Liepos 2d. Ketvirtadienis

Dieta pagal kraujo grupę

Peržiūrų skaičius: 27228
Dieta pagal kraujo grupę

Prieš šimtą metų pirmą kartą paaiškėjo, kad vieno žmogaus kraujas gali gaminti antikūnius kito žmogaus kraujyje. Iki tol, kraujo perpylimą buvo bandoma daryti aklai ir dažnai nepavykdavo. Medikai aptiko, kad antikūniai, veikiantys prieš svetimą kraują, neįprastai stiprūs – net ant laboratorijos stikliuko plika akimi galima pamatyti atstūmimo reakciją. Jau mūsų dienomis paaiškėjo, kad sulipimas, arba moksliškai – agliutinacija, stebima ne tik maišant nesuderinamas kraujo grupes. Gudriomis medžiagomis, veikiančiomis kaip klijai, gali tapti kai kurie produktai. Amerikiečių mokslininko Piterio d‘Adamo, daugelį metų kuriančio maitinimo pagal kraujo grupes teoriją, teigimu, beveik visi produktai turi suklijuojantį poveikį tam tikrų kraujo grupių ląstelėms. Maistas, naudingas "A-žmonėms", gali būti draudžiamas B kraujo grupės savininkams, ir atvirkščiai. O rezultate – skrandžio ir žarnyno sudirginimas, alergija, problemos su svoriu.

O (I) grupė

Žmones su tokia kraujo grupe, daktaras d‘Adamas ir jo šalininkai laiko medžiotojais, pagal savo prigimtį, prisitaikiusiais gyvulinės kilmės baltymų vartojimui. Jų pagrindinis maistas – liesa, pageidautinai tamsi mėsa (jautiena, aviena). Blogiausiu atveju tinka ir paukštiena, išskyrus riebią antį. Iš žuvų – lašiša, eršketas, upėtakis, silkė, skumbrė, menkė, lydeka. Naudingų jūros gyventojų sąrašas pakankamai platus – valgyk, kiek širdis geidžia. Suprantama, vartojant gyvulinės kilmės baltymus reikia jausti saiką: kuo didesnės fizinės apkrovos ir stresai, tuo daugiau galima leisti būti "plėšrūnu", kaip senovės laikais. Iš principo, dietologų nuomone, moterims pakanka 150 g mėsos ar žuvies per vieną valgymą.

"O-žmonių" pagrindinis viršsvorio kaltininkas – kviečiai bet kokiais pavidalais. Aktyviai šiame reikale padeda kukurūzai, lęšiai, tamsiosios pupos ir kai kurios kopūstų rūšys – žiediniai, baltagūžiai, Briuselio. Užtat brokoliai ir špinatai padeda lieknėti. Mokslininkai mano, kad javai ir pupos "sušarmina" pirmos kraujo grupės savininkų organizmus ir susilpnina skydliaukę. Iš čia – tinimai, nuovargis, raumenų masės sumažėjimas, lėtas plaukų ir nagų augimas, daugeliui būdingas jautrumas šalčiui. Javų mėgėjams, likusiems be kukurūzų dribsnių, bandelių ir avižinės košės, lieka grikiai, ryžiai (geriau rudi) ir miežiai.

Visų rūšių jogurtų mėgėjų nelaimei, O grupei draudžiami pieniški produktai iš karvės pieno, tarp jų ir kefyras, leidai, lydytas sūris. Sviestas priklauso neutraliems produktams – lyg ir nekenkia, bet ir naudos tikėtis neverta. Pirmenybę reikia teikti pieno produktų sojos pakaitalams ir ožkos pieno sūriams. Reikia pasakyti, kad visoms grupės ypač naudingu laikomas alyvuogių aliejus, kuris tikriausiai į visas dietas patenka "be konkurso".
Iš daržovių naudingi: artišokai, kopūstai, brokoliai, raudonieji ir geltonieji svogūnai, porai, raudonieji aitrūs pipirai, petražolės, krienai, česnakai, špinatai. Nepatartini – baklažanai, šiltnamių grybai, kukurūzai, alyvuogės. Iš vaisių, "O-žmonėms" labiausiai naudingos ir reikalingos slyvos ir figos. Kenksmingi apelsinai, mandarinai, žemuogė, braškės, gervuogės. Rabarbaras ne vaisius, tačiau kažkodėl pateko į šią kvailą kompaniją. Iš sulčių, nėra nieko geriau už ananasų, slyvų bei vyšnių sultis. Tiks ir greipfrutų sultys.

