Rugpjūčio 13d. Ketvirtadienis

Sėklidžių vėžys

Sėklidžių vėžys

Sėklidžių vėžys pasireiškia kaip sėklidžių patinimas. Jis gali sukelti skausmą ne tik sėklidėse, bet ir dubens srityje, apatinėje nugaros dalyje. Sėklidžių vėžys gali užklupti ir jaunus vyrus, todėl gydytojai rekomenduoja vyrams reguliariai pasitikrinti patiems ir pajutus sutrikimus, kreiptis į gydytoją.  Laiku diagnozuotas sėklidžių vėžys yra lengviau gydomas. Sėklidžių vėžys yra kelių tipų: seminoma - gerai pasiduoda gydymui, disembrioma

- sunkiau įveikiama ir reikalauja agresyvaus gydymo.

 

Simptomai:

 

  • Skausmas;
  • Vangumo jausmas ir patinimas sėklidžių srityje;
  • Diskomforto jausmas;
  • Skausmas dubens, nugaros ar kirkšnių srityje.

 

Jeigu manote, kad šie simptomai gali būti susiję su patirtomis traumomis, apie simptomų slopinimą pasitarkite su savo gydytoju.

 

Gydymas: Gydymas priklauso nuo ligos stadijos ir bendros ligonio būklės. Dažniausiai taikomas kombinuotas  gydymas, chirurgija, radioterapija ir chemoterapija.

 

 

Priežastys ir profilaktika. Ligos atsiradimo priežastys nėra aiškios. Pastebėta, kad sėklidžių vėžiu dažniau serga turintys įgimtą kriptorchizmą, jei jis nėra ištaisomas vaikystėje. Kai kurie sergantys sėklidžių vėžiu buvo susižeidę kapšelį, tačiau nėra pakankamai įrodymų, kad būtent šis susižeidimas yra vėžio priežastis.

Iveikliga.lt


Onkologinės ligos


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9