Rugpjūčio 23d. Penktadienis

NEOVITAL

Patalpinta: 2017 Vasario 14d.
Peržiūrų skaičius: 29894
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: Užupio gatve, 7-2 Vilnius
Telefonas: + 370 5 2120012
Tinklalapis: http://www.neovital.lt
El. paštas: info@neovital.lt

Kodėl būtent NEOVITAL?

Įmonė NEOVITAL atstovauja ilgametei ir garsiai visame pasaulyje kompanijai NEW SPIRIT NATURALS, kurios devizas sveika gyvensena iš natūralių produktų žmogaus kūnui ir sielai. Produktų kokybė patvirtinta sertifikatais.

Mūsų produktai, tai:

  • Gamybai naudojami išskirtinai tik natūralūs produktai;
  • Produktuose kategoriškai nenaudojami konservantai, dažikliai ar skonio stiprikliai;
  • Produktuose nenaudojamas cukrus, krakmolas ar mielės;
  • 100% patikimumas ir jokių alergiją sukeliančių medžiagų;
  • Puikiai parinkti produktuose esantys komponentai, teigiamai veikiantys organizmą naudojant net labai mažais kiekiais;
  • GMP standartų laikymasis produktų gamybos metu.

NEOVITAL manifestas

Gamta, žmogaus kūrėja, apdovanojo mūsų organizmą išskirtinėmis galiomis, kurių pakaktų išgyventi net pačiomis atšiauriausiomis sąlygomis. Dėl veikiančių apsaugos mechanizmų, mes esame atsparūs neigiamiems aplinkos veiksniams ir kurį laiką nejuntame jokios grėsmės organizmui. Kartais mes taip nualiname savo organizmą, jog atsiduriame ties išsekimo riba, tačiau ir toliau lengvabūdiškai eikvojame savo gyvybines galias. Ir tik tuomet, kai jėgų atsargos baigiasi, mes pastebime pirmuosius ligos simptomus. Kaip išsaugoti šią gamtos duotą dovaną? Ką daryti, kad gyvybinių jėgų šaltinis niekuomet neišsektų?

Mūsų svetainė atsakys į šiuos svarbius klausimus. Jos misija – šviesti žmones, teikti išsamią informaciją, skleisti naujausias mokslo žinias apie sveikatą, apie vertingus maisto produktus, apie tokią gyvenseną, kai valgymo malonumas nepakeičiamas nuobodžiu kalorijų ir kilogramų skaičiavimu. Tačiau šūkis: „gyveni, kad valgytum“ mums taip pat netinka. Mes siekiame harmonijos, visur ir visada ieškome aukso viduriuko. Žmogaus organizmo galios, jų gausa tiesiogiai priklauso nuo mitybos. Subalansuotas maisto racionas, natūralūs ir švieži (kiek įmanoma) maisto produktai, švarus kokybiškas vanduo, normuojamas reguliarus fizinis krūvis – tai temos, kurios dažniausiai aptariamos mūsų svetainės lankytojų. Jau 20 metų mes glaudžiai bendradarbiaujame su kompanija NEW SPIRIT NATURAL, gaminančią natūralius produktus ir vitaminus sveikatai gerinti ir saugoti. Net du dešimtmečius mes stiprinome savo sveikatą, auginome sveikus vaikus, pagelbėjome draugams ir šeimos nariams, taip pat daugybei mūsų klientų, mokėme juos branginti neįkainojamą dovaną – SVEIKATĄ! Dabar mes siūlome šiuos produktus internetinėje parduotuvėje. Išbandykite ir patys įsitikinsite jų kokybe bei veiksmingumu. Mes visada mielai patarsime, pasidalinsime savo patirtimi ir žiniomis.

NUOTRAUKŲ GALERIJA


Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9