Gudručio vaistinė

Deimantinė mikrodermabrazija Crystal clear skin system

Deimantinė mikrodermabrazija Crystal clear skin system

Šį veido odos atjauninimo metodą 80-aisiais metais sukūrė italų gydytojas Otelas Džinebris. Iš pradžių procedūra buvo pernelyg brangi, bet tobulėjant technikai ir pingant pačiai procedūrai, šis atjauninimo metodas tampa vis populiaresnis. Mikrodermabrazija veikia odą stipriau nei pilingas vaisinėmis rūgštimis, bet mažiau ją pažeidžia nei cheminis pilingas. Ir tuo pačiu mikrodermabrazija išsprendžia kuo įvairiausias veido odos problemas.

Mikrodermabrazija (mikrošlifavimas) arba veido odos šlifavimas – minkštas  ir neskausmingas būdas atsikratyti „mirusių“ veido odos ląstelių ir stimuliuoti jos regeneraciją. Kitaip sakant, mikrodermabrazija – tobulinusia mechaninio veido pilingo procedūra.

Mikrodermabrazija išlygina smulkias raukšleles, sumažina amžiaus nulemtą pigmentaciją ir hiperpigmentaciją, o svarbiausia – stimuliuoja naujo kolageno ir elastino išsiskyrimą, tuo pačiu duodama odai naują gyvybės impulsą. Jūs padedate odai atsinaujinti, o ji atsidėkoja jums savo grožiu ir švytėjimu.

O ar gali mikrodermabrazija duoti dar daugiau?

Taip, gali! Ilgesnis mikrodermabrazijos kursas padeda pašalinti randus, likusius po traumų ir operacijų, pašalina spuogų randelius ir dideles pigmentines dėmes.

Individualus gydymo kursas priklauso nuo odos būklės ir gali trukti 10–20 ar daugiau seansų. Efektui sustiprinti naudojami kremai ir losjonai, minkštinantys odą ir pagyvinantys regeneraciją.

Deimantinė mikrodermabrazija (šlifavimas) vykdoma Crystal Clear aparatu: specialiais vamzdeliais didžiuliu greičiu ant odos išpučiami smulkučiai kristalėliai. Mikrokristalų sudėtis visiškai neutrali, jie neerzina odos ir jos nepažeidžia, o svarbiausia – yra labai abrazyvūs. Jie šlifuoja odą nesukeldami skausmo, nesveikia tik viršutinį odos sluoksnį, kuriame nėra nervinių ląstelių. Pacientas seanso metu jaučia tik lengvą dilgčiojimą, todėl neprisireikia jokio nuskausminimo.

Deimantinės mikrodermabrazijos tikslas – smarkiai stimuliuoti naujo kolageno ir elastino išsiskyrimą, suteikiantį gyvybės impulsą Jūsų odai.

Deimantinė mikrodermabrazija atliekama veidui, kaklui, krūtinei ir kitoms kūno dalims, bet kuriam odos tipui.

Metodo privalumai:

Procedūra netraumuoja odos, ją atliekant neprisireikia nuskausminimo. Žinoma, tai ne panacėja nuo visų kosminių defektų, todėl prieš apsisprendžiant svarbu tinkamai įvertinti odos defektų būklę ir pobūdį, tuo tikslu pasikonsultavus su kvalifikuotu gydytoju-kosmetologu.

Deimantinė mikrodermabrazija padeda išlydinti raukšles, atgaivinti odos toną ir struktūrą, sumažinti paraudimus ir šerpetojimus.

Deimantinės mikrodermabrazijos procedūros kreipiasi daugybė klientų. Ypač dažni tie, kurie neturi galimybės paimti pertrauką ilgai reabilitacijai. Procedūra ideali, jei oda blanki, pavytusi ar riebaluojasi, jei poros padidėjusios ir užsikimšusios, jei yra raukšlių ir randelių. Rezultatas tampa matomas iškart po procedūros ir išlieka ilgą laiką. Dėl to mikrodermabrazija – viena mėgstamiausių procedūrų tarp pacientų. Be to, po mikrodermabrazijos iki 90 proc. padidėja kitų procedūrų ir preparatų efektyvumas (o priešingu atveju jis nesiekia 30 proc.).

Deimantinė mikrodermabrazija rekomenduojama, kai:

  • yra strijų ir randų;
  • išstorėję viršutiniai epidermio sluoksniai;
  • oda praradusi toną;
  • užsikimšusios poros;
  • yra pigmentinių dėmių;
  • oda pakitusi dėl senėjimo proceso;
  • yra aknė ir post-aknė (ir spuogų randeliai).

Poveikis

Po pirmosios procedūros jūsų oda taps rožinė ir lygesnės struktūros. Gydytos odos zonose pastebėsite jos pagerėjusią struktūrą ir išsilyginusį reljefą. Odos defektai – raukšlės, randeliai, spuogai ir pigmentinės dėmės – taps mažesni ir sunkiau pastebimi. Jūsų oda jausis lygesnė ir minkštesnė bei atrodys jaunesnė.

Kiek procedūrų prisireiks?

Gali prisireikti kelių procedūrų. Viena paprastai trunka 90 min. Kad rezultatas būtų užtikrintas, rekomenduojama atlikti visą kursą. Procedūrą efektyviausia kartoti kas 10–14 dienų: būtent per tokį laiką spėja ataugti nušlifuotas epidermio sluoksnis. O pats seansų kiekis nustatomas individualiai, atsižvelgiant į jūsų odos būklę ir jos defektų kiekį.

Kas rekomenduojama po procedūros?

Mikrodermabrazija padidina odos jautrumą saulės šviesai, todėl artimiausias 24 valandas po procedūros negalima kaitintis saulėje. Jei šitaip neišeina, padenkite odą storu gero saulės kremo sluoksniu. Be to, nepamirškite, kad pirmąsias kelias dienas oda neturi viršutinio apsauginio sluoksnio, tad gali smarkiai sureaguoti į karštą vandenį ar prakaitą. Tai reiškia, kad porą-trejetą dienų jums prisireiks susilaikyti nuo intensyvaus sporto ar pirties.

Kada mikrodermabrazija nerekomenduojama?

Jei jūsų odoje vyksta smarkūs uždegimai, jei yra herpis, chroniška dermatozė paaрtrėjimo stadijoje, tuberkuliozė, kuperozė, jei sergate diabetu ar autoimuninės sistemos ligomis – mikrodermabrazijos geriau nedaryti. Be to, mikrodermabrazija nelabai tinka žmonėms, kurių odos jautrumo lygis padidėjęs.

Straipsnį parengė kosmetikė – masažuotoja Ksenija Sabilo (masažo studija “Kūno imperija”, L. Asanavičiūtės g. 15, Vilnius), +370 68786787

www.kunoimperija.lt

TAIP PAT SKAITYKITE