Sausio 26d. Antradienis

E.D.L. – aplinkai draugiškas ir efektyvus valymas

2014 Balandžio 10d.
Peržiūrų skaičius: 35354

Jūs vis dar tikite prietarais, kad aplinkai draugiškos valymo priemonės yra neefektyvios? Kad laukinėmis levandomis ir prisirpusiomis citrinomis kvepiantys valikliai nepašalins dėmių ir nuosėdų, o skalbikliai be fosfatų neišskalbs Jūsų mėgstamų marškinių? Tuomet atėjo metas išbandyti Prancūzijos kompanijos Comptoir de Lys gaminamas buities priežiūros priemones – E.D.L (Etamine du Lys)!

„Lys" – tai taurioji lelija, išvertus iš prancūzų kalbos. Šio žodžio įtraukimas į prekinio ženklo pavadinimą turi gilią prasmę – E.D.L. produkcija gaminama tik iš augalinių žaliavų, vengiant cheminės pramonės atliekų ir perdirbimo medžiagų naudojimo.

Baltoji lelija – tai gaivos, skaistumo ir švaros simbolis, derantis su E.D.L. filosofija – ekologišku būdu siekti aplinkos švaros ir tvarkos. Žodis „etamine" išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „gėlės kuokelis". Jis pabrėžia amžiną simbiozę, kuri egzistuoja gamtoje – gėlės duoda gyvybę kitoms gėlėms, kurios savo ruožtu brandina sėklas ir vaisius. Žmogaus poveikis gamtai yra tapatinamas su sąmoningu jo pasirinkimu, kokias priemones naudoti.

Neatsakinga ir neapgalvota žmogaus veikla gali teršti gamtą, todėl E.D.L. produkcija buvo kryptingai kuriama net (!) 12 metų. Buities priežiūros priemonės pagamintos iš augalų ekstraktų, mineralų, medaus, vaško, eterinių aliejų, natūralių fermentų ir bakterijų. Visi produktai sertifikuoti ECOCERT. Jie siūlo veiksmingą ir saugų valymo, skalbimo ir bakterijų šalinimo būdą.

E.D.L. privalumai:

• Ekonomiškos didelės pakuotės ir koncentruota formulė – taupo Jūsų pinigus

• Produktai pagaminti iš atsinaujinančių žaliavų – augalinių ekstraktų ir mineralų, todėl jie yra saugūs naudoti, o jų poveikis gamtai – minimalus.

• Plaunamosios medžiagos išgautos ne iš naftos, bet iš augalų (cukraus, grūdų, rapsų, kokosų, palmių aliejaus)

• Visi kvapai yra natūralūs – eteriniai aliejai

• Naudojami tik natūralūs fermentai, kurie ypač gerai pašalina dėmes

• Galutiniai produktai ir žaliavos nėra bandomi su gyvūnais

• Visos pakuotės yra perdirbamos

E.D.L. sudėtyje NĖRA:

• Sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų

• Naftos produktų

• Fosfatų (taip pat jų analogų EDTA, NTA, kurie yra taip pat žalingi aplinkai ir prisideda prie vandens išteklių žydėjimo)

• Amoniako

• Glikolio eterių (kancerogeninių ir dirginančių tirpiųjų medžiagų)

• Natrio perborato – optinio baliklio, kuris yra toksiškas gamtai ir žmogui

• Chloro, kuris gali pažeisti organizmo audinius, skatina bakterijų dauginimąsi, išskiria nuodingas dujas

• Formaldehidų – kancerogeninių junginių, labai plačiai naudojamų tradicinių valymo priemonių gamybos pramonėje (konservantai ir antibakterinės medžiagos)

„Bioteka" parduotuvėse siūlome tiek tradicinius valiklius ir skalbiklius (skysti skalbikliai ir milteliai, indų plovikliai ir plovimo priemonės automatinėms indaplovėms, baldų valikliai, vonios ir virtuvės valikliai), o taip pat neįprastas ir novatoriškas priemones Jūsų namų priežiūrai.

