Lapkričio 15d. Penktadienis

Dieta pagal kraujo grupę

Peržiūrų skaičius: 27228
Dieta pagal kraujo grupę

Prieš šimtą metų pirmą kartą paaiškėjo, kad vieno žmogaus kraujas gali gaminti antikūnius kito žmogaus kraujyje. Iki tol, kraujo perpylimą buvo bandoma daryti aklai ir dažnai nepavykdavo. Medikai aptiko, kad antikūniai, veikiantys prieš svetimą kraują, neįprastai stiprūs – net ant laboratorijos stikliuko plika akimi galima pamatyti atstūmimo reakciją. Jau mūsų dienomis paaiškėjo, kad sulipimas, arba moksliškai – agliutinacija, stebima ne tik maišant nesuderinamas kraujo grupes. Gudriomis medžiagomis, veikiančiomis kaip klijai, gali tapti kai kurie produktai. Amerikiečių mokslininko Piterio d‘Adamo, daugelį metų kuriančio maitinimo pagal kraujo grupes teoriją, teigimu, beveik visi produktai turi suklijuojantį poveikį tam tikrų kraujo grupių ląstelėms. Maistas, naudingas "A-žmonėms", gali būti draudžiamas B kraujo grupės savininkams, ir atvirkščiai. O rezultate – skrandžio ir žarnyno sudirginimas, alergija, problemos su svoriu.

O (I) grupė

Žmones su tokia kraujo grupe, daktaras d‘Adamas ir jo šalininkai laiko medžiotojais, pagal savo prigimtį, prisitaikiusiais gyvulinės kilmės baltymų vartojimui. Jų pagrindinis maistas – liesa, pageidautinai tamsi mėsa (jautiena, aviena). Blogiausiu atveju tinka ir paukštiena, išskyrus riebią antį. Iš žuvų – lašiša, eršketas, upėtakis, silkė, skumbrė, menkė, lydeka. Naudingų jūros gyventojų sąrašas pakankamai platus – valgyk, kiek širdis geidžia. Suprantama, vartojant gyvulinės kilmės baltymus reikia jausti saiką: kuo didesnės fizinės apkrovos ir stresai, tuo daugiau galima leisti būti "plėšrūnu", kaip senovės laikais. Iš principo, dietologų nuomone, moterims pakanka 150 g mėsos ar žuvies per vieną valgymą.

"O-žmonių" pagrindinis viršsvorio kaltininkas – kviečiai bet kokiais pavidalais. Aktyviai šiame reikale padeda kukurūzai, lęšiai, tamsiosios pupos ir kai kurios kopūstų rūšys – žiediniai, baltagūžiai, Briuselio. Užtat brokoliai ir špinatai padeda lieknėti. Mokslininkai mano, kad javai ir pupos "sušarmina" pirmos kraujo grupės savininkų organizmus ir susilpnina skydliaukę. Iš čia – tinimai, nuovargis, raumenų masės sumažėjimas, lėtas plaukų ir nagų augimas, daugeliui būdingas jautrumas šalčiui. Javų mėgėjams, likusiems be kukurūzų dribsnių, bandelių ir avižinės košės, lieka grikiai, ryžiai (geriau rudi) ir miežiai.

Visų rūšių jogurtų mėgėjų nelaimei, O grupei draudžiami pieniški produktai iš karvės pieno, tarp jų ir kefyras, leidai, lydytas sūris. Sviestas priklauso neutraliems produktams – lyg ir nekenkia, bet ir naudos tikėtis neverta. Pirmenybę reikia teikti pieno produktų sojos pakaitalams ir ožkos pieno sūriams. Reikia pasakyti, kad visoms grupės ypač naudingu laikomas alyvuogių aliejus, kuris tikriausiai į visas dietas patenka "be konkurso".
Iš daržovių naudingi: artišokai, kopūstai, brokoliai, raudonieji ir geltonieji svogūnai, porai, raudonieji aitrūs pipirai, petražolės, krienai, česnakai, špinatai. Nepatartini – baklažanai, šiltnamių grybai, kukurūzai, alyvuogės. Iš vaisių, "O-žmonėms" labiausiai naudingos ir reikalingos slyvos ir figos. Kenksmingi apelsinai, mandarinai, žemuogė, braškės, gervuogės. Rabarbaras ne vaisius, tačiau kažkodėl pateko į šią kvailą kompaniją. Iš sulčių, nėra nieko geriau už ananasų, slyvų bei vyšnių sultis. Tiks ir greipfrutų sultys.

