Sausio 20d. Pirmadienis

Dieta pagal kraujo grupę

Peržiūrų skaičius: 27228
Dieta pagal kraujo grupę

Prieš šimtą metų pirmą kartą paaiškėjo, kad vieno žmogaus kraujas gali gaminti antikūnius kito žmogaus kraujyje. Iki tol, kraujo perpylimą buvo bandoma daryti aklai ir dažnai nepavykdavo. Medikai aptiko, kad antikūniai, veikiantys prieš svetimą kraują, neįprastai stiprūs – net ant laboratorijos stikliuko plika akimi galima pamatyti atstūmimo reakciją. Jau mūsų dienomis paaiškėjo, kad sulipimas, arba moksliškai – agliutinacija, stebima ne tik maišant nesuderinamas kraujo grupes. Gudriomis medžiagomis, veikiančiomis kaip klijai, gali tapti kai kurie produktai. Amerikiečių mokslininko Piterio d‘Adamo, daugelį metų kuriančio maitinimo pagal kraujo grupes teoriją, teigimu, beveik visi produktai turi suklijuojantį poveikį tam tikrų kraujo grupių ląstelėms. Maistas, naudingas "A-žmonėms", gali būti draudžiamas B kraujo grupės savininkams, ir atvirkščiai. O rezultate – skrandžio ir žarnyno sudirginimas, alergija, problemos su svoriu.

O (I) grupė

Žmones su tokia kraujo grupe, daktaras d‘Adamas ir jo šalininkai laiko medžiotojais, pagal savo prigimtį, prisitaikiusiais gyvulinės kilmės baltymų vartojimui. Jų pagrindinis maistas – liesa, pageidautinai tamsi mėsa (jautiena, aviena). Blogiausiu atveju tinka ir paukštiena, išskyrus riebią antį. Iš žuvų – lašiša, eršketas, upėtakis, silkė, skumbrė, menkė, lydeka. Naudingų jūros gyventojų sąrašas pakankamai platus – valgyk, kiek širdis geidžia. Suprantama, vartojant gyvulinės kilmės baltymus reikia jausti saiką: kuo didesnės fizinės apkrovos ir stresai, tuo daugiau galima leisti būti "plėšrūnu", kaip senovės laikais. Iš principo, dietologų nuomone, moterims pakanka 150 g mėsos ar žuvies per vieną valgymą.

"O-žmonių" pagrindinis viršsvorio kaltininkas – kviečiai bet kokiais pavidalais. Aktyviai šiame reikale padeda kukurūzai, lęšiai, tamsiosios pupos ir kai kurios kopūstų rūšys – žiediniai, baltagūžiai, Briuselio. Užtat brokoliai ir špinatai padeda lieknėti. Mokslininkai mano, kad javai ir pupos "sušarmina" pirmos kraujo grupės savininkų organizmus ir susilpnina skydliaukę. Iš čia – tinimai, nuovargis, raumenų masės sumažėjimas, lėtas plaukų ir nagų augimas, daugeliui būdingas jautrumas šalčiui. Javų mėgėjams, likusiems be kukurūzų dribsnių, bandelių ir avižinės košės, lieka grikiai, ryžiai (geriau rudi) ir miežiai.

Visų rūšių jogurtų mėgėjų nelaimei, O grupei draudžiami pieniški produktai iš karvės pieno, tarp jų ir kefyras, leidai, lydytas sūris. Sviestas priklauso neutraliems produktams – lyg ir nekenkia, bet ir naudos tikėtis neverta. Pirmenybę reikia teikti pieno produktų sojos pakaitalams ir ožkos pieno sūriams. Reikia pasakyti, kad visoms grupės ypač naudingu laikomas alyvuogių aliejus, kuris tikriausiai į visas dietas patenka "be konkurso".
Iš daržovių naudingi: artišokai, kopūstai, brokoliai, raudonieji ir geltonieji svogūnai, porai, raudonieji aitrūs pipirai, petražolės, krienai, česnakai, špinatai. Nepatartini – baklažanai, šiltnamių grybai, kukurūzai, alyvuogės. Iš vaisių, "O-žmonėms" labiausiai naudingos ir reikalingos slyvos ir figos. Kenksmingi apelsinai, mandarinai, žemuogė, braškės, gervuogės. Rabarbaras ne vaisius, tačiau kažkodėl pateko į šią kvailą kompaniją. Iš sulčių, nėra nieko geriau už ananasų, slyvų bei vyšnių sultis. Tiks ir greipfrutų sultys.

