Birželio 25d. Šeštadienis

Haimoritas

Haimoritas - tai pakankamai sunki liga, lydima gausių nosies išskyrų, galvos skausmo, aukštos temperatūros. Haimoritas labai pavojingas tuo, kad besikaupiančių žandiniame antyje pūlių gali patekti į kaukolę, o tai gali sukelti meningitą. Todėl šią ligą būtina gydyti.

Pagausėjus išskyroms iš nosies, pakilus temperatūrai, pabrinkus antakiams, būtina gydytis antibiotikais, nes organizmas savarankiškai su liga jau nesusidoroja. Tačiau, jei sergate lėtiniu haimoritu ir apie tai žinote (jei nėra antakių pabrinkimo, aukštos temperatūros bei pūlių antyse), tuomet galite gydytis savarankiškai TIANŠI preparatais. Susikaupus pūliams, reikia atlikti punkciją.

Sisikaupus pūliams, pasikeičia kraujo sudėtis, ir ligonio būsena pasunkėja. Tokiu atveju būtinas vizitas pas gydytoją. Ūmiu ligos periodu skiriami antibiotikai. Bet nereikia pamiršti, kad antibiotikai paprasčiausiai užmuša mikrobus, o organizmas uždegimą slopina pats.

Todėl šiuo periodu vartoti Kordicepsą arba Biocinką yra būtina. Kartu vartojant Kordicepsą ir Antilipidinę arbatą, gydymas būna veiksmingesnis, išvengiama komplikacijų. Sergant lėtiniu haimoritu gydytis reikėtų taip: gerti Kordicepso nevalgius arba praėjus 1 val. po valgio, kad preparatas geriau absorbuotųsi į kraują.    
Antrasis vartotinas preparatas - Biocinkas, trečiasis - Biokalcis, jo reikėtų gerti, jei procesas lėtinis.    
Sergant sunkia haimorito forma, galima gerti Kalcio daugiau. Kalcis stiprina imunitetą. Kaip? Kraujas pašarmėja, todėl T-limfocitai pradeda geriau veikti. Nuo kraujo rūgštingumo priklauso apsauginių organizmo jėgų darbas. Be to, kalcis netiesiogiai veikia antinksčių hormono sintezę. Šis hormonas slopina uždegimines reakcijas, tai yra, atlieka apsauginę funkciją. Beja, stipriai peršalus, vaikams Biocinkas skiriamas tik nuo 3 m. Tokiu atveju geriausiai tinka Biokalcis vaikams, kuriame yra imunitetą stiprinančio kalcio, ir į imunoglobulinų sudėti įeinančio cinko. Todėl vaikams iki 3 m. pakanka vartoti Biokalcio miltelių kasdien.


Ausų, nosies, gerklės ligos


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9