Rugsėjo 18d. Trečiadienis

Konsultacijos

Irena Jokšienė

Irena Jokšienė

Biologė-medikė, 20 metų stažą turinti kosmetologė, UAB „ODA Lt“ įkūrėja ir direktorė (Lietuva)

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ

=
Pastaba: * pažymėti laukai yra privalomi

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI (13)


Indrė

Sveki,
turiu problemą dėl plokčiųjų karpų. Pirmiausia buvo tik kaktos srityje, tačiau pradėjo plisti ir daugėti. Kokios priemonės gali sustabdyti jų daugėjimą? Ar rekomenduojama atlikti veido valymą rūgštimi? Ar tai veiksminga?
Ačiū už atsakymą

Irena Jokšienė

Sveiki, glikolio rūgštis yra naudojama karpų šalinimui ir yra labai veiksminga priemonė,  tačiau tai turi atlikti specialistas, kuris yra papildomai apmokytas. Parašykite  kokiame mieste gyvenate ir mes patarsime į ką kreiptis

Pagarbiai,

Irena Joksiene
UAB ODA direktore
irena.joksiene@o-d-a.eu
+37061034553
www.o-d-a.eu

Plačiau
Jovita

Sveiki, mano problema - sausa ir jautri oda, 2004-ais metais buvo diagnozuotas atopinis dermatitas (skirtas gydymas - naudoti saulėgražų aliejų vietoj vandens, turbūt supratote, kad nepadėjo, įtariu, kad ir diagnozė buvo klaidinga), pasireiškiantis tik odoje aplink burną. Didžiausia mano problema, kad nesugebu pasirinkti tinkamų kosmetikos priemonių - jei nenaudoju jokio kremo, oda ima pleiskanoti ir niežėti, o hipoalerginių ar sausai ir jautriai odai skirtų kremų bijau - bėrė nuo visų be išimties (išbandžiau Iwostin, Atopra, Decubal, Eucerin jautriai odai, Emolium, Uriage ir dar nemažai kitų, rekomenduotų vaistininkių ir dermatologų, pavadinimų jau nebeprisimenu, alerginiai testai visi neigiami). Baisiausia situacija buvo pabandžius Atopra - veido oda praktiškai suskilinėjo iki kraujo ir nusilupo (juokingiausia, kad acetono ir kitų smarkiai dirginančių priemonių oda visai nebijo). Gal galite patarti, kaip tokią odą prižiūrėti? Dermatologai, deja, kapituliavo ir padėti nesugebėjo (odos ir veneros ligų centre bei Santariškėse), siūlė mėginti kreiptis į kosmetologus.

Irena Jokšienė

Laba diena Jovita,
Sprendžiant iš Jūsų pasakojimų el.laiške apie odos problemas (o tai pats nedėkingiausias nustatant diagnozę būdas), patarimas: N1 - pabandykite naudoti dantų pastas be Fluoro, nes jis tokiais atvejais  kaip Jūsų , padidina odos jautrumą problematiškose vietose, esant atopiniam dermatitui. N2 - įsigykite iš O.D.A. kosmetikos SERUMĄ, kuris yra pagamintas be konservantų, SERUMO sudėtyje yra Medetkų aliejus, Vitaminas C, kuris stiprina imunitetą ir Lantano junginys, kuris veikia regeneruojančiai, ir ramina sudirgusią odą, tai mūsų preparatas, kuris mums padeda spręsti kėblesnes problemas, susijusias su odos ligomis, tokiomis kaip Jūsų. Serumą reikia naudoti du kartus paroje, jei šis preparatas tinka , tai tada dar reikia pridėti Prausiklį su Pieno r. 5 proc. odai, kad sustiprintume Serumo poveikį ir pagreitintume gijimą.Jei turite galimbę atvykti konsultacijai į Vilniuje esantį ODA salona , Šnipiškių g. 2, būtų labai gerai.
Sekmės Jums!

Plačiau
Vilma

Laba diena,

Gal Jūs galite pakonsultuoti moteris,kurios yra po inksto transplantacijos dėl kai kurių grožio procedūrų,pvz.botulino injekcijos ar galimos ir hialurono rūgšties procedūros ?
Ar nerizikinga ?

Irena Jokšienė

Laba diena,
Jei moteris jaučiasi gerai, tai jūsų minėtos procedūros yra nerizikingos. Visa esmė dėl Hialurono rūgšties atmetimo reakcijos, nes užpildas raukšlių vietoje pasilieka iki 2 metų, o Botulino injekcijos - vel gi individuali reakcija į preparatą. Siūlyčiau konsultacijos kreiptis į specialistus, kurie atlieka šias procedūras, jie išsamiau atsakys į Jūsų klausimus, mes galime Jus konsultuoti procedūrų su Glikolio arba su Pieno rūgštimis, ir geriausia tai padaryti susitikus, nes konsultacijos tokio pobūdžio nuotuoliniu būdu yra netikslios.

