Rugsėjo 18d. Trečiadienis

Grand SPA Lietuva

Patalpinta: 2015 Sausio 20d.
Peržiūrų skaičius: 100200
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: V. Kudirkos g. 45, LT-66120 Druskininkai
Telefonas: (313) 51 200
Faksas: (313) 55 490
Įmonės kodas: 152004570
Tinklalapis: http://grandspa.lt
El. paštas: reservation@grandspa.lt

„Grand SPA Lietuva“ – didžiausias sveikatingumo ir poilsio kompleksas Baltijos šalyse, įsikūręs pačiame Druskininkų kurorto centre, ant Nemuno ir Ratnyčėlės upių santakos šlaito.

Įsikūrę „Grand SPA Lietuva“ komplekse pasijusite patekęs į tikrą sveikatos šalį, kur galėsite mėgautis ramybe, o mūsų specialistai pasirūpins Jūsų sveikata ir gera nuotaika. 

Pagrindinė „Grand SPA Lietuva“ veikla – tęsti senąsias Druskininkų kurorto sveikatinimo ir gydymo tradicijas bei padėti svečiams atkurti fizinę organizmo būklę ir sustiprinti dvasines jėgas. Tačiau komplekse „Grand SPA Lietuva“ galima ne tik pasinersti į pojūčių kupiną pasaulį, bet ir lengvai suderinti poilsį su darbu. Teikiame daugybę paslaugų: apgyvendinimo, maitinimo, gydymo, vandens pramogų, konferencijų ir renginių organizavimo.

Sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Grand SPA Lietuva“ siekia būti draugiškas aplinkai. Komplekse įgyvendintas didžiausias Baltijos šalyse 6 mln. Lt vertės geoterminio šildymo projektas. Tokiu būdu kartu išsprendžiamas ir didžiulio šilumos poreikio klausimas, ir saugomas tyras kurorto oras. Geoterminis šildymas kompleksui kainuoja daugiau nei dvigubai pigiau nei centralizuotai tiekiama šiluma, o kurorto oras, šildymui nedeginant dujų, tapo švaresnis.

NUOTRAUKŲ GALERIJA


Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9