Kovo 4d. Ketvirtadienis

Dieta pagal kraujo grupę

Peržiūrų skaičius: 27228
Dieta pagal kraujo grupę

Prieš šimtą metų pirmą kartą paaiškėjo, kad vieno žmogaus kraujas gali gaminti antikūnius kito žmogaus kraujyje. Iki tol, kraujo perpylimą buvo bandoma daryti aklai ir dažnai nepavykdavo. Medikai aptiko, kad antikūniai, veikiantys prieš svetimą kraują, neįprastai stiprūs – net ant laboratorijos stikliuko plika akimi galima pamatyti atstūmimo reakciją. Jau mūsų dienomis paaiškėjo, kad sulipimas, arba moksliškai – agliutinacija, stebima ne tik maišant nesuderinamas kraujo grupes. Gudriomis medžiagomis, veikiančiomis kaip klijai, gali tapti kai kurie produktai. Amerikiečių mokslininko Piterio d‘Adamo, daugelį metų kuriančio maitinimo pagal kraujo grupes teoriją, teigimu, beveik visi produktai turi suklijuojantį poveikį tam tikrų kraujo grupių ląstelėms. Maistas, naudingas "A-žmonėms", gali būti draudžiamas B kraujo grupės savininkams, ir atvirkščiai. O rezultate – skrandžio ir žarnyno sudirginimas, alergija, problemos su svoriu.

O (I) grupė

Žmones su tokia kraujo grupe, daktaras d‘Adamas ir jo šalininkai laiko medžiotojais, pagal savo prigimtį, prisitaikiusiais gyvulinės kilmės baltymų vartojimui. Jų pagrindinis maistas – liesa, pageidautinai tamsi mėsa (jautiena, aviena). Blogiausiu atveju tinka ir paukštiena, išskyrus riebią antį. Iš žuvų – lašiša, eršketas, upėtakis, silkė, skumbrė, menkė, lydeka. Naudingų jūros gyventojų sąrašas pakankamai platus – valgyk, kiek širdis geidžia. Suprantama, vartojant gyvulinės kilmės baltymus reikia jausti saiką: kuo didesnės fizinės apkrovos ir stresai, tuo daugiau galima leisti būti "plėšrūnu", kaip senovės laikais. Iš principo, dietologų nuomone, moterims pakanka 150 g mėsos ar žuvies per vieną valgymą.

"O-žmonių" pagrindinis viršsvorio kaltininkas – kviečiai bet kokiais pavidalais. Aktyviai šiame reikale padeda kukurūzai, lęšiai, tamsiosios pupos ir kai kurios kopūstų rūšys – žiediniai, baltagūžiai, Briuselio. Užtat brokoliai ir špinatai padeda lieknėti. Mokslininkai mano, kad javai ir pupos "sušarmina" pirmos kraujo grupės savininkų organizmus ir susilpnina skydliaukę. Iš čia – tinimai, nuovargis, raumenų masės sumažėjimas, lėtas plaukų ir nagų augimas, daugeliui būdingas jautrumas šalčiui. Javų mėgėjams, likusiems be kukurūzų dribsnių, bandelių ir avižinės košės, lieka grikiai, ryžiai (geriau rudi) ir miežiai.

Visų rūšių jogurtų mėgėjų nelaimei, O grupei draudžiami pieniški produktai iš karvės pieno, tarp jų ir kefyras, leidai, lydytas sūris. Sviestas priklauso neutraliems produktams – lyg ir nekenkia, bet ir naudos tikėtis neverta. Pirmenybę reikia teikti pieno produktų sojos pakaitalams ir ožkos pieno sūriams. Reikia pasakyti, kad visoms grupės ypač naudingu laikomas alyvuogių aliejus, kuris tikriausiai į visas dietas patenka "be konkurso".
Iš daržovių naudingi: artišokai, kopūstai, brokoliai, raudonieji ir geltonieji svogūnai, porai, raudonieji aitrūs pipirai, petražolės, krienai, česnakai, špinatai. Nepatartini – baklažanai, šiltnamių grybai, kukurūzai, alyvuogės. Iš vaisių, "O-žmonėms" labiausiai naudingos ir reikalingos slyvos ir figos. Kenksmingi apelsinai, mandarinai, žemuogė, braškės, gervuogės. Rabarbaras ne vaisius, tačiau kažkodėl pateko į šią kvailą kompaniją. Iš sulčių, nėra nieko geriau už ananasų, slyvų bei vyšnių sultis. Tiks ir greipfrutų sultys.