Paviršių valymui ir dezinfekavimui

E.D.L. Virtuvės paviršių valiklis (500 ml) – valo, pašalina riebalus, kalkių ir muilo nuosėdas. Tinka plytelių, kaitlenčių, šaldytuvų irstalviršių valymui. Malonaus eukaliptų kvapo – nuostabiai atgaivina.

E.D.L. Purškiamasis baldų valiklis (500 ml) – tinka vaškuotiems, dažytiems ir matiniams baldams. Produktas „pagauna" dulkes, neleisdamas joms skraidyti ore. Purkškite ant sausos šluostės ir valykite baldų paviršius. Veiklioji medžiaga – bičių vaškas – saugo paviršius nuo senėjimo ir skilinėjimo, o malonus eukaliptų aromatas atgaivina orą.

E.D.L. Keramikinių ir indukcinių viryklių valiklis (240 ml) – nebraižydamas valo, poliruoja ir apsaugo keramikines, indukcines virykles ir kaitlentes.

E.D.L. Vonios paviršių ir kalkių bei nuosėdų valiklis (500 ml) – valo, šalina muilo ir kalkių nuosėdas nuo emaliuotų, plieninių, plastikinių paviršių bei dušo kabinos ir vonios užuolaidų). Nenaudokite marmuro valymui. Valiklį užpurkškite ant paviršiaus ir palikite kelias sekundes, tuomet nuplaukite vandeniu, šveisti nereikia. Gaivaus apelsinų eterinio aliejaus kvapo, pH lygus 4 (kaip natūralaus acto).

E.D.L Antibakterinis valiklis (1 l) – tinka vonios, virtuvės paviršių (šaldytuvo, kriauklių, šiukšliadėžių, darbo paviršių ir kt.) valymui ir dezinfekavimui. Valiklį galima atskiesti ir plauti grindis, arba užlašinti ant kempinės ir valyti paviršius. Gaivaus mėtų aromato.

E.D.L. Grindų valiklis (1 l) – valo matinius ir blizgius paviršius (laminatą, plastiką, linoleumą ir kt.). Atskieskite 3 kamštelius priemonės 5 litrų vandens. Taip pat naudokite kilimų ir kitų audinių valymui. Įsisenėjusių dėmių šalinimui – pilkite neatskiestą priemonę ant dėmės ir įtrinkite kempine, tuomet pašalinkite likučius sausa šluoste.

Tualeto valymui

E.D.L. WC valymo gelis (750 ml) – valo WC nuo nuosėdų ir dezinfekuoja. Eterinių aliejų mišinys pašalina nemalonius kvapus. Gelį galite palikti veikti ilgesniam laikui arba valyti šepečiu iškart.

E.D.L. WC blokeliai (blokelis su 50 ml gelio ir papildymas 2 talpikliai su 50 ml gelio) – ekologiška formulė iš natūralių eterinių pušų ir eukaliptų eterinių aliejų valo tualetą ir padeda išvengti nuosėdų susidarymo. Vieno blokelio užtenka iki 7 savaičių. Po to naudokite papildymą.

Indų plovimui

E.D.L. Indų plovikliai (500 ml) – visų indų ploviklių pH yra neutralus, jie tinka itin jautriai odai. Puikiai pašalina riebalus nuo indų. Rinkitės iš trijų aromatų:

- citrinų ir mėtų

- medaus ir eukaliptų/pušų

- obuolių

E.D.L. Tabletės indaplovėms (50 vnt.) – iš 3 sluoksnių susidedančios tabletės ypač efektyviai plauna indus ir šalina kalkių nuosėdas. Jos susideda iš natūralių enzimų, aktyvios deguonies ir šarminių medžiagų.

E.D.L. Skalavimo skystis indaplovėms (1 l) – suteikia indams blizgesio ir garantuoja tobulą švarą.

E.D.L. Druska indaplovėms (2,5 kg) – palaiko optimalią indaplovės būklę, neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms.

