Rugpjūčio 18d. Šeštadienis

Baksai, UAB

Patalpinta: 2015 Sausio 9d.
Peržiūrų skaičius: 12650
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: S.Žukausko g. 26-63 LT – 08234 Vilnius
Telefonas: +37063007684
Įmonės kodas: 124670526
Tinklalapis: http://www.baltasstilius.lt
El. paštas: info@baltasstilius.lt

Medicininės aprangos ir avalynės parduotuvė – baltasstilius.lt .

Pas mus parduotuvėje rasite medicininės aprangos įvairovę, gražiausias ir naujausias gamintojų siūlomas spalvas, jų derinius. Platus medicininės avalynės pasirinkimas. Didelį dėmesį skiriam medžiagos sudėčiai ir modelių kokybei.

Gyvenančius arba dažnai būnančius Vilniuje, kviečiame užsukti į mūsų parduotuvę BALTAS STILIUS, esančią Žukausko g. 26-63. Čia galėsite viską apžiūrėti, pasimatuoti, pavartyti ir užsakyti iš naujausių medicininės aprangos gamintojų katalogų.

Mūsų klientų patogumui sukūrėme ir internetinę parduotuvę. Žmonių, kurie gyvena tolimiausiuose ir ne tokiuose tolimuose Lietuvos kampeliuose. Turbūt nėra nei vieno miesto, miestelio , ar kaimelio, kur nebūtų gydytojo. O kiekvienas gydytojas nori būti solidus ir gražus. Juk didžiausią gyvenimo dalį jis praleidžia darbe, todėl labai svarbu jaustis gerai ir patogiai.

Ši internetinė parduotuvė sukurta ne tik medikams. Baltasstilius.lt taip pat yra skirtas  masažistams, kosmetologams, kirpėjams, įvairiems grožio specialistams, spa centrų darbuotojams, administracijai.

Jeigu turite klausimų, idėjų, ar pasiūlymų – nesigėdykite, rašykite mums info@baltasstilius.lt

NUOTRAUKŲ GALERIJA


Modifast

Modifast

Baltyminiai produktai svoriui mesti
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9