Gudručio vaistinė

Ultragarsinis metodas kovoje prieš celiulitą

Ultragarsas – tai garsas, kurio dažnis aukštesnis už žmogaus ausies juntamo diapazono dažnį. Ultragarsas nematomas ir negirdimas, jis neapčiuopiamas, jo negalima užuosti, nė vienas žmogaus jutimo organas jo nejaučia. Tačiau jis veikia. Maža to, ultragarsas – tai priemonė, be kurios jau 20 metų neišsiverčia nė viena daugiau ar mažiau efektyvi anticeliulitinė programa.

Ultragarsinės bangos geba sklisti tolygiai ir prasiskverbti į gilius audinius. Ultragarsas gali būti įvairaus galingumo. Veikdamas žmogaus kūną, jis šildo, tonizuoja, suaktyvina medžiagų bei kraujo apykaitą, šalina toksinus. Juo gydomi uždegimai, žaizdos, lyginami randai. Ir, galiausiai, juo gydomas celiulitas. Ultragarsas neturi nieko bendro su kenksmingu (jonizuojančiu) spinduliavimu. Laikantis visų gydymui būtinų parametrų, jis visiškai nekenksmingas, nesukeliantis jokių šalutinių poveikių, nereikalaujantis jokio ypatingo pasiruošimo. Svarbiausia, kad viso pasaulio specialistai pripažįsta, jog ultragarsas laikomas pačiu efektyviausiu ir perspektyviu celiulito gydymo metodu.

Kodėl susidaro celiulitas?

Kaip celiulitas atrodo išoriškai, ko gero žino kiekvienas. O kas tuo metu vyksta po oda? Moters organizmas nuo vyriško skiriasi poodinio riebalinio sluoksnio klubų ir sėdmenų srityje struktūra, kuri panaši į bičių korį, užpildytą riebalų ląstelėmis. Kai tik susikaupia perteklinis riebalų kiekis arba užsilaiko skystis, ląstelės išsipučia ir atsiranda gerai žinomas “apelsino žievelės” rezultatas. Laikui bėgant, ląstelės sienelės storėja, atsiranda tankūs mazgeliai, užsispaudžia limfagyslės ir venos, riebalinis audinys tampa tankus ir šaltas. Įprastas vėlyvosios stadijos vaizdelis – celiulitas ant klubų ir venų varikozė ant blauzdų. Susidaro uždaras ratas: celiulitas atsiranda todėl, kad necirkuliuoja kraujas, o kraujas necirkuliuoja todėl, kad yra celiulitas.

Kodėl kiti anticeliulitiniai metodai neveiksmingi?

Probleminiai plotai glūdi vieno-keturių centimetrų gylyje. Prasiskverbti į juos įprastais metodais, nepažeidžiant audinio, tiesiog neįmanoma. Kadaise buvę populiarūs “anticeliulitiniai masažai” paprasčiausiai tik išmankština audinį. Tai gana skausminga procedūra, galinti sukelti net giluminį kraujo išsiliejimą ir audinių surandėjimą. O juk traumuoti celiulito plotų jokiu būdu negalima. Utragarsas šiuo atveju yra vienintelis būdas, kuris, nepažeisdamas audinio, “išjudins” riebalų ląsteles, privers darbuotis kraujagysles ir suminkštins jau susidariusius mazgelius. Celiulitinių ląstelių, mazgelių ir kraujagyslių paviršiuje ultragarsas paskleis šilumą, o lokali temperatūra pakils maždaug vienu laipsniu. Visos šios ultragarsinės terapijos savybės suteikia neribotas galimybes, gydant giliuosius audinio sluoksnius.

Kaip atliekamos ultragarsinės anticeliulitinės procedūros?

Neatsitiktinai nuo ultragarsinio poveikio prasideda dauguma anticeliulitinių seansų (norint pasiekti gerą rezultatą, rekomenduojama 15 seansų). Prietaiso skydelyje nustatomi reikiami parametrai, odos paviršius patepamas specialiu geliu, toliau , prispaudus ultragarso galvutę, lengvu judesiu atliekamas “įgarsinimas”. Tuo metu juntama maloni šiluma ir slydimas, jokių nemalonių pojūčiai nėra. Atrodo, kad nieko ypatingo ir nevyksta, tačiau taip nėra. Giliuose audiniuose vyksta procesai, kurių negalima būtų iššaukti jokia kita procedūra. Kiekviena ląstelė gauna intensyvų mikromasažą. Fermentai pradeda aktyvų savo darbą, intensyviai šalinamos riebalų sankaupos ir toksinai. Po šio veiksmo iš karto atlikus elektrostimuliaciją, vakuuminį masažą ar limfodrenažo procedūrą, rezultatas būtų kur kas geresnis, nei atlikus kiekvieną procedūrą atskirai. Įmaišius į gelį vitaminų ar kitų veikliųjų medžiagų, galima atlikti “fonoforezės” procedūrą, kuomet reikiamos veikliųjų medžiagų molekulės ultragarso pagalba įvedamos į odą, iš kur su kraujo tėkme patenka į susidariusį probleminių vietų sluoksnį. Procedūra labai efektyvi. Ja galima pakeisti mezoterapijos procedūrą – rezultatas beveik toks pat, tačiau išvengiama injekcijų.

Reikia paminėti, kad ultragarso efektyvumas priklauso nuo parametrų nustatymo. Šis metodas naudojamas ne tik celiulito gydymui, bet ir „išsitampiusios“ odos sutraukimui, paburkimų šalinimui, pooperacinių randų gydymui, veido raudonio ir išsiplėtusių kapiliarų šalinimui. Ultragarsas – nepakeičiama priemonė, siekiant bendro svorio mažinimo ar padidėjusių apimčių problemos sprendimui lokalioje vietoje. Moderni technologija leidžia ultragarso aparate nustatyti apie 20 parametrų atsižvelgiant į skirtingus poreikius. Poveikio efektyvumą lemia įrenginio kokybė ir jo techninės galimybės. Labai svarbu parinkti tinkamą darbo režimą, trukmę ir poveikio būdą, juk bet koks prietaisas – tai viso labo tik instrumentas, o instrumento valdymui būtinos rankos ir supratimas kaip jį teisingai panaudoti.

Odos stangrinimas su Tripollar Pose

Tripollar Pose yra puiki išeitis atjauninant natūraliai senėjančią odą, taip odos elastingumui pilvo srityje atnaujinti, stangrinant suglebusią odą po gimdymo ar didelio antsvorio netekimo.

Procedūrų metu Tripollar Pose skleidžia žemo radijo dažnio bangas, kurios vienu metu veikia ir giliuosius, ir paviršinius odos sluoksnius. Dermoje stimuliuojami fibroblastai, todėl suaktyvėja kolageno gamyba, o tai atjaunina odą, suteikia jai stangresnę išvaizdą. Energija, perduota į poodinį riebalų sluoksnį, skaido šias ląsteles, todėl mažėja ir kūno apimtys.

Daugiau informacijos:

www.celiulitas.biz

www.depiliacija.eu

TAIP PAT SKAITYKITE