Rugpjūčio 18d. Sekmadienis

Konsultacijos

Eglė Danielienė

Eglė Danielienė

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ

=
Pastaba: * pažymėti laukai yra privalomi

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI (3)


Danutė

Gerb.gydytoja, ar atliekamos žvairumo operacijos Vilniuje suaugusiems žmonėms (52 m. )

Eglė Danielienė

Sveiki, p. Danute,
Suaugusiems Vilniuje žvairumo operacijos yra atliekamos Santariškių ligoninės (VSUL) Akių ligų skyriuje (su siuntimu reikėtų kreiptis į konsultacijų polikliniką) ir klinikoje "Lirema" (www.akiuklinika.lt).

Plačiau
Lina

laba diena,
neseniai suzinojame ,kad vaikas - 2 metu,susirgo akies tinklaines veziu. sakykite kur geriau kreiptis del gydymo? kaip reiketu reaguoti tokiu atveju.
labai lauksiu atsakymo,

pagarbiai,

Lina

Eglė Danielienė

Laba diena,
Jei ta liga yra retinoblastoma, reiktų nedelsiant su siuntimu kreiptis į Vilniaus Santariškių vaikų ligoninės akių ligų skyriaus arba Kauno Sveikatos mokslų universiteto akių ligų klinikos vaikų akių ligų skyriaus gydytojus. Ten vaikas bus ištirtas ir rekomenduotas gydymas Lietuvoje arba užsienyje. Suprantu Jūsų nerimą, bet patarčiau nesiblaškyti ir pasitarti su gydančiais gydytojais.

Plačiau
Simona

Sveiki,
trukdo Gytauto mamytė. Jūs rekomendavo pažįstama mama, kuri taip pat rūpinosi vaiko akutėmis. Turim tokią bėdelę, kuri dabar labai mane neramina. Gimė vaikutis rugsėjo 1 diena, ir iki gruodžio 25 buvo vienos akutės latakas užsikimšęs. Pats savaime praėjo. tada sausio mėnesį, nustatę kad toleregis, ir viena akute stipresnė kita silpnesnė. liepė pasirodyti iki metų.
Liepos mėnesį pasirodėm santariškėse, tai nustatė kad akinukus reikia nešiot. Nes viena akutė žvairuoja, ir tai matoma net giminėms, mums paties ir labai neramu.
Noriu paklausti kur Jūs dirbate? ir kiek kainuoja konsultacija, bei akyčių patikra, norime dar vienos nuomonės dėl sūnelio akyčių.
Lauksime Jūsų atsakymo

Pagarbiai,
mama Simona

Eglė Danielienė

Laba diena,p.Simona,

Gerai, kad rūpinatės sūnelio akimis ir laiku pasitikrinote. Jei norite antros nuomonės, mielai padėsiu. Dirbu UAB "Akių gydytojų praktika"(www.akiugydytojai.lt, tel. Vilniuje 27 75 404, mob. 8 694 15394).
Konsultacijai reikėtų užsiregistruoti. Konsultacija su vyzdžių plėtimu kainuoja 120 lt.

Pagarbiai,
Gyd.Eglė Danielienė

Plačiau
Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9