Bet kokio pobūdžio prieskonius bet kuris normalus dietologas pataria valgyti atsargiai. Šioje grupėje naudingais galima laikyti kajeno pipirus, karį, petražoles ir naminį salotų užpilą iš alyvuogių aliejaus, citrinų sulčių ir česnakų. Į kečupus ir majonezus, o taip pat raugintus ir marinuotus produktus reikia žiūrėti atsargiai. Nesiartinti prie acto, kaparėlių, muskato riešuto, baltųjų ir juodųjų pipirų, kukurūzų krakmolo, cinamono ir vanilės. Leistinus rugių paplotėlius teks užgerti žalia arbata: kava, juodoji arbata, visokie gazuoti bei stiprieji gėrimai – uždraustų produktų sąraše. Žolinių arbatų sudėtyje verta ieškoti erškėtuogių, mėtos, liepos, imbierą, apynius ir petražoles.
O-grupės moterims, paliktoms be pieno produktų, reikia atkreipti ypatingą dėmesį į kalcį, šiuo tikslu vartojant sardines, lašišą (tik ne rūkytą) ir brokolius. Beje, apie sveikatą: šiai grupei privalomas pakankamai didelis fizinis aktyvumas – intensyvi aerobika, bėgimas, dviratis, riedučiai, jėgos pratimai. Be tokių apkrovų "medžiotojai" kenčia nuo depresijų, nemigos, sumažėjusios apykaitos ir greitai apauga nereikalingais kilogramais.

A (II) – grupė

Čia susirinko ūkininkai – vegetarai, beveik visiškos ankstesnės grupės priešingybės. "A-žmonėms" idealu būtų iš valgiaraščio pašalinti mėsą, pakeitus ją žuvimi arba paukštiena (vištiena, kalakutiena). Dešreles, kumpį, dešrą kartą visiems laikams reikia įtraukti į maistinių nuodų sąrašą ir elgtis su jais atitinkamai. Su žuvimi ir jūros produktais viskas ne taip paprasta. Reikia vengti krevečių, krabų, omarų, midijų, vėžių ir ungurių, o kartu su šia egzotika – lašišos, juodadėmių menkių, silkių ir, svarbiausia, plekšnių. Skumbrė, menkė ir upėtakis – štai naudingiausios žuvys A grupei.

A grupėje ypatingas požiūris į pieno produktus. Jei jos atstovai turi polinkį į alergiją arba problemų su kvėpavimo organais, ant pieno geriau uždėti kryžių. Jei viskas tvarkoje, draudžiamas tik šviežias pienas, o jogurtas, kefyras, lydyti sūreliai ir visokias mocarelas galima valgyti į sveikatą. Kiaušinis geriau valgyti saikingai, kaip ir riebalus. Iš karto išbraukti kukurūzų aliejų ir sviestą, ledus, varškę.

A grupė turi "sėdėti ant pupų" tiesiogine to žodžio prasme. Jai – pupelės, lęšiai, juodosios (ne raudonos) pupos ir žalieji žirneliai. Grikius galima valgyti kelis kartus dienoje. Ir vėl: jei yra koks nors astmos įtarimas arba nukankino infekcijos – mažiau visų pavidalų kviečių! A-vegetarams gyvybiškai svarbios visokiausios daržovės (geriau nevirtos arba paruoštos garuose). Tačiau į juodąjį sąrašą pateko pomidorai. Šiai grupei reikia susidraugauti su sojos varške – kol kas neįprastu mums rytų virtuvės patiekalu, atsirandančiu mūsų parduotuvėse. Sojos varškė su daržovėmis, žuvimi, česnakais ir sojos padažu – tiesiog visokeriopos naudos lobis. Į draudžiamųjų sąrašą daržovių skyriuje pateko baklažanai, geltoni ir žalieji pipirai, šiltnamių grybai, baltagūžiai ir raudonieji kopūstai, aitrieji raudonieji pipirai, bulvės, alyvuogės. Iš vaisių – bananai, rūgštūs apelsinai ir mandarinai bei mango ir papajai.

Apie aštrius ir rūgščius patiekalus: actas, kečupai, majonezai, pipirai, marinatai ir rauginimai – blogai; garstyčios, sojos padažas, česnakai ir imbieras – puiku. Nuo visų nelaimių padės puodelis žalios arbatos arba kavos arba raudonojo vyno taurė. Produktai su bifidobakterijomis labai reikalingi šios grupės žmonėms. Fizinio lavinimo užsiėmimuose neverta save galutinai išsekinti – pakanka nuimti įtampą joga, kinų gimnstaika, plaukimu arba golfu.