Bet kokio pobūdžio prieskonius bet kuris normalus dietologas pataria valgyti atsargiai. Šioje grupėje naudingais galima laikyti kajeno pipirus, karį, petražoles ir naminį salotų užpilą iš alyvuogių aliejaus, citrinų sulčių ir česnakų. Į kečupus ir majonezus, o taip pat raugintus ir marinuotus produktus reikia žiūrėti atsargiai. Nesiartinti prie acto, kaparėlių, muskato riešuto, baltųjų ir juodųjų pipirų, kukurūzų krakmolo, cinamono ir vanilės. Leistinus rugių paplotėlius teks užgerti žalia arbata: kava, juodoji arbata, visokie gazuoti bei stiprieji gėrimai – uždraustų produktų sąraše. Žolinių arbatų sudėtyje verta ieškoti erškėtuogių, mėtos, liepos, imbierą, apynius ir petražoles.
O-grupės moterims, paliktoms be pieno produktų, reikia atkreipti ypatingą dėmesį į kalcį, šiuo tikslu vartojant sardines, lašišą (tik ne rūkytą) ir brokolius. Beje, apie sveikatą: šiai grupei privalomas pakankamai didelis fizinis aktyvumas – intensyvi aerobika, bėgimas, dviratis, riedučiai, jėgos pratimai. Be tokių apkrovų "medžiotojai" kenčia nuo depresijų, nemigos, sumažėjusios apykaitos ir greitai apauga nereikalingais kilogramais.

A (II) – grupė

Čia susirinko ūkininkai – vegetarai, beveik visiškos ankstesnės grupės priešingybės. "A-žmonėms" idealu būtų iš valgiaraščio pašalinti mėsą, pakeitus ją žuvimi arba paukštiena (vištiena, kalakutiena). Dešreles, kumpį, dešrą kartą visiems laikams reikia įtraukti į maistinių nuodų sąrašą ir elgtis su jais atitinkamai. Su žuvimi ir jūros produktais viskas ne taip paprasta. Reikia vengti krevečių, krabų, omarų, midijų, vėžių ir ungurių, o kartu su šia egzotika – lašišos, juodadėmių menkių, silkių ir, svarbiausia, plekšnių. Skumbrė, menkė ir upėtakis – štai naudingiausios žuvys A grupei.

A grupėje ypatingas požiūris į pieno produktus. Jei jos atstovai turi polinkį į alergiją arba problemų su kvėpavimo organais, ant pieno geriau uždėti kryžių. Jei viskas tvarkoje, draudžiamas tik šviežias pienas, o jogurtas, kefyras, lydyti sūreliai ir visokias mocarelas galima valgyti į sveikatą. Kiaušinis geriau valgyti saikingai, kaip ir riebalus. Iš karto išbraukti kukurūzų aliejų ir sviestą, ledus, varškę.

A grupė turi "sėdėti ant pupų" tiesiogine to žodžio prasme. Jai – pupelės, lęšiai, juodosios (ne raudonos) pupos ir žalieji žirneliai. Grikius galima valgyti kelis kartus dienoje. Ir vėl: jei yra koks nors astmos įtarimas arba nukankino infekcijos – mažiau visų pavidalų kviečių! A-vegetarams gyvybiškai svarbios visokiausios daržovės (geriau nevirtos arba paruoštos garuose). Tačiau į juodąjį sąrašą pateko pomidorai. Šiai grupei reikia susidraugauti su sojos varške – kol kas neįprastu mums rytų virtuvės patiekalu, atsirandančiu mūsų parduotuvėse. Sojos varškė su daržovėmis, žuvimi, česnakais ir sojos padažu – tiesiog visokeriopos naudos lobis. Į draudžiamųjų sąrašą daržovių skyriuje pateko baklažanai, geltoni ir žalieji pipirai, šiltnamių grybai, baltagūžiai ir raudonieji kopūstai, aitrieji raudonieji pipirai, bulvės, alyvuogės. Iš vaisių – bananai, rūgštūs apelsinai ir mandarinai bei mango ir papajai.

Apie aštrius ir rūgščius patiekalus: actas, kečupai, majonezai, pipirai, marinatai ir rauginimai – blogai; garstyčios, sojos padažas, česnakai ir imbieras – puiku. Nuo visų nelaimių padės puodelis žalios arbatos arba kavos arba raudonojo vyno taurė. Produktai su bifidobakterijomis labai reikalingi šios grupės žmonėms. Fizinio lavinimo užsiėmimuose neverta save galutinai išsekinti – pakanka nuimti įtampą joga, kinų gimnstaika, plaukimu arba golfu.

