Lapkričio 19d. Antradienis

Ar gali būti natūrali kosmetika efektyvi?

2016 Gegužės 13d.
Peržiūrų skaičius: 12042
Ar gali būti natūrali kosmetika efektyvi?

Kodėl natūralioji Novexpert?

Kiekvieną dieną atsiranda dešimtys naujų kosmetikos prekinių ženklų.  O kur dar žinomų ženklų naujai sukurti  ''revoliuciniai" produktai, tūkstančiais užtvindantys pasaulinę rinką?  Ar viso to ne per daug? Atsakymas – taip. Ar ši neįsivaizduojama gausybė tikrai patenkina vis didėjančią vartotojų paklausą? Atsakymas - ne. Tai kodėl pripažintų visame pasaulyje mokslininkų grupė nusprendžia sukurti dar vieną naują prekės ženklą - Novexpert? Ar tai narciziškas noras pasirašinėti po savo sukurtomis  formulėmis? Ar laisvės ilgesys  po ilgus metus vykdytų mokslinių tyrimų projektų žinomoms kompanijoms? Galbūt,  tačiau Novexpert yra, visų pirma, klestinčio mokslo ir greitai besikeičiančios visuomenės rezultatas. Novexpert siūlo naują GROŽIO viziją, kuri atspindi išsilavinusios, naujausiais mokslo ir tecnikos išradimais savo veiklą grindžiančios „žinių visuomenės“ lūkestį – likti amžinai jaunu, naudojant inovatyviausius senėjimą stabdančius kosmetikos produktus  ir tuo pat metu  nenukentėti nuo šalutinio jų poveikio.

Specialistai sunerimę...

O nerimauti yra tikrai dėl ko. Toksikologai  dar 1970 metais iškėlė hipotezę apie kūno reakciją į chemines medžiagas, per ilgą laiką susikaupusias žmogaus organizme, o vėliau jiems pritarė ir imunologai,  nustatydami aiškų ryšį tarp autoimuninių ligų ir modernėjančio mūsų gyvenimo. O kur dar alergologų nerimas dėl vis augančio įvairiomis alergijomis ir padidėjusiu odos jautrumu besiskundžiančių žmonių skaičiaus? Pavojaus varpais skambina ir endokrinologai, savo gausiai publikuotuose moksliniuose straipsniuose atskleidžiantys įvairių endokrininės sistemos trikdytojų poveikį žmogaus  hormoninėms sistemoms. Šie trikdytojai – tai beveik visur  (maiste, antimikrobinėse medžiagose, drabužiuose, plastikinėje taroje, kosmetikoje...) besislepiantys žmogaus rankų sukurtų cheminių priedų kokteiliai. Mes paminėsime tik naudojamus kosmetikoje, iš kurių pirmieji (2004 m.),  sukėlę nerimą dėl ryšio su krūties vėžiu, buvo parabenai. Be to, patys naujausi,  ką tik    (07-03-2016)  JAV Berkeley universiteto publikuoti naujo tyrimo rezultatai patvirtino anksčiau Novexpert specialistų išsakytą nuomonę apie parabenų, ftalatų, triklozano bei fenolių kaupimąsi žmogaus organizme. Tyrime dalyvavo 100 jaunų merginų (nuo 14 iki 18),  naudojančių šių cheminių medžiagų turinčią kosmetiką. Prieš tyrimą merginų šlapime buvo nustatyti nemaži endokrininių trikdytojų kiekiai, o jau po trijų dienų, joms pavartojus kitą, cheminių priedų  neturinčią kosmetiką, buvo gauti stulbinantys rezultatai:  ftalatų jų organizme sumažėjo 27%, triklozano -  36% ir benzofenono-3 - 36%. Išvada aiški: kosmetikos produktų sudėtyje esantys endokrininiai trikdytojai prasiskverbia pro visus odos sluoksnius, patenka į kraują ir galiausiai kaupiasi žmogaus organizme. Taigi, kiekvienas iš mūsų yra užsiteršęs ir turi vienokių ar kitokių endokrininės sistemos sutrikimų. Nors šios sistemos veiklos visiškai ir nesukontroliuosime, bet, pereidami prie natūralių produktų vartojimo, kai ką pakeisti tikrai galime.

