Liepos 27d. Ketvirtadienis

siuolaikinehomeopatija.lt

Patalpinta: 2014 Gruodžio 1d.
Peržiūrų skaičius: 297767

Šiuolaikinė homeopatija kelia klausimus – kodėl prasidėjo liga, kokia yra atsiradusio simptomo priežastis – ir stengiasi veikti būtent tą priežastį. Visuomenėje taip jau įprasta: jei skauda ranką – išgeriame vaistų nuo skausmo. Jei pakilo temperatūra – išgeriame vaistų nuo temperatūros. Ir tai yra ne kas kita, o simptomų slopinimas. Tačiau juk ligos priežastis yra kita: temperatūra pakilo dėl tam tikros priežasties, rankos skausmas taip pat turi priežastį. Temperatūra, skausmas – tai ligos simptomai, bet ne priežastis. Negydant ligos priežasties, o tik slopinant simptomus, simptomai atsinaujina, ir liga pereina į kitą, sunkesnę fazę.

  • Homeopatija – gydymo būdas, kuris remiasi daugiau nei 200 metų patirtimi ir šiuolaikinėmis mokslo žiniomis.

Klasikinės homeopatijos pradininkas – vokiečių  gydytojas Samuelis Hanemanas (1755–1843). Vėliau homeopatinio gydymo sistemą išvystė kitas vokiečių gydytojas – Hansas Heinrichas Rekevegas (1905–1985). Ši kompleksinės homeopatijos sistema plačiai taikoma šiuolaikinėje medicinoje.

Lietuvoje homeopatija yra įteisinta, ji įtraukta į licencijuojamų ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų sąrašą. Gydytojai homeopatai turi ne tik reikiamų universitetinės medicinos žinių, bet ir homeopatijos žinių, kurios leis negalavimus šalinti dažniausiai šalutinio poveikio neturinčiais homeopatiniais vaistais.

  • Homeopatiją galima derinti su įprastine medicina.

Homeopatiniai vaistai tinkami vartoti su kitais vaistais ir visais atvejais atitinka vieną iš pagrindinių principų – nepakenkti.


www.juara.lt

www.juara.lt

Ekologiškos ir natūralios kosmetikos ekspertai!
www.gentleday.lt

www.gentleday.lt

Gentle Day® - aukščiausios kokybės higieniniai įklotai.
www.damodara.lt

www.damodara.lt

Ekologiškos prekės sveikesniam gyvenimo būdui
www.ozoklinika.com

www.ozoklinika.com

Implantacija, protezavimas, gydymas, balinimas, burnos higiena
Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti MANOSVEIKATA.LT savaitraštį!

TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9

Eidukaičių ūkis Eidukaičių ūkis Eidukaičių ūkis Eidukaičių ūkis