Bet kokio pobūdžio prieskonius bet kuris normalus dietologas pataria valgyti atsargiai. Šioje grupėje naudingais galima laikyti kajeno pipirus, karį, petražoles ir naminį salotų užpilą iš alyvuogių aliejaus, citrinų sulčių ir česnakų. Į kečupus ir majonezus, o taip pat raugintus ir marinuotus produktus reikia žiūrėti atsargiai. Nesiartinti prie acto, kaparėlių, muskato riešuto, baltųjų ir juodųjų pipirų, kukurūzų krakmolo, cinamono ir vanilės. Leistinus rugių paplotėlius teks užgerti žalia arbata: kava, juodoji arbata, visokie gazuoti bei stiprieji gėrimai – uždraustų produktų sąraše. Žolinių arbatų sudėtyje verta ieškoti erškėtuogių, mėtos, liepos, imbierą, apynius ir petražoles.
O-grupės moterims, paliktoms be pieno produktų, reikia atkreipti ypatingą dėmesį į kalcį, šiuo tikslu vartojant sardines, lašišą (tik ne rūkytą) ir brokolius. Beje, apie sveikatą: šiai grupei privalomas pakankamai didelis fizinis aktyvumas – intensyvi aerobika, bėgimas, dviratis, riedučiai, jėgos pratimai. Be tokių apkrovų "medžiotojai" kenčia nuo depresijų, nemigos, sumažėjusios apykaitos ir greitai apauga nereikalingais kilogramais.

A (II) – grupė

Čia susirinko ūkininkai – vegetarai, beveik visiškos ankstesnės grupės priešingybės. "A-žmonėms" idealu būtų iš valgiaraščio pašalinti mėsą, pakeitus ją žuvimi arba paukštiena (vištiena, kalakutiena). Dešreles, kumpį, dešrą kartą visiems laikams reikia įtraukti į maistinių nuodų sąrašą ir elgtis su jais atitinkamai. Su žuvimi ir jūros produktais viskas ne taip paprasta. Reikia vengti krevečių, krabų, omarų, midijų, vėžių ir ungurių, o kartu su šia egzotika – lašišos, juodadėmių menkių, silkių ir, svarbiausia, plekšnių. Skumbrė, menkė ir upėtakis – štai naudingiausios žuvys A grupei.

A grupėje ypatingas požiūris į pieno produktus. Jei jos atstovai turi polinkį į alergiją arba problemų su kvėpavimo organais, ant pieno geriau uždėti kryžių. Jei viskas tvarkoje, draudžiamas tik šviežias pienas, o jogurtas, kefyras, lydyti sūreliai ir visokias mocarelas galima valgyti į sveikatą. Kiaušinis geriau valgyti saikingai, kaip ir riebalus. Iš karto išbraukti kukurūzų aliejų ir sviestą, ledus, varškę.

A grupė turi "sėdėti ant pupų" tiesiogine to žodžio prasme. Jai – pupelės, lęšiai, juodosios (ne raudonos) pupos ir žalieji žirneliai. Grikius galima valgyti kelis kartus dienoje. Ir vėl: jei yra koks nors astmos įtarimas arba nukankino infekcijos – mažiau visų pavidalų kviečių! A-vegetarams gyvybiškai svarbios visokiausios daržovės (geriau nevirtos arba paruoštos garuose). Tačiau į juodąjį sąrašą pateko pomidorai. Šiai grupei reikia susidraugauti su sojos varške – kol kas neįprastu mums rytų virtuvės patiekalu, atsirandančiu mūsų parduotuvėse. Sojos varškė su daržovėmis, žuvimi, česnakais ir sojos padažu – tiesiog visokeriopos naudos lobis. Į draudžiamųjų sąrašą daržovių skyriuje pateko baklažanai, geltoni ir žalieji pipirai, šiltnamių grybai, baltagūžiai ir raudonieji kopūstai, aitrieji raudonieji pipirai, bulvės, alyvuogės. Iš vaisių – bananai, rūgštūs apelsinai ir mandarinai bei mango ir papajai.

Apie aštrius ir rūgščius patiekalus: actas, kečupai, majonezai, pipirai, marinatai ir rauginimai – blogai; garstyčios, sojos padažas, česnakai ir imbieras – puiku. Nuo visų nelaimių padės puodelis žalios arbatos arba kavos arba raudonojo vyno taurė. Produktai su bifidobakterijomis labai reikalingi šios grupės žmonėms. Fizinio lavinimo užsiėmimuose neverta save galutinai išsekinti – pakanka nuimti įtampą joga, kinų gimnstaika, plaukimu arba golfu.