B (III) – grupė

Šie "klajūnai", palaipsniui priprantantis prie pieno produktų, kažkuo panašūs į "O-žmones": gyvulių baltymai derinyje su daržovėmis leidžia palaikyti jiems formą, o kviečiai, grikiai ir kukurūzai sąlygoja svorio augimą. Įdomi smulkmena: B-grupę reikia atpratinti nuo vištienos – jau geriau kiaušiniai su cholesteroliu. Iš mėsos, jiems geriausia aviena arba triušiena, o blogiausia – kiauliena, antis, žąsis, bekonai. Trečioji grupė tiesiog žydi nuo jūros produktų! Tačiau jei kategoriškai vengs moliuskų ir vėžiagyvių. Užtat juoduosius ikrus "B-žmonės" gali įtraukti į ypač naudingų jūros gerybių sąrašą kartu su otu ir plekšne. Kaip pastebi daktaras d‘Adamo, tik B-grupė gali leisti sau mėgautis pieno produktais su išimtimi ledams ir lydytam sūriui. Jai taip pat geros pupos (išskyrus žirnelius, ankštines ir baltąsias pupeles) ir nerekomenduota daugelis riešutų ir sėmenų (tik graikiški riešutai ir migdolai). Kviečiai lyg ir nekenksmingi, tačiau piktnaudžiauti neverta. Ruginė duona, deja, nenaudinga, o daugiausiai nereikalingų gramų duoda kukurūzai ir grikiai.

Pomidorai ir trečioje grupėje nepageidaujami. Užtat štai kam galima pasilinksminti su bulvėmis, grybais ir kopūstais! (o taip pat su baklažanais, morkomis, žaliaisiais pipirais). Prie blogų produktų pateko sojos varškė, o prie gerų – alyvuogės, ridikai ir avokadas. Vaisių apribojimai beveik neesminiai: granatas, kokosas, churma. "B-žmonėms" tiks beveik visi prieskoniai, išskyrus kečupą. Labai naudinga žalioji arbata. Iš žolių, galima išgyventi be liepos, apynių, šalpusnio, alijošiaus ir teikti pirmenybę ženšeniui, mėtai, šalavijui ir saldymedžiui. Jei kitose grupėse, priverstose atsargiai elgtis su pienu, gali būti pastebimas kalcio trūkumas, tai B-grupėje – magnio trūkumas (iš čia – "nervai", virusai ir depresija). Užsiimant sportu, reikia ieškoti saikingo aktyvumo ir raminančio atsipalaidavimo derinio – idealios turistiniai žygiai, kelionės dviračiu, tenisas, šokiai.

Sudėtingiausia ir labiausiai prieštaringa grupė, kurioje persilaužė A ir B grupių ypatumai. Pavyzdžiui, mėsos vartojimas: mėsa leistina, kaip ir B-grupėje, tačiau įsisavinama ne taip gerai, kaip A grupėje. Išvada: atkreipkite dėmesį į porcijų dydį ir mėsos vartojimo dažnį – geriau valgyti ne labai dažnai ir skiesti daržovėmis. Svorį auginančiais AB-grupėje laikomi: raudona mėsa, grikiai, kviečiai ir kukurūzai, atskirų rūšių sėklos ir pupelės (daržovių ir limo). Svorį numesti padeda: jūros produktai, pieno produktai, žaliosios daržovės, sojos varškė, ananasai. Vištiena laikoma kenksminga. Ypač "AB-žmonių" sveikatai kenksmingi konservuoti, rūkyti ir vytinti gyvūnų baltymai. Iš jūros produktų draudžiami krabai, krevetės, ančiuviai ir plekšnė.

Į pieno produktus reikia žiūrėti atsargiai tiems, kas turi problemų su ausimis, gerkle ir nosimi – dažnus sinusitus, otitus. Tai rimta priežastis atsisakyti pieno. Su kiaušiniais galima pagudrauti, suvalgant daugiau baltymų nei trynių, tada viskas bus tvarkoje. Sviestas, riebūs ledai, parmezanai nerekomenduojami, taip pat kaip kukurūzų ir sezamo aliejus. Alyvuogių aliejus, kaip visada, yra vertinamas teigiamai. Riešutus geriau valgyti nedideliais kiekiais (išskyrus žemės riešutus, stimuliuojančius vangią imuninę sistemą). Jei yra problemų su tulžies puse – geriau ruginę duoną aptepti riešutų pasta. Taip, taip – duona tik ruginė arba ryžių paplotėliai! Galima vartoti avižas, soras ir ryžius; makaronų tipo kvietinius produktus leisti nebent kartą per savaitę.