Skalbimui

E.D.L. Skalbimo milteliai (2 kg – 40 skalbimo ciklų) – skirti baltiems skalbiniams skalbti įvairiose temperatūrose. Sudėtyje yra natūralaus baliklio natrio perkarbonato bei natūralaus levandų eterinio aliejaus. 50 g skalbimo miltelių užtenka vienam 5 kg skalbimo ciklui.

E.D.L. Skystas skalbiklis (1 l ir 3 l) – skirtas spalvotiems audiniams. Labai gerai skalbia žemoje temperatūroje, nedažo skalbinių. Malonaus levandų kvapo. 75 ml skalbiklio užtenka 1 skalbimo ciklui.

E.D.L. Hipoalerginis kūdikių rūbelių skalbiklis (2 l) – specialiai skirtas kūdikių ir mažų vaikų rūbelių, daugkartinių sauskelnių ir patalynės skalbimui bei žmonėms, turintiems jautrią odą ir kenčiantiems nuo alergijų. Tinka spalvotiems audiniams, jų nedažo. Tinka sklabimui rankomis ir automatinėmis skalbimo mašinomis. Jūsų skalbiniai bus puikiai išskalbti net žemoje temperatūroje ir taps minkštučiai.

E.D.L. Vilnos ir gležnų audinių (šilko, plonos sintetikos, organzos) skalbiklis (1 l) – tinka skalbimui rankomis ir automatinėmis skalbimo mašinomis. Saugo vilnonių audinių tekstūrą bei spalvas. Skalbiant mašinoje – pilkite 1 kamštelį (20 ml) priemonės, rankomis – pusę kamštelio.

E.D.L. Skalbinių minkštiklis su levandų eteriniu aliejumi (1 l) – suteikia skalbiniams minkštumo, prisotina juos malonaus levandų kvapo bei palengvina lyginimą. Galima naudoti ir automatinėse džiovyklėse, siekiant išvengti skalbinių elektrinimosi (1/2 kamštelio užlašinti ant drėgno rankšluosčio).

E.D.L. Skalbinių minkštiklis su citrusinių vaisių eteriniais aliejais (1 l) - suteikia skalbiniams minkštumo, prisotina juos gaivaus citrinių aromato bei palengvina lyginimą. Galima naudoti ir automatinėse džiovyklėse, siekiant išvengti skalbinių elektrinimosi (1/2 kamštelio užlašinti ant drėgno rankšluosčio).

E.D.L. Purškiamoji priemonė dėmių šalinimui (125 ml) – efektyviai pašalina vaisių, vyno, kraujo ir žolės dėmes. Tinka baltiems ir spalvotiems audiniams. Užpurkškite valiklio ant dėmės prieš skalbimą ir palikite veikti 5-10 min. Vilnoniams ir šilkiniams audiniams – išbandykite valiklį ant mažo audinio ploto išvirkštinėje pusėje.

E.D.L. dėmių šalinimo gelis (150 ml) – efektyviai šalina riebalų, kraujo ir kitas įsisenėjusias dėmes. Tinka baltiems ir spalvotiems audiniams. Gelį paskirstykite ant dėmės ir palaukite apie 5 min. Vilnoniams ir šilkiniams audiniams – išbandykite valiklį ant mažo audinio ploto išvirkštinėje pusėje.

Daugiau informacijos:

Bioteka

Namuose – pavojingų medžiagų lobynas

Namuose – pavojingų medžiagų lobynas

Nors ant valiklių pakuočių galima pamatyti įvairių įspėjamųjų ženklų, bylojančių, kad jie pavojingi, retas kuris į tai atkreipia dėmesį. Daugelis nė nežino šių ženklų reikšmės. Pasirodo, bene mažiausiai agresyviais laikomi universalūs valikliai....


Atsako specialistai: kaip pasirinkti gerą sviestą?

Atsako specialistai: kaip pasirinkti gerą sviestą? (1)

Pasaulio istorijoje sviestas atsirado anksčiau, nei žmogus prisijaukino karvę. Šiuo metu sviestu skaninamos ne tik košės ar sumuštiniai, tačiau jo dedama ir į įvairius kulinarinius kepinius, troškinius bei padažus. Kadangi šiandien turime kaip...