B (III) – grupė

Šie "klajūnai", palaipsniui priprantantis prie pieno produktų, kažkuo panašūs į "O-žmones": gyvulių baltymai derinyje su daržovėmis leidžia palaikyti jiems formą, o kviečiai, grikiai ir kukurūzai sąlygoja svorio augimą. Įdomi smulkmena: B-grupę reikia atpratinti nuo vištienos – jau geriau kiaušiniai su cholesteroliu. Iš mėsos, jiems geriausia aviena arba triušiena, o blogiausia – kiauliena, antis, žąsis, bekonai. Trečioji grupė tiesiog žydi nuo jūros produktų! Tačiau jei kategoriškai vengs moliuskų ir vėžiagyvių. Užtat juoduosius ikrus "B-žmonės" gali įtraukti į ypač naudingų jūros gerybių sąrašą kartu su otu ir plekšne. Kaip pastebi daktaras d‘Adamo, tik B-grupė gali leisti sau mėgautis pieno produktais su išimtimi ledams ir lydytam sūriui. Jai taip pat geros pupos (išskyrus žirnelius, ankštines ir baltąsias pupeles) ir nerekomenduota daugelis riešutų ir sėmenų (tik graikiški riešutai ir migdolai). Kviečiai lyg ir nekenksmingi, tačiau piktnaudžiauti neverta. Ruginė duona, deja, nenaudinga, o daugiausiai nereikalingų gramų duoda kukurūzai ir grikiai.

Pomidorai ir trečioje grupėje nepageidaujami. Užtat štai kam galima pasilinksminti su bulvėmis, grybais ir kopūstais! (o taip pat su baklažanais, morkomis, žaliaisiais pipirais). Prie blogų produktų pateko sojos varškė, o prie gerų – alyvuogės, ridikai ir avokadas. Vaisių apribojimai beveik neesminiai: granatas, kokosas, churma. "B-žmonėms" tiks beveik visi prieskoniai, išskyrus kečupą. Labai naudinga žalioji arbata. Iš žolių, galima išgyventi be liepos, apynių, šalpusnio, alijošiaus ir teikti pirmenybę ženšeniui, mėtai, šalavijui ir saldymedžiui. Jei kitose grupėse, priverstose atsargiai elgtis su pienu, gali būti pastebimas kalcio trūkumas, tai B-grupėje – magnio trūkumas (iš čia – "nervai", virusai ir depresija). Užsiimant sportu, reikia ieškoti saikingo aktyvumo ir raminančio atsipalaidavimo derinio – idealios turistiniai žygiai, kelionės dviračiu, tenisas, šokiai.

Sudėtingiausia ir labiausiai prieštaringa grupė, kurioje persilaužė A ir B grupių ypatumai. Pavyzdžiui, mėsos vartojimas: mėsa leistina, kaip ir B-grupėje, tačiau įsisavinama ne taip gerai, kaip A grupėje. Išvada: atkreipkite dėmesį į porcijų dydį ir mėsos vartojimo dažnį – geriau valgyti ne labai dažnai ir skiesti daržovėmis. Svorį auginančiais AB-grupėje laikomi: raudona mėsa, grikiai, kviečiai ir kukurūzai, atskirų rūšių sėklos ir pupelės (daržovių ir limo). Svorį numesti padeda: jūros produktai, pieno produktai, žaliosios daržovės, sojos varškė, ananasai. Vištiena laikoma kenksminga. Ypač "AB-žmonių" sveikatai kenksmingi konservuoti, rūkyti ir vytinti gyvūnų baltymai. Iš jūros produktų draudžiami krabai, krevetės, ančiuviai ir plekšnė.

Į pieno produktus reikia žiūrėti atsargiai tiems, kas turi problemų su ausimis, gerkle ir nosimi – dažnus sinusitus, otitus. Tai rimta priežastis atsisakyti pieno. Su kiaušiniais galima pagudrauti, suvalgant daugiau baltymų nei trynių, tada viskas bus tvarkoje. Sviestas, riebūs ledai, parmezanai nerekomenduojami, taip pat kaip kukurūzų ir sezamo aliejus. Alyvuogių aliejus, kaip visada, yra vertinamas teigiamai. Riešutus geriau valgyti nedideliais kiekiais (išskyrus žemės riešutus, stimuliuojančius vangią imuninę sistemą). Jei yra problemų su tulžies puse – geriau ruginę duoną aptepti riešutų pasta. Taip, taip – duona tik ruginė arba ryžių paplotėliai! Galima vartoti avižas, soras ir ryžius; makaronų tipo kvietinius produktus leisti nebent kartą per savaitę.

