Vasario 20d. Antradienis

Konsultacijos

Marius Gelažanskas

Marius Gelažanskas

Implantologas, estetinių restauracijų specialistas. Marius Gelažanskas yra OZO estetinės odontologijos ir implantologijos klinikos steigėjas ir vadovas

Studijos:

  • 1994-1997 m. Vilniaus tiksliųjų gamtos ir technikos mokslų licėjus;
  • 1997-2002 m. Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Odontologijos institutas;
  • 2002-2003 m. odontologijos internatūra Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinikoje.

Ilgametis darbas VU ligoninės Žalgirio klinikos Būtinosios pagalbos skyriuje, dažnai vadinamoje odontologų mokslo Meka, Mariui suteikė neįkainojamos patirties. Čia jis galėjo save išbandyti įvairiose odontologijos srityse bei susipažinti ir sėkmingai įveikti pačius įvairiausius bei sudėtingiausius klinikinius atvejus.

Vėliau dirbdamas kartu su jaunesniu broliu Tomu, kuris pasirinko dantų techniko kelią, Marius suprato, kad jo pašaukimas – dantų protezavimas ir implantologija. Marius jau 12 metų stažuojasi šioje srityje ir gali drąsiai pasakyti, kad jam nėra neįveikiamų klinikinių atvejų.

Marius nesibaimina iššūkių. 2004 m. jis įkūrė savo kliniką, o 2014-aisias įsteigė naują modernų filialą – OZO estetines odontologijos ir implantologijos kliniką, kurioje dirba geriausi įvairių odontologijos sričių specialistai.

Darbas ir šeima – svarbiausi dalykai Mariaus gyvenime. Todėl po darbų jis visuomet skuba namo, kur jo laukia žmona Vilma ir trys sūnūs. O su jaunesniais broliais Tomu ir Linu, Marius mielai leidžia ne tik laisvalaikį, bet ir kartu dirba.

Gydytojas – odontologas M. Gelažanskas nuolat tobulinasi Vokietijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Rusijoje. Jis yra Lietuvos Respublikos Odontologų rūmų bei Baltijos osteointegracijos akademijos (BOA) tikrasis narys specialistas.

Daugiau informacijos:
www.ozoklinika.lt

Gydytojas - odontologas

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ

=
Pastaba: * pažymėti laukai yra privalomi

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI (0)


Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti MANOSVEIKATA.LT savaitraštį!

SKAITOMIAUSI STRAIPSNIAI
NAUJIENOS
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9