Rugsėjo 19d. Ketvirtadienis

Konsultacijos

Rolandas Dagilaitis

Rolandas Dagilaitis

Gydytojas kraujagyslių chirurgas Dr. Rolandas Dagilaitis konsultuoja lazerinio/chirurginio venų gydymo bei kitų kraujagyslių ligų gydymo klausimais.

Kraujagyslių chirurgas / Medicinos mokslų daktaras

Lietuvos kraujagyslių chirurgų draugijos narys

Lietuvos flebologų draugijos narys

Lietuvos lazerinės medicinos draugijos narys.
Baltijos flebologų draugijos tarybos narys.

1998 m. baigė Vilniaus Universiteto medicinos fakultetą.
1999 m. atliko medicinos gydytojo pirminę rezidentūrą Vilniaus m. Universitetinėje ligoninėje.
2003 m. baigė medicinos fakulteto bendrosios chirurgijos rezidentūrą.
2005 m. baigė medicinos fakulteto kraujagyslių chirurgijos rezidentūrą.
1999-2005 m. dirbo gydytoju-asistentu Vilniaus Universitetinėje Antakalnio ligoninėje, kraujagyslių chirurgijos skyriuje.
2005-2008 m. dirbo kraujagyslių chirurgu Vilniaus Universitetinėje ligoninėje Santariškių Klinikose.
Nuo 2006 m. dirba GK Klinikoje.
2007-12-15 atliko pirmąją lazerinę venų operaciją Lietuvoje.
2008-04-23 apsigynė medicinos daktaro disertaciją Vilniaus universitete. Disertacijos tema: Veninės kraujotakos pokyčių po kojų venų operacijų įvertinimas.

Tobulinosi Italijoje, Vokietijoje.

Mokslinės veiklos sritys: ultragarsiniai kojų venų sistemos tyrimai; lazerinis kojų venų varikozės gydymas.

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ

=
Pastaba: * pažymėti laukai yra privalomi

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI (14)


Raminta

Sveiki, turiu problemėlę su venomis. Ant kairės kojos blauzdos šiek tiek matosi paviršiuje vena. Man ji visai netrukdo, tačiau paskutinėmis dienomis jaučiu skausmą, kai atsistoju ant tos kojos, toje vietoje, kur vena, jaučiu tempimą. Taip pat ir vaikščiojant. Man tik 18 metų ir operuotis ir nenoriu, ir bijau. Ką galėtumėte patarti?

Rolandas Dagilaitis

Laba diena. Pirmiausia patarčiau kreiptis į venų ligų specialistą, kuris įvertins Jūsų kojų venų būklę ir rekomenduos atitinkamą gydymą. Be klasikinės operacijos galima skirti kompresinę terapiją, medikamentinį gydymą, skleroterapiją, o ir šiuolaikinės lazerinės operacijos nėra baisios. Jos atliekamos be narkozės, be gulėjimo ligoninėje ir be pooperacinio periodo. Kokie gydymo metodai labiausiai tinka Jums, atsakys gydytojas ištyręs Jūsų venas ultragarsu.
Su pagarba R. Dagilaitis

Plačiau
Vilius

Laba diena,
Dažnai duria širdies plote, skausmas pereina į kairės rankos pažastį, dūrimo metu širdis daužosi. Kelis kartus jau tyriau širdį, dviračio minimo rezultatai gana geri. Lankiausi ir pas pulmonologę, įpūtimo procentas - geras. Patarkite, kur dar reikia kreiptis?

Rolandas Dagilaitis

Turėtumėte kreiptis į savo šeimos gydytoją. Šeimos gydytojas turėtų koordinuoti Jūsų ištyrimo ir problemos nustatymo planą ir nukreipti pas tam tikrų sričių specialistus.
Su pagarba R. Dagilaitis

Plačiau
Danutė

Ar gali svaigti galva dėl "arteria vertebralis dex V4 hipoplastiška" (atliktas galvos BMR su kontrastu)? Ar tai pavojinga?
Per paskutinius 2 metus buvo du stipresni priepuoliai (svaigimas, pykinimas, pusiausvyros sutrikimas, pastoviai spengia ausyje). Gydymui skiriami Betaserc ir plečiantys vaistai. Ar būtinas chirurginis gydymas?

Rolandas Dagilaitis

Sunku atsakyt nematant BMR nuotraukos. Pagal išvadas, tai jums šiek tiek siauresnė deš. pusės slankstelinė arterija. Labai dažnas reiškinys populiacijoje. Jei kitos pusės slankstelinė arterija normali, joks papildomas gydymas nereikalingas. Jos vis tiek suteka į vieną arteriją ir į smegenis įteka kaip bendra abiejų pusių arterija.