Nors kelis kartus per dieną galima valgyti visas daržoves, išskyrus artišokus, juodąsias alyvuoges, ridikus, geltonuosius ir žaliuosius pipirus. Tarp šios grupės vaisių pirmauja ananasai, vynuogės, slyvos ir uogos. Apelsinai dirgina jautrų skrandį, bananai apsunkina virškinimą. Nepageidaujami granatai, mango, churma. Gerai būtų kasdien ryte išgerti stiklinę šilto virinto vandens su sultimis, išspaustomis ir pusės citrinos. Paruoštas sultis, pagamintas iš koncentratų, vertėtų skiesti vandeniu – rūpinantis "jautriu" skrandžiu.

"AB-žmonėms" geriau naudoti ne valgomąją, o jūros druską, pamiršti pipirus, actą, mandarinus, kečupą. Su garstyčiomis ir majonezu elgtis atsargiai. Malonus netikėtumas: nei vienas grupei taip ne naudingas raudonas vynas, kaip AB (dozė – bokalas dienai). Iš nealkoholinių gėrimų tinka žalioji arbata ir kava (geriau be kofeino). Raminti nervus pageidautina saikingomis fizinėmis apkrovomis derinant su autogenine treniruote, meditacija ir joga.

Bananų dieta

Bananų dieta

Bananų dieta rekomenduojama norintiems greitai atsikratyti kelių kilogramų. Specialistų teigimu, bananai stimuliuoja epitelio atsinaujinimą ir gleivių išsiskyrimą, o tai apsaugo vidinę skrandžio sienelę. Bananų dieta nerekomenduojama...


Šveicariška dieta

Šveicariška dieta

Šią dietą sukūrė šveicarų dietologai. Jos galima laikytis tik vieną savaitę, ne ilgiau. Derinkite šiuos variantus kaip tik jums patinka. Pusryčiai: stiklinė pieno, 1 kiaušinis, juoda duona (50 gr.). Priešpiečiai: obuolys. Pietūs: morkų sultys,...


Išbandymas dieta – visam gyvenimui

Išbandymas dieta – visam gyvenimui

Svorio metimą ir tirpstančius kilogramus pirmosiomis dienomis lydi euforija. Tačiau vėliau ją keičia niūresnės nuotaikos, įspėja dietologė. Be to, laikantis dietų reikia ne tik kantrybės, bet ir atsargumo. Klaipėdos universitetinės ligoninės...


Amerikietiška dieta "Minus vakarienė"

Amerikietiška dieta "Minus vakarienė"

Dieta "Minus vakarienė" šiuo metu labai populiari ir madinga visoje Europoje. Paklausite kodėl? Esmė – vakarienė. Jei norite atsikratyti nereikalingų kilogramų, šį žodį turite pamirši ilgam, o gal net ir visam laikui. Šios dietos...


Maisto derinimo principas

Maisto derinimo principas

Tikriausiai esate girdėję apie maisto derinimą. Maisto derinimas pagrįstas atradimu, jog vieni maisto deriniai lengviau ir veiksmingiau suvirškinami, o kiti prasčiau. Žmogaus kūnas yra taip sutvertas, kad skrandyje tuo pačiu metu būtų virškinamas...


Melanie Griffith dieta

Melanie Griffith dieta

Ši dieta pavertė Melanie Griffith iš žavios storuliukės į gundančią gražuolę, kuri sugebėjo sužavėti seksualųjį ispaną Antonio Banderasą. Laikantis šios dietos per tris savaites galima numesti daugiau nei 5 kg. Melanie Griffith dietos efektyvumas...


Gera dieta, kokia ji?

Gera dieta, kokia ji?

Jei jūs susipainiojote ką jums reikėtų valgyti ir ką ne, norint numesti svorio šis straipsnis skirtas būtent jums. Šiame straipsnyje aš mėginsiu paprastai ir aiškiai aptarti kaip turėtų atrodyti jūsų dienos mityba, jei jūs norite numesti svorio...