Plačiau
Eimantė

Kodėl ODA priemonės yra platinamos tik per kosmetikos kabinetų tinklą?

Irena Jokšienė

ODA priemonės be konservantų ir yra trumpo galiojimo laiko, todėl netinka platinti plačiame prekybos tinkle., be to kvalifikuoti specialistai geriausiai Jums patars, padės pasirinkti ir paaiškins.

Irena Jokšienė

Plačiau
Rusanda

Kur galima įsigyti O.D.A. kosmetiką kasdieniam naudojimui?

Irena Jokšienė

Kadangi šios kosmetikos vartotojams iškyla daug klausimų, tai tikslingiausia prieš pradedant vartoti, pasitarti su specialistu, o taip pat jam patariant įsigyti.

Irena Jokšienė

Plačiau
Justė

Ar yra amžiaus apribojimas, naudojant priemones su AHA ir atliekant cheminio šveitimo procedūras ?

Irena Jokšienė

Amžiaus apribojimo nėra, gali naudoti bet kokio amžiaus vartotojas, jei tik to reikalauja aplinkybės ir poreikis.

Irena Jokšienė

Plačiau
Eglė

Pradedant naudoti kremus, jaučiamas perštėjimas, ar tai normalu?

Irena Jokšienė

Perštėjimas yra dažnai jaučiamas pirmą kartą naudojant kremus su Glikolio rūgštimi, tačiau po kelių dienų naudojimo ryte ir vakare dilgčiojimas sumažėja ir išnyksta. Pajutus dilgčiojimą pirmą kartą nereikia išsigąsti, tai normali odos reakcija į rūgštį ir nutraukti kremo naudojimą tikrai netikslinga, nes nemalonūs pojūčiai praeina, ,o geri rezultatai lieka.

Irena Jokšienė

Plačiau
Giedrė

Ar nesukelia alerginių reakcijų glikolio rūgštis ir kremai, kuriuose yra ši medžiaga?

Irena Jokšienė

Glikolio rūgštis pasižymi hipoalerginėmis savybėmis, tačiau ji sustiprina poveikį visų aktyvių medžiagų, esančių kartu viename junginyje ar preparate, todėl,jei asmuo turi problemų su alerginėmis reakcijomis, turi įsiskaityti kremų ir kitų preparatų sudėtį ir įsitikinti, kad nėra jam nepageidaujamų medžiagų.

Irena Jokšienė

Plačiau
Roma

Ar neišplonėja oda nuo ilgalaikio naudojimo kremų su AHA?

Irena Jokšienė

Kremų sudėtyje esanti glikolio rūgštis pasižymi regeneruojančiomis savybėmis, o taip pat drauge su kitomis aktyviomis medžiagomis esančiomis kremų sudėtyje, veikia kaip bioimunomoduliatorius, tai reiškia, kad ji reguliuoja apsaugines odos funkcijas tuo pačiu ir epidermio storį. Irena Jokšienė

Plačiau
Rasa

Kada geriau naudoti kremus su AHA – ryte ar vakare?

Irena Jokšienė

Kremus su AHA pagamintus UAB “ODA LT” reikia naudoti ir ryte ir vakare, tik tuomet bus juntamas rezultatas. Irena Jokšienė.

Plačiau
Kristina

Ar galima naudoti vasaros laikotarpiu kremus su AHA rūgštimis? Ačiū.

Irena Jokšienė

Jei kremo sudėtyje yra apsauginės medžiagos nuo UVA ir UVB , ir jei instrukcijoje nenurodyta, kad negalima naudotis, tokius kremus galite naudoti ištįsus metus. Pagarbiai Irena Jokšienė.

Plačiau
Toma

Ar galima po ir prieš kosmetikos procedūrą eiti į soliariumą?

Irena Jokšienė

Prieš soliariumą ar tuoj pat po jo, neatliekamos daugelis procedūrų, ne tik cheminis šveitimas. Negalima atlikti cheminio šveitimo procedūros, nes gali būti komplikacijos, epidermolizė, apsunkinsite procedūros eigą ir rezultatus.

Pagarbiai Irena Jokšienė

Plačiau
Raminta

Yra paplitusi nuomonė, kad cheminio šveitimo procedūras nepatartina atlikti vasarą, ar tikrai?

Irena Jokšienė

Šis plačiai paplitęs kosmetologijoje metodas yra atkeliavęs iš Pietų Amerikos, taigi jiems tektų ilgai laukti Lietuviškojo rudens ir žiemos periodo, kad galėtų dirbti…Cheminio šveitimo procedūros ambulatoriškai kosmetikos kabinetų sąlygomis atliekamos ištįsus metus. Tik vasaros metu yra akcentuojami tam tikri apribojimai ir daugiau dėmesio skiriama apsauginėms nuo saulės priemonėms tuoj po procedūros ir pirmąsiąs tris dienas.

Pagarbiai Irena Jokšienė

Plačiau
Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9