Rugsėjo 18d. Trečiadienis

Konsultacijos

M.G. Maksimalietis

M.G. Maksimalietis

Psichologas - Hipnoterapeutas M.G. Maksimalietis koduoja nuo alkoholio, bei nikotino priklausomybių Londone ir Vilniuje.

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ

=
Pastaba: * pažymėti laukai yra privalomi

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI (2)


andrius

Labas, girdėjau, kad atvykstate ir į Klaipėdą, norėčiau asmeninės konsultacijos.

M.G. Maksimalietis

Sveiki,

Londone artimiausiu metu galėtume priimti Vasario 17-22 dienomis. Vilniuje nuo Sausio 23 iki Vasario 16 dienos. Klaipėdoje Vasario 14 dieną. Dubline nuo Vasario 23 iki 25 dienos. Prieš atvykstant reikia pasiskambinti ir užsiregistruoti susitikimui.

Dėl platesnės informacijos kreipkitės telefonu.

Su Pagarba,

Psichoterapeutas
M.G.Maksimalietis
UK: +447514212751
IRL:+353876013151
LT: +37065025271
help@maksimalietis.co.uk
www.maksimalietis.co.uk

Plačiau
Andzela

Sveiki,

norėčiau Jūsų paklausti,kaip galima būtų pas jus patekti dėl kodavimo nuo alkoholizmo.Kokiu būdu koduojama-vaistais ar hipnoze? Kokios sąlygos, ar turi būti žmogus nevartojęs alkoholio ir kurį laiką prieš kodavimą? Kaip susitarti dėl atvykimo pas jus i Vilnių? Na ir galiausiai-kokia kaina kodavimui nuo alkoholizmo metams?

Labai lauksiu atsakymo,dėkoju iš anksto.

M.G. Maksimalietis

Taigi, pries kodavimą yra atliekama nemokama 1 valandos parengiamoji konsultacija, mano naudojamos metodikos klausimais. Tik jei žmogus apsisprendžia koduotis, tuo met prieš seansą klientas turi susimoketi (dėl kainos teiraukites privačiai el paštu: help@maksimalietis.co.uk). Prieš susitikimą žmogus jau turi žinoti kuriam laikui jis norėtų nustoti vartoti alkoholį. Kaina nekintanti metams, dvejiems ar penkeriems kainuoja tiek pat. Jei koduotis mėginate pirmą kartą arba esate bandę kitus pagalbos būdus, bet Jums yra nepavykę išspręsti šios problemos tuomet rekomenduoju pabandyti metams, ir tik po metų blaivaus gyvenimo galima ir trims ir penkeriems.
Griežtai rekomenduojama laikytis reikalavimų iki susitikimo, kurie draudžia vartoti alkoholį 2 savaites iki seanso (mažiausiai 10d.), taip pat 7 dienas negalima vartoti kavos, energetinių gėrimų, bei jokiu raminamų vaistų. Kodavimo metodika kurią naudoju yra mano sėkmingai patobulinta Dovzenko kodavimo metodika. Tai metodas, kai yra užfiksuojama tam tikra informacija zmogaus pasamonėje, neįvedant paciento i gilaus transo būseną, žmogus viską girdi ir mato, bet įvestai informacijai pasipriešinti nenori ir negali. Po seanso jam pačiam atrodo lyg jisai pats nebenori prisiliesti prie alkoholio tam tikrą iš anksto  numatytą laiką, kaip minėjau metus du ar
penkeris... Jei norėtumėte susitikti tuomet turite pasiskambinti ir susižinoti dėl galimos susitikimo dienos, bei laiko. Tikiuosi i jūsų klausimą atsakiau, bet jei dar turite likusių klausimų prašau klauskite, pasistengsiu atsakyti.


Su Pagarba,
Psichologas-HipnoterapeutasM.G.Maksimalietis UK: +447988627351
IRL: +353876013151
LT: +37065025271help@maksimalietis.co.ukwww.maksimalietis.co.uk

Plačiau
Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9