Sausio 28d. Antradienis

siuolaikinehomeopatija.lt

Patalpinta: 2014 Gruodžio 1d.
Peržiūrų skaičius: 1064561

Šiuolaikinė homeopatija kelia klausimus – kodėl prasidėjo liga, kokia yra atsiradusio simptomo priežastis – ir stengiasi veikti būtent tą priežastį. Visuomenėje taip jau įprasta: jei skauda ranką – išgeriame vaistų nuo skausmo. Jei pakilo temperatūra – išgeriame vaistų nuo temperatūros. Ir tai yra ne kas kita, o simptomų slopinimas. Tačiau juk ligos priežastis yra kita: temperatūra pakilo dėl tam tikros priežasties, rankos skausmas taip pat turi priežastį. Temperatūra, skausmas – tai ligos simptomai, bet ne priežastis. Negydant ligos priežasties, o tik slopinant simptomus, simptomai atsinaujina, ir liga pereina į kitą, sunkesnę fazę.

  • Homeopatija – gydymo būdas, kuris remiasi daugiau nei 200 metų patirtimi ir šiuolaikinėmis mokslo žiniomis.

Klasikinės homeopatijos pradininkas – vokiečių  gydytojas Samuelis Hanemanas (1755–1843). Vėliau homeopatinio gydymo sistemą išvystė kitas vokiečių gydytojas – Hansas Heinrichas Rekevegas (1905–1985). Ši kompleksinės homeopatijos sistema plačiai taikoma šiuolaikinėje medicinoje.

Lietuvoje homeopatija yra įteisinta, ji įtraukta į licencijuojamų ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų sąrašą. Gydytojai homeopatai turi ne tik reikiamų universitetinės medicinos žinių, bet ir homeopatijos žinių, kurios leis negalavimus šalinti dažniausiai šalutinio poveikio neturinčiais homeopatiniais vaistais.

  • Homeopatiją galima derinti su įprastine medicina.

Homeopatiniai vaistai tinkami vartoti su kitais vaistais ir visais atvejais atitinka vieną iš pagrindinių principų – nepakenkti.


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9