Nemanau, kad minėtus skundus galėtų įtakoti šis nežymus nuokrypis nuo normos. Jei visos kitos kaklo ir galvos kraujagyslės normos ribose, o siauresnė (hipoplastiška) tik deš. pusės slankstelinė arterija- chirurginis gydymas nereikalingas. Tiksliau galėčiau pasakyti pamatęs BMR nuotrauką. 

Su pagarba R. Dagilaitis

Plačiau
Jurate 42m.

Laba diena. Pries pora menesiu pradejo skaudeti desine alkune ir diena ir nakti,ranka nebe pilnai susilenkia ir issitiesia,sanarys patines,skausmas plinta link peties ir rieso,o dabar dar pradejo skaudet ir desine koja,skausmas nuo kelio plinta link klubo ir nuo kelio zemyn link ciurnos,taciau kojoje nejauciu paties sanario skausmo,skauda minkstuosius audinius,jauciu lyg stipru meslungini tempima,jis nuolatinis.ar tai galetu buti kraujagysliu,ar kraujotakos problema?dekui

Rolandas Dagilaitis

Sveiki. Į kraujotakos problemą nelabai panašu. Reikėtų kreiptis į reumatologą dėl sąnarių uždegimo.

Su pagarba gyd. R. Dagilaitis

Plačiau
Gintarė

Laba diena.
Norėčiau pasiklausti ką man daryti, venos man plečiasi nuo 14m. dabar jau man 24m ir kojos man skauda, o visai nesenai dešinės kojos vena susitvarkė savaime, o kairės kojos vena negerėja, tik manau kad jos būklė prastėja. Ką patartumėte daryti? Gal kompresines pėdkelnes dėvėti, nes kaip studentei operacija man dar neįperkama.

Rolandas Dagilaitis

Pradžiai reikėtų atvykti konsultacijai pas kraujagyslių chirurgą, kuris atliks Jums ultragarsinį kojų venų dvigubo skenavimo tyrimą ir tiksliai nustatys problemą. Tada rekomenduos kažkokį gydymą, nebūtinai operaciją. Kompresinė kojinė yra vienas iš konservatyvių lėtinio veninio nepakankamumo gydymo būdų, bet kokio stiprumo ir kokio aukščio (iki kelio ar iki šlaunies viršaus) kojinės Jums reikia, galima pasakyti tik ištyrus Jūsų kraujagysles.


Su pagarba R. Dagilaitis

Plačiau
Daniele

Sveiki, tukiuosi sulauksiu labai gret atsakymo. Esu maza, bet noreciau suzinoti kas yra kraujagysles, ir kam mums jos reikalingos?

Rolandas Dagilaitis

Labas, Daniele. Kraujagyslės, tai tokie vamzdeliai žmogaus kūne, kuriais teka kraujas. Su krauju į žmogaus kūną keliauja deguonis ir maisto medžiagos.

Su pagarba Rolandas Dagilaitis

Plačiau
Aida

Labas vakaras. Esu gan sudėtingoj situacijoje. Prieš šešerius metus man ant kojų atsirado dėmės, kojos ir rankos pradėjo šalti, mėlynuoti. Tyriausi pas daugelių specialistų, kol sąnarių gydytoja pasakė, kad tai anginos kaltė, Prieš dvi savaites išsioperavau anginą, tačiau šalimas ir dėmės išliko. Tada vėl nuvykau prie tos pačios gydytojos ir pasakė, kad man su kraujagyslėm ir krauju yra problemų. Prieš du metus guėjau ligoninėj dviem savaitėm tyrimams, taip pat pasakė, jog bėda yra kraujagyslės, tačiau jokio gydymo neskyrė, tik alergologė liepė kojas ir rankas tepti vazelinu.. Gal galite ką patarti?