Nors kelis kartus per dieną galima valgyti visas daržoves, išskyrus artišokus, juodąsias alyvuoges, ridikus, geltonuosius ir žaliuosius pipirus. Tarp šios grupės vaisių pirmauja ananasai, vynuogės, slyvos ir uogos. Apelsinai dirgina jautrų skrandį, bananai apsunkina virškinimą. Nepageidaujami granatai, mango, churma. Gerai būtų kasdien ryte išgerti stiklinę šilto virinto vandens su sultimis, išspaustomis ir pusės citrinos. Paruoštas sultis, pagamintas iš koncentratų, vertėtų skiesti vandeniu – rūpinantis "jautriu" skrandžiu.

"AB-žmonėms" geriau naudoti ne valgomąją, o jūros druską, pamiršti pipirus, actą, mandarinus, kečupą. Su garstyčiomis ir majonezu elgtis atsargiai. Malonus netikėtumas: nei vienas grupei taip ne naudingas raudonas vynas, kaip AB (dozė – bokalas dienai). Iš nealkoholinių gėrimų tinka žalioji arbata ir kava (geriau be kofeino). Raminti nervus pageidautina saikingomis fizinėmis apkrovomis derinant su autogenine treniruote, meditacija ir joga.

Veiksmingos dietos – ar jos įmanomos?

Veiksmingos dietos – ar jos įmanomos?

Nuolat domitės, kurios dietos jums tiktų? O ar neteko susimąstyti, kad veiksmingos dietos – tai tik utopija ir tuščias savęs įtikinėjimas? Ką iš tiesų reikėtų daryti norint numesti svorio, užuot griebusis agresyvių dietų?


Tibeto dieta

Tibeto dieta

Tibeto dieta padės jums ne tik sulieknėti, bet ir pagerinti savijautą visumoje. Specialistai dietologai tvirtina, kad Tibeto dieta gali atjauninti organizmą ir prailginti gyvenimą. Tibeto dieta pagal savo esmę yra pieniška-vegetariška. Joje...


Trijų dienų dieta

Trijų dienų dieta

Trijų dienų dieta žada, kad per 3 dienas atsikratysite 3-4 kilogramų, išvalysite organizmą, sumažinsite cholesterolio kiekį kraujyje ir pajusite energijos antplūdį. Visgi yra dietos pliusių, yra ir minusų. Prieš pusryčius – puodelis...


Braziliška dieta

Braziliška dieta

Šios dietos trukmė – 14 dienų. Pirmosios dvi dienos: trys kartus per dieną po vieną kietai virtą kiaušinį, kavos puodelį, vieną obuolį. Trečioji diena: ryte – du kiaušiniai; per pietus – gabalėlis jautienos, špinatai; vakare...


Barbės devyndarbės dieta

Barbės devyndarbės dieta

Nereikia skaičiuoti kalorijų! Teisingas dienos meniu (beje, per daug savęs neribojant) - minus du kilogramai per savaitę. Netikit? Ryte norisi ne valgyti, bet miegoti. Puodelis kavos ir sulčių stiklinė - daugiausia, ką sau leidžiame. Vakare neką...


Sėdmenims ir klubams

Sėdmenims ir klubams

Jei paklausite moterų, kuri kūno vieta turėtų pirmiausiai sulieknėti, tai net liesiausia moteris tikriausiai pasakys: klubų ir sėdmenų srityje. Ši sritis – atspariausia ir sunkiausiai pasiduodanti lieknėjimui. Dietos tikslas – būtent...


Dar viena įkvepianti lieknėjimo istorija (I dalis)

Dar viena įkvepianti lieknėjimo istorija (I dalis)

Lieknėjimo problema jau gana sena, tačiau savo svoriu ir kūno formomis žmonės ypatingai rūpintis ėmė XX-XXI amžiuje. Įtakos tam turėjo liekno kūno kultas: plonos merginos vaizduojamos TV ekranuose, reklamose, ant žurnalų viršelių ir visur kitur...


Ką verta žinoti apie dietologiją ir sveiką mitybą

Ką verta žinoti apie dietologiją ir sveiką mitybą

Sveika mityba Lietuvoje kasmet vis populiarėja. Iš užsienio mus pasiekia ne tik vegetarizmo mada, bet ir įvairios dietos (pavyzdžiui, dieta be glitimo ir pan.). Kiekvienas siekia atrasti sau tinkamiausią mitybos tipą, kuris padėtų palaikyti dailią...