Bet kokio pobūdžio prieskonius bet kuris normalus dietologas pataria valgyti atsargiai. Šioje grupėje naudingais galima laikyti kajeno pipirus, karį, petražoles ir naminį salotų užpilą iš alyvuogių aliejaus, citrinų sulčių ir česnakų. Į kečupus ir majonezus, o taip pat raugintus ir marinuotus produktus reikia žiūrėti atsargiai. Nesiartinti prie acto, kaparėlių, muskato riešuto, baltųjų ir juodųjų pipirų, kukurūzų krakmolo, cinamono ir vanilės. Leistinus rugių paplotėlius teks užgerti žalia arbata: kava, juodoji arbata, visokie gazuoti bei stiprieji gėrimai – uždraustų produktų sąraše. Žolinių arbatų sudėtyje verta ieškoti erškėtuogių, mėtos, liepos, imbierą, apynius ir petražoles.
O-grupės moterims, paliktoms be pieno produktų, reikia atkreipti ypatingą dėmesį į kalcį, šiuo tikslu vartojant sardines, lašišą (tik ne rūkytą) ir brokolius. Beje, apie sveikatą: šiai grupei privalomas pakankamai didelis fizinis aktyvumas – intensyvi aerobika, bėgimas, dviratis, riedučiai, jėgos pratimai. Be tokių apkrovų "medžiotojai" kenčia nuo depresijų, nemigos, sumažėjusios apykaitos ir greitai apauga nereikalingais kilogramais.

A (II) – grupė

Čia susirinko ūkininkai – vegetarai, beveik visiškos ankstesnės grupės priešingybės. "A-žmonėms" idealu būtų iš valgiaraščio pašalinti mėsą, pakeitus ją žuvimi arba paukštiena (vištiena, kalakutiena). Dešreles, kumpį, dešrą kartą visiems laikams reikia įtraukti į maistinių nuodų sąrašą ir elgtis su jais atitinkamai. Su žuvimi ir jūros produktais viskas ne taip paprasta. Reikia vengti krevečių, krabų, omarų, midijų, vėžių ir ungurių, o kartu su šia egzotika – lašišos, juodadėmių menkių, silkių ir, svarbiausia, plekšnių. Skumbrė, menkė ir upėtakis – štai naudingiausios žuvys A grupei.

A grupėje ypatingas požiūris į pieno produktus. Jei jos atstovai turi polinkį į alergiją arba problemų su kvėpavimo organais, ant pieno geriau uždėti kryžių. Jei viskas tvarkoje, draudžiamas tik šviežias pienas, o jogurtas, kefyras, lydyti sūreliai ir visokias mocarelas galima valgyti į sveikatą. Kiaušinis geriau valgyti saikingai, kaip ir riebalus. Iš karto išbraukti kukurūzų aliejų ir sviestą, ledus, varškę.

A grupė turi "sėdėti ant pupų" tiesiogine to žodžio prasme. Jai – pupelės, lęšiai, juodosios (ne raudonos) pupos ir žalieji žirneliai. Grikius galima valgyti kelis kartus dienoje. Ir vėl: jei yra koks nors astmos įtarimas arba nukankino infekcijos – mažiau visų pavidalų kviečių! A-vegetarams gyvybiškai svarbios visokiausios daržovės (geriau nevirtos arba paruoštos garuose). Tačiau į juodąjį sąrašą pateko pomidorai. Šiai grupei reikia susidraugauti su sojos varške – kol kas neįprastu mums rytų virtuvės patiekalu, atsirandančiu mūsų parduotuvėse. Sojos varškė su daržovėmis, žuvimi, česnakais ir sojos padažu – tiesiog visokeriopos naudos lobis. Į draudžiamųjų sąrašą daržovių skyriuje pateko baklažanai, geltoni ir žalieji pipirai, šiltnamių grybai, baltagūžiai ir raudonieji kopūstai, aitrieji raudonieji pipirai, bulvės, alyvuogės. Iš vaisių – bananai, rūgštūs apelsinai ir mandarinai bei mango ir papajai.

Apie aštrius ir rūgščius patiekalus: actas, kečupai, majonezai, pipirai, marinatai ir rauginimai – blogai; garstyčios, sojos padažas, česnakai ir imbieras – puiku. Nuo visų nelaimių padės puodelis žalios arbatos arba kavos arba raudonojo vyno taurė. Produktai su bifidobakterijomis labai reikalingi šios grupės žmonėms. Fizinio lavinimo užsiėmimuose neverta save galutinai išsekinti – pakanka nuimti įtampą joga, kinų gimnstaika, plaukimu arba golfu.

