Spalio 24d. Trečiadienis

Grand SPA Lietuva

Patalpinta: 2015 Sausio 20d.
Peržiūrų skaičius: 78406
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: V. Kudirkos g. 45, LT-66120 Druskininkai
Telefonas: (313) 51 200
Faksas: (313) 55 490
Įmonės kodas: 152004570
Tinklalapis: http://grandspa.lt
El. paštas: reservation@grandspa.lt

„Grand SPA Lietuva“ – didžiausias sveikatingumo ir poilsio kompleksas Baltijos šalyse, įsikūręs pačiame Druskininkų kurorto centre, ant Nemuno ir Ratnyčėlės upių santakos šlaito.

Įsikūrę „Grand SPA Lietuva“ komplekse pasijusite patekęs į tikrą sveikatos šalį, kur galėsite mėgautis ramybe, o mūsų specialistai pasirūpins Jūsų sveikata ir gera nuotaika. 

Pagrindinė „Grand SPA Lietuva“ veikla – tęsti senąsias Druskininkų kurorto sveikatinimo ir gydymo tradicijas bei padėti svečiams atkurti fizinę organizmo būklę ir sustiprinti dvasines jėgas. Tačiau komplekse „Grand SPA Lietuva“ galima ne tik pasinersti į pojūčių kupiną pasaulį, bet ir lengvai suderinti poilsį su darbu. Teikiame daugybę paslaugų: apgyvendinimo, maitinimo, gydymo, vandens pramogų, konferencijų ir renginių organizavimo.

Sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Grand SPA Lietuva“ siekia būti draugiškas aplinkai. Komplekse įgyvendintas didžiausias Baltijos šalyse 6 mln. Lt vertės geoterminio šildymo projektas. Tokiu būdu kartu išsprendžiamas ir didžiulio šilumos poreikio klausimas, ir saugomas tyras kurorto oras. Geoterminis šildymas kompleksui kainuoja daugiau nei dvigubai pigiau nei centralizuotai tiekiama šiluma, o kurorto oras, šildymui nedeginant dujų, tapo švaresnis.

NUOTRAUKŲ GALERIJA


APKLAUSA

Ar stengiatės maitintis sveikai?

Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9