio paslaptis.Taip susipažinta su DNR ir nustatyta , kad ji gali  puikiai pasitarnauti  reguliuojant  21000 ‘‘aktyvių’’ genų veiklą, pasižyminčių ypatingu jautrumu išorės poveikiams. Taigi, viską ką valgome, ką tepame ant odos ir t.t., įtakoja  DNR ir, žinoma genus. Tai ir sudomino Novexpert, kurie  2001 metais parengė tyrimų planą  nustatyti genui, atsakingam už ląstelių senėjimą. Projekto eigoje buvo ištirti Japonijos salos Okinawos gyventojai (didžiausia šimtamečių koncentracija pasaulyje) ir buvo nustatyta jų ilgo ir sveiko gyvenimo paslaptis – genas sirtuinas, kuris aktyviai reiškėsi senolių genome. Vadinasi, tereikia suaktyvinti šį „jaunystės geną“,  kurio yra visose žmogaus kūno ląstelėse, taigi ir odoje. Tai ir padarė Novexpert gydytojai , sukurdami Novaxyline,  užpatentuotą  Novexpert laboratorijos ir padėjusį  Novexpert laimėti daugiau nei 11 apdovanojimų! Tai sudėtingas kompleksas, susidedantis iš ultra-efektyvių dumblių ekstrakto ir cukraus, kuris aktyvuoja Sirt-1 enzimus keratinocitų branduolyje, kurie savo ruožtu aktyvuoja DNR genus, prailginančius ląstelių gyvenimo trukmę  mažiausiai 20% (atitinka 11 gyvenimo metų).

Šis Novaxyline kompleksas yra beveik visuose Novexpert produktuose,  o pro-kolageno linijos produktuose

( prieš senėjimą)  kartu su augaliniu pagrindu sukurta amino rūgštimi puikiai atlieka  dar ir kamieninių ląstelių apsaugos funkciją. Kaip žinia, odos atsinaujinimas – tai odos ląstelių dauginimosi procesas, dubliuojantis pradinę DNR. Kiekvieną sekundę atsinaujina... 4 mln. ląstelių! Tačiau dėl aplinkos agresijų šiame procese atsiranda klaidų (vidutiniškai trys), sąlygojančių DNR mutacijas, kurios toliau perduodamos naujoms dukterinėms ląstelėms. Iškyla uždavinys sustabdyti šį užburtą ratą, t..y. apsaugoti kamienines ląsteles ir jų mikroaplinką  nuo žalingo išorės poveikio jas perprogramuojant ir palaikant jų išskirtinį sugebėjimą atsinaujinti. Su šia užduotimi sėkmingai  susitvarko Novexpert formulės, naudojamos ANTI-AGE EXPERT linijoje "apsaugodamos"  keratinocitų kamienines ląsteles  nuo oksidacinio streso (+37% atstatytų ląstelių) ir 69%   pagyvindamos jų regeneracinį pajėgumą. Rezultatas :

1 pav. Odos reljefo pokytis panaudojus

THE EXPERT ANTI-AGE serijos kremus

Raukšlių sumažėjimas 36%

Prieš                                                   Po 42 dienų

Kalbant apie poveikį į tarpląsteliniame lygmenyje vykstančius procesus,  būtina paminėti hialurono rūgštį. Bendrai kalbant, hialurono rūgštis yra sudėtingas cukrus, primenantis skaidrų ir klampų gelį. Jos randama akyse, sąnariuose, placentoje, odoje ir t.t. Priešingai jos pavadinimui, tai yra labai "švelni" molekulė, užtikrinanti odos „putlumą”. Deja, per 50 metų jos odoje sumažėja beveik 50% . Taigi, peršasi išvada, kad norint sustabdyti senėjimo procesus būtina papildyti hialurono rūgšties rezervus. Kaip tą atlieka Novexpert formulės? Jos trūkumo problemą sprendžia dviem būdais: naudojant ją  išoriškai, o vėliau stimuliuojant jos  ir kolageno sintezę pačiame organizme jau minėtuoju Novaxyline. Kadangi pastarojo efektyvumas jau buvo aptartas anksčiau, belieka atskleisti  Novexpert specialistų sukurtos hialurono rūgšties unikalumą. Ji gaminama pažangiu biotechnologiniu būdu iš pieno fermentų ir kviečių bei yra ypač gryna ir 100% suyranti. Be to, Novexpert buvo pirmieji pasaulyje, panaudoję savo formulėse 4 tipų labai mažos molekulinės masės hialurono rūgštį (nuo 1,000,000 iki 5,000 daltonų dydžio), kurios molekulės tiksliai identiškos odoje esančios hialurono rūgšties molekulėms. Taip užtikrinamas produktų veikliųjų medžiagų patekimas į visus odos sluoksnius, ko rezultate optimaliai sureguliuojama odos drėgmė, stabdant vandens išgaravimą per odos paviršių, sustiprinamas  odos apsauginis sluoksnis bei odos imuninės savybės, gerėja  mikrocirkuliacija, stimuliuojama proteino   ZO1 ir baltymo okludino (sustiprina  glaudžiąją jungtį tarp epitelinio audino ląstelių, apsaugodamas nuo skysčių išsiliejimo tarp skirtingų ląstelių sluosnių) sintezė. Tokiu būdu, Novexpert odos priežiūrai skirti produktai dirba kaip „veido architektas“ . Jie atstato  veido kontūrus, patempdami suglebusius raumenis ir odą, suteikdami odai stangrumo ir elastingumo, išlygindami negilias raukšles bei sumažidami giliąsias (žr. 2 ir 3 pav). Bet unikaliausia yra tai, kad vienas Novexpert hialurono rūgšties serumo buteliuko sausos hialurono rūgšties kiekis prilygsta 20 hialurono rūgšties injekcijų sausos hialurono rūgšties kiekiui.