Trijų kasdienių produktų dietos

Trijų kasdienių produktų dietos

Prieš kurį laiką daugelyje šalių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose, įvairios nutukimą gydančios klinikos dygo kaip grybai po lietaus. Pavyzdžiui, Šiaurės Karolinos valstijoje veikia dr. Kempero klinika, kurioje storos amerikietės, turinčios dar...


Jogurto dieta

Jogurto dieta

Jogurto dieta subalansuota, skani ir leidžia, be privalomo jogurto, įtraukti į savo racioną daug produktų: virtą mėsą, daržoves, uogas, džiovintus vaisius. Žadama, kad per 10 dienų galima numesti 5-6 kg. Laikantis jogurto dietos per dieną reikia...


Pilnas mitybos pakeitimas

Pilnas mitybos pakeitimas

“Modifast” yra specifinis maisto produktas su sumažintu energijos kiekiu. Tai ne maisto papildas, kuris vartojamas kartu su maistu. “Modifast” yra tikras maistas, kuris gali būti vartojamas kaip pagrindinis arba vienintelis...


GI dieta

GI dieta

GI dieta yra gana sena. Aštuntojo dešimtmečio pradžioje kanadiečių gydytojas David‘as Jenkins‘as ją sukūrė siekdamas palengvinti diabetikų dalią. Jis naudojo glikemininį indeksą siekdamas apskaičiuoti laiką, kurio organizmui prireikia...


Montinjako dieta

Montinjako dieta

Prancūzų mitybos specialistas M. Montinjakas sukūrė būdą, kaip sulieknėti be kankinančios dietos, pratimų ir vaistų. Šis metodas padėjo atsikratyti nereikalingų kilogramų tokioms įžymybėms kaip Kylie Minogue, Gerardas Depardieu, Hughas Grantas,...


Braziliška dieta

Braziliška dieta

Šios dietos trukmė – 14 dienų. Pirmosios dvi dienos: trys kartus per dieną po vieną kietai virtą kiaušinį, kavos puodelį, vieną obuolį. Trečioji diena: ryte – du kiaušiniai; per pietus – gabalėlis jautienos, špinatai; vakare...


Protinga dieta

Protinga dieta

Kai mintys išsenka ir apima apatija, pats metas ne tik kritiškiau peržvelgti savo dienotvarkę, bet ir valgiaraštį. Štai kokio maisto reikia norint išlaikyti darbingumą ir gerą nuotaiką: Baltymų, kad užtikrintų sklandų smegenų ląstelių keitimąsi...


Sulieknėti skatinama ne tik dėl grožio

Sulieknėti skatinama ne tik dėl grožio

Šiais ir praėjusiais metais Lietuvos medikai ne vieną kartą konstatavo svarbią statistiką, jog šalyje daugėja nutukusių vaikų ir suaugusiųjų. Tą pastebėti kiekvienas gali net ir savo artimųjų bei pažįstamų rate. O tarp antsvorio ir nutukimo -...


Daržovių dieta

Daržovių dieta

Daržovių dieta gana įvairi, joje daug vitaminų, maisto medžiagų, ląstelienos. Laikantis daržovių dietos nerekomenduojama daržovių sūdyti ar dėti prieskonių – užteks tik pagardinti alyvuogių aliejumi. Daržovių dieta gerai veikia žarnyno,...


Kvasnevskio dieta. Kaip lieknėjama nuo mėsos ir lašinių…

Kvasnevskio dieta. Kaip lieknėjama nuo mėsos ir lašinių…

Ar galima sulieknėti nuo lašinių? Kaip tvirtina gydytojas Janas Kvasnevskis, taip! Be to jūs galite ne tik pasiekti savo optimalų svorį, bet ir pašalinti iš organizmo nereikalingus veiksnius. Idėja štai kokia – geriausia valgyti maistą,...


Victorios Beckham dietos pagrindas – "Coca Cola light"

Victorios Beckham dietos pagrindas – "Coca Cola light"

Šauniausia Didžiosios Britanijos mamytė, sėkmingiausiai ištekėjusi šou verslo žvaigždė ir, be abejo, viena žaviausių pasaulio moterų Victoria Beckham nuolat rūpinasi savo svoriu. Kai kas sako, jog ji gerokai persistengia, mat jau šią vasarą...


Alkoholis ir dieta

Alkoholis ir dieta

Ar žodis dieta reiškia jog, alkoholio vartojimas yra draudžiamas? Na, bandant atsikratyti nereikalingų kilogramų, labai rekomenduojama, kad jūs susilaikytumėte nuo didelio kiekio alkoholio. Ši samprata yra paremta to fakto, kad alkoholis turi...