B (III) – grupė

Šie "klajūnai", palaipsniui priprantantis prie pieno produktų, kažkuo panašūs į "O-žmones": gyvulių baltymai derinyje su daržovėmis leidžia palaikyti jiems formą, o kviečiai, grikiai ir kukurūzai sąlygoja svorio augimą. Įdomi smulkmena: B-grupę reikia atpratinti nuo vištienos – jau geriau kiaušiniai su cholesteroliu. Iš mėsos, jiems geriausia aviena arba triušiena, o blogiausia – kiauliena, antis, žąsis, bekonai. Trečioji grupė tiesiog žydi nuo jūros produktų! Tačiau jei kategoriškai vengs moliuskų ir vėžiagyvių. Užtat juoduosius ikrus "B-žmonės" gali įtraukti į ypač naudingų jūros gerybių sąrašą kartu su otu ir plekšne. Kaip pastebi daktaras d‘Adamo, tik B-grupė gali leisti sau mėgautis pieno produktais su išimtimi ledams ir lydytam sūriui. Jai taip pat geros pupos (išskyrus žirnelius, ankštines ir baltąsias pupeles) ir nerekomenduota daugelis riešutų ir sėmenų (tik graikiški riešutai ir migdolai). Kviečiai lyg ir nekenksmingi, tačiau piktnaudžiauti neverta. Ruginė duona, deja, nenaudinga, o daugiausiai nereikalingų gramų duoda kukurūzai ir grikiai.

Pomidorai ir trečioje grupėje nepageidaujami. Užtat štai kam galima pasilinksminti su bulvėmis, grybais ir kopūstais! (o taip pat su baklažanais, morkomis, žaliaisiais pipirais). Prie blogų produktų pateko sojos varškė, o prie gerų – alyvuogės, ridikai ir avokadas. Vaisių apribojimai beveik neesminiai: granatas, kokosas, churma. "B-žmonėms" tiks beveik visi prieskoniai, išskyrus kečupą. Labai naudinga žalioji arbata. Iš žolių, galima išgyventi be liepos, apynių, šalpusnio, alijošiaus ir teikti pirmenybę ženšeniui, mėtai, šalavijui ir saldymedžiui. Jei kitose grupėse, priverstose atsargiai elgtis su pienu, gali būti pastebimas kalcio trūkumas, tai B-grupėje – magnio trūkumas (iš čia – "nervai", virusai ir depresija). Užsiimant sportu, reikia ieškoti saikingo aktyvumo ir raminančio atsipalaidavimo derinio – idealios turistiniai žygiai, kelionės dviračiu, tenisas, šokiai.

Sudėtingiausia ir labiausiai prieštaringa grupė, kurioje persilaužė A ir B grupių ypatumai. Pavyzdžiui, mėsos vartojimas: mėsa leistina, kaip ir B-grupėje, tačiau įsisavinama ne taip gerai, kaip A grupėje. Išvada: atkreipkite dėmesį į porcijų dydį ir mėsos vartojimo dažnį – geriau valgyti ne labai dažnai ir skiesti daržovėmis. Svorį auginančiais AB-grupėje laikomi: raudona mėsa, grikiai, kviečiai ir kukurūzai, atskirų rūšių sėklos ir pupelės (daržovių ir limo). Svorį numesti padeda: jūros produktai, pieno produktai, žaliosios daržovės, sojos varškė, ananasai. Vištiena laikoma kenksminga. Ypač "AB-žmonių" sveikatai kenksmingi konservuoti, rūkyti ir vytinti gyvūnų baltymai. Iš jūros produktų draudžiami krabai, krevetės, ančiuviai ir plekšnė.

Į pieno produktus reikia žiūrėti atsargiai tiems, kas turi problemų su ausimis, gerkle ir nosimi – dažnus sinusitus, otitus. Tai rimta priežastis atsisakyti pieno. Su kiaušiniais galima pagudrauti, suvalgant daugiau baltymų nei trynių, tada viskas bus tvarkoje. Sviestas, riebūs ledai, parmezanai nerekomenduojami, taip pat kaip kukurūzų ir sezamo aliejus. Alyvuogių aliejus, kaip visada, yra vertinamas teigiamai. Riešutus geriau valgyti nedideliais kiekiais (išskyrus žemės riešutus, stimuliuojančius vangią imuninę sistemą). Jei yra problemų su tulžies puse – geriau ruginę duoną aptepti riešutų pasta. Taip, taip – duona tik ruginė arba ryžių paplotėliai! Galima vartoti avižas, soras ir ryžius; makaronų tipo kvietinius produktus leisti nebent kartą per savaitę.