2 pav. Kaktos odos raukšlių sumažėjimas , panaudojus  THE EXPERT ANTI-AGE serijos priemones su hialurono rūgštimi.

Prieš           Po 1 karto          Po 6 kartų

 

3 pav. NOVEXPERT paakių  kremo Expert poveikis vartojant jį kasdien

Prieš: 28.03.2007

Po:    24.05.2007

Kosmetinių priemonių efektyvumą nusako ir kuo ilgesnis  pageidaujamas  jų aktyvių ingredientų poveikis. Novexpert tai įrodė, sukūrę unikalų stabilizuotą vit.C. Kodėl stabilizuotas? Nes jis nėra taip lengvai paveikiamas šviesos ar karščio kaip paprastasis vit. C. Iš tikrųjų, Novexpert Vit.C linijos pažangiose formulėse  naudojamas 2  rūšių stabilizuotų vit.C, japoniško ir prancūziško, kompleksas. Japoniškasis – tai lengvai modifikuotas grynasis vit.C, tiksliau, jo viena molekulė žaliosios chemijos reakcijos metu sujungiama su  kita neutralia molekule, kuri ir užtikrina šio vitamino neįtikėtiną stabilumą. Būtent jį, kaip vieną stabiliausių ir Azijoje klasifikuojamu  „pusiau-vaistu odai“, ir pasirinko Dr. Daniel Colletta  naujai  Novexpert Vitamino C linijai. Prancūziškasis gaunamas biotechnologiškai sujungiant dvi, t.y. grynojo vit.C ir aktyvią organinio silicio molekules. Kodėl prireikė pastarojo? Dėl kelių svarbių priežasčių:

  • Būtent šio elemento yra daugiausia randama odoje.
  • Būtent jo cheminis derinys su vit.C yra pats efektyviausias derinys, stabdant senėjimo procesus odoje, ypač raukšlių formavimąsi. Neveltui silicis dar vadinamas „odos cementu“, nes jam  geriausiai "sekasi" surišti hialurono rūgšties molekules odoje.
  • Būtent organinis silicis yra ta aktyvioji silicio forma, gebanti prasiskverbti į giliausius odos sluoksnius.
  • Būtent jis palaiko tokių visiems gyvybiniams procesams organizme svarbių mikroelementų kaip kalcio ir cinko veiklą.
  • Būtent jis sėkmingiausiai darbuojasi skatinant kolageno ir fibroplastų gamybą bei medžiagų apykaitą. Be to, yra nepakeičiamas stiprinant nusilpusį jungiamąjį audinį bei didinant viso organizmo atsparumą infekcijoms.

Taigi šios abi, nepaprastai patvaraus stabilizuoto vitamino C rūšys yra visų Novexpert Vitamino C linijos produktų  sudėtyje ir išlieka veiksmingos net keletą mėnesių po atidarymo. Kaip iliustraciją žemiau pateikiame dvi diagramas (4 ir 5 pav.), kurios yra tik maža dalelė  to, ką gali tik viena iš „turbo“ odos priežiūros Novexpert priemonių su  Vit. C  – stipriai kocentruotas serumas.

3 pav.                                                                                       4 pav.

Trumpai aptarus tik kai kuriuos Novexpert produktus, jau galime atsakyti į iškeltą klausimą, kodėl turėtume rinktis būtent šios kompanijos produktus. Atsakymas: nes tai natūralu, saugu, patikima ir labai efektyvu. Be to tai yra veiksminga ir  neskausminga pagalba arba alternatyva, galvojančioms apie botulino injekcijas ar plastines operacijas.