Dieta, rekomenduojama po gimdymo

Dieta, rekomenduojama po gimdymo

Jį ruošti pradedame pirmų sąrėmių metu. 2 valgomuosius šaukštus įžulniojo skylenio (Inonotus obliquus) dedame litrinio stiklainio dugne, užpilame 900 ml virinto ne karšto vandens (40 laipsnių). Atskirai išverdame visą citriną. Nuo užvirimo momento...


Chazano dieta

Chazano dieta

Garsioji Levo Chazano dieta, kalbama kad jos dėka moterys per mėnesį atsikrato 10 kg svorio. Dieta sudaryta iš penkių etapų: 1 etapas - iki kol numeti 1/3 reikiamo numesti svorio 2 etapas - prasideda numetus 1/3 reikiamo numesti svorio 3 etapas...


Amerikietiškų kalnelių dieta

Amerikietiškų kalnelių dieta

Šios teorijos atsiradimas buvo vienas ryškiausių dietologijos reiškinių 80-aisiais. Martino Katano knyga išleista 1986-aisiais. Jos autoriui laikantis savo sukurto principo pavyko sėkmingai palengvėti 31 kg. Kad ir kokios dietos besilaikytumėte,...


Šarliz Teron (Charlize Theron) – sulieknėti per 10 dienų

Šarliz Teron (Charlize Theron) – sulieknėti per 10 dienų

Filmas "Monstras" bei aktorės Šarliz Teron puikus darbas surenka daug pinigų. Tam, kad įtaigiai suvaidintų prostitutės-žudikės vaidmenį, jai teko priaugti daug svorio ir iš gražuolės-blondinės virsti kvailele. Agentas Bobbi Berne rėkė...


JAV specialistai pataria: žiemą - jokių dietų

JAV specialistai pataria: žiemą - jokių dietų

JAV mokslininkai nustatė, kad rūpinimasis kūno grakštumu žiemos mėnesiais gali tapti ne sveikatos pagerėjimo, bet gripo priežastimi. Tai penktadienį pranešė BBC interneto puslapis. Leidinyje "Journal of Nutrition" paskelbtame mokslininkų...


Kvasnevskio dieta. Kaip lieknėjama nuo mėsos ir lašinių…

Kvasnevskio dieta. Kaip lieknėjama nuo mėsos ir lašinių…

Ar galima sulieknėti nuo lašinių? Kaip tvirtina gydytojas Janas Kvasnevskis, taip! Be to jūs galite ne tik pasiekti savo optimalų svorį, bet ir pašalinti iš organizmo nereikalingus veiksnius. Idėja štai kokia – geriausia valgyti maistą,...


Izraelio dietologų dieta

Izraelio dietologų dieta

Izraelio dietologų teigimu, piktnaudžiavimas maistu – tai ne kas kita, kaip proto ir veiksmo, organizmo poreikio ir vartojimo visiškas neatitikimas. Sugadinta figūra – tai ne baisiausia viršsvorio pasekmė. Tai dar periferinės...


Maisto derinimo principas

Maisto derinimo principas

Tikriausiai esate girdėję apie maisto derinimą. Maisto derinimas pagrįstas atradimu, jog vieni maisto deriniai lengviau ir veiksmingiau suvirškinami, o kiti prasčiau. Žmogaus kūnas yra taip sutvertas, kad skrandyje tuo pačiu metu būtų virškinamas...


Dvylika mitų apie dietas

Dvylika mitų apie dietas

Susižavite nauja stebuklinga dieta ir atkakliai jos laikotės. Bet prarastieji kilogramai labai greitai sugrįžta. Kodėl taip atsitinka? Baltymingus ir turinčius daug angliavandenių produktus rekomenduojama valgyti atskirai. Vartojami vienu metu,...


Skydliaukė - tavo gyvenimo laikrodis!

Skydliaukė - tavo gyvenimo laikrodis!

Nuovargis, nervingumas, šalčio baimė, išvaizdos blogėjimas, širdies permušimai, išsiderinęs mėnesinių ciklas, – tai tik dalis signalų, kuriuos siunčia blogai dirbanti skydliaukė.


Laimos Vaikulės dieta

Laimos Vaikulės dieta

Laima Vaikulė niekuomet nebuvo antsvorio auka, tačiau scena įpareigoja atrodyti nepriekaištingai. Dainininkės grožio raktas – jau legendine tapusi jos vardinė dieta, kai per devynias dienas gali pamesti net devynis kilogramus. Tikrai...


