Liepos 4d. Šeštadienis

Nobel Biocare UAB

Patalpinta: 2009 Kovo 5d.
Peržiūrų skaičius: 57762
TINKLALAPIS EMAIL
Adresas: Vytenio g. 9/25, LT-03113 Vilnius
Telefonas: (5) 2683448
Faksas: (5) 2683374
Įmonės kodas: 300521262
Darbo laikas: I-V 9.00-18.00

Buvome tikri, kad jūs susidomėsite "Nobel Biocare" produktais, taigi paruošėme jums daugiau informacijos. "Nobel Biocare" yra medicininių priemonių linija ir pažangaus estetinio dantų protezavimo sprendimų pasaulinė lyderė.

"Nobel Biocare" siūlo dantų specialistams platų dantų karūnėlių, laminačių, dantų tiltų ir implantų asortimentą. "Nobel Biocare" odontologams siūlo mokslu pagrįstus dantų gydymo bei priežiūros būdus, sukeldamą augantį pacientų pasitikėjimą pažangiausiomis kosmetinėms priemonėms, implantais ir plastinės chirurgijos sperndimais.

"Nobel Biocare" siūlo plačią mokomąją programą ir specialistams, įgijusiems medicininį išsilavinimą, ir dar studijuojantiems asmenims. Be to, dalyvauja kuriant naujas estetinės odontologijos programas daugelyje žinomų pasaulio universitetų.

"Nobel Biocare" turi daugiau nei 2 000 darbuotojų visame pasaulyje, pati kompanija yra įsikūrusi Ciuriche, Šveicarijoje, jos padaliniai veikia Ciuriche, Šveicarijoje, ir Gothenburge, Švedijoje. Produkcija gaminama keturiose gamyklose JAV ir Švedijoje. "Nobel Biocare" yra įsteigusi tiesioginio pardavimo filialus 34 šalyse.


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9