Ar saugu?

Taigi, ką rinktis šiuolaikiniam kosmetikos vartotojui: saugumą ar efektyvumą ? Novexpert atsako: abu. Ir tai ne tik žodžiai, bet ir konkretūs veiksmai. Siekdami kuo didesnio saugumo savo vartotojams  Novexpert pasiekė, kad  2013 metais Europos reglamentuose atsirastų reikalavimas atsižvelgti į cheminių priedų, ir, pirmiausia, konservantų biologinį neskaidomumą ir jo kaupimąsi žmogaus organizme. Patys savo ruožtu  nepagailėjo 5 metų darbo bei keletos mln. eurų projektui, kurį įgyvendinus, buvo galima atsisakyti visų tiek leidžiamų klasikinių, tiek netiesioginių konservantų ir  ant visų produktų pakuočių teisėtai užrašyti : 0% konservantų, 0% cheminių medžiagų, 100% natūralių medžiagų, 100% hipoalerginis, 100% biologiškai skaidus,  “. Ši informacija yra patikrinta AFFSSAPS (French Health Products Safety Agency ) ir patvirtinta tokių nepriklausomų ekspertų  kaip ekologiškos kosmetikos sertifikavimo įstaigų Ecocert ir Cosmos bei apsaugota 2 INPI (National Institute of Industrial Property) patentais. Tai ir dar daugiau galime rasti Novexpert „auksinėse“ taisyklėse, kurių jie patys griežtai laikosi ir kurios garantuoja absoliutų saugumą jų produktus vartoti pasirinkusiems žmonėms:

1. NATŪRALŪS, be cheminių priemaišų ingredientai, t.y. augaliniai ekstraktai išgaunami naudojant superkritinį CO2 ar kitą, augalų komponentus tausojančią technologiją; veikliosios medžiagos kuriamos  biotechnologiniu būdu, nenaudojant jokių genetiškai modifikuotų produktų.
2. Formulių VIENTISUMAS, t.y. ingredientų sterilizavimui nenaudojama nei aukšta temperatūra, nei spinduliuotė.
3. Gamybos KOKYBĖ, t.y. Novexpert laboratorijos yra įdiegusios Gerosios gamybos praktikos (GMP) principus, o tai reiškia, kad gamybos proceso metu taikomi labai griežti reikalavimai aplinkos sterilumui (100 kartų griežtesni, nei standartiniai EU reikalavimai), norint produktus apsaugoti nuo atsitiktinių teršalų.
4. SERTIFIKUOTOS formulės.

O ar efektyvu?

Apie neįtikėtina efektyvumą kalba visi kosmetikos gamintojai.  Kartais ta informacija prasilenkia su tiesa, o kartais realybė netgi pranoksta lūkesčius.Tokia neįtikėtina pažanga  kosmetikos srityje kaip biomimetinė tekstūra (riboja neuro-jautrumą), lameliarinė skystųjų kristalų emulsijos struktūra ( atkartoja raginio odos sluoksnio sandarą), mikro/nanosomos ( dalelės, kuriose patalpintos veikliosios medžiagos pasiekia  reikiamą odos sluoksnį ar gylį ) leidžia žymiai padidinti kosmetikos produktų efektyvumą. Jie savo poveikiu netgi darosi panašūs į vaistus. Iš čia kyla ir naujas terminas “kosmeceutinė” kosmetika ( angl.cosmeceuticals), sudarytas iš dviejų žodžių: „kosmetika“ ir „farmacija“ (angl. pharmaceuticals). Šių 2 žodžių derinys apibrėžia moksliškai pažangią  kosmetiką su inovatyviomis biotechnologijomis ir koncentruotomis formulėmis, kurios galutinis tikslas yra efektyvumas ir gera savijauta. Būtent  tokia ir yra Novexpert, pristatanti save, kaip "kosmeceutikos" prekės ženklą.

