Birželio 29d. Trečiadienis

Pirmas žingsnis, UAB

Patalpinta: 2014 Gegužės 30d.
Peržiūrų skaičius: 489691
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: Raudondvario pl. 150 LT-47174 Kaunas
Telefonas: (8-37) 409 280
Faksas: (8-37) 424 837
Parduotuvė: (8-37) 409 281
Įmonės kodas: 133830862
Darbo laikas: I-V: 08.30-17.00 VI - VII Nedirbame
Tinklalapis: http://www.pirmaszingsnis.lt
El. paštas: info@pirmaszingsnis.lt

UAB “Pirmas žingsnis” – tai profesionalus, kūrybingas kolektyvas, artimai bendradarbiaujantis su daugeliu Kauno gydymo įstaigų ir daugeliu kitų Lietuvos gydymo ir reabilitacijos įstaigų, vykdantis prevencines programas vaikų stuburo ir pėdų deformacijoms išvengti. Firma “Pirmas žingsnis” panašaus profilio įmonių tarpe jau keletą metų užima antrą vietą šalyje pagal aptarnaujamų pacientų skaičių.

Svarbiausi įmonės tikslai yra nustatyti ir patenkinti savo pacientų bei kitų suinteresuotų šalių poreikius ir lūkesčius, įgyti pranašumo prieš konkurentus gerinant bendrąją įmonės veiklą. Mes  konsultuojame, priimame užsakymus, o gaminiai pritaikomi beveik visoje Lietuvos teritorijoje.

Mūsų misija - vizija – laiku aprūpinti gyventojus kokybiškais, saugiais medicinos prietaisais.

UAB “Pirmas žingsnis” gamina ir pritaiko protezinius-ortopedinius ir ergoterapijos gaminius Lietuvos žmonėms po operacijų, traumų, taip pat neįgaliesiems. Individualiai gaminami ir pritaikomi įvairūs įtvarai, protezai, avalynės įdėklai, ortopedinė avalynė.

MŪSŲ KOKYBĖ

Solidi darbo patirtis, gera technika, kokybiškos, saugios žaliavos ir veikiančios vadybos sistemos garantuoja gaminamų gaminių kokybę, trumpus (o svarbiausia - tikslius) užsakymų įvykdymo bei paslaugų teikimo terminus. Visi gaminiai gaminami iš kokybiškų, saugių  bei nekenksmingų ir ekologiškai švarių medžiagų, atitinka aukščiausius kokybės ir saugos reikalavimus. Gaminiai aprobuoti Lietuvos Sveikatos apsaugos ministerijoje, serijinių gaminių grupė įvertinta pagal europinės direktyvos 93/42/EEB reikalavimus ir įregistruota saugos ženklu CE. Kiekvienas gaminys matuojamas, koreguojamas, tobulinamas ir taikomas klientui. Atsižvelgdami į pacientų pageidavimus ir gydytojų rekomendacijas, įmonės ortopedai - technikai parenka ir pagamina tinkamiausią gaminį. Visiems mūsų gaminiams taikomi garantiniai įsipareigojimai.

Mūsų darbuotojai dalyvauja įvairiuose bendruose ortopedinių susirgimų gydymo ir profilaktikos, neįgaliųjų paramos projektuose, skirtuose socialinei integracijai į visavertį gyvenimą, Lietuvos standartizacijos departamento technikos komitetų veikloje, rėmimo programose, asociacijose.

Geros darbo sąlygos naujose, patogiai įrengtose patalpose, dėmesys supančiai aplinkai, visuomenei ir saviems darbuotojams, moralinis ir materialinis skatinimas, neformalus bendravimas su vadovu – visa tai skatina darbuotojus našiau dirbti ir nuolat tobulinti savo gebėjimus, greitai ir laiku pagaminti sudėtingus gaminius.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

VIDEO GALERIJAlazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9