Nors kelis kartus per dieną galima valgyti visas daržoves, išskyrus artišokus, juodąsias alyvuoges, ridikus, geltonuosius ir žaliuosius pipirus. Tarp šios grupės vaisių pirmauja ananasai, vynuogės, slyvos ir uogos. Apelsinai dirgina jautrų skrandį, bananai apsunkina virškinimą. Nepageidaujami granatai, mango, churma. Gerai būtų kasdien ryte išgerti stiklinę šilto virinto vandens su sultimis, išspaustomis ir pusės citrinos. Paruoštas sultis, pagamintas iš koncentratų, vertėtų skiesti vandeniu – rūpinantis "jautriu" skrandžiu.

"AB-žmonėms" geriau naudoti ne valgomąją, o jūros druską, pamiršti pipirus, actą, mandarinus, kečupą. Su garstyčiomis ir majonezu elgtis atsargiai. Malonus netikėtumas: nei vienas grupei taip ne naudingas raudonas vynas, kaip AB (dozė – bokalas dienai). Iš nealkoholinių gėrimų tinka žalioji arbata ir kava (geriau be kofeino). Raminti nervus pageidautina saikingomis fizinėmis apkrovomis derinant su autogenine treniruote, meditacija ir joga.


Daržovių dieta

Daržovių dieta

Daržovių dieta gana įvairi, joje daug vitaminų, maisto medžiagų, ląstelienos. Laikantis daržovių dietos nerekomenduojama daržovių sūdyti ar dėti prieskonių – užteks tik pagardinti alyvuogių aliejumi. Daržovių dieta gerai veikia žarnyno,...


Protinga dieta

Protinga dieta

Kai mintys išsenka ir apima apatija, pats metas ne tik kritiškiau peržvelgti savo dienotvarkę, bet ir valgiaraštį. Štai kokio maisto reikia norint išlaikyti darbingumą ir gerą nuotaiką: Baltymų, kad užtikrintų sklandų smegenų ląstelių keitimąsi...


GI dieta

GI dieta

GI dieta yra gana sena. Aštuntojo dešimtmečio pradžioje kanadiečių gydytojas David‘as Jenkins‘as ją sukūrė siekdamas palengvinti diabetikų dalią. Jis naudojo glikemininį indeksą siekdamas apskaičiuoti laiką, kurio organizmui prireikia...


Veiksmingiausią dietą pasirinkti padės DNR testas

Veiksmingiausią dietą pasirinkti padės DNR testas

Paprasčiausias DNR testas gali padėti nustatyti, ar žmogus lengviau sulieknės laikydamasis mažai riebalų ar mažai angliavandenių turinčios dietos. JAV mokslininkų atliktas pirminis tyrimas, kuriame dalyvavo 101 moterys, parodė, kad jų genus...


Natašos Koroliovos dieta

Natašos Koroliovos dieta

Iš prigimties į moteriškai apvalias formas linkusi Rusijos dainininkė Nataša Koroliova vis dėlto žavi savo gerbėjus nepriekaištinga figūra. Prieš keletą metų nėštumo metu priaugus svorio, dainininkei nepavyko išvengti ir po gimdymo likusio...


Angliavandenių dieta

Angliavandenių dieta

Šioje dietoje nėra baltymų, vyrauja angliavandeniai. Draudžiama valgyti mėsą, sūrį, pieno produktus, kiaušinius, žuvį. Iš angliavandenių siūlomi grūdai, rupi duona, bulvės ir kitos daržovės (išskyrus ankštines), vaisiai. Maistą geriausiai gaminti...


Dietos motyvacija

Dietos motyvacija

Atsakykite į klausimą, nuo kuriuo kintamojo priklauso ilgalaikė dietos rezultatų sėkmė? Manau daugelis iš jūsų atsakė neteisingai, nes teisingas atsakymas yra - motyvacija. Būtent nuo motyvacijos prasideda sveikos mitybos ir dietos kelias, be...


Tyrimas: žalia kava padeda mesti svorį

Tyrimas: žalia kava padeda mesti svorį

2009 metais atlikto tyrimo metu buvo nustatyta, kad "chlorogeninė rūgštis", kurios gausu žalioje kavoje, mažindama cukraus absorbciją organizme ir paspartindama riebalų deginimąsi, gali padėti kovoti su antsvoriu, praneša naujienų...