Rolandas Dagilaitis

Pagal Jūsų nupasakojimą sunku daryti išvadą. Galbūt pas Jus reumatologas nustatė sisteminį vaskulitą. Pašalinus anginą reikia šiek tiek laiko, kad simptomai sumažėtų arba pranyktų. Reiktų pakartotinos konsultacijos pas reumatologą ("sąnarių gydytoją"). Jei įtariamos problemos su stambiomis kraujagyslėmis, kreipkitės į kraujagyslių chirurgą konsultacijai.  Su pagarba R. Dagilaitis

Plačiau
Erika

Norėčiau sužinoti.. man 17metų. nuo 12metų prasidejo kasmet regulliariai pasikartojantys priepoliai, kurių metu truksta oro, tirpsta veidas, liežuvis, rankos, prasideda traukuliai.. Gyvenu panevežyje. Kai išštikdavo priepolis, paguldydavo menesiui į ligoninę ir tirdavo. tačiau nieko neatrasdavo. visiškai nieko. sako, kad nuo nervų, tačiau manau, tai absurdas.
žiemą apsilankiau kraujagysliu chirurgo klinikoje Panevežyje. man pasake, jog arterijos, kurios tiekia kraują į smegenis, yra užspaustos raumenų. tad yra smegenų kamieno nepakankamumas.pavasari atliko operaciją. atlaisvino vienoje puseje tą arteriją. labai sunkiai ištveriau operaciją.dabar neliko priepolių, tačiau tirpimai nesiliaują. net vaikštant man ima tirpti kojos. dažnai toks jausmas, kad bado. kasdien tirpsta kojos ar rankos. tai labai vargina. dar užeina labai staigus skausmai į galvą. begalo greiti ir skausmingi, trunkantys vos keletą sekundžių. jie taip pat dažni. galbūt ką nors galėtumete apie tai pasakyti?

Rolandas Dagilaitis

Neurologinės kilmės priepuoliai ("nuo nervų") nėra nesamonė. Jei abejojate gydytojo kompentenciją ar norite kitos nuomonės, kreipkitės į kitą gydymo įstaigą ir gydytoją. Pradėkit nuo kraujagyslių chirurgo, kad iš naujo įvertint kaklo kraujagyslių kraujotaką. Jei kraujas į galvos smegenis priteka normaliai, tada turėtų sekti neurologo konsultacija dėl galvos smegenų magnetinio rezonanso angiografijos tyrimo skyrimo tikslingumo. Su pagarba R. Dagilaitis

Plačiau
virginija

Laba diena,norėčiau kreiptis į jus patarimo,reikalas toks,kad mano vyras nustojo matyti viena akimi,tai įvyko prieš 2savaites,buvome Šiauliuose ligoninėje,gydytojai sako,kad tai krešulio pasekmė,tai labai apsunkino jo gyvenimą,jei anksčiau akinių reikėjo tik skaitymui,tai dabar sunkiau mato ir į tolį,jeigu kreiptis kur toliau ar įmanoma,kad jis kada matys,jeigu ne ar skiriama neįgalumo pašalpa,jam 58m mes esame iš rajono nei akių akių gydytojo nei juo labiau kraujagyslų chirurgo pas mus nėra .Būčiau dėkinga už atsakymą

Rolandas Dagilaitis

Dėl ligos- ne visai aiški informacija. Nustojo matyti ar silpniau mato į toli? Kokie tyrimai buvo atlikti Šiauliuose? Kokie rezultatai? Ar buvo darytas galvos smegenų magnetinio rezonanso tyrimas? Ir daug daug kitų klausimų. Manau vis tiek reikėtų rasti laiko nuvykti pas akių gydytoją ir pas neurologą. Dėl neįgalumo pašalpos skyrimo negaliu atsakyti. Kreipkitės į savo konsultacinę polikliniką pas šeimos gydytoją.  Su pagarba R. Dagilaitis

Plačiau
Jolanta

Laba diena, noreciau Jusu nuomones. Situacija tokia: Moteris 56 metu eidama is darbo su kolege prieina vaistene, ir papraso koleges kad uzeitu nupirkti "godobeles" lasiuku, pati neina nes kazko silpna uzejo. Kolege iseina is vaistines duoda jai "lasiukus" ir graza. O sita klausia jos: ka cia duodi uz ka?
Staiga praranda atminti keliom minutem, nebezino ko prasiusi, kur buvusi pries kelias minutes.
Kreipemes i seimos gydoja: israse plecianciu, ir sake butu gerai persviesti galva. Galvos nesvietem. Tokiu situaciju pasikartoja kaip staigus orientacijos praradimas.
Ka mums daryti, sviesti galva? kas galetu buti?
Aciu labai uz atsakyma.

