Rugpjūčio 22d. Ketvirtadienis

Konsultacijos

Lina Maročkienė

Lina Maročkienė

Esu vaikų ir paauglių psichiatrė.

Dirbu su vaikais, paaugliais ir jų tėvais. Darbo patirtis-stacionarinė ir ambulatorinė. Keletą metų dirbau ligoninėje su įvairias  krizes patyrusiais vaikais, dalyvavau projektinėje veikloje, konsultavau vaikus reanimacijos skyriuje po suicidinių bandymų. Gydau vaikų psichikos sutrikimus, padedu vaikams ir jų tėvams suprasti  save ir vieniems kitus.

Nuo 2009 metų mokausi  vaikų ir paauglių psichodinaminę psichoterapiją Vilniaus universitete. Dirbu psichoterapinį darbą su vaikais ir paaugliais.

Mokausi psichodinaminę psichoterapiją Vilniaus Universitete.  Dirbu psichoterapinį darbą su suaugusiais.

Mano pacientai labai įdomūs žmonės. Jie džiaugiasi ir pyksta atvirai. Daugelį dalykų išties daro labai natūraliai ir nuoširdžiai, tik suaugę ne visada tai supranta.

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ

=
Pastaba: * pažymėti laukai yra privalomi

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI (1)


jeva

Laba diena.Noreciau paklausti ,ar normalu,kad 2.5 metu mergaite ,girdedama liudna melodija susigraudina,sako man liudna?apsiverkia kartais?auga su aukle,taciau aukle buvusi mokytoja ir moka zaisti ir uzimti vaika,vakare, bei savaitgaliais visada buna su tevais,stengiames taip pat uzimti ir ugdyti.bet neramina toks elgesys?Aciu

Lina Maročkienė

Sveiki, 2,5 metų vaikai mėgsta imituoti suaugusių elgesį, matytus TV ekrane siužetus. Ar taip elgiasi tik prie tėvų , ar ir prie auklės? Vaikai gali būti liūdni, pakinta jų elgesys dėl tam tikrų santykių šeimoje, pasikeitimų jo artimiausioje aplinkoje. Jei toks mergaitės elgesys tęsiasi galite pasikonsultuoti su specialistais. Vaikų ir paauglių psichiatrė Lina Maročkienė

Plačiau
Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9