Spalio 27d. Trečiadienis

Tarptautinis implantologijos centras MIR, UAB "Mir Global"

Patalpinta: 2016 Liepos 12d.
Peržiūrų skaičius: 218205
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: Kalvarijų g. 272A, LT-08339 Vilnius
Telefonas: +370 611 55512
Mob.: +370 5 2195971
Įmonės kodas: 301794709
Darbo laikas: I-IV 09:00-20:00, V 09:00-19:00
Tinklalapis: http://www.mirklinika.lt
El. paštas: info@mirklinika.lt

Tarptautinis implantologijos centras MIR teikia aukštos kokybės burnos priežiūros bei gydymo paslaugas: nuo pirminės konsultacijos iki sudėtingiausių implantavimo operacijų. Pamirškite varginančias keliones po skirtingas klinikas, nes visas burnos priežiūros ir gydymo paslaugas suteiksime MIR klinikoje.


 

Skaitmeninė implantacija

Skaitmeninė implantacija – tai pažangus implantacijos metodas, paremtas išankstiniu kompiuteriniu planavimu. Šias technologijas praktikoje pritaikantys gydytojai, prarastą dantį, kelis ar net visus - pilnai atkurti (įsriegti implantą bei pritvirtinti laikiną vainikėlį) gali vos per 1 vizitą. Tai reiškia, kad pacientui neteks būti be danties 2 – 3 mėnesius, kol prigis implantas ir bus galima pradėti protezavimo procesą. Visą šį laikotarpį laikinas vainikėlis atrodys ir tarnaus kaip nuosavas dantis.
Skaitykite plačiau »

Intraveninė sedacija

Sedacija - tai medikamentų sukeltas sąmonės slopinimas, kuris padeda pacientui procedūros metu atsipalaiduoti. Atsižvelgiant į paciento poreikius bei procedūros sudėtingumą, praktikoje gali būti taikomas vienas iš keturių sąmonės slopinimo būdų: inhaliacinė sedacija (minimalus), peroralinė sedacija (vidutinis), intraveninė sedacija (gilus) arba bendrinė nejautra (pilnas). Visais atvejais sedacija gali būti atliekama tik kompetentingo specialisto, tam tikrus, specifinius reikalavimus atitinkančioje klinikoje.
Skaitykite plačiau »

Dantų implantacija

Danties implantacija - tai bene pažangiausias ir ilgaamžiškiausias prarasto danties atstatymo metodas, kuris odontologijoje plačiai taikomas jau daugiau nei 50 metų. Danties implantas – tai danties šaknies pakaitalas, ant kurio tvirtinamas protezas (kitaip vadinamas vainikėliu). Danties implantas dažniausiai gaminamas iš titano, metalo, kurį žmogaus organizmas lengvai įsisavina ir kuris nesukelia alerginių reakcijų.
Skaitykite plačiau »

Chirurginis gydymas susijęs su dantų implantacija

Kaulo priauginimo operacija atliekama tuo atveju, kai prarastą dantį planuojama pakeisti implantu, tačiau paciento žandikaulio kaulo nepakanka jam įsriegti. Tokiais atvejais, prieš atliekant danties implantavimo procedūrą, gydytojas privalo parinkti vieną iš trijų, pacientui tinkamiausių kaulo priauginimo operacijų.
Skaitykite plačiau »

Dantų rovimas

Dažnas pacientas dantų šalinimo procedūrą įsivaizduoja kaip pakankamai skausmingą, bet nesudėtingą procesą. Tačiau viskas yra atvirkščiai. Dažniausiai šios procedūros metu pacientai nejunta jokio diskomforto, o kompetentingam gydytojui tai atsakinga bei nemažai pastangų pareikalaujanti užduotis. Gydytojas turi stengtis ne tik be skausmo pašalinti dantį, bet ir atlikti procedūrą taip, kad, esant poreikiui, būtų galimybė iškart saugiai bei patikimai į pašalinto danties vietą įsriegti implantą.
Skaitykite plačiau »

Protezavimas

Protezavimas – tai danties kietųjų audinių anatominės formos ir spalvos atkūrimas, kai dantis dėl įgimtos ar įgytos patologijos suyra ir jo neįmanoma atkurti plombinėmis medžiagomis. Protezavimas visuomet atliekamas ir po danties implanto įsriegimo procedūros, siekiant atkurti danties estetinį vaizdą bei funkcijas.
Skaitykite plačiau »