B (III) – grupė

Šie "klajūnai", palaipsniui priprantantis prie pieno produktų, kažkuo panašūs į "O-žmones": gyvulių baltymai derinyje su daržovėmis leidžia palaikyti jiems formą, o kviečiai, grikiai ir kukurūzai sąlygoja svorio augimą. Įdomi smulkmena: B-grupę reikia atpratinti nuo vištienos – jau geriau kiaušiniai su cholesteroliu. Iš mėsos, jiems geriausia aviena arba triušiena, o blogiausia – kiauliena, antis, žąsis, bekonai. Trečioji grupė tiesiog žydi nuo jūros produktų! Tačiau jei kategoriškai vengs moliuskų ir vėžiagyvių. Užtat juoduosius ikrus "B-žmonės" gali įtraukti į ypač naudingų jūros gerybių sąrašą kartu su otu ir plekšne. Kaip pastebi daktaras d‘Adamo, tik B-grupė gali leisti sau mėgautis pieno produktais su išimtimi ledams ir lydytam sūriui. Jai taip pat geros pupos (išskyrus žirnelius, ankštines ir baltąsias pupeles) ir nerekomenduota daugelis riešutų ir sėmenų (tik graikiški riešutai ir migdolai). Kviečiai lyg ir nekenksmingi, tačiau piktnaudžiauti neverta. Ruginė duona, deja, nenaudinga, o daugiausiai nereikalingų gramų duoda kukurūzai ir grikiai.

Pomidorai ir trečioje grupėje nepageidaujami. Užtat štai kam galima pasilinksminti su bulvėmis, grybais ir kopūstais! (o taip pat su baklažanais, morkomis, žaliaisiais pipirais). Prie blogų produktų pateko sojos varškė, o prie gerų – alyvuogės, ridikai ir avokadas. Vaisių apribojimai beveik neesminiai: granatas, kokosas, churma. "B-žmonėms" tiks beveik visi prieskoniai, išskyrus kečupą. Labai naudinga žalioji arbata. Iš žolių, galima išgyventi be liepos, apynių, šalpusnio, alijošiaus ir teikti pirmenybę ženšeniui, mėtai, šalavijui ir saldymedžiui. Jei kitose grupėse, priverstose atsargiai elgtis su pienu, gali būti pastebimas kalcio trūkumas, tai B-grupėje – magnio trūkumas (iš čia – "nervai", virusai ir depresija). Užsiimant sportu, reikia ieškoti saikingo aktyvumo ir raminančio atsipalaidavimo derinio – idealios turistiniai žygiai, kelionės dviračiu, tenisas, šokiai.

Sudėtingiausia ir labiausiai prieštaringa grupė, kurioje persilaužė A ir B grupių ypatumai. Pavyzdžiui, mėsos vartojimas: mėsa leistina, kaip ir B-grupėje, tačiau įsisavinama ne taip gerai, kaip A grupėje. Išvada: atkreipkite dėmesį į porcijų dydį ir mėsos vartojimo dažnį – geriau valgyti ne labai dažnai ir skiesti daržovėmis. Svorį auginančiais AB-grupėje laikomi: raudona mėsa, grikiai, kviečiai ir kukurūzai, atskirų rūšių sėklos ir pupelės (daržovių ir limo). Svorį numesti padeda: jūros produktai, pieno produktai, žaliosios daržovės, sojos varškė, ananasai. Vištiena laikoma kenksminga. Ypač "AB-žmonių" sveikatai kenksmingi konservuoti, rūkyti ir vytinti gyvūnų baltymai. Iš jūros produktų draudžiami krabai, krevetės, ančiuviai ir plekšnė.

Į pieno produktus reikia žiūrėti atsargiai tiems, kas turi problemų su ausimis, gerkle ir nosimi – dažnus sinusitus, otitus. Tai rimta priežastis atsisakyti pieno. Su kiaušiniais galima pagudrauti, suvalgant daugiau baltymų nei trynių, tada viskas bus tvarkoje. Sviestas, riebūs ledai, parmezanai nerekomenduojami, taip pat kaip kukurūzų ir sezamo aliejus. Alyvuogių aliejus, kaip visada, yra vertinamas teigiamai. Riešutus geriau valgyti nedideliais kiekiais (išskyrus žemės riešutus, stimuliuojančius vangią imuninę sistemą). Jei yra problemų su tulžies puse – geriau ruginę duoną aptepti riešutų pasta. Taip, taip – duona tik ruginė arba ryžių paplotėliai! Galima vartoti avižas, soras ir ryžius; makaronų tipo kvietinius produktus leisti nebent kartą per savaitę.