Novexpert nuomone,  kosmetika yra tik tuomet efektyvi, kai jos formulės veikia visus odos sluoksnius ir visas sudedamąsias jos dalis. Bet kaip tai įmanoma padaryti?  Į pagalbą Novexpert specialistams ateina naujausi regeneratyvinės medicinos ir genetikos pasiekimai. Jie ir įgalina pagaminti tokius produktus, kurių poveikis pasireiškia kiekviename odos metabolizmo lygmenyje:

  • Molekuliniame, veikiant  genus ir DNR
  • Ląsteliniame, veikiant kamienines ląsteles ir fibroplastus
  • Tarpląsteliniame, aktyvuojant  hialurono rūgtšies ir kolageno gamybos procesus
  • Audinių lygmenyje, veikiant visus 3 odos sluoksnius

Šiandieninis mokslas mums atskleidė  5000 kartų mažesnio  už plauko storį  pasaulio paslaptis.Taip susipažinta su DNR ir nustatyta , kad ji gali  puikiai pasitarnauti  reguliuojant  21000 ‘‘aktyvių’’ genų veiklą, pasižyminčių ypatingu jautrumu išorės poveikiams. Taigi, viską ką valgome, ką tepame ant odos ir t.t., įtakoja  DNR ir, žinoma genus. Tai ir sudomino Novexpert, kurie  2001 metais parengė tyrimų planą  nustatyti genui, atsakingam už ląstelių senėjimą. Projekto eigoje buvo ištirti Japonijos salos Okinawos gyventojai (didžiausia šimtamečių koncentracija pasaulyje) ir buvo nustatyta jų ilgo ir sveiko gyvenimo paslaptis – genas sirtuinas, kuris aktyviai reiškėsi senolių genome. Vadinasi, tereikia suaktyvinti šį „jaunystės geną“,  kurio yra visose žmogaus kūno ląstelėse, taigi ir odoje. Tai ir padarė Novexpert gydytojai , sukurdami Novaxyline,  užpatentuotą  Novexpert laboratorijos ir padėjusį  Novexpert laimėti daugiau nei 11 apdovanojimų! Tai sudėtingas kompleksas, susidedantis iš ultra-efektyvių dumblių ekstrakto ir cukraus, kuris aktyvuoja Sirt-1 enzimus keratinocitų branduolyje, kurie savo ruožtu aktyvuoja DNR genus, prailginančius ląstelių gyvenimo trukmę  mažiausiai 20% (atitinka 11 gyvenimo metų).

Šis Novaxyline kompleksas yra beveik visuose Novexpert produktuose,  o pro-kolageno linijos produktuose

( prieš senėjimą)  kartu su augaliniu pagrindu sukurta amino rūgštimi puikiai atlieka  dar ir kamieninių ląstelių apsaugos funkciją. Kaip žinia, odos atsinaujinimas – tai odos ląstelių dauginimosi procesas, dubliuojantis pradinę DNR. Kiekvieną sekundę atsinaujina... 4 mln. ląstelių! Tačiau dėl aplinkos agresijų šiame procese atsiranda klaidų (vidutiniškai trys), sąlygojančių DNR mutacijas, kurios toliau perduodamos naujoms dukterinėms ląstelėms. Iškyla uždavinys sustabdyti šį užburtą ratą, t..y. apsaugoti kamienines ląsteles ir jų mikroaplinką  nuo žalingo išorės poveikio jas perprogramuojant ir palaikant jų išskirtinį sugebėjimą atsinaujinti. Su šia užduotimi sėkmingai  susitvarko Novexpert formulės, naudojamos ANTI-AGE EXPERT linijoje "apsaugodamos"  keratinocitų kamienines ląsteles  nuo oksidacinio streso (+37% atstatytų ląstelių) ir 69%   pagyvindamos jų regeneracinį pajėgumą. Rezultatas :