Terapinis gydymas (dantų plombavimas)

Terapinis gydymas (dantų plombavimas) taikomas tuomet, kai siekiama atstatyti pažeisto danties funkcijas bei estetinį vaizdą. Dažniausiai plombuoti tenka ėduonies pažeistus dantis. Tačiau tam tikrais atvejais plombavimas atliekamas ir siekiant suteikti patrauklesnį estetinį vaizdą neproporcingiems, nudilusiems, nuskilusiems ar pakeitusiems spalvą dantims (estetinis plombavimas). Laiku pritaikius terapinį gydymą ne tik išsaugomas nuosavas dantis, bet ir atkuriamos jo funkcijos bei nepriekaištingas estetinis vaizdas.
Skaitykite plačiau »

Periodontologija

Periodontologija - dantį supančių audinių ligų gydymas, kurio metu gali būti atliekama įprasta bei nesudėtinga burnos higienos procedūra, o tam tikrais atvejais taikomas net ir chirurginis gydymas. Laiku ir tinkamai nepradėjus periodonto ligų gydymo, pacientas gali netekti dantų.
Skaitykite plačiau »

Mikštųjų audinių plastika

Minkštųjų audinių plastikos procedūra atliekama tuomet, kai būtina priauginti dantenas tose vietose, kuriose jų trūksta. Dažniausiai dantenų trūkumas pastebimas po dantų implantavimo procedūros arba burnos ertmėje vykstant recesijai*. Dantenų priauginimo procedūra atliekama norint pagerinti estetinį vaizdą, siekiant apsaugoti dantis bei dantenas nuo galimų pažeidimų arba stengiantis sumažinti nemalonius pojūčius, tokius kaip dantų skausmas, jautrumas.
Skaitykite plačiau »

Dantų šaknų kanalų gydymas (endodontinis gydymas)

Pagrindinis dantų kanalų gydymo tikslas yra sunaikinti mikroorganizmus šaknies kanaluose ir apsaugoti aplinkinius audinius nuo infekcijos. Netaikant endodontinio gydymo, danties šaknies kanale esantis nervas nuolat dirginamas susidariusio uždegimo. To pasekoje dantis tampa jautrus, būna skausmingas, gali pakeisti savo natūralią spalvą. Priklausomai nuo danties būklės, šaknies kanalo gydymas gali būti atliekamas vieno ar kelių vizitų metu.
Skaitykite plačiau »

Vaikų odontologija

Tam, kad taptum vaikų odontologu, nepakanka tik turėti odontologo kvalifikaciją. Vaikų odontologu tampama tuomet, kai įgijęs teisę gydyti dantukus, įgyji ir mažųjų pacientų pasitikėjimą. Pirmoji mažylio pažintis su odontologu turėtų įvykti sulaukus 2 metukų. Įprastai tokio amžiaus vaikai jau turi pirmuosius 20 pieninių dantukų, kurių priežiūra, padedami tėveliams, pradeda rūpintis patys. Nors vaikų dantukų gydymas ir priežiūra mažai skiriasi nuo suaugusiųjų, svarbiausia tėvelių užduotis - tinkamo specialisto paieška.
Skaitykite plačiau »

Ortodontinis gydymas

Ortodontinis gydymas - tai netinkamos dantų padėties (susigrūdę, kreivi ar pernelyg atitolę vienas nuo kito dantys) bei netaisyklingo sąkandžio koregavimas. Nors ortodontinis gydymas dažniausiai atliekamas paaugliams, jis gali būti taikomas įvairaus amžiaus pacientams. Svarbiausia, atsižvelgus į paciento burnos ertmės būklę, amžių, poreikius ir galimybes tinkamai parinkti gydymo būdą bei priemones.
Skaitykite plačiau »

Greitoji ortodontija

Greitoji ortodontija – tai naujas, vidutiniškai šešis mėnesius trunkantis gydymo metodas, kurio tikslas koreguoti minimalias dantų padėties anomalijas, siekiant geresnio estetinio vaizdo. Greitosios ortodontijos metu sąkandis nėra koreguojamas, gali būti keičiama tik priekinių šešių dantų padėtis. Norint išsaugoti pasiektus rezultatus, gydytojo nurodytą laikotarpį būtina naudoti reteinerius. Nenaudojant ar netinkamai naudojant šiuos užlaikančius aparatus, padidėja tikimybė, kad dantys per itin trumpą laiką sugrįš į pirmines pozicijas.
Skaitykite plačiau »