Daugiau informacijos: www.juara.lt


Nacionalinis Kanados pasididžiavimas – Rapunzel klevų sirupas

Nacionalinis Kanados pasididžiavimas – Rapunzel klevų sirupas

Amerikietiška svajonė telpa viename šaukštelyje. Jūs galite išgerti puslitrį šviežios klevų sulos, pasirodančios ankstyvą pavasarį, arba pasimėgauti arbatiniu šaukšteliu kanadietiško klevų sirupo, be kurio neapsieina tikriausieji Šiaurės Amerikos...


Natūralios šilumos stebuklas

Natūralios šilumos stebuklas

Tai, kad šiluma teigiamai veikia žmogaus organizmą, visiems gerai žinoma. Negaluojantys organai jau nuo seno buvo vietiškai šildomi įkaitintu vašku, druska ar šildyklėmis, o norėdami įkaitinti visą organizmą žmonės eina į pirtis. Bet abu šie būdai...


Kosmetologė pataria - odos priemones reikia rinktis ne pagal amžių, bet pagal odos būklę

Kosmetologė pataria - odos priemones reikia rinktis ne pagal amžių, bet pagal odos būklę

Nesvarbu, kokių metų moteris bebūtų, rūpinimasis veido ir kūno oda joms – kasdienybė. Per ilgus metus dailiosios lyties atstovės išbando įvairias grožio puoselėjimo priemones, kol galiausiai ant savo kosmetinio stalelio pasilieka tai, kas...


Procedūra nuo randų po spuogų Fusion Mesotherapy® adatinio volelio metodu

Procedūra nuo randų po spuogų Fusion Mesotherapy® adatinio volelio metodu

Procedūra nuo randų po spuogų Fusion Mesotherapy® adatinio volelio metodu. Fusion Mesotherapy® randų gydymo metodas remiasi adatinio volelio giliuoju poveikiu (1.0 mm) panaudojant mezoterapinį kompleksinį kokteilį F-XFC bei F-GS PEEL...


Kokių odos priežiūros priemonių vengti nėštumo metu?

Kokių odos priežiūros priemonių vengti nėštumo metu?

Moterims, mėgstančioms save prižiūrėti nėštumas dažnai atneša kalnus naujų iššūkių. Sunku atskirti, kas galima ir reikėtų vengti, kas kenkia ir kas sveika. Reikia peržvelgti nemažai naudojamos kosmetikos, įsitikinti, kokios priemonės, tarp jų ir...


Aliejus kosmetikoje

Aliejus kosmetikoje

Aliejai – ypatingai vertingi augalų gemalų, t.y. sėklų syvai. Tai tikras bioaktyvių medžiagų kokteilis, kurį augalas sukaupia savo sėkloje ar riešute, kad pradėtų naują gyvybę. Šaltai presu išspaustas ir nerafinuotas augalų sėklų/riešutų...


Pamirškite lengvą mankštą – formą išsaugos tik energingas sportas

Pamirškite lengvą mankštą – formą išsaugos tik energingas sportas

Oficialūs patarimai, kad 30 minučių švelnios mankštos per dieną pakanka norint pagerinti savo sveikatą, buvo peržiūrėti mokslininkų, kurie pirmieji sukūrė tarptautines fizinės parengties ("fitnio") gaires, rašo "The Guardian"....


Plaukų tiesinimas gali sukelti vėžį

Plaukų tiesinimas gali sukelti vėžį

JAV valdžia prailgino sąrašą vėžį sukeliančių medžiagų. Šį kartą jame atsidūrė formaldehidas, kuris randamas plastike ir kituose dažnai vartojamuose produktuose. Medikų pranešime teigiama, kad ši medžiaga padidina riziką susirgti kvėpavimo takų,...


Aerobikos pratimai – geriausias būdas džiaugtis liekna talija

Aerobikos pratimai – geriausias būdas džiaugtis liekna talija

Mokslininkai teigia, kad veiksmingiausias būdas turėti liekną taliją yra kasdien atlikti aerobikos pratimus. Kaip praneša livescience.com, tyrimai atkleidė, kad tų žmonių, kurie 8 mėnesius atliko aerobikos pratimus, talijos apimtis sumažėjo...


3D spausdinimo būdu Lietuvoje pagaminti akinių rėmeliai

3D spausdinimo būdu Lietuvoje pagaminti akinių rėmeliai

Tą dieną, kai okulistas išrašo pirmuosius akinius, kiekvienas susiduriame su užduotimi, kaip atrasti tinkamus akinių rėmelius, juk šiais laikais akinai yra tarsi vizitinė kortelė, kurie pasako nemažai apie Jus. Todėl akiniai turi būti ne tik...