1 pav. Odos reljefo pokytis panaudojus

THE EXPERT ANTI-AGE serijos kremus

Raukšlių sumažėjimas 36%

Prieš                                                   Po 42 dienų

Kalbant apie poveikį į tarpląsteliniame lygmenyje vykstančius procesus,  būtina paminėti hialurono rūgštį. Bendrai kalbant, hialurono rūgštis yra sudėtingas cukrus, primenantis skaidrų ir klampų gelį. Jos randama akyse, sąnariuose, placentoje, odoje ir t.t. Priešingai jos pavadinimui, tai yra labai "švelni" molekulė, užtikrinanti odos „putlumą”. Deja, per 50 metų jos odoje sumažėja beveik 50% . Taigi, peršasi išvada, kad norint sustabdyti senėjimo procesus būtina papildyti hialurono rūgšties rezervus. Kaip tą atlieka Novexpert formulės? Jos trūkumo problemą sprendžia dviem būdais: naudojant ją  išoriškai, o vėliau stimuliuojant jos  ir kolageno sintezę pačiame organizme jau minėtuoju Novaxyline. Kadangi pastarojo efektyvumas jau buvo aptartas anksčiau, belieka atskleisti  Novexpert specialistų sukurtos hialurono rūgšties unikalumą. Ji gaminama pažangiu biotechnologiniu būdu iš pieno fermentų ir kviečių bei yra ypač gryna ir 100% suyranti. Be to, Novexpert buvo pirmieji pasaulyje, panaudoję savo formulėse 4 tipų labai mažos molekulinės masės hialurono rūgštį (nuo 1,000,000 iki 5,000 daltonų dydžio), kurios molekulės tiksliai identiškos odoje esančios hialurono rūgšties molekulėms. Taip užtikrinamas produktų veikliųjų medžiagų patekimas į visus odos sluoksnius, ko rezultate optimaliai sureguliuojama odos drėgmė, stabdant vandens išgaravimą per odos paviršių, sustiprinamas  odos apsauginis sluoksnis bei odos imuninės savybės, gerėja  mikrocirkuliacija, stimuliuojama proteino   ZO1 ir baltymo okludino (sustiprina  glaudžiąją jungtį tarp epitelinio audino ląstelių, apsaugodamas nuo skysčių išsiliejimo tarp skirtingų ląstelių sluosnių) sintezė. Tokiu būdu, Novexpert odos priežiūrai skirti produktai dirba kaip „veido architektas“ . Jie atstato  veido kontūrus, patempdami suglebusius raumenis ir odą, suteikdami odai stangrumo ir elastingumo, išlygindami negilias raukšles bei sumažidami giliąsias (žr. 2 ir 3 pav). Bet unikaliausia yra tai, kad vienas Novexpert hialurono rūgšties serumo buteliuko sausos hialurono rūgšties kiekis prilygsta 20 hialurono rūgšties injekcijų sausos hialurono rūgšties kiekiui.

2 pav. Kaktos odos raukšlių sumažėjimas , panaudojus  THE EXPERT ANTI-AGE serijos priemones su hialurono rūgštimi.

Prieš           Po 1 karto          Po 6 kartų

 

3 pav. NOVEXPERT paakių  kremo Expert poveikis vartojant jį kasdien

Prieš: 28.03.2007

Po:    24.05.2007

Kosmetinių priemonių efektyvumą nusako ir kuo ilgesnis  pageidaujamas  jų aktyvių ingredientų poveikis. Novexpert tai įrodė, sukūrę unikalų stabilizuotą vit.C. Kodėl stabilizuotas? Nes jis nėra taip lengvai paveikiamas šviesos ar karščio kaip paprastasis vit. C. Iš tikrųjų, Novexpert Vit.C linijos pažangiose formulėse  naudojamas 2  rūšių stabilizuotų vit.C, japoniško ir prancūziško, kompleksas. Japoniškasis – tai lengvai modifikuotas grynasis vit.C, tiksliau, jo viena molekulė žaliosios chemijos reakcijos metu sujungiama su  kita neutralia molekule, kuri ir užtikrina šio vitamino neįtikėtiną stabilumą. Būtent jį, kaip vieną stabiliausių ir Azijoje klasifikuojamu  „pusiau-vaistu odai“, ir pasirinko Dr. Daniel Colletta  naujai  Novexpert Vitamino C linijai. Prancūziškasis gaunamas biotechnologiškai sujungiant dvi, t.y. grynojo vit.C ir aktyvią organinio silicio molekules. Kodėl prireikė pastarojo? Dėl kelių svarbių priežasčių:

  • Būtent šio elemento yra daugiausia randama odoje.
  • Būtent jo cheminis derinys su vit.C yra pats efektyviausias derinys, stabdant senėjimo procesus odoje, ypač raukšlių formavimąsi. Neveltui silicis dar vadinamas „odos cementu“, nes jam  geriausiai "sekasi" surišti hialurono rūgšties molekules odoje.
  • Būtent organinis silicis yra ta aktyvioji silicio forma, gebanti prasiskverbti į giliausius odos sluoksnius.
  • Būtent jis palaiko tokių visiems gyvybiniams procesams organizme svarbių mikroelementų kaip kalcio ir cinko veiklą.
  • Būtent jis sėkmingiausiai darbuojasi skatinant kolageno ir fibroplastų gamybą bei medžiagų apykaitą. Be to, yra nepakeičiamas stiprinant nusilpusį jungiamąjį audinį bei didinant viso organizmo atsparumą infekcijoms.

Taigi šios abi, nepaprastai patvaraus stabilizuoto vitamino C rūšys yra visų Novexpert Vitamino C linijos produktų  sudėtyje ir išlieka veiksmingos net keletą mėnesių po atidarymo. Kaip iliustraciją žemiau pateikiame dvi diagramas (4 ir 5 pav.), kurios yra tik maža dalelė  to, ką gali tik viena iš „turbo“ odos priežiūros Novexpert priemonių su  Vit. C  – stipriai kocentruotas serumas.

3 pav.                                                                                       4 pav.

Trumpai aptarus tik kai kuriuos Novexpert produktus, jau galime atsakyti į iškeltą klausimą, kodėl turėtume rinktis būtent šios kompanijos produktus. Atsakymas: nes tai natūralu, saugu, patikima ir labai efektyvu. Be to tai yra veiksminga ir  neskausminga pagalba arba alternatyva, galvojančioms apie botulino injekcijas ar plastines operacijas.

Daugiau informacijos: www.juara.lt


Žvilgantys ir glotnūs plaukai vasarą! Ar tai įmanoma?

Žvilgantys ir glotnūs plaukai vasarą! Ar tai įmanoma?

Prasidėjusi vasara jau mus lepina šiluma, saule, puikiu oru! Norisi kuo dažniau ištrūkti į gamtą, pasimėgauti saulės voniomis, šiltu vandeniu. Mūsų organizmas po šaltos žiemos tikrai pasiilgo saulėtų ir šiltų dienų. Tačiau ar pasiilgo saulės mūsų...


Intymiųjų zonų atjauninimas lazeriu

Intymiųjų zonų atjauninimas lazeriu (1)

Bėgant laikui keičiasi žmogaus kūnas. Tai supranta visos moterys, tačiau ne visos pagalvoja, kad kinta ir jų intymiausia zona, o „ten“ atsiradę pakitimai sukelia įvairias nemalonias problemas. Pavyzdžiui, po gimdymo ar menopauzės metu...


Regeneruojamoji procedūra su vaisių rūgštimis

Regeneruojamoji procedūra su vaisių rūgštimis

Procedūra yra skirta visų tipų odai, ypač papilkėjusiai, netekusiai gyvybingumo. Procedūra trijų žingsnių: negyvas ląsteles šalinančio šveitimo (rūgšties aplikacija), rūgšties neutralizavimo masažiniu serumu ir kaukės aplikacijos. Procedūros metu...


Paakių kremai: kada pradėti naudoti?

