Gegužės 18d. Trečiadienis

Pes Planus, UAB

Patalpinta: 2015 Birželio 2d.
Peržiūrų skaičius: 644525
TINKLALAPIS EMAIL
Adresas: T. Ševčenkos g. 16H-3 LT-03111 Vilnius
Telefonas: +37068560010
Darbo laikas: I-V 8-19 val. VI 10-14 val.
Tinklalapis: http://www.pesplanus.lt
El. paštas: info@pesplanus.lt

Esame įsitikinę, jog kiekvienas žmogus yra unikalus, todėl mūsų sprendimai pasižymi individualumu ir išskirtinumu. Ilgametė patirtis individualios ortopedijos srityje leidžia mums pasiekti geriausių rezultatų, kurie pagerins Jūsų gyvenimo kokybę,  padės jaustis komfortiškai ir judėti aktyviai kiekvieną dieną! Gydytojo, podiatro, ortopedo – techniko, kineziterapeuto patarimai ir Jūsų aktyvi veikla – garantuotas ilgalaikis ir sveikas judėjimas!

Kiekvienas mūsų darbuotojas turi ne tik didžiulę profesionalią patirtį savo srityje, bet yra ir nuolat besidominantis ortopedijos ir technologijų naujovėmis, jų pritaikymu. Nuolat siekiame padėti išspręsti iškilusias problemas bei išvengti jų pasikartojimo ateityje. Savo klientams siūlome visą paslaugų kompleksą:

  • konsultuojame ir efektyviai sprendžiame klientų problemas;
  • pritaikome ir gaminame priemones, kurios individualiai sprendžia ne tik pėdų, bet ir viso atramos-judamojo aparato problemas;
  • siūlome sprendimus sportininkams.

Savo klientams siūlome tik aukščiausios kokybės aptarnavimą ir produktus. Ortopedinių gaminių gamyboje naudojame medžiagas, kurios yra visiškai nekenksmingos žmogaus organizmui ir draugiškos aplinkai. Mes kontroliuojame individualiai gaminamų ortopedinių gaminių kokybę kiekviename gamybos žingsnyje: nuo žaliavų įsigijimo iki gaminių pateikimo savo klientams.

Mes nuolat tobuliname savo darbą ir įgyvendiname novatoriškas idėjas siekiant savo klientams teikti tik aukščiausios kokybės aptarnavimą ir produktus.

KAIP MUS RASTI:

NUOTRAUKŲ GALERIJA

VIDEO GALERIJA
lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9