Atkinso dieta

Atkinso dieta

Roberto Atkinso dieta sulaukė neregėto populiarumo visame pasaulyje. Daktaras Atkinsas garantavo, kad sulieknės kiekvienas, griežtai apribojęs angliavandenių vartojimą. Svoris krenta, nes, sumažinus angliavandenių kiekį, mažėja insulino...


Dietos klystkeliai

Dietos klystkeliai

Kiek kartų jūs sprendėte apie save pagal tai kiek jūs sveriate? Ar jūs manote, kad žmogaus vertę lemia kūno svoris? Dažnam žmogui atrodo, kad jam nepavyksta kažko padaryti, ar kažko tapti dėl jo svorio. Kodėl taip yra? informavimo priemones ir jūs...


Ar užkandžiai padeda numesti svorio?

Ar užkandžiai padeda numesti svorio?

Naujausi tyrimai rodo jog, užkandžiai iš tikro padeda numesti svorio. Jei jūs valgote 3 karus per dieną ir jums sunku sudeginti įkyrius riebalus nuo savo neįkainojamo kūno, tada jūs galite panaudoti užkandžių "triuką" savo naudai....


Apsnūdusias smegenis išjudina speciali dieta

Apsnūdusias smegenis išjudina speciali dieta

Norite priversti savo smegenis geriau dirbti? Nepamirškite jų tinkamai pamaitinti. Tam tikri maisto produktai gali suaktyvinti pilkąsias ląsteles ir pagerinti intelektą. Taip tvirtina vidaus ligų ir gastroenterologijos specialistas daktaras...


Viršsvoris ir svoris

Viršsvoris ir svoris (1)

Kiek žmogus sveria, priklauso nuo ilgalaikio energijos balanso, tai yra nuo gaunamos ir išnaudojamos energijos (kcal) santykio. Yra griežtai apibrėžti kriterijai, kurie nusako, kas yra normalus svoris ir kas yra viršsvoris. Mes keletą jų...


Ananasų dieta

Ananasų dieta

Ananasuose yra enzimai, kurie intensyviai kovoja su riebalų kaupimusi. Reikia paimti du kilogramus ananasų ir litrą ananasų sulčių (be cukraus). Ananasą supjaustome žiedeliais ir padaliname į keturias dalis – pusryčiams, antriesiems...


Tinkamos mitybos pasirinkimas

Tinkamos mitybos pasirinkimas

Jūs priaugote svorio ir nusprendėte, kad jums gana. Laikas imtis kontroliuoti savo mitybos įpročius. Didysis klausimas – nuo ko pradėti? Ypač jei jūs neturite pakankamai žinių apie tai, kokius maisto produktus jums reikėtų valgyti. Ar jūs...


Žarnyno veiklos pagerinimui

Žarnyno veiklos pagerinimui

Sveika dieta žarnynui normalizuoja apykaitos produktus, pagerina organo darbą. Laikykitės dietos 10 dienų ir turėsite sveiką žarnyną, o dėl to pagerės apykaitos procesai, numesite 5 – 7 kg. Dietos metu reikia vartoti vitaminą C, gerti kaip...


5 patarimai norintiems numesti svorio

5 patarimai norintiems numesti svorio

Žmonės norintys numesti svorio dažnai griebiasi įvairių dietų, badavimų ar valandų valandas prakaituoja sporto salėse. Tačiau kaip rodo naujausi mokslinių tyrimų duomenys, viskas ką reikia padaryti norint numesti svorio yra kasdienių įpročių...


Alkoholis ir dieta

Alkoholis ir dieta

Ar žodis dieta reiškia jog, alkoholio vartojimas yra draudžiamas? Na, bandant atsikratyti nereikalingų kilogramų, labai rekomenduojama, kad jūs susilaikytumėte nuo didelio kiekio alkoholio. Ši samprata yra paremta to fakto, kad alkoholis turi...


Veiksmingiausią dietą pasirinkti padės DNR testas

Veiksmingiausią dietą pasirinkti padės DNR testas

Paprasčiausias DNR testas gali padėti nustatyti, ar žmogus lengviau sulieknės laikydamasis mažai riebalų ar mažai angliavandenių turinčios dietos. JAV mokslininkų atliktas pirminis tyrimas, kuriame dalyvavo 101 moterys, parodė, kad jų genus...


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9