Paakių kremai: kada pradėti naudoti?

Turbūt daugeliui paakių kremai asocijuojasi su vidurinio amžiaus moterims kylančiomis veido problemomis. Todėl pastebėjus pirmas raukšleles ar odos nuovargio simptomus, daugeliui kyla klausimas, kada jau laikas imtis tokių veido priežiūros priemonių?


Kaip tinkamai degintis

Kaip tinkamai degintis

Kad iš atostogų grįžtumėte šokoladinė, o ne kaip dėmėtoji pantera, reikia susidraugauti su saule. Tuomet sveikas ir gražus įdegis - garantuotas. Bronzinė oda ne tik graži. Psichologai tvirtina, kad gražiai įdegusios moterys nevalingai labiau...


Depiliacija Pandhy’s cukraus pasta

Depiliacija Pandhy’s cukraus pasta

Naujas depiliacijos - epiliacijos cukraus pudra PANDHY‘S metodas. Plaukų šalinimas atliekamas unikalia pasta PANDHY‘S, kurios sudėtyje yra tik cukrus (90-95 %) ir vanduo (5-10 %). Šimtmečius panaši pasta buvo naudojama Artimųjų Rytų...


Kaip turėti gražius ir sveikus nagus?

Kaip turėti gražius ir sveikus nagus?

Rugpjūtis – atostogų metas. Leiskite pailsėti nuo dažnai varginančių grožio procedūrų ir savo nagams. Mes nesiūlome slėpti rankų pirštinėse, gerti maisto papildų ir kantriai laukti rezultatų. Visame pasaulyje profesionalų įvertintas prekės...


Catio Vital procedūra Dviguba jonizacija

Catio Vital procedūra Dviguba jonizacija

Gilaus valymo ir drėkinimo procedūra atliekama Mary Cohr Catio Vital Lift aparatu.Tai daug daugiau nei tradicinė procedūra, pasižyminti savo efektyvumu. Catio Vital „Dvigubos jonizacijos“ procedūra tai revoliucinis ir unikalus metodas,...


Kaip nugalėti jautrios odos sindromą?

Kaip nugalėti jautrios odos sindromą?

Apie odos jautrumą pradėta kalbėti tik prieš du dešimtmečius, kai norėta apibūdinti viską, kas konkrečiai sukelia tokią būklę (sudirgimą, dilgčiojimą, spuogus, bėrimą) ar tiesiog abstrakčius pojūčius (kaip moterys suvokia savo odą). Kosmetikos...


Frakcinis odos atjauninimas eTwo Sublative™

Frakcinis odos atjauninimas eTwo Sublative™

Sublative™ – bipoliarinio radijo dažnių poveikio frakcinė technologija, veiksminga viršutinėje dermos dalyje, kur energija gali gerokai pagausinti kolageno ir elastino minimaliai pažeisdama epidermį. Sublative™ –...


GERIAUSIA VALOMOJI KAUKĖ NUO BIOLOGIQUE RECHERCHE

GERIAUSIA VALOMOJI KAUKĖ NUO BIOLOGIQUE RECHERCHE

Veido kaukės – tai puikus būdas drėkinti, raminti ir valyti odą. Jos gali būti pirmoji greitoji pagalba, bet tik tuo atveju, kai pasirenkama tinkama priemonė ir naudojama pagal instrukcijas. Yra keturios pagrindinės kaukių rūšys:...


PRP INJEKCIJOS – ODOS JAUNYSTEI SUGRĄŽINTI IR IŠSAUGOTI

PRP INJEKCIJOS – ODOS JAUNYSTEI SUGRĄŽINTI IR IŠSAUGOTI

Oda su amžiumi sensta, silpsta jos baltymų sintezė, oda netenka naturalaus hialurono, kuris turi savybę kaupti vandenį audiniuose. Oda naturaliai netenka drėgmės, o veikiant UV spinduliams, rūkant, stresuojant ir nuolat skubant - visai praranda...