Rolandas Dagilaitis

Laba diena, pirmiausia šeimos gydytojas turėtų nukreipti pas neurologą, o jau neurologas turėtų nuspręsti reikią "šviesti" galvą, ar ne. Dažniausiai pradedama nuo ultragarsinio kaklo arterijų dvigubo skenavimo tyrimo, siekiant įvertinti, ar gerai kraujas priteka į smegenis. Jei nenustatoma patologiją kaklo arterijose ir diagnozė lieka neaiški- tadą "šviečiama" galva (greičiausiai magnetinio rezonanso tyrimas). Pradėkit nuo neurologo. Su pagarba R. Dagilaitis

Plačiau
laima

Laba diena ,turiu virsvori,kuris sunkiai valdomas,nes nustatytas autoimuninis tiruiditas,man 52 metai,jau kokie 4 metai skauda koju venas,pavartoju ginkorfortkas puse metu ir praeina,kojos netinsta,tik skauda,labai daug vaikstau.gal galetumet patarti ar geriau vartoti ginkorfort ,kiek ilgai galima vartoti sita vaista,jis man labai zemina kraujospudi, ar detralex?gal yra dar geresniu vaistu.Aciu

Rolandas Dagilaitis

Laba diena, venotonikai (detralex, ginkor, cyclo3fort, venoruton) veikia panašiai. Geriau būtų panešioti kompresines kojines bent iki kelių. Efektas turėtų būti stipresnis, nei nuo vaistų, o vaistus vartoti tik tada, kai negalit nešiot kompresinių kojinių (pvz. karštą vasarą). Kojinių stiprumas, jei nėra venų ligų, turėtų būti 1 kompresinės klasės lygio, jei yra varikozė- 2 kompresinės klasės. Su pagarba R. Dagilaitis

Plačiau
Alina

Kur galeciau uzsirasyti i jusu konsultacija gyvenu Kauno mieste.Ar reikalingas seimos gydytojo siuntimas.Kokius reikalinga atlikti tyrimus ateinant i jusu konsultacija.Aciu

Rolandas Dagilaitis

Laba diena. Aš dirbu ir konsultuoju tiktai privačiose gydymo įstaigose Vilniuje , Klaipėdoje, Šiauliuose. Visa informacija www.gkklinika.com. Su pagarba R. Dagilaitis

Plačiau
JURGITA

Laba diena, norėčiau pasiteirauti ir sužinoti Jūsų nuomonę: mano tėvukui prieš 4,5 metus papuolus į avariją buvo sulaužytas dešinės kojos blaudzikaulis atvirais lūžimais su skeveldromis. Po visko sutriko kojų, o ypač tos sužalotos, kraujotaka (aišku iki to ji taip pat nebuvo ideali). Šiuo metu jis nejudina pirštu, jaučia juose stiprų skausmą, nuo kojos čiurnos iki pat pirštu atsirado ryškios 'lavondėmės'(tamsiai rusvos mėlynės), pavaikščiojus keletą minučių, koja sutinsta ir pamėlynuoja. Ar tai gali būti dėl kraujotakos sutrikimų ir kokia tikimybė išsaugoti koją jos neamputavus? kraujagyslių chirurgas, po apžiūros, dėl kraujotakos nenudžiugino.

Rolandas Dagilaitis

Reikia daryti tyrimus, kad įvertinti kojos arterinę kraujotaką. Pagal Jūsų aprašymą, panašu, kad pažeistos arterijos ir kraujas nenuteka iki pėdos. Šiuo atvėju negalima delsti, nes yra kojos ischemija. Kuo skubiau kreipkitės į kraujagyslių chirurgus, pvz: Vlniaus miesto universitetinėje ligoninėje, VGPUL,Santariškių klinikose Vilniuje, KMUK Kaune,Jūrininkų ar Miesto ligoninėse Klaipėdoje, Panevėžio ligoninėje tam, kad būtų atlikti tyrimai. Pagal jų rezultatus ir bus sprendžiama, ar yra galimybė išsaugoti koją.Nedelskit, nes laikas yra labai svarbus faktorius. Su pagarba R. Dagilaitis.

Plačiau
juozas

Sveiki.megstu sporta,ilgiau pasportavus parausta veidas,labai.nors pavarges nesijauciu,bet tas raudonumas erzina.ar yra imanoma,ka nors padaryt,kad to nebutu,man 35 ir tai seniai kartojasi.gal galit padet.nerukau ir svaigalu nevartoju.aciu..

Rolandas Dagilaitis

Sveiki. Veido raudonį gydo dermatologai. Kiek man žinoma, tam naudojama intenyvi pulsinė šviesa. Nenoriu būti šališkas, bet Jums reikėtų kreiptis į GK kliniką pas gyd. dermatologę J. Grigaitienę, arba pas bet kurį kitą dermatologą, kuris dirba su šia bėda.  Su pagarba R. Dagilaitis.

Plačiau
Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9