Sausio 20d. Pirmadienis

Ortopedijos technika

Patalpinta: 2012 Rugpjūčio 28d.
Peržiūrų skaičius: 1938713
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: Partizanų g. 17/Savanorių pr. 284, LT-49476 Kaunas
Telefonas: (8 37) 312680
Faksas: (8 37) 313294
Administracija: (8 37) 313303
Įmonės kodas: 132150379
Darbo laikas: I-IV 8.00-16.45, V 8.00-15.30
Registratūra: (8 687) 89278
Tinklalapis: http://www.ortopedija.lt
El. paštas: info@ortopedija.lt

AB „Ortopedijos technika“ siūlo Lietuvos pacientams medicinos paslaugų kompleksą: pas mus konsultuoja šie gydytojai specialistai: ortopedas traumatologas, neurologas, endokrinologas, echoskopuotojas, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, angiochirurgas; atliekamas galūnių protezavimas, taikomas reabilitacinis gydymas po amputacijų ir operacijų; gaminamos ir individualiai pritaikomos ortopedijos techninės priemonės (įtvarai sportui ir reabilitacijai, avalynės įdėklai, protezai ir kt.); prekiaujama įvairiomis pagalbinėmis priemonėmis (kompensacinė technika: lazdelės, vaikštynės, ramentai) bei kitais ortopedinės paskirties gaminiais (kompresinės kojinės, gaminiai būsimoms mamytėms, masažo ir mankštos priemonės, ortopediniai čiužiniai ir pagalvės bei kt.).

Įmonės būstinė įsikūrusi Kaune, o filialai veikia ir kituose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Ukmergėje. Taip pat AB „Ortopedijos technika“ kabinetas veikia ir Palangos reabilitacijos ligoninėje.

Pradėjusi veiklą 1945 m., šiandien AB „Ortopedijos technika“ yra privataus kapitalo įmonė, didžiausia ortopedijos techninių priemonių gamintoja Baltijos šalyse. Įmonėje įdiegta ir nuolat atnaujinama kokybės vadybos sistema, atitinkanti ISO 9001:2008 standarto reikalavimus.

AB „Ortopedijos technika“ savo veikloje vadovaujasi siekiu prisidėti prie šalies gyventojų sveikatos grąžinimo bei susirgimų profilaktikos, siūlant tik aukštos kokybės vartotojų lūkesčius tenkinančias ir juos viršijančias modernias ortopedijos technines priemones ir paslaugas.

Kokybės garantai: dalyvavimas tarptautiniuose projektuose, nuolatinis specialistų kvalifikacijos kėlimas, investicijos į pažangias technologijas, bendradarbiavimas su medicinos ekspertais bei pacientų organizacijomis.

Produkcijos kokybę iliustruoja ir kasmet didėjantis eksportas į Nyderlandus, Jungtinę Karalystę, Vokietiją, Skandinaviją, Jungtinius Arabų Emyratus ir kitas pasaulio šalis. Didžiąją pardavimų dalį sudaro individuali ortopedinė avalynė ir įdėklai į avalynę.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

VIDEO GALERIJA


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9