Catio clean valomoji procedūra

Catio clean valomoji procedūra

Visi taupome laiką! Prancūzų kompanija Mary Cohr sukūrė inovatyvų odos valymo aparatą Catio Clean, kurio pagalba per trumpą procedūros laiką bus atlikta efektyvi odos valymo procedūra su minimaliomis laiko ir naudojamų priemonių sąnaudomis. Tai...


Nugaros skausmai ir masažo nauda

Nugaros skausmai ir masažo nauda

Dažnas šiais technologijų laikais skundžiasi nugaros skausmais, dažnai pagrindinė darbo vieta yra sėdimas ofiso darbas, visą dieną trunkantis sėdėjimas kėdeje. Jei darbas ne ofise, tai gali būti fizinis darbas, didelė nugaros apkrova. Taip pat...


Intensyviai raminanti ir drėkinanti procedūra

Intensyviai raminanti ir drėkinanti procedūra

Odos drėgmės praradimas yra didžiulis mūsų priešas ir įvairiais lygiais pažeidžia iki 98 % visų žmonių. Tai pasireiškia odos šerpetojimu, įsitempusia oda, raukšlių susidarymu ir ankstyvu odos senėjimu.


SEPTINTOJI GROŽIO DĖŽUTĖ – VERTA TAVO DĖMESIO!

SEPTINTOJI GROŽIO DĖŽUTĖ – VERTA TAVO DĖMESIO!

Ilgai žiūrinėjate kosmetikos produktus parduotuvėje, tačiau to vieno vienintelio neišsirenkate. Kartais baisu nusivilti kokybe, kartais nedrąsu, nes tai naujiena Lietuvoje, o neretai atrodo, kad kaina peraukšta ir taip rizikuoti neverta. Dėl šių...


Sodri spalva ilgiau! John Masters Organics kondicionieriai dažytiems plaukams.

Sodri spalva ilgiau! John Masters Organics kondicionieriai dažytiems plaukams.

Kirpėja, dažydama Jūsų plaukus jau skuba suderinti kito susitikimo laiką. Ji žino, kad po mėnesio-kito spalva išbluks ir reikės naujo dažymo. Kaitinanti saulė, netinkamai pasirinktas šampūnas ir kiti aplinkos faktoriai gali pagreitinti šį procesą....


Plaukų slinkimas – rimtas sutrikimas

Plaukų slinkimas – rimtas sutrikimas

Plikimas – tai nenormalus dalies ar visų plaukų iškritimas. Plaukų slinkimo problema neretai priklauso nuo žmogaus amžiaus, lyties, sveikatos būklės, paveldėjimo, vartojamų vaistų. Atpažinti ligą galima pastebėjus padidėjusį galvos plaukų...


BARZDOS ALIEJUS

BARZDOS ALIEJUS

Barzdos aliejus - gana naujas, tačiau sparčiai populiarėjantis "Muilo ūkio" gaminys. Apie galvos plaukų šampūnus, kondicionierius, plaukų kaukes turbūt pasakoti nereikia, tai žinoma visiems, ypač moterims. Tačiau vyrų barzdos plaukai,


Maistinių medžiagų poreikis

Maistinių medžiagų poreikis

Jei bandote pakeisti savo kūno išvaizdą nekreipdami dėmesio į mitybą – Jūs gaištate savo laiką. Priaugsite masės ar sudeginsite riebalus tiesiogiai priklauso nuo to, kiek ir kokių medžiagų Jūs gausite su maistu. Deja, daugelis žmonių tai...


Mezoterapija, audinių užpildai ir rūgštiniai pilingai: kartu ar atskirai?

Mezoterapija, audinių užpildai ir rūgštiniai pilingai: kartu ar atskirai?

„Vieną moterį ir pusės milimetro gylio raukšlelė kiekvienąkart pažvelgus į veidrodį varo iš proto ir neleidžia užmigti naktimis, o kita ramiai gyvena ir tuomet, kai amžius išvagoja visą veidą“, – teigia „GK klinikos“...