Sauganti skalavimo priemonė (koncentratas) "Frosch" - Granatų kvapo

Sauganti skalavimo priemonė (koncentratas) "Frosch" - Granatų kvapo

Sauganti skalavimo priemonė (koncentratas) “Frosch” – Granatų kvapo. Naudojama spalvotiems ir baltiems skalbiniams, kad jie maloniai kvepėtų, taptų minkšti. Tinka skalauti medvilnei, vilnai, viskozei, melanžiniams audiniams ir...


Gal laikas atnaujinti interjerą?

Gal laikas atnaujinti interjerą?

Kaip dažnai reikia imtis kardinalių interjero pertvarkymo darbų, pataria psichologai. Neplanuoti pokyčiai būtini, jei namuose jaučiatės nejaukiai ir nuolat perstatinėjate baldus; būtina pabėgti nuo slogių minčių - po artimojo netekties, atleidimo...


Veiksmingas plovimas, kad indai blizgėtų

Veiksmingas plovimas, kad indai blizgėtų

Veiksmingas plovimas, kad indai blizgėtų Sudėtis, į kurią įeina vertingi šaltalankių ekstraktai, gaivina odą ir užtikrina veiksmingą riebalų bei nešvarumų pašalinimą.


Vanduo– geriausias gėrimas!

Vanduo– geriausias gėrimas!

Vanduo – gyvybės šaltinis ir eliksyras. Jo stoka organizme gali sukelti daugybę ligų. Negaudamos pakankamai vandens ląstelės aptingsta, organizmas nebegali pasisavinti reikalingų medžiagų, todėl ima reikalauti vis daugiau maisto. Didėja...


„Frosch“ kūdikiams. Purškiklis pirminiam skalbimui

„Frosch“ kūdikiams. Purškiklis pirminiam skalbimui

Stiprus specialus dėmių valiklis su citratu (vaisių rūgščių druska). Patikimai išvalo įsisenėjusias ir sudžiūvusias dėmes iš kūdikių tekstilinių audinių. Stiprios priemonės receptūra, skirta pirminiam skalbinių apdorojimui, kad jie taptų švarūs.


Spanguolių sultys apsaugo dantis

Spanguolių sultys apsaugo dantis

Amerikiečių mokslininkai atrado dar vieną spanguolių sulčių naudą - jos neleidžia bakterijoms "prikibti", todėl saugo dantis nuo ėduonies. Spanguolių sultys naudojamos šlapimo takų infekcijoms gydyti. Šiose sultyse esančios medžiagos...


Miegoti ant grikių lukštų – sveika, patogu, ekologiška

Miegoti ant grikių lukštų – sveika, patogu, ekologiška

Maždaug trečdalį savo gyvenimo žmogus praleidžia miegodamas. Miegas svarbus žmogaus gyvybei palaikyti kaip oras, maistas ir vanduo. Nuo miego kokybės priklauso mūsų santykiai su artimaisiais, darbo rezultatai, savijauta, sveikata, nuotaika.


Rankų darbo žvakės kūnui ir sielai jau ir Vilniuje !

Rankų darbo žvakės kūnui ir sielai jau ir Vilniuje !

Fresh Deli žvakės gaminamos iš 100% natūralaus ekologiško sojų vaško ir yra netoksiškos, degdamos jos neišskiria jokių kenksmingų medžiagų, dega apie 60 valandų. Pasklidę aromatai atgaivina patalpų orą, suteikia joms namų jaukumo.


Ką žinote apie Kishu Binčotan?

Ką žinote apie Kishu Binčotan?

Anglis Kishu Binchotan žinoma jau nuo VIII amžiaus. Ji gaunama iš liaukinio ąžuolo (Quercus glandulifera). Šis medis auga kalnuotuose Japonijos regionuose. Anglies pavadinimas Binčotan (Binchotan) kilo iš meistro Bitchū-ya Chōzaemon vardo, kuris...