Nors kelis kartus per dieną galima valgyti visas daržoves, išskyrus artišokus, juodąsias alyvuoges, ridikus, geltonuosius ir žaliuosius pipirus. Tarp šios grupės vaisių pirmauja ananasai, vynuogės, slyvos ir uogos. Apelsinai dirgina jautrų skrandį, bananai apsunkina virškinimą. Nepageidaujami granatai, mango, churma. Gerai būtų kasdien ryte išgerti stiklinę šilto virinto vandens su sultimis, išspaustomis ir pusės citrinos. Paruoštas sultis, pagamintas iš koncentratų, vertėtų skiesti vandeniu – rūpinantis "jautriu" skrandžiu.

"AB-žmonėms" geriau naudoti ne valgomąją, o jūros druską, pamiršti pipirus, actą, mandarinus, kečupą. Su garstyčiomis ir majonezu elgtis atsargiai. Malonus netikėtumas: nei vienas grupei taip ne naudingas raudonas vynas, kaip AB (dozė – bokalas dienai). Iš nealkoholinių gėrimų tinka žalioji arbata ir kava (geriau be kofeino). Raminti nervus pageidautina saikingomis fizinėmis apkrovomis derinant su autogenine treniruote, meditacija ir joga.

Valomoji prancūzų dietologų dieta

Valomoji prancūzų dietologų dieta

Prancūzų dietologai siūlo naują valomąją dietą, kuri leis truputį sulieknėti ir normalizuoti kūno svorį. Ją drąsiai galima vadinti sveikatingumo dieta, nes organizmas gaus vitaminus, mineralus ir biologiškai aktyvias medžiagas, kurie sustiprins...


9 mitai apie populiariąją daktaro Atkinso dietą

9 mitai apie populiariąją daktaro Atkinso dietą

Turinčios mažai angliavandenių dietos, tarp kurių yra ir populiarioji daktaro Roberto Atkinso dieta, visada buvo prieštaringai vertinamos, tačiau pastaraisiais metais, padaugėjus tyrimų ir viešai paskelbus jų rezultatus, ginčai apie mažai...


Makaronų dieta

Makaronų dieta

Storėjame ne nuo makaronų, o tada, kai makaronai patiekiami kaip sotus garnyras prie pagrindinio patiekalo. Juk italai dažniausiai juos valgo kaip pagrindinį patiekalą, paskanindami įvairiais padažais (klasikinis variantas yra neriebus padažas iš...


Tinos Carol arbūzų dieta

Tinos Carol arbūzų dieta

Pernai Ukrainai "Eurovizijoje" atstovavusi dainininkė Tina Carol gali didžiuotis išties nuostabia figūra. Tačiau net ir būdama nepriekaištingos formos dainininkė teigia kartais nejučiomis "pasitaisanti" vienu kitu kilogramu,...


Chazano dieta

Chazano dieta

Garsioji Levo Chazano dieta, kalbama kad jos dėka moterys per mėnesį atsikrato 10 kg svorio. Dieta sudaryta iš penkių etapų: 1 etapas - iki kol numeti 1/3 reikiamo numesti svorio 2 etapas - prasideda numetus 1/3 reikiamo numesti svorio 3 etapas...


Dieta, sergant gastritu

Dieta, sergant gastritu

Maistą reikia ruošti taip, kad sergančiam organui būtų suteikiama maksimali ramybė ir kad būtų išvengiama per didelio skrandžio sulčių išsiskyrimo. Maistas turi neutralizuoti išsiskiriančią druskos rūgštį, nedirginti skrandžio ir žarnyno...


Maisto produktai, kurie daro mus laimingesnius

Maisto produktai, kurie daro mus laimingesnius

Manote, kad laimingas maistas yra tas, kurį dažniausiai matome per šventes: pyragaičiai, saldainiai, tortai? Taip gali pasirodyti, nes šiuos skanėstus dažniausiai valgome per įvairius pokylius, todėl jie automatiškai mums kelia gerus prisiminimus....


40 Svorio Metimo Patarimų

40 Svorio Metimo Patarimų

Pakeiskite blogus dietos įpročius į šiuos, teigiamesnius įpročius ir mes garantuojame, kad jūs atsidursite svorio metimo kelyje greičiau nei j manote. Tačiau verta paminėti jog, mes "nepaliekame stori" per vieną naktį - taigi...