Kodėl verta naudoti bare X minerals?

Kodėl verta naudoti bare X minerals?

Nes šios kosmetikos kiekviena sudedamoji dalis ne tik kad nekenkia jūsų odai, bet ir ją gydo, tausoja, daro gražesnę bei lygesnę. Pasistengsime tai įrodyti, bei suteikti informaciją apie kiekvieną bare X minerals kosmetikoje esančią sudėtinę dalį.


Plaukų slinkimas – rimtas sutrikimas

Plaukų slinkimas – rimtas sutrikimas

Plikimas – tai nenormalus dalies ar visų plaukų iškritimas. Plaukų slinkimo problema neretai priklauso nuo žmogaus amžiaus, lyties, sveikatos būklės, paveldėjimo, vartojamų vaistų. Atpažinti ligą galima pastebėjus padidėjusį galvos plaukų...


Parfumeris iš Prancūzijos Lietuvoje kurs odos kvapą

Parfumeris iš Prancūzijos Lietuvoje kurs odos kvapą

Šią savaitę į Lietuvą atvykęs parfumeris iš Prancūzijos Gaelis Peltier kartu su natūralių kvapų eksperte aromaterapeute Laime Kiškūne „Kvapų namuose“ surengė parfumerijai skirtą seminarą ir kvepalų dirbtuves, kurių metu turėtų gimti...


Grupės MANGO vokalistės, Rimos Malašičevės, grožio paslaptis

Grupės MANGO vokalistės, Rimos Malašičevės, grožio paslaptis

Po 7 metų į sceną grįžusi garsios grupės MANGO vokalistė, Rima Malašičevė, tiesiog švyti grožiu. Kur slypi jos grožio paslaptis? Rima pasakojo, kad pagrindinis jos grožio receptas – tai Casmara kosmetinių priemonių naudojimas namuose, bei...


Japoniškas terapinis veido masažas ( KOBIDO)

Japoniškas terapinis veido masažas ( KOBIDO)

Japoniškas terapinis veido masažas – tai sudėtingas, tradicinio japoniško Anma masažo technikų ir akupunktūrinių taškų (tsubo) derinys. Šis nuostabus masažas, pasižymintis nepaprastu elegantiškumu ir rafinuotumu atsirado Japonijoje daugiau,...


Erzina celiulitas? Išeitis yra!

Erzina celiulitas? Išeitis yra!

Celiulitas – daugeliui moterų pažįstama problema. Dėl hormonų pusiausvyros sutrikimų atsiradusi odos liga dažniau erzina dailiosios lyties atstoves: ant šlaunų ir sėdmenų atsiradę nelygumai sukuria diskomforto jausmą. Smagu, kad problemai...


Linkėjimų iš Valensijos!

Linkėjimų iš Valensijos!

Neseniai „Cosmoprof Baltic“ kolektyvas lankėsi Valensijoje, kur gaminama prestižinė ispaniška kosmetika „Casmara“. Šiemet „Casmara“ švenčia jau 40 metų gimtadienį. Su šia aukščiausius kokybės standartus...


Moters sveikata pavasarį: ką turėtume žinoti. Gydytojo homeopato požiūris.

Moters sveikata pavasarį: ką turėtume žinoti. Gydytojo homeopato požiūris.

Šiuolaikinis gyvenimas – iššūkis mūsų sveikatai, ypač moterų. Šiuolaikinės moterys skuba, lekia, daug dirba, dažnai net „visus namų kampus laiko“. Dažnai nekreipiame dėmesio į organizmo siunčiamus pašlijusios sveikatos signalus...


Anticeliulitinis, liekninantis, stangrinantis kojų masažas

Anticeliulitinis, liekninantis, stangrinantis kojų masažas

Norint pasiekti gerų rezultatų, pirmiausia atliekamas kūno šveitimas, kuris giliai išvalo odą, pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį, skatina jo atsinaujinimą. Sudėtyje esantys aliejai drėkina odą, baltymai padeda atstatyti apsauginį sluoksnį,...


Vakuuminė deimantų mikrodermabrazija

Vakuuminė deimantų mikrodermabrazija

Vakuuminė deimantų mikrodermabrazija (šveitimas deimantų pagalba). Metodo pagrindas – švelnus odos paviršiaus nusluoksniavimas, stimuliuojantis atsinaujinimo procesus. Deimantų mikrodermabrazija – suragėjusio odos sluoksnio mirusių...


Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9