Gudručio vaistinė

Vakuuminis masažas – ne tik grožiui, bet ir gerai savijautai

Vakuuminis masažas – ne tik grožiui, bet ir gerai savijautai

Kosmetologijoje populiarėja vakuuminis masažas (panaudojant 50-300mbar neigiamą slėgį), kurio metu ne tik aktyvinama kraujotaka, atsiveria nebefunkcionuojantys kapiliarai, gerinamas limfos nutekėjimas, bet vyksta kur kas gilesni procesai intraląsteliniame lygyje. Aktyvinami enzimai, didėja fagocitozė, aktyvinama kolageno bei elastino sintezė. Veido ir kaklo vakuuminis masažas panaikina „dvigubą“ pagurklį, išlygina raukšles. Jos tampa mažiau pastebimos, oda „patempiama“, atjaunėja.

Ši procedūra ypač svarbi gydant celiulitą, mažinant riebalų sankaupas probleminėse zonose, didinant odos elastingumą, ypač vidiniuose šlaunų paviršiuose, krūtų, pilvo srityse. Nėštumo ar greito svorio padidėjimo metu atsiradusios odos strijos pastebimai sumažėja. Kontraindikacijos vakuuminiam masažui – labai žemas kraujospūdis, ūmus tromboflebitas, venų trombozė, pūlingi dermatitai.

Norint pasiekti teigiamų rezultatų, reikia šiek tiek laiko ir kantrybės. Juk per keletą dienų negalima atsikratyti visų bėdų, kurias sukaupėme per daugelį metų. Reikia tik noro būti sveikais ir gražiais.

Jeigu jus vargina sprando, pečių juostos ar nugaros raumenų įtempimas, skausmai, šio masažo metu, priešingai nei atliekant rankomis, audiniai nėra mechaniškai spaudžiami, neužspazmuoja kraujagyslės, o atvirkščiai, dėl siurbimo ryškiai išsiplečia spazmuotos ir susiaurėjusios kraujagyslės, dėl ko masažuojamos vietos audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačiu nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai su juose esančiais medžiagų skilimo produktais, toksinais. Mažėja raumenų paburkimas, kraujagyslių spazmai, sprando srityje susikaupę riebalai ir „druskos“, aprimsta uždegimas. Procedūra tęsiasi apie 30-40min., ji gana maloni. Jų nereikia atlikti kasdien, užtenka 3-6 procedūrų, kad savijauta pagerėtų.

TAIP PAT SKAITYKITE