Braziliška dieta

Braziliška dieta

Šios dietos trukmė – 14 dienų. Pirmosios dvi dienos: trys kartus per dieną po vieną kietai virtą kiaušinį, kavos puodelį, vieną obuolį. Trečioji diena: ryte – du kiaušiniai; per pietus – gabalėlis jautienos, špinatai; vakare...


Dieta - ar iš tiesų ji tinka visiems vienoda?

Dieta - ar iš tiesų ji tinka visiems vienoda?

Praėjusių metų pabaigoje buvo atliktas labai svarbus tyrimas mitybos srityje. Jį atliko Erano Segal ir Erano Elinav iš Weizmann mokslo instituto ir patvirtino, ką mes, DNAFit komanda, jau seniai žinojome, kad nėra vieno mitybos plano, tinkančios...


Ką verta žinoti apie dietologiją ir sveiką mitybą

Ką verta žinoti apie dietologiją ir sveiką mitybą

Sveika mityba Lietuvoje kasmet vis populiarėja. Iš užsienio mus pasiekia ne tik vegetarizmo mada, bet ir įvairios dietos (pavyzdžiui, dieta be glitimo ir pan.). Kiekvienas siekia atrasti sau tinkamiausią mitybos tipą, kuris padėtų palaikyti dailią...


Maisto derinimo "stebuklas"

Maisto derinimo "stebuklas"

Maisto derinimas - dar viena teorija pasakojanti apie maisto ir mūsų organizmo sąveiką. Beje, kaip ir kitos (maitinimasis pagal kraujo grupes, dietos išskiriant "labai veiksmingus produktus" pvz. greipfrutą) yra gana spekuliatyvios ir...


Kopūstų dieta

Kopūstų dieta

Kopūstų dieta suteikia galimybę per savaitę numesti 5-7 kilogramus. Ilgesnį laiką laikytis šios dietos nerekomenduojama, optimalus laikas – būtent septynios dienos. Visas dienas leidžiama valgyti kiek tik norite, bet tik vienintelį patiekalą...


Humaniškiausios sezono dietos

Humaniškiausios sezono dietos

Nors priartėjus atostogoms ir suvokus, jog iki bikinio figūros vis dar toli, ne vienai kyla mintis pabadauti, galima drąsiai teigti, jog daugeliui mūsų toks bandymas baigiasi nesėkme. Tačiau jei į pagalbą pasitelktumėte nuosaikesnę ir humaniškesnę...


Kvasnevskio dieta. Kaip lieknėjama nuo mėsos ir lašinių…

Kvasnevskio dieta. Kaip lieknėjama nuo mėsos ir lašinių…

Ar galima sulieknėti nuo lašinių? Kaip tvirtina gydytojas Janas Kvasnevskis, taip! Be to jūs galite ne tik pasiekti savo optimalų svorį, bet ir pašalinti iš organizmo nereikalingus veiksnius. Idėja štai kokia – geriausia valgyti maistą,...


Catherine Deneuve dieta

Catherine Deneuve dieta

Daugeliui prancūzų kino žvaigždžių išlaikyti nepriekaištingą figūrą padeda dietologė ir psichoterapeutė Madlen Žestan. Būtent ji sudarė dietą ir kino legendai Catherine Deneuve. Pažvelgus į aktorę abejonių nelieka: dieta išties veikia puikiai! Gal...


Dinaminė, mobilizuojanti dieta

Dinaminė, mobilizuojanti dieta

Dieta taikoma dvi ar daugiau savaičių. Galima numesti nemažai nereikalingo svorio. Nemėgstančioms aromatinės arbatos ši dieta netiks. Arbatos rūšis galite keisti, tokiu būdu neliks rutinos, skanausite įvarias arbatas. Pusryčiams: Du puodeliai...


Šveicariška dieta

Šveicariška dieta

Šią dietą sukūrė šveicarų dietologai. Jos galima laikytis tik vieną savaitę, ne ilgiau. Derinkite šiuos variantus kaip tik jums patinka. Pusryčiai: stiklinė pieno, 1 kiaušinis, juoda duona (50 gr.). Priešpiečiai: obuolys. Pietūs: morkų sultys,...


