Birželio 27d. Pirmadienis

Bodyflex, T.Čunichinos sveikatingumo centras

Patalpinta: 2013 Balandžio 12d.
Peržiūrų skaičius: 796266
TINKLALAPIS EMAIL
Telefonas: (5) 2505129
Mob.: (698) 41349
Tinklalapis: http://www.bodyflex.lt
El. paštas: tatjana@bodyflex.lt

Bodyflex
Treniruotės su Tatjana Čunichina

"Bodyflexo" paslaptis - kvėpavimu deginami riebalai.

Tai vyksta pagal paprasčiausius fizinius dėsnius. Deguonis degina riebalus. Jis pernešamas su krauju. Į kūno vietą, kuri įtempta arba suspausta, priteka daugiau kraujo, o su juo - ir deguonies. Taigi galima deginti riebalus konkrečioje vietoje ir kartu ten stiprinti raumenis.
Kvėpuojant masažuojami ir vidaus organai, elastingesnis tampa skrandis. Jis kiek susitraukia, todėl mažiau norisi valgyti. Kvėpavimo pratimais galima išspręsti žarnyno problemas, vidurių kietėjimą.
Ši kvėpavimo mankšta rekomenduojama sergant astma, alergija, sąnarių ligomis.
Kvėpavimo pratimai padės atsikratyti celiulito. Juk celiulitas - tai tie patys riebalai, tik su medžiagų apykaitos atliekomis. Dėl diafragminio kvėpavimo pagreitėja kraujotaka, tempimo pratimai kraują nukreipiaį konkrečią vietą ir padeda ten sudeginti celiulitą.
Vos organizmas gauna papildomai deguonies, procesai pagreitėja. Deguonis įtakoja medžiagų apykaitą, virškinimą ir tuštinimąsi, valo kraują, padeda sumažinti stresą, malšina galvos skausmą, padeda norintiems mesti rūkyti, stiprina imuninę sistemą, ramina ir stimuliuoja organizmą.
Apie milžinišką deguonies galią prabilta dar 1931 metais. Vokiečių fiziologas Otto Varburgas gavo Nobelio premiją už tai, kad surado vėžio atsiradimo priežastį. Jis nustatė, jog ligos priežastis - nepakankamas deguonies kiekis ląstelėse.

Kalanetika

Ši dar mažai Lietuvoje kam žinoma sporto šaka labai populiari JAV ir Europos šalyse. Paprakaituoti kalanetikos salėse nevengia ir Anglijos princesės bei žinomos karalienės svitos damos.Šiai gimnastikai neabejingos ir žvaigždės. Štai Barbara Streizend prisipažino, kad dėl savo puikios figūros ir geros savijautos ji dėkinga ne kam kitam , o kalanetikai. Ši unikali pratimų sistema puikiai padeda deginti nereikalingas kalorijas. Pasirodo, 1 valandą trunkanti kalanetikos treniruotė atstoja 7 valandas klasikinės gimnastikos ar 24 valandas aerobikos. Dar vienas puikus dalykas – pirmuosius rezultatus galima pastebėti jau po kelių treniruočių: pagerėja savijauta, pradeda lieknėti kūnas, moterys tampa grakštesnės ir energesnės. Žinoma, dažna moteris gali pagalvoti, kad toks intensyvus kalorijų deginimas reikalauja rimto ar net specialaus fizinio paseringimo. Priešiningai, šios treniruotės idealiai tiks toms , kurios nemėgsta staigių judesių, šuoliukų arba dėl sveikatos negali lankyti aerobikos ar šeipingo.Užsiėmimus lanko labai daug buhalterių . Šios profesijos atstovės ypatingai kenčia nuo sėdimo darbo nemalonumų- nugaros ir sprando skausmų sulėtėjusios medžiagų apykaitos ... Visos jos vienu balsu tvirtina , kad kalanetika joms yra savotiška panecėja.

Bodyfleksas ir kalanetika – jaunystės eleksyras.

Visoms studijoje lankančioms bodyflekso (liekninamojo kvėpavimo) treniruotes moterims nemokamai siūloma išmėginti ir kalanetiką. Moterys netruko pastebėti, kad kaitaliojant šias dvi gimnastikas rezultatai pranoksta lūkesčius: sustangrėja ir pasistempia oda, pradeda lygintis raukšlės, pastebimai ir greitai sumažėja kūno apimtįs, padidėja lankstumas, pagerėja savijauta ir laikysena. Viena iš besitreniruojančių moterų taikliai pasakė , kad bodyfleksas ir kalanetika jai tapo gyvenimo džiaugsmo eleksyru. Jei anksčiau po darbo ji galovodavo tik apie minkštą fotelį ir poilsį , dabar, išėjusi iš treniruočių salės, gali kalnus nuversti ir puikia nuotaika užkrėsti net pačius baisiausius niurgzlius. Moteris pasakojo , kad seniai ją mačiusiems draugams vis tenka aiškinti , kad dėl savo puikios išvaizdos ji dėkinga ne naujai meilei, o tinkamai pasirinktai gimnastikai.

Tvarkaraštis

Kainos: Naujokams 10d. kursas - 70,00 eur.
Abonemento mėnesiui kaina:
du kartus per savaitę - 45,00 eur.
tris kartus per savaitę - 55,00 eur.
keturis kartus per savaitę - 60,00 eur.
penkis kartus per savaitę - 70,00 eur.
Kalanetikos užsiėmimai kainuoja 45,00 eur/mėn. ( 2 kartai per savaitę, 8 kartai per mėnėsį )
Vieno užsiėmimo kaina 10,00 eur.
Studentams ir senjorams 10% nuolaida.


Dūkštų g.14 naujos Bodyflex grupės formuojamos pirmadieniais ir trečiadieniais. Naujokams paskaita vyksta 12:00 val. ir 17.30 val. Su savimi turėti sportinę aprangą. (sportbačių nereikia). Rudens sezoną pradėdame rugsėjo 2 dieną. Laukiame jūsų.

Dūkštų g.1412:0012:0017:0017:4017:40
I Bodyflex Kalanetika Bodyflex Kalanetika
II Bodyflex
III Bodyflex Bodyflex Kalanetika
IV Kalanetika Bodyflex
V Bodyflex Bodyflex


Antakalnio g.54 naujos Bodyflex grupės formuojamos kiekviena pirmadienį. Naujokams paskaita vyksta 18:00 val. Su savimi turėti sportinę aprangą. (sportbačių nereikia). Rudens sezoną pradėdame rugsėjo 2 dieną. Laukiame jūsų.

Antakalnio g.5418:0019:00
I Bodyflex Kalanetika
IV Bodyflex Kalanetika


Vytenio g.41 naujos Bodyflex grupės formuojamos kiekvieną pirmadienį. Naujokams paskaita vyksta 17.30val. Su savimi turėti sportinę aprangą. (sportbačių nereikia). Rudens sezoną pradėdame rugsėjo 2 dieną. Laukiame jūsų.

Vytenio g.4117:40
II Bodyflex
IV Bodyflex
lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9