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higienos procedūra atliekama odontologijos kabinete. Šios procedūros metu specialistas pašalina ne tik minkštas bei kietas apnašas, dantų akmenis, bet ir grąžina natūralų spindesį Jūsų dantims. Ši procedūra padeda panaikinti uždegimą, blogą burnos kvapą, dantenų kraujavimą bei dantų jautrumą. Profesionali burnos higienos procedūra - prevencinė priemonė nuo dantų karieso, burnos gleivinės ir periodonto ligų - gingivito* ir periodontito**.
Skaitykite plačiau »

Nėščiųjų programa

Nėštumas - ypatingas laikotarpis kiekvienos moters gyvenime. Šiuo laikotarpiu turi būti svarbus ne tik laukimo potyris, bet ir rūpestis savimi, tinkama sveikatos priežiūra.
Skaitykite plačiau »

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai danties spalvos šviesinimas naudojant chemines medžiagas. Dantų balinimo procedūra gali būti atliekama klinikoje lazeriu, ledine helio lempa arba namuose, balinant kapomis.
Skaitykite plačiau »

Pirminės paslaugos

Kad gydytojas ir pacientas galėtų ilgus metus džiaugtis odontologinio gydymo metu pasiektais rezultatais, visų pirma būtina tinkamai susipažinti. Todėl prieš kiekvieną sudėtingesnį gydymą, mes rekomenduojame atvykti į konsultaciją, kurios metu ne tik suteiksime išsamią informaciją apie planuojamą gydymą, bet ir sudarysime detalų gydymo planą.
Skaitykite plačiau »

Rentgeno nuotraukos

Rentgeno spindulių pagalba galima pamatyti dantų, kaulo bei aplink esančių sričių (sinusų, apatinio žandikaulio sąnarių, kvėpavimo takų) vaizdą. Nuo paciento burnos ertmės būklės ir planuojamo gydymo priklauso kokia rentgeno nuotrauka turėtų būti daroma.
Skaitykite plačiau »

Dantų fluoravimas

Dantų fluoravimas – viena iš pagrindinių profilaktinių priemonių, padedančių sumažinti ėduonies susidarymo riziką. Ši neskausminga ir itin trumpa procedūra atliekama tiek vaikams, tiek suaugusiems. Vaikams dantų fluoravimas rekomenduojamas siekiant kuo ilgiau išsaugoti sveikus naujai išdygusius, nuolatinius dantukus, suaugusiems – esant padidėjusiam dantų jautrumui, dėl apsinuoginusių dantų kaklelių ar šaknų. Dantų fluoravimas atliekamas odontologo kabinete, naudojant fluoro gelį, putas arba laką.
Skaitykite plačiau »

Silantai

Silantas – tai plastiškas skystis, galintis įsiskverbti į gilias danties vageles ir pripildyti tas sritis, kurių neįmanoma išvalyti dantų šepetėliu. Sukietėjęs silantas sudaro mechaninę užtvarą tarp danties ir žalingų poveikių burnos bakterijų, jų gaminamų rugščių. Net jei giliai vagelėse liko šiek tiek bakterijų, jos nebegauna maisto medžiagų, todėl negali daugintis ir gaminti rūgščių. Be to, silantuose esantis fluoras dalyvauja emalio mineralizaijoje. Verta žinoti, kad silantais dengiami tik nesugedę nuolatiniai dantys.
Skaitykite plačiau »

Dovanų čekiai

Dovanų čekyje galite nurodyti pasirinktą procedūrą ar pinigų sumą, už kurią Jūsų artimasis, draugas, kolega MIR klinikoje išsirinks norimą paslaugą ar net kelias.
Skaitykite plačiau »

NUOTRAUKŲ GALERIJA


lazerineklinika.lt

lazerineklinika.lt

Plaukelių šalinimas lazeriu, veido valymas, kapiliarų šalinimas, frakcinis odos atjauninimas.
www.eraestheticpro.com

www.eraestheticpro.com

Profesionali pasaulinė kosmetika VIENOJE vietoje – NUOLAIDOS iki 50%
TLK kodų paieška

Galimi kodai: nuo A00.0 iki Z99.9

Spila Spila Spila Spila Spila