Dvylika mitų apie dietas

Dvylika mitų apie dietas

Susižavite nauja stebuklinga dieta ir atkakliai jos laikotės. Bet prarastieji kilogramai labai greitai sugrįžta. Kodėl taip atsitinka? Baltymingus ir turinčius daug angliavandenių produktus rekomenduojama valgyti atskirai. Vartojami vienu metu,...


Dar viena įkvepianti lieknėjimo istorija (II dalis)

Dar viena įkvepianti lieknėjimo istorija (II dalis)

Pirmoje straipsnio dalyje pasakojome vienos merginos istoriją, kuri, nustojusi aktyviai gyventi, sportuoti ir ėmusi valgyti gausiai ir riebiai, priaugo apie 30 kg svorio. Taigi svorio metimas merginai, vardu Ina, tapo ypač aktualus. Ji nusprendė...


Dieta: mažiau mėsos – lieknesnė talija

Dieta: mažiau mėsos – lieknesnė talija

Jeigu valgysite mažiau mėsos, tuomet jūsų figūra taps grakštesnė. Kumpiai ir rūkytos dešros – didžiausias gražios figūros priešas. Tokį atradimą padarė Europos mokslininkai. Kaip praneša BBC, mokslininkai ištyrę 400 tūkst. suaugusiųjų...


Tinkamos mitybos pasirinkimas

Tinkamos mitybos pasirinkimas

Jūs priaugote svorio ir nusprendėte, kad jums gana. Laikas imtis kontroliuoti savo mitybos įpročius. Didysis klausimas – nuo ko pradėti? Ypač jei jūs neturite pakankamai žinių apie tai, kokius maisto produktus jums reikėtų valgyti. Ar jūs...


Kryžmažiedžių daržovių nauda žmogaus organizmui

Kryžmažiedžių daržovių nauda žmogaus organizmui

Kryžmažiedžių šeimos daržovės - tai daržovės, kurios labai naudingos mūsų sveikatai: brokoliai, lapiniai kopūstai, Kolardo žalumynai, kininiai kopūstai (bok Choy), žiediniai kopūstai, ropės bei briuseliniai kopūstai.


Susigundžiusiesiems dieta

Susigundžiusiesiems dieta

Dietos geriausia laikytis nuo pirmadienio: iki penktadienio numesite porą kilogramų, o per poilsio dienas ramiai atsipalaiduosite. Aromatinga vonia su putomis atitrauks jūsų mintis nuo maisto ir susilpnins nervinę įtampą. Pusryčiams suvalgyti...


Lotynų Amerikos indėnų bulvių dieta

Lotynų Amerikos indėnų bulvių dieta

Norintiems sulieknėti, siūlome Lotynų Amerikos indėnų bulvių dietą. - 1,5 kg stambių bulvių gerai praplauti ir kepti orkaitėje, kol susidarys apkepusi plutelė. Padalinti į 6 porcijas ir tolygiai valgyti visos dienos bėgyje, geriausia karštas ir su...


Victorios Beckham dietos pagrindas – "Coca Cola light"

Victorios Beckham dietos pagrindas – "Coca Cola light"

Šauniausia Didžiosios Britanijos mamytė, sėkmingiausiai ištekėjusi šou verslo žvaigždė ir, be abejo, viena žaviausių pasaulio moterų Victoria Beckham nuolat rūpinasi savo svoriu. Kai kas sako, jog ji gerokai persistengia, mat jau šią vasarą...


Aromatinė dieta

Aromatinė dieta

Kad mažiau valgytumėte, dienos bėgyje stenkitės įkvėpti malonius, neutralius maisto aromatus – pavyzdžiui, vanilės, žaliojo obuolio, cinamono aromatą. Kad mažiau suvalgytumėte eilinio maitinimo metu, įkvėpkite šiuos kvapus iki valgio ir po...


Bejons Noulz - Pietų pakrantės dieta

Bejons Noulz - Pietų pakrantės dieta

Šokoladiniai batonėliai ir spurgo-žiedeliai – slaptas Bejons Noulz (Beyonce Knowles) pomėgis (24 metai). Ši meilė saldumynams iš karto atsispindi jos klubų apimtyje. Kai tik situacija tampa kritinė, ji sako sau "Stop!" ir labai...