Antenų miškas kelia pavojų

Antenų miškas kelia pavojų

TEMĄ PASIŪLĖ SKAITYTOJAI: Šiaulių centre, ant gyvenamojo devynaukščio stogo, styro dešimtys mobiliojo ryšio teikėjų, interneto tinklo ir kitų ryšių bendrovių antenų. Naktimis, kai nutyla gatvės triukšmas, antenų gausmas ir sklindanti vibracija...


Atsikratykime alergijų keisdami gyvenimo įpročius!

Atsikratykime alergijų keisdami gyvenimo įpročius!

„Sveikatą, brangiausiąjį turtą, labai lengva prarasti, vis dėlto jis saugomas prasčiausiai“, – yra pasakęs 18-ojo amžiaus gydytojas. Nors medicina pasiekusi stulbinamų laimėjimų, šie žodžiai tebėra aktualūs. Jei mokslas mokėtų...


Kokie baldai sveikesni?

Kokie baldai sveikesni?

Dabar parduotuvėse gausu įvairiausios kokybės baldų, pagamintų iš kelių rūšių medžiagų. Pasitaiko, kad juos nusipirkus, namuose tvyro toks cheminis kvapas, kad nors užsidėk dujokaukę. O ir pasekmės būna liūdnos: alergija, migrena, imuniteto...


Kaip apsaugoti vaikus nuo virusų ir peršalimo šaltuoju metų laiku?

Kaip apsaugoti vaikus nuo virusų ir peršalimo šaltuoju metų laiku?

Šaltasis metų laikas - išbandymas visai šeimai. Temperatūrų kaita ir padidėjusi rizika peršalimams, siaučiantys virusai vaikų darželiuose ir mokyklose. Daugelis pagalvojame, ar aplenks susirgimai kiekvieno šeimą ir su baime žvelgiame į sergančius...


Ąžuolo lovos - sveikam miegui

Ąžuolo lovos - sveikam miegui

Beveik trečdalį savo gyvenimo praleidžiame ilsėdamiesi ir miegodami lovoje, tačiau ne visada skiriame pakankamą dėmesį savo lovos kokybei – o svarbu juk ne tik patogus miegas, bet ir miegamojo aplinka, kuri kiekvieną rytą ir vakarą veikia...


Mediniai žaislai – už ar prieš?

Mediniai žaislai – už ar prieš?

Kažkada mediniai žaislai buvo vieninteliai, kuriais žaidė mūsų tėvai ar seneliai. Su laiku augant pramonei bei didėjant vartojimui atsirado mediniams žaislams daug alternatyvų, stipriai išaugo įvairių žaislų ir žaidimų pasiūla, o tuo pačiu ir...


Meditacija padeda kovoti su širdies ligomis

Meditacija padeda kovoti su širdies ligomis

Meditacija gali padėti sumažinti širdies ligomis sergančių pacientų mirtingumą, tvirtina JAV mokslininkai. Viskonsino medicinos koledžo ir Maharishi universiteto Ajovoje tyrime dalyvavusiam 201 afroamerikiečiui mokslininkai liepė medituoti arba...


"Žaliasis pakelis“ – ekologiškas supermaistas už superkainą!

"Žaliasis pakelis“ – ekologiškas supermaistas už superkainą!

„Tegu maistas būna mano vaistas, o vaistas – maistas“ – taip skambėjo medicinos tėvo Hipokrato kažkada išsakyta mintis. Ar egzistuoja toks maistas? Tikrai taip, ir jo rasite Biotekoje! Susipažinkite – ,,Žaliasis...


Apšvietimas – svarbiausias namų akcentas

Apšvietimas – svarbiausias namų akcentas

Daugelis žmonių jau pradeda skirti didesnį dėmesį buto šviesai. Gerai suderintos šviesos ne tik patenkina matomumo poreikį, bet ir kuria nuotaiką bei atmosferą. Namų dizaino specialistai įsitikinę, kad, planuojant kambario interjerą, iš karto...


