Liepos 5d. Sekmadienis

Figurela LT, UAB

Patalpinta: 2012 Lapkričio 27d.
Peržiūrų skaičius: 25836
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: S. Žukausko g. 1 / Ulonų g. 1, Vilniaus m., LT-08240
Mob.: (8) 60977037
Įmonės kodas: 302595165
Darbo laikas: Pir-Ket 10:00-20:00, Pen 10:00-14:00
PVM kodas: LT100005969116
Tinklalapis: http://www.figurella.lt
El. paštas: info@figurella.lt

Figurella – tai visiškai natūralus, išbandytas lieknėjimo metodas, specialiai pritaikytas moters kūnui.Šis metodas leidžia pasiekti trokštamą fizinę formą, suteikia tikrąjį grožį, kuris gimsta iš liekno, tobulų formų kūno bei teisingos mitybos. Tik Figurella gali duoti tavo kūnui visa tai, kas padarys jį lieknesnį, žingsnis po žingsnio.

Figurella suteikia tau realią galimybę prarasti apimtį būtent tose vietose, kurias mes, moterys, laikome kritinėmis: pilvas, šlaunys ir klubai. Tačiau nepamirškime, kad kiekviena iš mūsų yra unikali, ypatinga ir nepakartojama, todėl tik individualiai parinktas ir subalansuotas metodas, pritaikytas kiekvienos moters poreikiams, gali užtikrinti tinkamą ir ilgalaikį rezultatą.

Pasitikėk Figurella metodu ir bėgant laikui, pastebėsi, kad tavo kūnas sulieknėjo, tapo harmoningas ir stangrus.Figurella - tai visiškai natūralus lieknėjimo metodas, kuris suteiks Jums ne tik trokštamas kūno linijas, bet ir prikels jo grožį.

Trumpa istorija

Šis metodas buvo sukurtas 1960-ais metais Šveicarijoje. Mr. Browne ir jo žmona Karin suprato, kad atliekant judesius šiltoje temperatūroje apimtys mažėja daug greičiau. Tuo metu metodas vadinosi TPM (Thermo Physical Method). Vėliau Italija jį perpirko, patobulino ir supaprastino. Šiandien toks lieknėjimo būdas yra taikomas visuose Figurella centruose. Metodas greit patiko ir paplito Austrijoje,Vokietijoje ir Olandijoje. Šiandien Figurella galima rasti ir Meksikoje, Santo Dominge, Makedonijoje, Floridoje ir jau greitai Lietuvoje.

Olandų chemikas Jacobus Henricus van 't Hoffas PAGRINDE teoriją, kad enzimatinė reakcija (t.y. riebalų metabolizmas) įvyksta prie 36,8° temperatūros. Mūsų metodas sukuria SIA idealią temperatūrą specialiose kapsulėse. Jose raumuo, susitraukdamas nuo kiekvieno judesio, mechaniškai trinasi į riebalų ląsteles, naudoja riebalus kaip energijos šaltinį ir tokiu būdu priverčia riebalų daleles atsiskirti nuo riebalų ląstelių, kurias palaipsniui atakuoja judesio suaktyvinti enzimai.

MŪSŲ STUDIJOS TIKSLAS

Harmoningas moters kūno linijų koregavimas naudojant visiškai natūralų metodą, kuris padeda mažinti apimtis kritiškose vietose ir stangrinti raumeninius audinius.

Metodo principas padeda atkurti teisingą metabolizmą audiniuose kurie yra pažeisti dėl per didelio riebalų kiekio ar problemų susijusių su celiulitu. Tie audiniai pasižymi:

 • Sulėtėjusia kraujo apytaka
 • Sumažėjusia vietine temperatūra (ypač šlaunų zonoje jaučiasi temperatūros skirtumas)

Mūsų studija padės pasiekti Jūsų tikslą, sekdama Jus žingsnis po žingsnio.

KAIP VEIKIA ŠIS METODAS?

Metodas pritaikomas atliekant tam tikrus judesius, kurie bus parinkti pagal specifinius klientės poreikius, specialiuose termo-stabiliuose kupoluose.

Šie judesiai padeda:

 • Pagerinti periferinę (t.y. išorinę) kraujotaką, didinant palaipsniui deguonies patekimą į audinius ir palengvina katabolitų drenažą (metabolizmo šlakų pašalinimą per šlapimą)
 • Sunormalizuoti kūno temperatūrą išorinės temperatūros pagalba.

Šie du veiksniai veda prie metabolizmo suaktyvinimo (nepadidina metabolizmo, bet jį sunormalizuoja).

Atlikus fizinius pratimus, rekomenduojame 15-ios minučių seansą ozono garų kėdėje. Ozono garai suaktyvina mikrocirkuliaciją ir tai padeda dar greičiau pašalinti sporto metu išlaisvintus toksinus ir suteikia epidermiui „oro gūsį“. Rezultatas? Oda tampa minštesnė ir lygesnė, įgyja sveiką žvilgesį.

AKTYVUS DEGUONIS

Deguonis yra žmogui gyvybiškai reikalingos dujos, dalyvauja oksidacijos procese, be deguonies organizmas negali įsisavinti gyvybei reikalingų medžiagų. Ląsteliniame metabolizme šis veikia kaip degimo reaktorius, padedantis deginti angliavandenius ir riebalus gamindamas energiją ir šilumą.

Ozonas (O3) yra deguonies alotropinė forma, molekulė, kurią sudaro trys deguonies atomai. Ši alotropinė forma yra ypač aktyvi ir leidžia paviršutiniams audiniams pasisavinti daugiau deguonies. Drėgna atmosfera sustiprina aktyvaus deguonies veikimą ir jos dėka yra greičiau pernešamas į audinius.

Odos sugertas deguonis suaktyvina riebalų rūgščių grandinių oksidavimąsi ir jų šalinimą, taip padėdamas jau kurį laiką nebekvėpuojančioms riebalų ląstelėms.

Raumenų audiniuose esantis deguonis padeda išvengti pieno rūgšties gaminimąsi ir tai mūsų centre yra labai svarbu, kadangi šita oksidacija padeda išvengti (net ir klientėms be jokių ankstesnių sportavimų) raumenų skausmų - tokių kaip mėšlungis.

Ilgai kvėpuojamas ozonas yra nuodingas, tačiau gaunamas per odą nėra nei nuodingas, nei sukelia alergines reakcijas.

Ozonas yra labai tirpus, ištirpsta tuoj pat kūno skysčiuose, taip oksiduodamas audinius su kuriais patenka į kontaktą.

Ozonas turi ir kitų savybių. Jis yra:

 • Antibakterinis
 • Priešgrybelinis
 • Dezinfekuotojas
 • Apsaugo nuo pieno rūgšties susidarymo
 • Antiuždegiminis
 • Turi šveitimo savybių, taip paskatindamas odos regeneraciją
 • Gydomasis (pagreitina žaizdų gyjimą).

NUOTRAUKŲ GALERIJA

VIDEO GALERIJA


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9