Amerikietiška dieta "Minus vakarienė"

Amerikietiška dieta "Minus vakarienė"

Dieta "Minus vakarienė" šiuo metu labai populiari ir madinga visoje Europoje. Paklausite kodėl? Esmė – vakarienė. Jei norite atsikratyti nereikalingų kilogramų, šį žodį turite pamirši ilgam, o gal net ir visam laikui. Šios dietos...


Amerikietiškų kalnelių dieta

Amerikietiškų kalnelių dieta

Šios teorijos atsiradimas buvo vienas ryškiausių dietologijos reiškinių 80-aisiais. Martino Katano knyga išleista 1986-aisiais. Jos autoriui laikantis savo sukurto principo pavyko sėkmingai palengvėti 31 kg. Kad ir kokios dietos besilaikytumėte,...


Dieta "Zona"

Dieta "Zona"

Tai šiuo metu viena populiariausių dietų pasaulyje. Ją sukūrė Nobelio premijos laureatas, gydytojas Barry Spyrs. Pasak jo, organizmą pastačius į palankią zoną, jis išsivalo, be to, atsikrato nereikalingų riebalų. Tam reikia, kad kasdienį maisto...


Susikurkite asmeninį dietos planą pati

Susikurkite asmeninį dietos planą pati

Šiuo metu rinkoje yra begalės įvairiausių dietų, kuriuos žada neįtikėtinus rezultatus per stebėtinai trumpą laiką. Bet sustokime minutei ir pagalvokime: Kas yra dieta? Dieta tai ne tik paprasčiausias maisto produktų sąrašas, nurodantis kuriuos...


Izraelio dietologų dieta

Izraelio dietologų dieta

Izraelio dietologų teigimu, piktnaudžiavimas maistu – tai ne kas kita, kaip proto ir veiksmo, organizmo poreikio ir vartojimo visiškas neatitikimas. Sugadinta figūra – tai ne baisiausia viršsvorio pasekmė. Tai dar periferinės...


Pomidorų sulčių dieta

Pomidorų sulčių dieta

Stiklinė pomidorų sulčių su dviem riekelėmis ruginės duonos, apteptos plonu sviesto sluoksniu ir pusė puodelio neriebios varškės su vaisių saltomis. Stiklinė pomidorų sulčių, pusė puodelio virtų ryžių su nedideliu daržovių kiekiu, o desertui...


Antidepresinė dieta

Antidepresinė dieta

Ar žinojote, kad dieta gali padėti atsikratyti ne tik kelių kilogramų, bet ir blogos nuotaikos? Jei jus kamuoja pavasarinė depresija, galbūt ši dieta padės pasijusti geriau. Dietos laikytis reikia nuo 3 iki 7 dienų. Nors ji ir neišspręs problemų,...


Greito svorio metimo patarimai

Greito svorio metimo patarimai

Ar jūs esate suinteresuoti numesti svorio? Jei esate, ar jūs norite tai padaryti greitai? Paprastai žmonėms yra patariama nepasikliauti greito svorio numetimo programomis. Nors dažniausiai šios staigios svorio metimo programos yra žalingos jūsų...


Kylie Minogue dieta

Kylie Minogue dieta

Kylie Minogue – viena populiariausių šiuolaikinių dainininkių. Ir ne tik todėl, jog talentinga, bet ir todėl, kad sugeba rūpintis savimi ir atrodyti taip, kaip TU nori – štai žvaigždės koziris. Viena didžiausių moteriškų problemų...


Delčios dieta

Delčios dieta

Tikriausiai teko girdėti apie delčios dietą, veiksminga tai dieta ar ne - spręsti Jums patiems. (2 dienas prieš delčią ir 2 dienas delčioje ) Delčios dietos meniu: reikėtų valgyti pagal nustatytas valandas ir nurodytą kiekį. Dieta riboja...


Omega-3 ir dieta

Omega-3 ir dieta

Kažkodėl kai yra kalbama apie dietą, ar sveiką mitybą daugelis žmonių tai dažnai asocijuoja su riebaus maisto vengimu, ar netgi visišku riebalų nevartojimu. Tokie produktai kaip augalinis aliejus, riebi žuvis atrodo tabu. Ar taip daryti tikslinga...


Atkinso Dietos Pagrindai

Atkinso Dietos Pagrindai

Atkinso dieta atsirado ganėtinai senokai, tačiau naujų pasekėjų jei netrūksta. Ši dieta pirma atsirado1970 metais, tačiau svarbu yra tai jog, nuo lentynos atgal į rinką ji sugrįžo dėl naujos "mažo angliavandenių kiekio" dietos bangos....

lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9