Maistinių skaidulų dieta

Maistinių skaidulų dieta

Net ir nedidelis kiekis skaidulų turinčių produktų ilgam suteikia sotumo jausmą, o tai yra labai svarbu norint atsikratyti nereikalingų kilogramų. Be to, toks maistas apsaugo nuo įvairų skrandžio ir žarnyno ligų. Mat kuo daugiau maiste šios...


Kopūstų dieta

Kopūstų dieta

Kopūstų dieta suteikia galimybę per savaitę numesti 5-7 kilogramus. Ilgesnį laiką laikytis šios dietos nerekomenduojama, optimalus laikas – būtent septynios dienos. Visas dienas leidžiama valgyti kiek tik norite, bet tik vienintelį patiekalą...


Amerikietiškų kalnelių dieta

Amerikietiškų kalnelių dieta

Šios teorijos atsiradimas buvo vienas ryškiausių dietologijos reiškinių 80-aisiais. Martino Katano knyga išleista 1986-aisiais. Jos autoriui laikantis savo sukurto principo pavyko sėkmingai palengvėti 31 kg. Kad ir kokios dietos besilaikytumėte,...


Baltymų dieta

Baltymų dieta

Šios dietos esmė – galima valgyti tik produktus, kuriuose gausu baltymų ir vitaminų. Jokių riebalų ir angliavandenių. Draudžiama maistą gardinti padažais ir užpilais (pomidorų padažu, majonezu, aliejumi, grietine), turėsite apriboti druskos...


Šarliz Teron (Charlize Theron) – sulieknėti per 10 dienų

Šarliz Teron (Charlize Theron) – sulieknėti per 10 dienų

Filmas "Monstras" bei aktorės Šarliz Teron puikus darbas surenka daug pinigų. Tam, kad įtaigiai suvaidintų prostitutės-žudikės vaidmenį, jai teko priaugti daug svorio ir iš gražuolės-blondinės virsti kvailele. Agentas Bobbi Berne rėkė...


Dvylika mitų apie dietas

Dvylika mitų apie dietas

Susižavite nauja stebuklinga dieta ir atkakliai jos laikotės. Bet prarastieji kilogramai labai greitai sugrįžta. Kodėl taip atsitinka? Baltymingus ir turinčius daug angliavandenių produktus rekomenduojama valgyti atskirai. Vartojami vienu metu,...


Greipfrutų dieta

Greipfrutų dieta

Ši dieta leidžia per savaitę numesti 3 – 4 kg. Joje yra nemažai vitaminų, tačiau ji nėra pigi (dėl greipfrutų). Draudimas tik vienas – ne valgyti po 19 valandos. Greipfrutas arba jo sultys be cukraus, 2 gabalėliai po 25 g kumpio (be...


Dieta ABCD

Dieta ABCD

Planas A: Dubuo avižų ir įvairių uogų košės. "Avižose yra apstu skaidulų, dėl to jausiesi sotesnis, todėl neapsirysi praėjus vos pusvalandžiui", – sako dr. Rossas Shermanas, šio mitybos plano autorius, treniruočių fiziologas ir...


Šaolinio vienuolyno dieta

Šaolinio vienuolyno dieta

Pasak legendos, prieš reikšmingas varžybas šio garsaus vienuolyno vienuoliai, norėdami atsikratyti vieno kito papildomo kilogramo, laikydavosi specialios dietos, kurios rezultatai – tiesiog stulbinantys! Dieta itin paprasta – tereikia...


Trumpas badavimas sustiprins imunitetą

Trumpas badavimas sustiprins imunitetą

Pasak Amerikos specialistų - net viena badavimo diena per mėnesį gali būti labai naudinga sveikatai. Nuomonė, kad trumpas badavimas kenkia organizmui, nebuvo patvirtinta. Priešingai, mokslininkams pavyko įrodyti, kad jis yra naudingas, t. y. daro...


Sriubų dieta

Sriubų dieta

Ne, tai ne ta, plačiai žinoma daržovių sriubos dieta, kai išsiverdi valgyklos dydžio puodą, ir ja maitiniesi visą savaitę. Po dviejų dienų ne tik kad valgyt nebegali, bet net nuo kvapo pradeda pykinti. Nenuostabu, kad kai kam pavyksta ir...


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9