Dieta ABCD

Dieta ABCD

Planas A: Dubuo avižų ir įvairių uogų košės. "Avižose yra apstu skaidulų, dėl to jausiesi sotesnis, todėl neapsirysi praėjus vos pusvalandžiui", – sako dr. Rossas Shermanas, šio mitybos plano autorius, treniruočių fiziologas ir...


Indiška dieta

Indiška dieta

Pagrindinis indiškos dietos principas – mėsos ir jos produktų atsisakymas. Tai vegetariška dieta. Jei pastebėjote, kad pablogėjo bendra jūsų savijauta, tuomet reikėtų atsisakyti panašaus mitybos metodo. Būkite atsargios: negalima painioti...


Susigundžiusiesiems dieta

Susigundžiusiesiems dieta

Dietos geriausia laikytis nuo pirmadienio: iki penktadienio numesite porą kilogramų, o per poilsio dienas ramiai atsipalaiduosite. Aromatinga vonia su putomis atitrauks jūsų mintis nuo maisto ir susilpnins nervinę įtampą. Pusryčiams suvalgyti...


Maisto derinimo principas

Maisto derinimo principas

Tikriausiai esate girdėję apie maisto derinimą. Maisto derinimas pagrįstas atradimu, jog vieni maisto deriniai lengviau ir veiksmingiau suvirškinami, o kiti prasčiau. Žmogaus kūnas yra taip sutvertas, kad skrandyje tuo pačiu metu būtų virškinamas...


Sriubos dieta

Sriubos dieta

Tai ne plačiai žinoma daržovių sriubos dieta, kai išsiverdi valgyklos dydžio puodą, ir ja maitiniesi visą savaitę. Šioje dietoje sriubas gali rinktis bet kokias, tiesiog laikykis protingų maisto produktų proporcijų ir porcijų. Ši padės numesti...


Kefyro dieta

Kefyro dieta

Kefyro dietos trukmė - 7 dienos. Venkite cukraus ir druskos naudojimo. 1 diena: 1.5 litro kefyro ir penkios virtos bulvės; 2 diena: 1.5 litro kefyro ir 100 g virtos vištienos; 3 diena: 1.5 litro kefyro ir 100 g virtos mėsos; 4 diena: 1.5 litro...


Nikolajaus Baskovo dieta

Nikolajaus Baskovo dieta

Nikolajus Baskovas siūlo išbandyti "arbūzų dietą". Rekomenduojama per 5 kartus suvalgyti 400-500g arbūzo minkštimo per parą. Arbūzai pasižymi puikiomis šlapimo išsiskyrimą skatinančiomis savybėmis. Sergant hieprtonine liga, kraujotakos...


Šokolado dieta

Šokolado dieta

Pasaulis būtų nuostabus, jei atsikratyti nereikalingų kilogramų galėtum valgydama tai, kas saldu ir riebu. Jei priklausai moterų kategorijai, kurios kruopščiai skaičiuoja kalorijas, tačiau be saldumynų neįžvelgtų gyvenimo prasmės, specialiai tau...


Daržovių dieta

Daržovių dieta

Daržovių dieta gana įvairi, joje daug vitaminų, maisto medžiagų, ląstelienos. Laikantis daržovių dietos nerekomenduojama daržovių sūdyti ar dėti prieskonių – užteks tik pagardinti alyvuogių aliejumi. Daržovių dieta gerai veikia žarnyno,...


Atkinso Dietos Pagrindai

Atkinso Dietos Pagrindai

Atkinso dieta atsirado ganėtinai senokai, tačiau naujų pasekėjų jei netrūksta. Ši dieta pirma atsirado1970 metais, tačiau svarbu yra tai jog, nuo lentynos atgal į rinką ji sugrįžo dėl naujos "mažo angliavandenių kiekio" dietos bangos....


Daktaro Haaso aktyvumo dieta

Daktaro Haaso aktyvumo dieta

Pasak šios dietos autoriaus, amerikiečių dietologo Roberto Haaso, ji taikoma ne tiek norint sulieknėti, kiek siekiant palaikyti puikią fizinę formą, paskatinti protinį aktyvumą ir padidinti savo intelektualines galimybes. Iš pradžių manyta, kad ja...


Barbės devyndarbės dieta

Barbės devyndarbės dieta

Nereikia skaičiuoti kalorijų! Teisingas dienos meniu (beje, per daug savęs neribojant) - minus du kilogramai per savaitę. Netikit? Ryte norisi ne valgyti, bet miegoti. Puodelis kavos ir sulčių stiklinė - daugiausia, ką sau leidžiame. Vakare neką...


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9