Sveikas stuburas – sveiko kūno pamatas

Sveikas stuburas – sveiko kūno pamatas

Bet visa tai pataisoma. Žmogus privalo išsiugdyti įprotį būti sveikas, privalo suprasti esąs savo kūno šeiminikas. Kad stuburas būtų sveikas, turime miegoti ant kieto čiužinio su kieta pagalve ir daryti tam tikrus fizinius pratimus (bėgioti,...


Mirtenių eterinis aliejus

Mirtenių eterinis aliejus

Arbatmedžių aliejus jau beveik prieš 100 metų buvo naudojamas Australijoje. Šiandien visame pasaulyje galima įsigyti arbatmedžių ar kitų tos pačios genties medžių (Melaleuca – Mirtenių) eterinių aliejų, jie dažnai naudojami kosmetikos ir...


Triukšmas gali sukelti priepuolius

Triukšmas gali sukelti priepuolius

Šiais metais balandžio 27 d. minima 16-oji Tarptautinė triukšmo supratimo diena. Ši diena skirta pažymėti visuotinį susirūpinimą ilgalaikio triukšmo žala visuomenės sveikatai. Pasaulio sveikatos organizacijos Europos regiono biuro 2011 m. kovo 30...


Keletas patarimų veiksmingam organizmo valymui

Keletas patarimų veiksmingam organizmo valymui

Kas kartą keičiantis sezonams svarbu atlikti detoksikacijos terapiją ir padėti kūnui išsilaisvinti nuo susikaupusių atliekų ir toksinų. Taip pat primygtinai rekomenduojama imtis mažesnio kaloringumo dietos, kad būtų galima bent kiek sumažinti per...


Namai be chemikalų - utopija ar realybė?

Namai be chemikalų - utopija ar realybė? (3)

Lietuvoje vis dažniau ir garsiau kalbama apie sveiką gyvenseną, sportą bei mitybą. Tačiau retas kuris susimąsto apie aplinką kurioje mes praleidžiame didžiąją dalį savo laiko - namus. Europos rinkoje tvirtą poziciją užėmusios nano technologijų...


Ne viskas ekologija, kas ekologiškai kvepia

Ne viskas ekologija, kas ekologiškai kvepia

Praslinkus supermarketų bumui, vis daugiau žmonių renkasi ūkininkų užaugintus ekologiškus produktus. Išaugusi paklausa paskatino mobilių ūkininkų turgelių atsiradimą, tačiau ne kiekvienas turgelis yra ekologiškas, – teigia...


Mikrobangės tebekelia diskusijas

Mikrobangės tebekelia diskusijas

Kai tik mikrobangų krosnelės tapo prieinamos kiekvienai šeimininkei, užvirė ir iki šiol nesiliauja diskusijos, ar tikrai juose ruošti maistą nėra kenksminga. Kai kurie klaipėdiečiai, prisiklausę kalbų, kad mikrobangų krosnelės į aplinką skleidžia...


Interjero terapija

Interjero terapija

Prancūzų specialistai sukūrė veidrodį, į kurį pažvelgęs žmogus mato, koks bus po penkerių metų - atsižvelgiant į gyvenimo būdą ir jo poveikį sveikatai. Veidrodis modeliuoja atvaizdą kartu su kompiuteriu ir belaidėmis kameromis: iškaišiotos po visą...


Visa tiesa apie ekologišką patalynę kūdikiams

Visa tiesa apie ekologišką patalynę kūdikiams

Daugeliui kyla klausimas, kuo gi ekologiška patalynė pranašesnė už mūsų naudojamą įprastinę? Šiame straipsnyje mes supažindinsime Jus su esminiais ekologiškos patalynės privalumais, tuo pačiu atsakydami į klausimą, kodėl vertėtų rinktis ekologišką...


Filosofiškai apie ekologišką gyvenimo būdą

Filosofiškai apie ekologišką gyvenimo būdą

Dabar gan dažnai žiniasklaidoje vartojamas terminas "ekologiškas gyvenimo būdas". Vieni pasigiria, kad rūšiuoja šiukšles, kiti – kad valgo ekologišką maistą. O ką iš tiesų reiškia gyventi ekologiškai? Kodėl reikia ekologiškai...

lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9