Mineralų kompleksas "Baltasis Baltijos Auksas"

Mineralų kompleksas "Baltasis Baltijos Auksas"

100% Natūralus ir ekologiškas "Baltasis Baltijos Auksas" - labai smulkių skaidulų kalkakmenio akytas mineralas, sudarytas iš kalcito ir mikroorganizmų su mikrokristalinėmis nuosėdomis.


Kosmetikos linija „Saulė“  – jaunystei ir grožiui

Kosmetikos linija „Saulė“ – jaunystei ir grožiui

Kiekviena moteris svajoja apie gražią ir švytinčią odą, tačiau bėgantis laikas palieka savo atspaudą. Kaip atsukti laiką atgal? Atsakymo ieškokime gamtoje. Kaip gyvybę gamtai pavasarį grąžina skaisčios saulės spinduliai, taip natūralios rankų...


Kraujagyslinių darinių gydymas VBeam 2 Perfecta pulsiniu dažų lazeriu

Kraujagyslinių darinių gydymas VBeam 2 Perfecta pulsiniu dažų lazeriu

VBeam 2 Perfecta yra penktoji kompanijos Candela kraujagyslinių lazerių karta (V- Vascular Beam, angl. kraujagyslių spindulys), specialiai sukurta kraujagyslinių darinių šalinimui ir lyderiaujanti tarp impulsinių dažų lazerių pasauliniu mastu....


Aliejus kosmetikoje

Aliejus kosmetikoje

Aliejai – ypatingai vertingi augalų gemalų, t.y. sėklų syvai. Tai tikras bioaktyvių medžiagų kokteilis, kurį augalas sukaupia savo sėkloje ar riešute, kad pradėtų naują gyvybę. Šaltai presu išspaustas ir nerafinuotas augalų sėklų/riešutų...


Mityba: dešimt mitų apie sveikatą, grožį ir valgį

Mityba: dešimt mitų apie sveikatą, grožį ir valgį

Vėlyva vakarienė tukina, ananasai yra natūralūs riebalų degintojai, o nuo šviežios duonos ima skaudėti pilvą. Taip ar ne? Susipažinkite su dešimt populiariausių mitų apie mitybos įpročius. Visiška netiesa! Lyginant su kitais garnyrais, bulvės...


Mitai apie lazerinę epiliaciją

Mitai apie lazerinę epiliaciją

Lazerinė epiliacija – tai bene patikimiausias ir efektyviausias būdas pašalinti nuo kūno nepageidaujamus plaukelius ilgam ar net visam laikui. Ši technologija taikoma jau daugiau nei 20 metų ir pagrįstai vis labiau įsitvirtina kosmetologijos...


Monteil - išmaniosios idėjos Jūsų grožiui!

Monteil - išmaniosios idėjos Jūsų grožiui!

MONTEIL elixir metamorphose - greito pabudimo programa, reikalinga norint turėti gražias, išraiškingas akis ir aiškų lūpų kontūrą. MONTEIL elixir metamorphose - tai išraiškingų akių efektas, tai švytinti, stangri apie akis oda, reikalaujanti...


Patarimai vasarai: kaip tinkamai prižiūrėti ir atgaivinti veido odą?

Patarimai vasarai: kaip tinkamai prižiūrėti ir atgaivinti veido odą?

Vasarą norime atrodyti dar gražesni! Švytinti, graži, lygi ir švelni oda yra jaunystės sinonimas. Kiekvienai odos problemai reikia parinkti tinkamą gydymo metodiką. Bėgant laikui oda sensta, tampa ne tokia stangri ir graži. Lazeri, šviesos...


10 patarimų moterims kaip išlikti gražioms ir sveikoms

10 patarimų moterims kaip išlikti gražioms ir sveikoms

1. Gražių formų ir sveikatos išlaikymas prasideda nuo gerai subalansuotos dietos. Žinokite ir stebėkite savo svorį. Pasikonsultuokite su gydytoju, kokie maisto produktai yra jums tinkamiausi bei, kurių jūs turėtumėte vengti. Jei jūs bandote...


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9